Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agataaaaaa

Witajcie kochane widzę , że nie ma jeszcze wątku kwietniowych mam ;) ja już jestem po badaniu krwi obecnie 3 tydzień . Byłam u ginekologa , ale jeszcze nic nie widać . Macica jest powiekszona jak na ciąże . Mam 14 miesięcznego Wojtusia ;) drugą ciąże poroniłam w marcu w 7 tyg . Brak akcji serca ;/ Teraz wierze , ze będzie dobrze . Jeszcze chodzę do pracy mam leki na podtrzymanie , a 20 sierpnia idę do mojego ginekologa , który prowadził moje 2 ciąże i podejmie decyzje co dalej . Nie ukrywam , że u mnie w pracy trzeba dzwigać , a jak narazie to kombinuje żeby robić coś lżejszego ;) Zapraszam mamusie spodziewające się fasolek na kwiecień 2016 ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś mija 6 tydzień. Trafione w pierwszym cyklu starania :) Mieliśmy szczescie bo mój mężczyzna pracuje w Norwegii i zazwyczaj przyjeżdża w okolicy @. Dziś była pierwsza wizyta u gina powiedział że ciąża jest ewidentna. Zrobil cytologie i dal skierowanie na badania. Mówił że usg zrobi ok 8 tyg. Nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć moją fasolkę :)

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Staraliśmy się z mężem o maluszka od kwietnia, udało się! dziś zrobiłam test i jest pozytywny :)) wg. kalendarzy internetowych termin przypada na 15 kwietnia (5 tydzień).

Cieszę się ogromnie, maluch będzie bardzo wyczekiwany <3

monthly_2015_08/kwietnioweczki-2016_34052.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia2608

Witam Kochane ja też właśnie wróciłam o lekarza na usg widziałem moja fasolkę jestem w 5 tyg 6 d ciąży moje malenstwo ma 3.2mm jest to moja trzecia ciąża dwie poprzednie zakończyły się niepowodzeniem pierwsza poronilam w 9 tygodniu a druga w 19 Wiec ta Ciąża będzie dla m ie ciężka i stresująca ale wierzę że się uda i 5 kwietnia urodze zdrowe malenstwo

Odnośnik do komentarza

Witam, ja ostatnią miesiączkę miałam 07 lipca, w zeszłym tygodniu test pokazał 2 kreseczki, po 7 miesiącach starań, to moja druga ciąża teraz jeszcze poczekam bo chcę na wizycie usłyszeć bijące serduszko i jak wszystko będzie ok. to witam w gronie kwietnióweczek 2016r.

Odnośnik do komentarza

Widzę , ze jest nas coraz więcej ;) Gratuluje dziewczyny ;) Trzymam kciuki za was ;) My dziś odpoczywamy . W piatek idę do lekarza nie mogę się doczekać ;) Mój synuś szaleje więc mam co robić . Ja też straciłam poprzednią ciąże i bardzo się boje kolejnej straty . W 7 tygodniu poroniłam , nie było akcji serca. Okropne doświadczenia , bo musiałam urodzin maleństwo i męczyłam się ze skurczami . Widok przerażający . Badali fasolkę i była zdrowa więc nie wiem czemu poroniłam ;/ w pażdzierniku bym rodziła . Mój synek i mąż dawali mi dużo siły i jakoś dałam radę . Teraz jestem na l4 z racji poronienia . Tak jest bezpieczniej .

monthly_2015_08/kwietnioweczki-2016_34147.jpg

monthly_2015_08/kwietnioweczki-2016_34149.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja mam nadzieje tez byc kwietnioweczka. W zeszlym roku poronilam dwa razy, teraz staralismy sie 4 cykle. Dzis bylam u gina, pecherzyk ciazowy wg usg 5t1d a wg OM 5t5d, ale cykle nieregularne, wiec chyba nie ma sie czym martwic. Teraz mam robic bete co 4 dni i kolejna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieje, że tym razem sie uda. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

kumi
Hej dziewczyny, ja mam nadzieje tez byc kwietnioweczka. W zeszlym roku poronilam dwa razy, teraz staralismy sie 4 cykle. Dzis bylam u gina, pecherzyk ciazowy wg usg 5t1d a wg OM 5t5d, ale cykle nieregularne, wiec chyba nie ma sie czym martwic. Teraz mam robic bete co 4 dni i kolejna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieje, że tym razem sie uda. :)

Mocno trzymam kciuki by wszystko było ok. Ja też idę za 2 tygodnie na wizytę, zobaczymy co we mnie siedzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...