Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

AgulaMamula to widać na plus okazała sie zmiana logopedy ! :) Filip też kilka razy ćwiczył z logopedą w przedszkolu, na szczęście jakoś jest ok u niego, choć czasami mnie martwi niewyraźne rrrrr, ale coraz żadziej.

I jak zadowoleni z Mikołaja w przedszkolu ? Filip dostał od niego grę w statki, batonika, mentosy owocowe i Mikołaja czekoladowego. Ogólnie zadowolony z Niego bardzo :)

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

agulamamula to super,że ruszycie z wymową do przodu:)U mnie logopeda nie był potrzebny...A co do mikołaja to u Elizki w przedszkolu (zerówkę ma jeszcze w przedszkolu) był dosyć bogaty w tym roku.Sami byliśmy w szoku.Elizka była bardzo zadowolona zwłaszcza z jej ulubionego Toffifi i Nim 2.Pewnie panie załatwiły jakichś spąsorów bo paczki takie to ok. 50zł.

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Planuję z igorem zrobić w tym roku prezenty dla bliskich od niego:in_love: Np własnoręcznie zrobiona ramka ze zdjęciem będzie dla dziadka, witrażyk dla cioci, a świecznik dla wujka... myślicie że to dobry pomysł?
Igor wie, że w wigilię dajemy sobie prezenty, a nie przynosi ich gwiazdor czy mikołaj.
W zeszłym roku tata Igora zrobił mu kawał i zapakował toster i podpisał dla Igora:sofunny: A Igor był w szoku i prezent przekazał dla mnie z zastrzeżeniem, że będzie pożyczał jak będzie chciał tosta:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Dawno mnie tu nie było :uff2: ale widzę, że wątek nie umarł a nawet odżył! Super! :yuppi:

Agula psikus z tosterem bombowy! :sofunny: Biedaczek zdziwił się! :hahaha:
Pomysł z własnoręcznie zrobionymi upominkami jak najbardziej dobry! Takie prezenty są najcenniejsze! :36_1_11:

U nas w szkole nie było mikołajek, jak już pisałam jedziemy w poniedziałek do Kołacinka do Krainy Świętego Mikołaja. Tam będą prezenty. Dzieci już nie mogą się doczekać!

Witam nowe koleżanki! http://sztoudi.ovh.org/images/buzie/010.gif Cieszę się, że jest nas więcej!

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Catalabama
Nestle może tak z drutu jakiegoś dwa półkola i na to poprzyczepiać krepinę białą ?

Dziękuje.Narazie nie robie bo pani wczoraj mówiła,że nie wiadomo czy się odbędą,poniewarz durzo dzieci chorych:36_2_54:.Dzisiaj moja też zresztą z gorączką przyszła 38,2.Teraz śp:sen:i:(PA

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

A my dzisiaj znowu u logopedy:what: pani z poradni sama zadzwoniła, że ma wolny termin i możemy przyjechać. Maglowała Igora ponad pół godziny. Robili słowne ćwiczenia i na komputerze. Mały zadowolony, tylko trochę zły bo dużo zadań do domu dostał. Obrazki do nazywania słownie i kolorowania. Takze teraz z wymową ruszymy z kopyta:taniec1:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

:in_love:Wczoraj robiliśmy pierniczki na choinkę. Zagniotłam ciasto, a Igor resztę robił sam:36_27_1: rozwałkowywał, wycinał foremkami wzorki. Zajęło mu to ponad dwie godziny, ale był baardzo zajęty i nawet tego nie zauważył. Po upieczeniu razem je ozdabialiśmy. teraz czekają na choinkę:in_love:

Odnośnik do komentarza

Witajcie po małej przerwie ale miałam mały remoncik:o_no:
ale już wychodzimy na prostą.
Podobają mi się te ręcznie robione prezenty od dzieci moja Julcia już robiła takie w tamtym roku i wszystkim się podobały.:36_1_11:

A sprawa z tosterem w dechę ja jej zapakuję może elektryczną golarkę:hahaha:

Dziewczyny pozdrawiam Was gorąco i wkrótce napiszę tylko wprowadzę się do sibie bo jestem u rodziców. Buziaki:sen:

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Alicja dobrze, że chociaż ten remont przed świętami :D Rok temu tylko skończyły się święta i cykliniarz od parkietu zadzwonił, że ma wolne i może do nas przyjść :D Wymiękłam, tutaj po świętach jeszcze wszystko lśni a chciał parkiet nam szlifować i lakierować :) Ale cóż trzeba było brac póki wolne miał...

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń,
przychylności wszechświata,
siły w ramionach i czystego ognia w sercu,
co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniecie,
stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,
a każda najdrobniejsza nawet czynność
przybliża Was do bycia najszczęśliwszymi i
najbardziej uśmiechniętymi osobami spośród wszystkich ludzi.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Moja Julcia zadowolona z prezentów pod choinką bo dostała to co sobie wymarzyła ale i tak w marcu urodzinki więc trzeba coś fajnego wymyślić. A jak Wy mamusie po Świętach? Wymęczone objedzone?Pozdrawiam!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki ::):
Chciałabym Wam życzyć udanej zabawy Sylwestrowej i abyście przywitały Nowy Rok w gronie najbliższych i kochających osób.
Życzę Wam aby nadchodzący rok był dla Was szczęśliwy, aby przyniósł Wam wiele radości, zdrowia i spełnienia marzeń!!!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!

http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2637/2637822wpfkx6407w.gif

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor spokojnie wytrwał do północy:36_27_1: był w niebo wzięty jak z tatą puszczał fajerwerki:taniec1:. Zacz ęli od 20 i co godzinę po trochu strzelali a o północy wszystko co zostało. Tylko dłuzyło mu się czekanie, bo był jedynym dzieckiem i nie miał się z kim bawić. Ja musiałąm zajmować się jego młodszą siostrą, bo reszta towarzystwa imprezowała.

Odnośnik do komentarza

Filip przespał tylko dwa swoje SYlwestry później już uczestniczył w nich. U nas spędzamy ten wieczó z moimi rodzicami i Filip a to troszkę pograł na komputerze a to układał puzzle a to się nim co i raz ktoś zajął i jakoś minął czas do północy, wypił łyczek szampana ode mnie i poszli z Dziadkiem i Tatą puszczac fajerwerki na ulicę przed dom :) Padł koło 00h40 jakoś :)

Teraz jest na górkach w lesie z dziadkiem i już w poniedziałek znowu przedszkole, ale tylko te troszkę ponad 3 tyg bo później ferie ma, do ferii nieprzyzwyczajeni jesteśmy bo chodził wcześniej do przedszkola innego niż teraz i tam było czynne wszystkie dni.

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor z tatą na górce uczy się jeździć na takich małych nartkach:36_27_1:.
On ma ferie od 1 lutego, ale postanowiłam go zapisać do ODK na zimowisko, bo zanudzi się w domu:what:. A tak będą mieć zajęcia, wycieczki, zabawy i czas mu zleci:in_love:

Odnośnik do komentarza

Tak pamiętam, że i Ja niejednokrotnie uczestniczyłam na Zima w Mieście czy Lato ... Konkursy, zajęcia sprawiały, że nie czułam dni w domu jak leciały. Ale z Filipem to zobaczę jeszcze jak to będzie, może przez tydzień pochodzi do przedszkola do którego chodził wcześniej, tęskni za dzieciakami i pytał sie czy kiedyś może iść na kilka dni tam znowu bo chce z kolegami się pobawic.

Filipowi kiedyś narty założyliśmy na górkach i jakoś niezaciekawiły go w ogóle :/ Jeździ na razie na sankach swoich ma zapał włazić w górę non stop i jeszcze by go nie było zapewne gdyby dziadek już nie zmarzł :)

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor też tęskni za kolegami ze swojego dawnego przedszkola. Pójdziemy ich odwiedzić któregoś dnia. Dzisiaj planujemy wypad na sanki, a raczej na dętkę:sofunny:. Tato Igora napompował mu dętkę do zjeżdżania więc będzie szaleństwo:sofunny:. A góek u nas mnustwo i różnej wielkości.:taniec1:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny kochane! Jak tam u Was biała zima? My korzystamy z sanek ile się da:) Dzisiaj mamy małą przerwę gdyż pływalnia na 18 ale do przedszkola Julcia na sankach a z przedszkola też będzie jechała na saneczkach. Ale kurcze jakaś ciężka się przez ten rok zrobiła no ale mało jej zostało do 7.
A jak Igorek i jego super dętka?

A Filipek poszedł do przedszkola?

Pozdrawiam Was mocno i uciekam!

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

Hej hej :) Tak Filippo poszedł w poniedziałek do przedszkola, wczoraj byliśmy u okulisty i niestety Filip lepiej widzi z bliska :/ Dało się to już zauważyć mi już wcześniej i ma -0,75 :( Teraz co pół roku będziemy kontrolować wzrok. Mamy receptę na okulary, ale Pani mówiła, że teraz szkoda pieniążków wydawać na nie, potrzebne będą do szkoły by widział np lepiej tablicę, w domu kompletnie są niepotrzebne podobno.

Alicja fajnie na sankach do przedszkola :-) My mamy dość daleko i dlatego bez auta ani rusz raczej.

No pomyślałybyście, że nasze dzieciaki w tym roku będą PIERWSZOKLASISTAMI ?????? Ja w życiu..................

Chciałam Filipa do jednej szkoły zapisać i lipa, ogłosili rejonizację, bo jest strasznie oblegana i to nie nasz rejon i się raczej nie przyjmie juz :/ ech szkoda :/ Jest mniejsza od głównej naszej szkoły, lepszy poziom w niej jest ... No w marcu jakoś zapisy są już do szkół, a to jakby niepatrzeć chwila i marzec będzie....

Agulamamula Ja mam 5 min autkiem od nas - Puszczę Kampinoską i tam też górki są i korzystamy :) W weekend Filip wrócił nieźle przemoczony :D

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...