Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny,
Późno, ale się melduję, choć coraz rzadziej chce mi się do kompa usiąść

Malesiątko - witaj wśród grudniówek - masz termin dzień przede mną :D
Tinka - ale sen miałaś z tym zsiadłym mlekiem - uśmiałam się do łez. A mi do tej pory nic nie leci - mam nadzieję, że po porodzie będę miała pokarm. I współczucia z powodu samochodu!! Oby jak najprędzej naprawili!!
Ewelinka - fajnie, że wróciłaś i że niepotrzebnie Cię nie trzymają w szpitalu
Maritka jak u lekarza?
Renka - dużo tych imion - mi najbardziej z tych podanych przez Ciebie podoba się Patryk :)

A co do lewatywy to też słyszałam, że wcześniej nie wolno robić, samemu można sobie zrobić w domu, jak już się dobrze skurcze zaczną, i to jak możemy szybko dotrzeć do szpitala, bo to przyspiesza poród :D U mnie w szpitalu zalecają mieć własny zestaw do lewatywy (jeśli ktoś sobie życzy ją mieć) i jak sobie poczytałam to i tak chyba sama nie dałabym rady jej sobie zrobić :36_19_2:

Odnośnik do komentarza

No witam:)
Fajnie Grazia napisała, że "jak się asik uwinie", no ale jakoś sama nie wiem kiedy to będzie. Niby termin za 3 dni, brzuch mnie boli dość mocno, ale kto to wie....Dziś spotkałam w mieście koleżankę. Jej mała ma 2 m-ce. Mówiła mi, że ona urodziła 3 tygodnie po terminie, więc nieciekawie. Mam już dość, wszystko mnie boli, chodzić ciężko i też boli jak diabli, a moja mama dziś mnie zobaczyła i powiedziała, ze od soboty jeszcze mi się brzuch obniżył. Sama więc nie wiem co o tym sądzić. W środku coś się we mnie aż gotuje. Pewnie to strach. Martwię się jak każda, aby wszystko było dobrze, żeby mała była zdrowa. Na dodatek troszkę się zmartwiłam, bo na prawej nodze tak od kostki do połowy łydki nogę mam czerwoną. Przypomina to rumień, tak jakbym się opaliła na czerwono. Nie wiem co to może być. Nogi mam opuchnięte i doszło jeszcze to. Może spróbuję wypić wapno i zobaczę czy przejdzie.

Co do lewatywy, to mi położna powiedziała aby lepiej samemu nie stosować, bo rożnie to bywa. Przed samym porodem też nic samemu nie kombinować, bo to może wpłynąć na skurcze. Ja też mam kłopoty z wypróżnieniem i znowu dziś pojawiła się krew. Znowu muszę zastosować maść, no a na wieczór wypić Lactulosum. Rano nie powinno być problemu:)

Jestem taka ociężała i zmęczona, że szok. Męczą mnie te ciągłe teksty, zdziwienie, że jeszcze chodzę, jak się czuję. Ciągle ktoś dzwoni, wysyła smsy. Kuzynka nie dzwoniła do mnie przez prawie pół roku, a teraz nagle sobie przypomniała i wydzwania co drugi dzień. To takie męczące. Przecież zdążyłam już każdego poinformować, że jak tylko coś się wydarzy, to na pewno dam znać. Ech....Ogólnie do bani i chcę jak najszybciej urodzić-nawet dziś w nocy! Dobrze, że chociaż mam teraz męża w domu, to naprawdę mi pomaga i nadskakuje jak może.
No a w ogóle dziś się dowiedziałam, że znowu dostanę ubranka dla małej. Nie wiem już naprawdę gdzie ja to upcham. Do tego jeszcze paka z ubrankami ze Stanów idzie od kuzynki. Masakra. Z drugiej strony....ile kasy zaoszczędzę na ciuchach dla małej to już inna kwestia.
Idę wziąć kąpiel. Potem zajrzę:)

http://szafka.pl/profil/asik28

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1139416

http://www.suwaczek.pl/cache/b9eff79494.png

http://www.suwaczek.pl/cache/05ecdbee75.png

Odnośnik do komentarza

asik wiem jak sie czujesz heh miedzy toba a nami ( meczetka i mna) jest zaledwie 4 dni roznicy ....
piszesz o czerwonej nodze ... to od zatrzymywania wody w organizmie... czytalam ze pod koniec ciazy cos takiegomoze sie pojawic ale ze to nigdy nic nie wiadomo i kazda z nas jest inna lepiej poinformowac o tym lekarza ...mysle ze nie zaszkodzi a moze uspokoic ...
kolezanka chyba przesadzila z tymi 3 tyg ... przeciez do 42 tyg jak dziecko nie chce sie pojawic to wywoluja porod bo jest to bardzo niebezpieczne dziecko moze sie udusic przecie ...
a jesli o telefony chodzi to ja juz przestalam odbierac nawet ...mam gdzies nie chce mi sie tysiac razy i to codziennie jeszcze powtarzac ze czuje sie jak mam zaraz urodzic ... nie lubie marudzic ale ludzie chyba tego od nas oczekuja pytajac sie codziennie jak sie mamy !!!

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

Grazia, ja też mam wrażenie, że moja mała ciągle wystawia pupę po prawej stronie i generalnie wariuje ile się da. A podobno tuż przed porodem już się tak nie rusza? W każdym bądź razie miałam podobno najpóźniej do 5 grudnia urodzić (tak 2 tyg temu mi moja lekarka powiedziała) ale się chyba na to nie zapowiada - w zeszłym tygodniu czułam się generalnie gorzej niż teraz :)

Odnośnik do komentarza

Hejo wieczornie....

Ja juz po kąpieli leże w łóżeczku. Musze troszke się wygrzac bo strasznie zmokłam jak wracałam dzis od lekarza.

Grazia mam takie samo uczucie jak ty.... z jegnej strony góra...z lewej ciągle mnie kopie... taki smieszny zdeformowany brzuch mam :D

a tak wogóle... to ja juz bym chciala urodzić... już mam dosyc ostatniego czasu ciąży ;p hehe no ale spoko.. jeszcze troche...zleci nie wiadomo kiedy....

Tak sobie właśnie przypomniałam że nie kupilam sobie jeszcze kapciuszków do szpitala :) bo tak to chyba wszystko mam..... dzis Adi mi torbe od mamy przyniesie więc jutro wszystko wpakuje i bedzie z głowy.

Nie wiem czy pisalam juz ale jutro ide na zwiady do szpitala .... ten co miala awaryjny odpada więc musze inny znależć.... zreszta podobno nie jest w nim tak źle...wręcz podobne warunki do tego co chce w nim rodzic ale za to poród rodzinny jest bezplatny..tak więc trzeba to sprawdzić....

Dobra ide kolacyjke zjeść (kaszke z biedronki :D)

Odnośnik do komentarza

hej
jestem....
u lekarza żadnych rewelacji - wszystko oki, rozwarcie zatrzymało sie na 1 palcu i cisza; a teraz już wskazane, żeby cos się działo, bo jestem taka ociężała...no, ale jak trzeba czekać to trzeba czekać! Ważne, żeby dzidzia była zdrowiutka!!! Zdziwiłam się, że schudłam 0,5kg, bo mam wilczy apetyt. Kajtus waży 2,9kg! całkiem sporo. Jeśli wytrzymamy do pierwotnego terminu to szykuje się nie lada chłop,hihihi!!! No Maksio ważył ponad 3,5kg i teraz pewnie będzie podobnie. Ciśnienie miałam dziś bardzo niskie - 85/50! I to pewnie dlatego czuje się tak słabo
Dziewczyny - spróbujcie na zaparcia konsumować codziennie rano i wieczorem po 3 łyżki takiej "mikstury": pół szklanki otrębów pszennych + pół szklanki soku jabłkowego + pół szklanki soku z suszonych śliwek (jeśli nie znajdziecie gotowego w sklepach- można zalać suszone śliwki wrzątkiem, zmiksować i zastosować powstały wywar). Ponoć bardzo skuteczne - u mnie działa, jeśli pojawiają się jakieś problemy z wypróżnianiem. A ostatnio przez stosowanie żelaza niestety zdarzały się.... Powodzenia:)
jest ktosik on-line??

28 grudnia skończę 2 latka :)

BRACISZEK URODZI SIĘ 28 GRUDNIA 2008:))) :love_pack:

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1430

Odnośnik do komentarza

Witam w nowym dniu,
znowu mnie nerka napierdziela ... dlaczego ja nie jestem człowiekiem, że z widzimisie lecę do lekarza? Kurka nie wiem na co czekam, chyba chcę doczekać do następnej wizyty u gina ... bedzie za tydzien we wtorek ...

ps. Właśnie dodzwoniłam się na IP i mam przyjechać .... ze strachu odrazu ból przeszedł

ps. II Aina zobacz, maritka tyle samo ma dni co my :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r84udf5lrs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3honre8ze.png

Odnośnik do komentarza

NuSiAaa

a tak wogóle... to ja juz bym chciala urodzić... już mam dosyc ostatniego czasu ciąży ;p hehe no ale spoko.. jeszcze troche...zleci nie wiadomo kiedy....

nie zleci..... a wrecz przeciwnie, mi sie ten tydzien ciagnie jak miesiac

littlemum
zeby moj taki chetny do depilacji byl to bym byla mamuska pierwsza klasa a tak to strasze jak ten yeti:36_27_5::36_2_13:

moj tez sie nie chce za to wziasc

littlemum
dobranoc
mam nadzieje dam rade was przeczytac jak wroce...i ze wroce w dwupaku

powodzonka kochana, wracaj w dwupaku bo malutka musi jeszcze podrosnac w brzuszku :)

sniło mi sie dzis ze maz złozył pozew rozwodowy ... dla swojej byłej. chore

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

tinko super ze wszystko ok. faktycznie z hani to kawał kobiety :)) ale Alana to chyba nic nie przebijce, jak nie wyjdzie o czasie to pewnie do 4 kg dociągnie.

ja jestem załamana, juz 2 tydzien nie mogę sie załatwic czuje sie jak odyniec... nic nie pomaga,a do tego gdy siade na kibel odzywa sie rwa kulszowa i musze szybko wstawac bo inaczej bym zwariowała z bólu...mam z tego wszystkiego depresje przedporodową...

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...