Skocz do zawartości
Forum

Urodziłam: 27 tc waga 1170 cm-? punkty- ?


Rekomendowane odpowiedzi

bisia233
czesc dziewczyny. Maluszek wazy 1270 g i nie ma respiratora!!! Jest na CPAP od wczoraj i daje rade!!:) Jakie to miłe uczucie widziec jego pełne usteczka:) Dostaje 15 ml jedzona i jak narazie jest okey:)
Kochanie moje daje rade oddychac ale sie ciesze jakbym motyle miała w brzuchu:)

Wspaniałe wieści teraz to już tylko będzie lepiej :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

bisia233
Dzwoniłam i malutki daje rade sam oddychac i jest na CPAP. Wazy 1280 g - wczoraj wieczorem go wazyli.Jutro jedziemy z mezem do niego i bedzie jego prowadzaca pediatra bo zeszła rano z dyzuru.Dowiem się kiedy okuliste bedzie miał bo dzisiaj ma równe 4 tygodnie.
Jutro Wam napisze jak Michaś i ucałuje go od Was:)

Bardzo się cieszę że Michaś daje rade sam oddychać teraz już będzie tylko lepiej::):
z ciekawości zerkłam na kartę ile Moja córka miała kiedy badali jej oczka i miała miesiąc i 4 dni.

Odnośnik do komentarza

CZesc żabki:)
Michałek dzisija wazy 1270 g spadło mu sie 10 g ale nadrobi pewnie bo jedzonka dostaje 16 ml z każdym dniem coraz więcej:). Spotakałam sie z pediatra prowadzacą i jest bardzo dumna z Michasia ze radzi sobie na CPAP-ie.Nawet pielegniarki sa dumne:)
W tym tygodniu ma miec okuliste ale dokladnie nie wiadomo kiedy.
Poraz pierwszy przebierałam pieluszke dla Misia i powiem Wam ze wiecej sie spociłam i nastresowałam przy tym niz jak Julie pierwszy raz przebierałam. Ale najlepsze było to ze zrobił mi kupe koło mojej reki ze spadła na pieluche i tak sie pielegniarki smiały ze mnie ze szok.Oczuwiście musiały mi pomóc i ja małego przytulałam ile się dało a ona zmieniała pieluche w inkubatorze. Musze na Julki lalce chyba pocwiczyc szybkiej zmiany.
A tak pozatym jest z każdym dniem coraz wiekszy i dłuższy i bardziej ruchliwy niz na początku. Trzyma mocno mój palec jak mu daje i nawet sie smial dzisiaj i wydał dzwiek takiego kotka miauczacego:)
JAkie to słodkie było:) :36_3_3:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-48416.png[
http://suwaczki.maluchy.pl/li-48247.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...