Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

A miała jakiś taki kaszel ale tylko w nocy lekarka powiedziała że to jakiś o podłożu alergicznym ale jest ok poleniuchowała troszkę z babcią (mamy super babcię zawsze chętną do pomocy a Julcia ją uwielbia) a teraz pełny etat w przedszkolu :))

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor już po urodzinowej imprezie. Udała się fantastycznie, chociaż nie wszyscy zaproszeni przyszli. Mimo, że na zaproszeniu napisałam prośbę o potwierdzenie przybycia nawet nie zadzwonili, że nie przyjdą... a sala była na określoną ilość osób opłacona.:what:
Igor dostał fajne prezenty, takie edukacyjne: klocki z magnesami, klocki metalowe do skręcania śruboktrętem i klucze, z których można pojazdy budować, klocki roboty, puzzle i książkę o nim samym. Dostał też rękawice bokserskie razem z workiem treningowym.
a tu link do zdjęć:
Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl - Album należący do AgulaMamula: Urodziny Igora

Odnośnik do komentarza

Agula fajna imprezka :) I bardzo fajne prezenty a tort :) wow, z czego wykonany był rysunek ? Bomba :)
Tylko też by mnie zirytowało takie nieodpowiedzialne zachowanie rodziców :/ W końcu pieniądze mogłaś przeznaczyć na coś innego, a przy kilku osobach to na pewno troszke kasy za nic praktycznie wydane...

My dziś byliśmy na Wieloboju Przedszkolaków organizowanym przez Burmistrza Mojego Miasteczka :)

Filipa przedszkole wygrało :) Jestem dumna z chłopaka mojego :) Message - Galeria zdjęć Parenting.pl

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Tort zrobiony z kremu śmietankowego a zdjęcie zrobione na papierze jadalnym. U nas jest jedyna cukiernia która robi takie cuda, na pierwsze urodziny Igor miał na torcie swoje zdjęcie:in_love:
A co do rodziców... nie będę się wypowiadać. Po prostu za rok nie zaprosimy tych dzieci

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

To miłej imprezki, niespijcie się za mocno pikolo:sofunny::sofunny:
Igor już po imprezach, teraz ostro szykuje się do egzaminu z aikido.
Ostatnio jako jedyny znał japońska nazwę jakiegoś chwytu:taniec1::36_27_1: nawet dzieci z żółtymi i niebieskimi pasamu nie wiedziały a on wiedział, normalnie tato vył z syna dumny jak paw:36_27_1:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Anya miłej imprezki Wam życzę!

Agula z pewnością jesteś dumna z Igorka pogratuluj mu ode mnie i Julci:36_2_25:

Ja chwilę od pracy bo mi się już procesor przepala robię na jutro wypłaty a tyle chorobowych że szkoda gadać.:o_no:

Pozdrawiam Was dziewczyny postaram potem coś więcej popisać.

Napiszcie jak po imprezach i egzaminach:):36_2_25:

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

A Igora jakiś wirus dopadł:what: miał dzisiaj 39 stopni gorączki i lekki kaszel, profilaktycznie byłam z nim u lekarza, ma w domu zostać do końca tygodnia bo wirus dopiero sie wykluwa:what:

Ania witaj i duużo pisz.. Co lubi robić Twoja córcia?? Ma jakieś ulubione zajęcia? pasjonuje już się czymś?

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor już zdrowy:taniec1: w zasadzie to tylko jeden dzień miał gorączkę i tyle:what: ale wolałam iść do lekarza, żeby mi Karolinki nie zaraził. Ząb mu na dole wychodzi, śmiałam się ze ta gorączka od ząbkowania:sofunny: mam w domu dwoje ząbkujących dzieciaków:sofunny::sofunny:
W piątek mial w szokle mikołajki więc poszedł, dostał super paczkę , dużo słodyczy i jakieś drobiazgi do zabawy, a wieczorem pojechaliśmy do ODK na mikołaja. Było przedstawienie ,, Królowa Śniegu,, a potem prezenty.
( Musiałam przemycić:sofunny:) Igor dostał zegarek bena 10 a Karolinka lalę.
Młody myśli ze to już koniec prezentów, ale dziadek ma coś jeszcze w zanadrzu:sofunny: podrzuci im w noc z 5/6 pod poduszkę:in_love:
Nestle witaj:in_love: pisz dużo:in_love:

Odnośnik do komentarza

anya
Agula jak Igor?

Nestle witaj ::): a powiedz gdzie spędzałaś Sylwestra 2003? W szpitalu czy już w domu? :lol:

Sylwestra spedzałam w szpitalu z gorączką a fajerwerki widziałam przez okno bo była to z tego co pamiętam 1 noc z moja córunia:)Miałam cesarkę więc dopiero w sylwka do południa ją dostałam:):princess:36_1_22:Ale mój mąż to ostro zaszalał:)

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

AgulaMamula-piszę więc,że moja córunia tez była w tym tygodniu chora i niechodziła do szkoły,miała wirusowe zapalenie gardła i w tamtym tygodniu z soboty na niedziele nie mogła wogule połykac tak ją gardło bolało,że w niedziele musiałam skoczyć z sąsiadem na pogotowie(mój mąż jest na delegaci w Warszawie)miała też gorączke 39 st.Masakra myślałam,ze to grypa bo była strasznie połamana.Ale w poniedziałek już było lepiej antybiotyk zadziałal:)Teraz tak sobie siedzimy same i piszemy do was:)Elizka się cieszy,ze w poniedziałek wreszcie wróci do koleżanek.Zastanawiam sie czy ją ominą mikołaj bo nie wiem czy mieli w piątek, czy w poniedziałek będzie:)ale napewno ja odwiedzi jutro:)Pozdrawiam

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Widocznie jakiś wirus lata, bo mnie też gardło boli... ale Igor już zdrowy. Byliśmy u innego logopedy, pani ćwiczyła z nim jęyczek przed lustrem prawie godzinę oczywiście z przeerwami. Okazało się, że poprzednia pani logopeda źle go uczyła, bo tylko powtarzali wyrazy z sz cz dż i zamiast ćwiczyć język to Igor robił taki dziubek ustami i w ten sposób mówił te głoski. Co nie jest prawidłowe bo powinien pracować językiem. Tak więc zmieniamy logopedę:what: i zobaczymy:in_love:

Po jutrze igor idzie z grupą do filharmonii. W sumie to pierwszy raz, bo w przedszkolu to muzycy przyjeżdżali do nich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...