Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Ferinka, dużo ząbków ma Twój Oli, nawet trójki widzę, ze już ma! I fajnie, że bezsmoczkowy :)

Ja wczoraj miałam romans z żelazkiem przez cały wieczór, ale przynajmniej sobie program o modelkach obejrzałam :) Mała mi ostatnio wariuje w samochodzie, już po 5 minutach jest krzyk, marudzenie, płacz, rzucanie wszystkim w koło. Generalnie nie lubi ostatnio jeżdżenia samochodem, a może właściwie bardziej zapinania w foteliku, ale mam nadzieję, że jej to niedługo przejdzie.

Pozdrawiam wszystkie zapracowane mamuśki!

Odnośnik do komentarza

New hej :)
Nio mój ma sporo tych ząbków. Szybko wyszły 11 ząbków ma już od 3 tygodni :) Szybko mu idą z reguły dwa na raz. Czwóreczki górne delikatnie widać ale czekamy :)
Te wczoraj oglądałam modeleczki, aż mi się śmiać czasem chce :)
Mój np często się denerwuje, wszystko by chciał już :P

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Radośc kochana, mnie nie było całe wieki - ale wróciłam, jak córka marontrawna ;)
zapracowana jak zwykle
obiady gotuje o 22.00, dzisiaj wyjątkowo szybko mi poszło, bo szczawiowa już zrobiona i co więcej Kuba już ją je na kolacje:glass:
rano o 7.30 skończyłam szorować zamrażalnik w lodówce i go rozmrażać, bo warczał mi wiatraczek strasznie

Odnośnik do komentarza

pamiętamy, pamiętamy tylko jak tytuł wątka mówi - ciągle ten 6-ty bieg ;) Nie starcza mi czasu, żeby wszystkie interesujące mnie wątki na bieżąco obserwować :( Choć od wczoraj jestem na zwolnieniu do końca tygodnia, na szczęście to tylko niewielka infekcja wirusowa. Ale i tak nie mam czasu porządnie w domu poleżeć, bo przy okazji nadrabiam wszystkich innych lekarzy ;)
Dużo sił wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Hej

Newania
zdrówka dla Ciebie!

Małgosia u mnie to samo. Trochę nadganiam z obiadami w weekend i w tygodniu tylko z zamrażaki sie wyciąga. Ale zupy też z dnia na dzień sie gotuje. Generalnie to te kilka godzin po pracy to nie wiadomo czy w kuchni, czy co, a jeszcze Piotruś i czas dla Niego najważniejszy. I tak mija dzień za dniem :lup:

Miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

super, wypiły i poleciały a ja będę piła zimną i sama :glass:

Jadę do serwisu Sony z moim komputerem, żebyście miały co czytać i gdzie się super bawić ;) bo mi się rozwala i jak tak dalej pójdzie to nie otworze go i nici z pracy :le:
a przy okazji kupię sobie kawkę w Coffee Heaveen - Turtle z podwójnym espresso a co

Na obiad to mam taki sposób- gotuję gar rosołu w weekend, w poniedziałek mamy oczywiście pomidorową, a resztę zamrażam w słoikach i mam gotowy wywar na zupy w tygodniu

Odnośnik do komentarza

Mnie tez wieki nie bylo bo i czasu brak na wszystkie wątki a najwierniejsza jestem Mamutkom ;) moze tez przez tpo ze mam tam kumpele w realu :)

a teraz co u mnie sie dzialo ostatnio:

W poprzednia byly 28 urodziny mojego brata - byla impreza u mnie w domku, ktora przeniosla sie do SQ, ktore jako klub mialo 5 urodziny, bylo ponadnormatywnie duzo ludzi, a ja bylam bardzo rozdrazniona migrena, tabletkami i na to alkohol, zostalismy zaczepieni gdy w miare wczesnie chcielismy sie zwinac do domu, a ze ja do niemot nie naleze to jak sie ktos przyczepil odpyskowalam, cała agresja poszła na Lubego a ze bylo ich dwoch to troszkę Luby ucierpiał - ma L4 do konca przyszlego tygodnia bo został kopnięty w bark i ma stłuczony mięsień, troszke poharatane kostki na pięściach i kolano zdarte na amen, spodnie mu się rozdarły i stąd taka dziura w kolanie bo tam bruk jest...a ja nie z tych bezbronnych tylko walecznych, musialam mu pomoc,więc swoje 5groszy do awantury dołozyłam, stąd obolała pięść prawa,nadal mam dobry prawy sierpowy, potem w biegu taxi do domu...zegarek stracilam w tej szarpaninie, pozłacany, z Apartu...

...caly tydzien w biegu miedzy masazami, przedszkolem, domem i nawet bylam na pokazie w Zepter-ze na lapach Bioptron, chca mnie tam koniecznie sciagnac do pracy ale co to za praca namawiac ludzi by wydawali horrendale pieniadze na rewelacyjne lampy lecznicze...fakt, sama bym chciala takowa w domu miec, ale kwoty w tysaicach zlotych...

...wczoraj padłam popoludniu, nagrzewajac sie kocykiem , na pol godzinki, po polozeniu Misia do lozeczka spokojny wieczorek przy kompie - czytalam was i odp, co widac powyzej, spac poszlismy w miare wczesnie ale i tak jeszcze na kanapie przysnelam - albo zadzialal tonisol, ktory zaczelam znów lykac, albo jeszcze mocniej mieszanka olejkow do masazu antycellulitowego, ktorym masowalam klientke, jest w nich lawenda, ktora dziala wyciszajaco...
dzis dlugo spalismy, ja na dzwonek budzika wymknelam sie do pracy na masaz, znow olejki i znow spokojna jestem, obiadek szybko zrobilam, bo mialam od wczoraj usmazone i podduszone bitki w sosie z czerwonego wina z reklamy z moja ulubioną Katarzyna Herman, naprade dobre mi wyszly a robilam z miesa od szynki ;)
dokonczylam sprzatanie przed obiadem, bo Luby zaczal ale zagonilam go do prysznica odmaczac kolano bo mial ropę pod strupem, teraz juz powinno byc dobrze, bo caly srodek mu zszedł, wypsikalam mocno mu preparatem do odkazania, troche spurpurowial, ale nie ma ze boli, w koncu musze go w ciagu tygodnia postawic na nogi a w zasadzie przywrócić do ruchomości... na razie nie ma mowy o zgieciu kolana, a przeciez on jako mechanik samochodowy to sie dopiero nagimnastykuje w pracy...
wlozylam ciasto maslankowe do piekarnika, teściowa je u mnie zamowila, bo jej zadne ciasta ze sliwkami nie wychodza, a mojego probowala i bardzo jej zasmakowalo, wiec mam nadzieje ze mi wyjdzie i tym razem ;)

pozniej pojedziemy je zawieźć albo moze jutro przed poludniem...

dziecko moje dzis nadzwyczaj spokojne :) :) :)

UDANEGO WEEKENDU I HALLOWEEN :)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Devachan o kurczaki, intensywnie u was ;) trzymajcie się, ale reakcja tych ludzi chyba przesadzona, żeby bić od razu:(
policja nie przyjechała? \
ja właśnie dałam się namówić jakiś czas temu na Thermomix i jestem prze-szczęśliwą posiadaczką ;)
Także kochana taka lampa to na pewno cudo ;) tylko właśnie drogie, bo każdy po kolei ma na tym zarobić :(
ale te wszystkie piramidy, szefowa, pracownice, każdy zarabia :36_19_1:
jak w Avon czy mary kay....

Nie miałam komputera, oddałam do serwisu, ale mam już jak nowy, nowa klawiatura, nowy wentylator, nowy system- bajka ;)

spokojnego poniedziałku wam życzę

Odnośnik do komentarza

można się dołączyć??
ja co prawda obecnie jestem na macierzyńskim, ale do pierwszego tyg. sierpnia pracowałam, a Julisię urodziłam 31.08
do września też studiowałam, na szczęście ten etap już za mną
do pracy wracam od marca i wiem, że łatwo nie będzie, ale dam radę :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

puszek
napiłabym się piwa z sokiem
ale póki co mogę pomarzyć
ponoć Karmi nie zaszkodzi a i na laktację wpływa dobrze (byleby nie na rozmiar tych od laktacji ) :sofunny:

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

ja ostatnio dostałam piwo ze spritem i sokiem miętowym- no bajka, mogę to pić i pić ;) oczywiście wieczorami.

Dzisiaj miałam cyrk, zamykanie miesiąca, rozliczanie faktur, akceptacja materiałów w drukarni i zlecenie, konkurs Mikołajkowy na P do akceptacji przez klientów :36_2_51::36_2_51:zaraz idę gotować obiad na jutro, bo młodego odstawiłam na zajęcia plastyczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...