Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Agula niestety u nas trzeba działać podstępem aby dostać się do specjalisy :uff2:

Wczoraj otworzyli u nas przedszkole (w końcu) zapisałam Mateusza i pierwszy dzien mamy już za sobą! Troszkę się bał zostać ale wszystko poszło dobrze i wrócił zadowolony :36_1_11:

Miłego dnia Wam życzę! :36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Fajnie, że mu się spodobało:36_4_1: Pewnie nie było problemu bo to już duzy chłopak:36_27_1: a nie jakiś ,,maluch,, z trzylatków:sofunny:
Igor jutro z całym przedszkolem idzie na prawdziwy koncert Majki Jerzowskiej... funduje przedszkole:what: mam nadzieje że mu się spodoba...
On też przeżywa bo to ostatnie miesiące jego w przedszkolu, będzie chodził tylko do końca czerwca, potem robię mu wakacje, bo i tak z maleństwem będę siedzieć w domu, a od wrześnie idzie do szkoły do zerówki... Nowi koledzy, nowe środowisko... widzę że się boi..
Mam nadzieję że się szybko tam zadomowi i będzie OK:brawo:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

:what:Widzę że monolog prowadzę... ale cóż...
Dyłam na kontroli z Igorem u okulisty i okazało się że ma początki zapalenia rogówki... :what: w aptece zostawiłam ponad 100 zł.... Oby mu tylko te krople pomogły, bo lekarka już straszyła szpitalem

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Witaj Asiula:36_4_1: nie wiem czy za bardzo się tutaj rozpiszesz, bo zazwyczaj tu cisza...ale może wkońcu coś się rozkręci. Widzę, że to dopiero początek Twojej ciąży? no ja juz zbliżam sie do mety... A powiedziałaś już córce że będzie mieć rodzeństwo?:36_1_66:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Nie wiem jak Twoja córa, ale mój Igor całą ciążę ciągle mnie wypytywał o dzidzię w brzuchu. Tak więc jest wpełni uświadomiony skąd i jak ona się tam znalazła, wie jak wyglądała w poszczególnych miesiącach i co robiła, ogląda zdjęcia jak się płód rozwija, i tylko zastanawia się jak ona się z tamtąd wydostanie hihi. Kedyś wydział wprawdzie film na Dyscovery jak się rodzą cielaki ale jakoś chyba nie skojarzył tego z człowiekiem..:36_1_66:
A ja już mam dosyć... ostatni miesiąc najgorszy człowiek ociążały ... mimo że jestem ewenementem i nic a nic nie przytyłam w całej ciąży wręcz p[rzeciwnie... w pierwszych trzech miesiącach schudłam 6 kg. A potem trzymałam wagę cały czas:)... ale już bym chciała urodzić

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Wiesz mój Igor chodzi do przedszkola od 2 roku życia, ale do zerówki zapisałam go do szkoły. Ze względów ekonomicznych. Będę z maluszkiem w domu i będę mogła go ze szkoly odbierać, więc nie widzieliśmy sensu posyłać go do przedszkola i płacić za to kupe pieniędzy. Jednak Igor boi się tej zmiany. To tak jakby szedł pierwszy raz do przedszkola:36_4_13: Nowy budynek, nowi koledzy, nowa pani, nowe otoczenie... Jeszcze ma nadzieje że jednak zostanie w przedszkolu, ale to niemożliwe. Te pieniądze które wydajemy na czesne wolę przeznaczyć na jakieś zajęcia dodatkowe dla niego. NP bardzo chce chodzić na judo...więc proszę bardzo:taniec1: jeszcze reszta zostanie...
Też się o niego boję, bo to bardzo wrażliwy chłopiec, a dotego drobnej figury. Idealny kandydat na tego nad którym można się znęcać...wiadomo jak jest w polskich szkołach. Próbuję mu tłumaczyć jak ma się zachować gdy jacyś starsi chłopcy będą go zaczepiać ale i tak pewnie będzie przerażony...no ja jestem:36_4_1: W przedszkolu ma spokój, pani wszystkiego pilnuje, jak ktoś mu dokucza to leci na skargę hihi choć pani też próbuje mu tłumaczyć że różne spory powinien sam rozwiązywać,... no zobaczymy jak to będzie nie możemy się martwić na zapas:36_27_1:

Odnośnik do komentarza

witajcie mamuśki

ja tylko na chwilę. Rzeczywiście rzadko kto cos tutaj pisze ale towarzystwa przybywa więc może się rozkręcimy :Oczko:

ja teraz więcej odpoczywam i leniuchuję bo 3 marca urodzila się nasza kruszyna :Śmiech: na szczęście jest spokojna, je, śpi i uśmiecha się tak słodko choć nieświadomie i częściej przez sen.
Damianek pomaga we wszystkim. Jest kochanym starszym bratem.

narazie to tyle z nowości.

Witam nowe mamusie :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Anya GRATULACJE:36_3_19::36_1_66: Napisz jak sobie radzisz z dwójką????
Ja jeszcze jakieś dwa tygodnie i też będę miała swoje drugie maleństwo przy sobie... jakos nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie:what: Niby człowiek już raz przez to przechodził i wie co i jak ale w głębi duszy jestem przerażona jak za pierwszym razem:36_2_13:

Odnośnik do komentarza

Agula jak sobie radze z dwójką? Narazie dobrze bo córcia większość dnia przesypia a poza tym to dopiero 6 dzień no i przez te trudne początki mąż bardzo mi pomaga. Bardzo podnosi mnie na duchu-ostatnio mialam kryzys związany z nawałem mlecznym-myślałam, że mi piersi eksplodują, mała nie mogła chwycić aby zjeść a ja juz cała w nerwach ale na szczęście jest mąż i dobre słowa :Śmiech:
także narazie radzę sobie :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Fajnie że mąż jest przy tobie... ja niestety będę po szpitalu sama w domku z maluszkiem, bo mój w pracy od świtu do nocy... Igora dziadek jedynie do przedszkola odprowadzi i przyprowadzi... reszta już na mojej będzie głowie...eh:what:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!:36_3_15:

Agula to obecność na takim pokazie obowiązkowa :36_1_11:

Witam nowe koleżanki Annakto i Asiulę! piszcie często!

Anya gratuluję córeczki! :36_3_15:

A mój przedszkolak był dziś na szczepieniu, wysłałam męża bo za bardzo się denerwowałam :uff2: Ale było ok, gorzej z doustną.
Tak się zastanawiam czy przypadkiem w przedszkolu nie dają Mateuszowi czegoś mlecznego do jedzenia, bo od 2 dni ma dziwnie zatkany nosek :nie_mam_pojecia:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

to niewesoło...musisz jego diety przestrzegać.:bardzoglodny: Ale dobrze że juz jest większy...może niedługo i z tego wyrośnie:36_27_1:
Lekarka Igora twierdzi, że on też może być alergikiem i kazała testy mu zrobić na jesieni... Trochę chyba przesadza, bo mały wogóle nie choruje. W zeszłym roku miał zapaleniei ucha, więc dostał zapobiegawczo zyrtex, a teraz ma zapalenie spojówek( okulista powiedział, że to powikłanie po wirusowym zapaleniu krtani) i pediatra stwierdziła, że to może być alergiczne...:what: sama nie wiem,.. Ja pamiętam swoje dzieciństwo( też jestem alergikiem) to ciągle byłam chora... przeważ nie na zapalenie oskrzeli, wiecznie zakatarzona, kaszląca...a ten nic...okaz zdrowia. No zobaczę dopiero wisna ma nadejść...:36_4_13:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! :36_3_15:

Mam problem z Mateuszem. Otóż w przedszkolu nie chce się bawić z innymi dziećmi, ciągle tylko sam :lup: Nie pomagają zaproszenia Pani do wspólnej zabawy. W domu jest zupełnie inaczej. Koleżanka przychodzi do nas z synkiem, który jest z Matim w grupie i trochę sie razem bawią a w przedszkolu nie. Pomóżcie mi jak zachęcić go do zabawy z dziećmi. :o_master2:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...