Maluchy

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~milla_mii

~milla_mii

Hej:)
U nas pięknie biało:) Młody śpi,a jak wstanie to planujemy sanki,o ile tatuś wróci przed zmrokiem,bo jak zwykle wychodzi na godzinę,wraca po czterech. Pojechał do córki. Kurcze,znowu się czepiam,ale zawsze wszystko ważniejsze od nas. Ten dzień miał wyglądać zupełnie inaczej.
Dorottka,też twardo będę myślała:) Może temat studniówkowy jakiś? Moja córka ma właśnie w piątek studniówkę,kompletnie nie potrafiła się sprecyzować i określić,co chce:) A już jakie buty do sukienki dobrać to całkowity kosmos:)
Alilu,ttrzymaj się ciepło i zdrówka dla Was wszystkich w domu:)))
U nas też etap testowania cierpliwości:) Ale zauważyłam,źe im bardziej zwracam na te złe zachowania uwagę tym jest gorzej. Wczoraj Igor włożył dwa kubki w szklane jeden w drugi i zaczął nawalać. R. podniesionym głosem,żeby tak nie robił,a ten jeszcze bardziej rypie. W końcu odszedł,ale za chwilę to samo. Tylko ja byłam w pokoju,zwróciłam uwagę raz,patrzę,jeszcze bardziej wali. Nic,myślę,w dupie,najwyżej potłucze. Ten wali i patrzy na moją reakcję,spojrzałam,udałam,że mam to gdzieś i że w najlepsze oglądam tv. Podziałało:))) Kak jemy to zawsze widelec ląduje na podłodze,R. sto razy ten widelec podnosi i sto razy w nerwach mówi,że ostatni raz podnosi. Dziś mam plan podnosić ten widelec sto razy bez słowa,tak jakby nigdy nic,mimochodem i dalej robić swoje. Zobaczymy:)
Wczoraj rozmawiałam z R. o tej terapii. Zadałam mu jedno pytanie. Ile czasu,ile lat poświęcamy na to,żeby dotrzeć do jego córki,a ile czasu poświęciliśmy mojej? Zero. Bo nie krzyczy,nie wymusza,nie płacze. Czy to znaczy,że nie potrzebuję. Nachodziłam się w ciągu ostatnich dw9ch lat do różnych psychologów i naprawdę powoli zaczynam wątpić w sens takich wizyt. Chyba czas się zastanowić jak samemu sobie pomóc:)
Spokojnego dnia:)

~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Alilu i Ada jest w tej grupie dzieci które idą do przedszkola?

Dużo zdrówka dla wszystkich.

Qarolina zespół Tgd taki gospelowy który z M bardzo lubimy.
Z CV na razie nie. Na razie czekam może coś w zawodzie się jeszcze trafi. Daje sobie 3 miesiace.

~Aliluu

~Aliluu

Szczęściara to wygląda tak, że rano od 6:30-8:00 nasze starsze dzieci żłobkowe są z przedszkolakami i później od 14:30 do 16:00 też idą do przedszkolaków. A gdyby jakieś dziecko zostało dłużej to od 16:00 do 16:30 idzie do małych żłobkowiczów. Ogólnie trochę to wszystko zakręcone i myślę, że zupełnie niepotrzebne. Poprzednia opcja była zdecydowanie lepsza.

~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Alilu może jest więcej dzieci i muszą kombinować żeby była odpowiednia ilośc nauczycieli do dzieci. U Maćka też rano i popołudniu są łączone grupy. Tyle że on od wrzesnia jest w tej grupie przedszkolnej. A nasze dzieci zaraz się będą łapać na przedszkole bo od 2,5 r.z.

~Aliluu

~Aliluu

Odebrałam dzisiaj Ade, oczywiście rozpalona i zapłakana
Inne dzieci z Ady grupy też mają kryzys. Jutro koniecznie chce porozmawiać z dyrektorką. Ogólnie nie obchodzi mnie czy jest odpowiednia ilość nauczycieli. Ja płacę jak za żłobek a nie jak za przedszkole to chce żeby moje dziecko miało odpowiednią opiekę. Niech nie przyjmują nowych dzieci jeżeli nie wyrabiają się z opieką. Dzisiaj Ada miał tak mokrego pampersa, że przeszło jej na brzuszek i body bo pewnie panie w przedszkolu nie mają nawet jej pampersów i odzwyczaiły się od tego, że trzeba dziecku pieluche sprawdzać bo ich maluchy już samodzielne. Ale mam nerwa.

~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Alilu to słabo rzeczywiście. Koniecznie porozmawiaj z dyr. Niestety tak to często wygląda.

~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Monmonka i kupujesz to menu przez internet? Jednorazowo płacisz czy za każdy tydzień? Jakie to są koszty jeśli możesz napisać? Wyszukane Produkty czy nie?

Monmonka

Monmonka

Alilu, koniecznie porozmawiaj z panią dyrektor, bo widać jaki to stres dla 2-letnich maluszków.
Szczęściara, płaci się z góry za wykupienie diety, najkrótszy okres to 2 m-ce, koszt 99 zł. Za 3 miesiące 129 zł, więc na dłużej bardziej się opłaca. Można i na 6 miesięcy z góry, ale nigdy nie wiadomo czy człowiek tyle wytrzyma. Ja wzięłam na 3 m-ce, później przy przedłużaniu też dają rabat. Czasami robią jakieś promocje i można za naprawdę fajne pieniądze wykupić. Ja dałam d... i zamówiłam kilka dni przed Black Friday, a w Black Friday zrobili 50% rabatu. Ogólnie to dietę ustala dietetyk pod Twoje preferencje. W ustawieniach jest formularz, w którym zaznaczasz w jakim tempie chcesz chudnąć, jakich produktów nie chcesz, a jakich chcesz najwięcej. Ile ma być posiłków i w jakiej konfiguracji - czy np. lunch i obiad, czy może obiad i przekąska i czy mają się powtarzać np. przez 2 dni z rzędu. Jaki czas chcesz przeznaczyć na przygotowanie poszczególnych posiłków, czy mają być na ciepło, czy na zimno. Można wydzielić sobie weekend i tutaj zrobić inne ustawienia diety. Później jeśli jakiś przepis nie pasuje, to na bieżąco można je zmieniać wedle własnych potrzeb. Aplikacja pomaga pilnować pory posiłków i ilości pitej wody. W cenie jest też program ustalany przez trenera, ale ja niestety nie mam ani czasu ani mobilizacji do ćwiczeń. Najważniejsze jest to żeby się zmobilizować i przygotować niektóre posiłki do pracy dzień wcześniej. Ja do pracy prowiant przygotowuję tylko dla siebie, ale obiady dobieram tak, żeby mój mąż mógł jeść to samo, a nawet czasem Zuzia. To chyba wsio :-)

54422 monmonka Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
Monmonka

Monmonka

Aaa i zapomniałam - produkty to najzwyklejsze rzeczy - dostępne w każdym sklepie :-) Żadne cuda :-)

54422 monmonka Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Monmonka brzmi to super. Bardzo dziękuję za odpowiedzi a mogę Cię prosić o linka? Jak ta dieta się nazywa?