Skocz do zawartości
Forum

Mamy dwójki, trójki...i więcej dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

witam i ja

KATARZYNKA78 kawa rewelacja :Śmiech: ja właśnie piję :D podziwiam Ciebie, ze w sobotę o 7 rano już nie śpisz.... ja dzisiaj wstałam o 9.30 ::):

nareszcie słoneczko zaświeciło więc spacer już zaplanowany. Damianek z tatą idą dzisiaj do kina na Toy Story w 3D a my z Weronką ten czas pewnie spędzimy na placu zabaw :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

cześc wszystkim ja jestem mamą miesiecznych bobasów Szymonka i Julii choc moźe chciałabym jeszcze jedną mieć dzidzie:-):dzidzia::mama:

15 Marca II KRESECZKI
28 Kwietnia PIERWSZY RAZ WAS ZOBACZYŁAM
27 Maja POMACHALIŚCIE PIERWSZY RAZ SWOJEMU TATUŚOWI
8 Lipca USŁYSZAŁAM WASZE SERDUSZKA
20 Października przyszliście na świat
20 Lipca 2010 SKONCZYLIŚMY 9 MIESIĘCY
20 października 2010 obchodzimy swoje pierwsze urodziny

Odnośnik do komentarza

hej tam sorki w pierwszej wypowiedzi moje bobasy mają juz miesiecy a tak swoją droga jak czytam ze wy spicie tak do 9-10 to az mi żal też tak bym chciała:ble:ale wiem że wszystko w swoim czasie.Choć dużo osób mi mówi że nie powinnam narzekać bo jak kładę dzieci spać ok.20.30 to spią tak do 5.00-6.00 my nie długo wybieramy sie na wakacje za 2 tyg na słowacje z dziecmi nareszcie coś innego ::):a wy wybieracie sie gdzies?

15 Marca II KRESECZKI
28 Kwietnia PIERWSZY RAZ WAS ZOBACZYŁAM
27 Maja POMACHALIŚCIE PIERWSZY RAZ SWOJEMU TATUŚOWI
8 Lipca USŁYSZAŁAM WASZE SERDUSZKA
20 Października przyszliście na świat
20 Lipca 2010 SKONCZYLIŚMY 9 MIESIĘCY
20 października 2010 obchodzimy swoje pierwsze urodziny

Odnośnik do komentarza

justysiak9
hej tam sorki w pierwszej wypowiedzi moje bobasy mają juz miesiecy a tak swoją droga jak czytam ze wy spicie tak do 9-10 to az mi żal też tak bym chciała:ble:ale wiem że wszystko w swoim czasie.Choć dużo osób mi mówi że nie powinnam narzekać bo jak kładę dzieci spać ok.20.30 to spią tak do 5.00-6.00 my nie długo wybieramy sie na wakacje za 2 tyg na słowacje z dziecmi nareszcie coś innego ::):a wy wybieracie sie gdzies?

bylam na SŁOWACJI jest pięknie ja chcę jeszcze raz tam jechać

http://s2.suwaczek.com/200506164670.png
http://s3.suwaczek.com/200807055472.png
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d7fddd7b.gif

Odnośnik do komentarza

justysiak9
hej tam sorki w pierwszej wypowiedzi moje bobasy mają juz miesiecy a tak swoją droga jak czytam ze wy spicie tak do 9-10 to az mi żal też tak bym chciała:ble:ale wiem że wszystko w swoim czasie.Choć dużo osób mi mówi że nie powinnam narzekać bo jak kładę dzieci spać ok.20.30 to spią tak do 5.00-6.00 my nie długo wybieramy sie na wakacje za 2 tyg na słowacje z dziecmi nareszcie coś innego ::):a wy wybieracie sie gdzies?

my w tym roku jedziemy z dzieciakami nad nasze morze ::): jak pogoda dopisze to na pewno będzie fajnie :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam Was

ech, rozmarzylam sie, zeby tak pospac do 9.00 i to ciurkiem, od 3 lat budze sie co chwile a na nogach to najpozniej o 7.00 jestem,
no, ale moje dzieci najwyrazniej stworzone do dzialania a nie spania, hihihi

my na 9 dni smigamy nad morze ale to dopiero pod koniec sierpnia, moze jeszcze jakis krotki wypad sie zdarzy ale to wyjdzie w praniu, zwierzeta w domu wiec nie mamy z kim ich zostawic,

spokojnej nocki zycze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...