Przedszkolaki

Czerwcątka 2014

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bia

Bia

malinka165, pozdrowienia z trójmiasta. :D W którym tygodniu jesteś?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/tb739vvj2mx19c44.png

36144 bia Kobieta, 37 lat, Gdańsk
malinka165

malinka165

Darcia, no mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, jestem pelna obaw, bo pierwsza ciaze stracilam. Nie byla chciana, mialam 17 lat, poronilam w domu i widzialam plod... Nie mial dloni, ani stopek, dlatego tak bardzo sie martwie. Nie ukrywam, ze balowalam wtedy ile wlezie, nie dbalam o siebie, wszystkie mozliwe uzywki. Zeby wszystko teraz bylo dobrze, Boze, tak bardzo tego dziecka teraz chce. I sie przeciez juz w nim zakochalam, choc widzialam tylko to wielkie serduszko :)
W srode sie dowiem czy usg tu w NHS bede miala wczesniej niz prywatnie, czyli za 4 tyg.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/kxqefby.png

36130 malinka165 Kobieta, 37 lat, Gdynia
malinka165

malinka165

Bia, o jak milo. A skad jestes? Teskno mi do trojmiasta, nie ma jak moja Gdynia :)
9 tydzien dzis zaczelam (suwaczek sie myli o 2 dni :) )

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/kxqefby.png

36130 malinka165 Kobieta, 37 lat, Gdynia
Panda Weranda

Panda Weranda

Dziewczyny, dzieje się coś złego :(
Dziś rano kompletnie przestały mnie boleć piersi. Tak, jak codziennie biegam kilka razy na siusiu i mam bezsenne noce, tak dziś całość przespałam, a mocz ledwo do badania udało mi się uzbierać- wcale mi się nie chciało, pęcherz już wczoraj wieczorem przestał nalegać. Zniknęły zawroty głowy i bóle podbrzusza:( Dodam, że żadnej krwi, ani nawet plamień nie miałam!
Czy ja mogłam przestać być w ciąży? Tak bez poronienia?:( Chyba oszaleję...
Wczoraj byłam u gina, założyłam kartę i pobrała mi cyto. Za tydzień mam pierwsze USG, dziś wszystkie badania (łącznie z betą), na które zaraz się wybieram.
Boję się :( Ja chce moje objawy i mojego Maluszka...

36097 panda-weranda Kobieta, 35 lat, Wawa
Wadera28

Wadera28

Panda Weranda
Dziewczyny, dzieje się coś złego :(
Dziś rano kompletnie przestały mnie boleć piersi. Tak, jak codziennie biegam kilka razy na siusiu i mam bezsenne noce, tak dziś całość przespałam, a mocz ledwo do badania udało mi się uzbierać- wcale mi się nie chciało, pęcherz już wczoraj wieczorem przestał nalegać. Zniknęły zawroty głowy i bóle podbrzusza:( Dodam, że żadnej krwi, ani nawet plamień nie miałam!
Czy ja mogłam przestać być w ciąży? Tak bez poronienia?:( Chyba oszaleję...
Wczoraj byłam u gina, założyłam kartę i pobrała mi cyto. Za tydzień mam pierwsze USG, dziś wszystkie badania (łącznie z betą), na które zaraz się wybieram.
Boję się :( Ja chce moje objawy i mojego Maluszka...

Nie wpadaj w panikę.. i witam w klubie. tydzień byłam bardzo chora i teraz już jest lepiej ale coraz mocniej boli mnie brzuch i coraz mniej piersi... Mimo to nie zamierzam się martwić- nie tym razem. To jeszcze nic nie znaczy więc trzymaj się i czekaj spokojnie na USG. Możesz też wybrać się prywatnie, bo masz powód by zrobili ci wcześniej. Ja mam Usg jutro, a miałam też w poprzednią środę tylko kazali powtórzyć, bo serce za wolno biło.
Głowa do góry i daj znać co się z tobą dzieje.

--

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

36142 wadera28 Kobieta, 34 lata, Wawa
Panda Weranda

Panda Weranda

Dzięki Waderko!
Też myślałam o tym, żeby od razu po pracy lecieć na USG, ale przypomniało mi się, że tak wcześnie (6tc) może jeszcze być nic nie widać i wtedy bym zwariowała, że dzieje się najgorsze. Poczekam więc do tego z tydzień, a póki co wysłałam sms do mojej ginki. Mam nadzieję, że nie pożałuje, że ledwo zostawiła mi kontakt, a ja już ją męczę. Dam znać, gdy coś odpisze.
Dzięki wielkie za wsparcie! Aż mi głupio, że tak panikuję, mam nadzieję, że niepotrzebnie. Człowiek naczyta się internetu, a potem są jazdy. Masz rację, najważniejszy jest spokój.

36097 panda-weranda Kobieta, 35 lat, Wawa
Wadera28

Wadera28

Kochana tu nie ma miejsca na to, że ci głupio. Ja nie panikuję tylko dlatego, że wiele przeszłam, ale chyba bardziej sobie to wmawiam i tłumię w sobie napięcie. Jutro mam USG i ze stresu pewnie nie zasnę. Spokojnie. Oszczędzaj się w pracy i tak jak już polecałam jakiejś forumowiczce tobie też polecam oglądanie głupich komedii romantycznych- naprawdę pomaga wszystkim- zaniepokojonym ciężarnym, kobietom ze złamanym sercem itd. Cel: odmóżdżenie. Po pracy wskakuj pod kocyk, do tego kakao lub soczek i odmóżdżania czas zacząć- i tak dzień w dzień do USG. Relaks jest bardzo ważny! Dla twojej dzidzi.

--

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

36142 wadera28 Kobieta, 34 lata, Wawa
Darcia

Darcia

Dziewczynki ja podobnie jak większość ciężarnych martwię sie o swoje maleństwo. To nasza pierwsza długo wyczekiwana ciąża i nie darowalabym sobie gdyby coś było nie tak. A na dodatek ust miałam na przełomie 4-5 tydzień i serduszko jeszcze nie biło, muszę czekać na kolejne badania do 7.11 więc siedze Jak na szpilkach. Ale gin powiedziała mi ze pęcherzyk jest ładny równy, i choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie dla mnie jest ogromnie ważne. Modlę się codziennie aby wszystko było dobrze, a moje maleństwo bbyło zdrowe. Co do objawów to bolał mnie brzuch jak na okres piersi tak samo jak przed miesiączka. Dwie noce pod rząd nie mogłam spać bo myślałam ze się przejdałam Ale powód był zupełnie inny.;) a teraz ból piersi jest nadal ale słabsz, brzuch boli czasami, jestem leniwsza może trochę bardziej ospala i taki mniejszy zapał mam do wszystkiego ;) już się nie koge doczekać usg;)) trzymajcie kciuki za mnie i moja Fasolkę;)

--

http://www.suwaczek.pl/cache/c571aab2a1.png]Tekst linka[/url]

36145 darcia Kobieta, 29 lat, Kraków
izzi098

izzi098

Nie macie sie czego obawiac:) ja do 7 tygodnia czulam sie okropnie od 7 do 10 bylo wrecz jak przed ciaza balam sie ze cos sie stalo... wszystko bylo ok i teraz od 11 zas mi wszystko powraca wiec cieszcie sie chwila:) i tym ze cos ustapilo dopuki nie ma skurczow i plamien jest ok :)

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

35713 izzi098 Kobieta, 26 lat, Sri Lanka
izzi098

izzi098

4-5 tygodniu to normalne ze serce jeszcze nie bije tak naprawde ono sie dopiero ksztaltuje w ciele dzidziusia... zaczyna bic najwczesniej od 6 tyg ja zobaczylam bijace mocno serduszko w 7 . wiec nie martw sie wszystko bedzie ok :)

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

35713 izzi098 Kobieta, 26 lat, Sri Lanka