Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgulaMamula

W zasadzie to czuję się dobrze:) Nic mnie nie boli, bo nie byłam nacinana, trochę jestem może słaba jeszcze. Karolinka dużo śpi wiec mam dużo czasu na odpoczynek. A dzisiaj idziemy po starszego brata do przedszkola. Ale będzie dumny gdy mu pozwolę pchać wózek:36_27_1:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor pomału wychodzi z szoku ,,poporodowego,,:sofunny:
Wczoraj podczas kąpieli małej podpowiadał mi czym mam ją smarować i gdzie i w jakiej kolejności... Dalej jednak mówi na nią ,,dzidzia,, tak jakby nie docierało do niego że ona zostanie u nas na zawsze . Mówię mu że to jest Karolinka a nie jakas obca dzidzia..ale wiem że to musi potrwać żeby w pełni ją zaakceptował.

Odnośnik do komentarza

AgulaMamula
Igor pomału wychodzi z szoku ,,poporodowego,,:sofunny:
Wczoraj podczas kąpieli małej podpowiadał mi czym mam ją smarować i gdzie i w jakiej kolejności... Dalej jednak mówi na nią ,,dzidzia,, tak jakby nie docierało do niego że ona zostanie u nas na zawsze . Mówię mu że to jest Karolinka a nie jakas obca dzidzia..ale wiem że to musi potrwać żeby w pełni ją zaakceptował.

Agula u nas Damianek od razu zaakceptował Weronikę ale przez jakiś tydzień też mówił na nią dzidzia :Oczko: to chyba kwestia tego, że przez te 9miesięcy tak sie o niej i do niej mówiło :Śmiech: z czasem na pewno będzie lepiej :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Iwcia
Witajcie!

Muszę zrobić Mateuszowi jakiś instrument muzyczny do przedszkola a nie wiem zupełnie jaki i z czego :Histeria: Może macie jakieś pomysły i pomożecie?

no ja tez muszę zrobić instrument:what: pewnie benbenek z kartonu.... albo gczechotkę z jakiejs plastikowej butelki ...

Odnośnik do komentarza

Agula gratulacje! Będzie dobrze, napewno jako starszy brat będzie super! U nas tez na początku było różnie, Ola bardzo chciała zwracać na siebie uwagę, bo wiesz jak to jest wszyscy tylko na nową dzidzię :dzidzia_mis: ale potem było już super.

Co do instrumentów to my robiłyśmy bębenek z z takiego okrągłego pudła a w środku fasola, koraliki, kasza itp
i jeszcze taką grzechotkę z pudełka po orzeszkach feliksach , małżon dokręcił takie trzymadło z rączki z jakiegoś kuchennego przyboru :wybierz_mnie:hi hi i było super, nawet poszło na konkurs.
Oczywiście najważniejsze jest fajne udekorowanie, u nas prym wiodły kolorowe świecące koraliki, w których Ola się lubuje :alajjj:

Pozdrowionka i Wesołych Świąt!

P.S. Ja niestety dziś kibluje w pracy :comp_ihate::zlykomp:

Damianek
http://www.suwaczek.pl/cache/54a0b32566.png

Ola
http://www.suwaczek.pl/cache/cf1de36a5b.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Wczoraj udało mi się pójść tylko z synkiem do parku. Bez młodszej siostry:taniec1: Bawiliśmy się w berka i Igor huśtał mnie na huśtawce:sofunny: ja jego też oczywiście... Porozmawialiśmy i zwierzył się że jest zazdrosny o Karolinkę, zwłaszcza o to, że ciągle ja przytulam i trzymam na rękach a jego nie.. Porozmawialiśmy sobie tak od serca i teraz czekam na efekty... Mam nadzieje, że polepszy mu to humor. Kiedy wieczorem spytałam się go czy podobało mu się w parku to powiedział, że bylo najlepiej na swiecie... Było mu to potrzebne:in_love:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Ostatnio staramy się z M posświęcać Igorowi jaknajwięcej czasu:in_love:
Bardzo tego potrzebuje. W czwartek M. odebrał go z przedszkola i cale popołudnie spędzili raem. Byli na lodach, w parku , i grali w nogę na podwórku... Synek był bardzo szczęśliwy:taniec1:
Wczoraj całą rodzinką poszliśmy na spacer do parku, mała spała w wózku a my graliśmy w piłkę... huśtaliśmy Igora na huśtawce...poczuł się zauważony..:36_27_1:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor dzisiaj pojechał z przedszkolem na występy. będą grac na tych ekologicznych instrumentach , śpiewać piosenki i przedstawienie robić o tematyce ekologicznej. Igor też ma małą kwestię w tym przedstawieniu:36_27_1:
Dzisiaj rano ubierał się ekspresm, żeby się nie spóźnić:what:
Mógłby tak codziennie:sofunny:
Kazał się ubrać elegancko w koszulę i spdnie sztruksowe, a dresy zabrał na przebranie po skończonym występie:what:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Tatuś mu zrobił prawdziwie ekologiczny bębenek z płyt po starym segmencie, a ja mniej ekologiczną grzechotkę z pojemnika po jogurcie i makaronu:smieszne:
Igor wspaniałomyślnie odstąpił bębenek koledze z grupy, który nie miał żadnego instrumentu.. bardzo go pochwaliłam za ten czyn:36_27_1:

Odnośnik do komentarza

witam,

otóż jestem MEGA DUMNA Z MOJEJ CÓRCI!!!!!!! :Śmiech: wczoraj bylismy na szczepieniu. Weronika miała dwa wkłucia i nawet nie zaplakala. Damianek też był z nami i po wszystkim pogłaskał Weronikę i powiedział do niej że dzielna była :D był chyba bardziej przejęty niż ona :Oczko: potem dzwonil do babci i dziadka, do wujka i opowiadał jak było na szczepieniu.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

witajcie mamuski

moja corcia przechodzi teraz koszmarne chwile , mianowicie jest alergikiem ( astama oskrzelowa - taka ma diagnoze ) i niestety bardzo jej doskwiera pylenie , a co najgorsze nie moze jesc czekolady , bo od razu na cialku dostaje bardzo bolesnych liszai

dziewczyny macie bardzo slodkie dzieciaczkiagulamamula jestescie bardzo zorganizowanymi i nowoczesnymi rodzicami , bo macie czas na prace ale dziecko dla was jest najwazniejsze i to jest cudowne , u mnie niestety praca pochlania mojemu M caly dzien , ale staram sie aby wieczorem czytal Monice ksiazki a nawet czesto ja usypia , bo ona w tatusiu ma najwiekszy autorytet

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie! :36_3_15:

Agula myślę, że "dzień starszego brata" to bardzo fajny pomysł! Igorek będzie czuł się bardzo ważny. A jeszcze milej będzie jak dostanie od siostrzyczki jakiś malutki drobiazg.

Mój Mati zakatarzony nadal ale na szczęście nie ma innej infekcji. Został jeszcze dziś w domu, nie puszczę go z katarem do przedszkola.

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igor zazdrosny na maksa się zrobił:what: staramy się mu poświęcać dużo czsu, zwłaszcza tatuś, ale on jest zazdrosny o mnie... Dzisiaj go odprowadziłam do przedszkola, z małą dziadek został, Igor powiedział mi, że najbardziej zazdrosny jest o to, że jasię ciągle małą zajmuję. Tłumaczę mu, że jak on był malutki to nim tak samo się na okrągło zajmowałam, że jeszcze trochę i Karolinka podrośnie i już nie będzi taka zajmująca.A dzisiaj powiedziałm mu w tajemnicy, że jak on był malutki to tata był o niego zazdrosny i to mu chyba humor poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Coś tu cicho... no ale się pochwalę, że dzisiaj idziemy całą rodzinką na spotkanie integracyjne w przedszkolu. Będzie grill i piwko. Impreza odbędzie się na terenie przedszkola w godzinach popołudniowych, będą rodzice i dzieci z dwóch grup. Mam nadziej, że pogoda dopisze i będzie fajnie. W zeszłym roku też byliśmy na takiej imprezie, ale tylko z grupą Igora od tamtej pory rodzice bardzo się zżyli...aż szkoda będzie niedługo się rozstać.:36_27_1:

Odnośnik do komentarza

Witajcie! :36_3_15:
Co u was słychać?
26 maja byłam w przedszkolu na dniu mamy i taty! Było super! dzieci pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły! Był też poczęstunek dla rodziców ale wszyscy zgodnie częstowali swoje maluchy! :lol:
Dziś "dzień dziecka" a ja nie wiem co przedszkole przygotowało i boję się, że to będą słodycze, których Mateusz nie może jeść :Histeria:
Piszcie mamuski, bo smutno i cicho na tym wątku :ehhhhhh:
Agula pisz jak Igorek radzi sobie z zazdrością albo jak Wy radzicie sobie z zazdrością Igorka? :36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Ja cały czas śledzę ten wątek, ale sama ze sobą pisać nie będę:sofunny:. Mój Igor idzie do zerówki, ale do szkoły. Jestem w domu z młodszę córką, więc nie ma sensu płacić za coś co jest dostepne za darmo i nie posyłam Igora do przedszkola do zerówki. Sądzę, że dzięki temu przyzwyczai się do gwaru szkolnego i nie bedzie taki przerażony jak pójdzie do pierwszej klasy. A ty Iwcia Mateusza dajesz do zerówki w pszedszkolu, czy w szkole??
I czy u was będą książki, bo u nas podobno nie, nawet przed wakacjami żadnego zebrania nie zrobili...ale dzieci ponoć mają się uczyć rozwiązywać problemy międzyludzkie, oraz bawić się... a liter i cyfer nauczą się w szkole.
A Igor coraz lepiej dogaduje się z siostra, czasami kładę ją u niego w pokoju na łóżku i zostawiam ich samych na parę minut. Grzechocze jej grzechotkami, coś tam szepcze do ucha, a ostatnio powiedzial mi w tajemnicy że ją pocałował w czoło:taniec1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...