Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgulaMamula

Igora już zapisałam do szkoły. Będzie chodził do tej co teraz w zerówce. Jest to mała szkoła, dzieci w klasach maksymalnie 20 osób, do szóstej klasy nie latają po pietrach tylko nauczyciele przychodzą do nich. jedyny minus to ten, że tam chodzą dzieci z pogotowia opiekuńczego i domu dziecka i przez to szkoła ma złą sławę, chociaz znajome są zadowolone, bo dużo kółek zainteresowań i właśnie te małe klasy. Zresztą jakby się cos działo to zawsze go moge przepisać do jakiegoś molocha z ekstra reputacją. Prawdę mówiąc tych molochów boję się bardziej, bo tam nie upilnują nauczyciele dzieci, nie zauważą jak starszy bije młodszego, jak go zastrasza.
Już uczulam igora na takie sytuacje. Tłumaczę mu, że jakby go ktoś zaczepiał, straszył czy bił ma nam natychmiast powiedzieć. :what:W tej szkole każdego ucznia znają z imienia i nazwiska, nie ma gdzie się ukryć żeby komuś krzywdę zrobic... a jak ma się dobrze uczyć to będzie wszędzie, a jak nie to nie. No zobaczymy. O naukę się nieboję raczej o bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się nasze maluchy będą niedługo dorołymi pierwszoklasistami:36_2_25:

Jeśli chodzi o drogę do przedszkola to mam 5 minut lekkim tempem i jest to po drodze do pracy. Wszędzie mam względnie blisko i pokonuję odległości nogami(trochę ruchu mi nie zaszkodzi:)), tak więc korzystamy z saneczek.

Filipek z pewnością ma szansę na szybkie poprawienie wzroku jest jeszcze dzieckiem a u nich wiele wad i schorzeń super szybko da się wyleczyć.

MamulaAgula- opinia o szkole a rzeczywistość to niekiedy dwie różne sprawy. Szkoła do której ma iść Julcia to typowa sportówka i różne krążą o niej opinie. Że wiadomo szkoła sportowa więc nacisk na sport a nauka na ostatnim planie, ale większość koleżanek posłało tam swoje dzieci i są bardzo zadowolone. Świetnie napisały testy do gimnazjum i nie mają żadnych problemów w nauce. Oby Igorek był zadowolony.
Pozdrawiam Was gorąco.
Dzisiaj pływalnia i Julcia już rano się cieszyła.
Wiecie mam problem.
Julcia ma ostatnio jakiś tik że drapie do krwi głowę i nie umiem jej tego oduczyć macie może jakiś pomysł?:ehhhhhh:b mi się już argumenty kończą:ehhhhhh:

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny! Co taka cisza u nas !!!

Julcia już po balu karnawałowym, dzisiaj w przedszkolu był dzień babci i dziadka:)
Ja na balety wybieram się za tydzień-też bal przebierańców.

Potem więcej popiszę. Pozdrawiam Was serdecznie!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

My na bal idziemy jutro. Igor będzie przebrany za cowboya. ma prawdziwy kapelusz i metalowy kolt:in_love:.
Byłam z nim ostatnio na lakowaniu szóstek, był bardzo dzielny i dumny, tylko niepocieszony, bo musiał mieć buzię otwartą i nie mógł dentyście zadawać miliona pytań:sofunny:. Zaliczyliśmy też bilans i chłopak waży 18600. Pani doktor kazała mu przytyć:sofunny:. Zima u nas na całego. Chodzimy zjeżdżać na wielkiej dentce ( pomysł tatusia) Na górce wszyscy Igorowi zazdroszczą i zjeżdżają z nim ( im więcej osób tym dalej i szybciej się jedzie) :brawo:

Odnośnik do komentarza

Oj tak lakowanie się przydaje, wszystkie stałe zęby Filip miał lakowane jak już wyszły mu - czyli całe 4'ry :D

My o balu w przedszkolu nic nie słyszeliśmy jeszcze :(

Dzisiaj też występy były w przedszkolu - tak i Ja byłam i jeden dziadek Filipka :) Był poczęstunek też dla Dziadków wszystkich i robione własnoręcznie prezenty :)

Agulamamula a wzrostu ile ma Młody ? Filippo ma gdzieś 125cm i waży ~~22kg - chudziak z niego :/ Wszystkie spodnie kupowane koniecznie z gumką i guzikami w pasie bo spadają :/

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor ma 116 cm wzrostu :36_27_1:
dzisiaj byłam z igorem na mega karnawałowej imprezie w prawdziwej sali balowej. Normalnie szalałam z nim nieziemsko. Po trzech godzinach tańca byłam mokrusieńka i poczułam się jakby lżejsza:sofunny:. Tak się fajnie bawiliśmy, ze aż jeden nauczyciel mnie chwalił, że powinnam być wodzirejem:sofunny:.Powiem wam, że jak chodził do prywatnego przedszkola to nie miał takiego balu nigdy:what:. Dzieciaki cisnęły się w małej sali w przedszkolu, okna nawet nie były pozasłaniane, a ostatnio to nawet picia nie było i Igor mi się popłakał ze mu słabo i pić mu się chce:what: a tyle kasy się płaciło.... Tutaj za wstęp płaciliśmy 6 zł, był diżej, sala zaciemniona, ozdobiona balonami, lampy dyskotekowe, sztuczny dym, kule szklane...normalnie full wypas.

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

silvia8
Witam wszystkich Rodziców,
jestem tu nowa :)
Mam dwóch synków- Marcel (ur. 28.05.2003.) i Michał (ur.28.11.2007)

pozdrawiam

Witaj Silvia napisz coś więcej o swoich chłopakach:) Może znowu się wątek rozkręci, bo ostatnio jestem sama na posterunku:in_love:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igora nudzi siedzenie w zerówce:lup:. Tym bardziej, że chodzi do niej do szkoły. Pani niei może ich uczyć liter, bo tak jest w programie. Mają wprawdzie jakieś tam książki, ale to zadania dla pięciolatków i Igor je już przerabiał w przedszkolu. Na boisko wychodzą bardzo żadko, a poza zajęciami z książką pani bardzo mało się nimi zajmuje. dzieicaki robią co chcą, stali się agresywni, pyskują, przeklinają, kiedyś wchodzę do sali a pani siedzi sobie przy biurku i pisze smsa a chłopcy wlażą na stoły i sobie z nich skaczą, a pani nic.:alajjj::lup:. Już rodzice zwracali jej uwagę, ale poprawy brak. Dobrze, ze w pierwszej klasie będzie kto inny ich uczył:Real mad:

Odnośnik do komentarza

hej mamuśki :D

co u Was? jak Wasze dzieciaki?

cisza tu jak makiem zasiał.......

jak początek tygodnia? Ja dzisiaj jakaś zmęczona jestem od samego rana..... ładna pogoda a ja śpiąca chodzę. Byłyśmy już z Weronką na spacerze, na zakupach ale jakoś mnie to nie ożywiło...

pozdrawiam Was wszystkie :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Catalabama
Filip czeka do zakończenia roku szkolnego, który mają chyba 22 czerwca...... Niemalże odlicza dni...

już odlicza dni do końca roku? :D Damian narazie przygotowuje się do uroczystości z okazji Dnia Matki ::): strasznie przejęte są wszystkie dzieci-każdy ma swoja rolę, śpiewają nawet piosenki po angielsku ::): zobaczymy jak im to wyjdzie w praktyce :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

hmm a wiesz jakoś u nas cisza w ogóle z tym Dniem Matki, nawet Filip nic nie mówi czy uczy się jakiejś roli czy nie ... Zapomnialam całkiem... W poprzednim teatrzyku miał rolę najważniejszą - Jezusa podczas Wielkanocnego przedstawienia, ale to troszke też uczyliśmy się w domu bo na serio sporo tego było, a teraz cisza......... Może to ma być niespodzianka ? Ale nie wiem jakoś podpytam jutro zapewne.

A odlicza bo jak napisałam wyżej nudzi go to wszystko, czytać umie, pisać też już coraz lepiej, nie chce mu sie tam chodzić w ogóle, nawet wizja zabaw z kolegami też nie zachęca go i codziennie pytania Czy musi.......

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor też nie za bardzo chce chodzić na zajęcia:lup:
Też się nudzi, tym bardziej że oni nie uczą się czytać i pisać. On zna litery i poskłada je w wyraz jak musi. Pisałam z nim na początku litery po śladzie, ale po pewnym czasie było przy tym więcej nerwów i awantury niż to warte. Więc uznałam, ze skoro i tak w planie zajęć nie ma nauki pisania to go nie będę zmuszać, bo widocznie nie jest gotowy. Będzie się uczył z innymi dziećmi w pierwszej klasie. Ale też mu nie ułatwiam, bo jak chce wiedzieć co pisze np na plakacie reklamowym, a jest to łatwe do przeczytania to mu mówię żeby sam przeczytał.
Też czeka na wakacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...