Konkursy

Konkurs "Jestem najsilniejszy"

Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Kochani,

zapraszamy Was do kolejnego konkursu, w którym mamy do wygrania 3 książki Mario Ramos "Jestem najsilniejszy" od Wydawnictwa Dwie Siostry:

http://ibook.net.pl/photo/m_713879/jestem-najsilniejszy.jpg

Chcemy zaangażować Wasze dzieci, by wypowiedziały swoje zdanie na wybrany temat :-)

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym cytat odpowiedzi swojego dziecka na pytanie: "Kto/Co jest najsilniejszy/e na świecie?"

Odpowiedzi z zarejestrowanych profili można zamieszczać do 26 kwietnia 2015 roku do północy. W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców!

Zapraszamy do udziału - jesteśmy bardzo ciekawi wypowiedzi Waszych dzieci :-)

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anaaa

anaaa

odp. Kasi (5 lat) :
-Siłacz,
(ja) a dlaczego?
- dlatego, że jest silny i dlatego , że jest duży i dlatego, że ma dużo siły.

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
mamamadzia

mamamadzia wpis edytowany

Odp Lenki (5 lat)
" To SŁOŃ . Bo jest największy i najcięższy to najsilniejszy też musi być :) . "

39858 mamamadzia Kobieta, 33 lata, KUJAWSKO-POMORSKIE
Ewelinaer.

Ewelinaer.

-"Najsilniejszy jest tatuś!"
- ???
-"Bo jest duży i poradzi mnie i Filipa i wózek i nawet ciebie..."

34022 ewelinaer Kobieta, 37 lat, Łęczyca
czarnamamba

czarnamamba

Piotruś (11 lat) mówi: najsilniejszą osobą na świecie jest moja starsza siostra Ewa;) Ewa od wielu lat trenuje trójbój siłowy. Jest wielokrotną medalistką Polski jak i Europy. Nawet uczestniczyła w mistrzostwach świata gdzie zdobyła dwa medale. Poza tym uważa swoją siostrę za autorytet. Poza tym, że Ewa jest silna siłowo jest silna emocjonalnie. Jest wytrwała i walczy do końca. Piotruś mówi Ewa jest najsilniejsza na świecie;)

42360 czarnamamba Kobieta, 53 lata, Tajno Stare
Adragop

Adragop

Olek ( 2 latka ) jeszcze bardzo słabo mówi ale wszystko rozumie, pytam go - Oluś, kto jest najsilniejszy na świecie?
- Aj - mówi Oluś ( co znaczy po olusiowemu JA) i pokazuje paluszkiem na siebie. Pytam dalej - a dlaczego ty Oluś.?
Oluś wyciąga rączki do góry, wspina się na paluszki i mówi: taaaaa, duuuuu ( czyli taki duży ).
Logika nie do podważenia - skoro mama nauczyła robić taaaki duży i wspinać się na paluszki, to znaczy że jestem duży, a skoro duży to silny. Proste :)

44833 adragop Kobieta, 35 lat, Nidzica
anaaa

anaaa

wiki lat prawie 8:
niedźwiedź, no bo jest groźny bo atakuje inne zwierzęta, no bo może skrzywdzić człowieka i jest duuży.

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
madzia8404

madzia8404

Madzia lat 5:
Najsilniejszy jest byk, bo jak kogoś weźmie na rogi to już po nim, wszyscy przed nim uciekają i się go boją.

42891 madzia8404 Kobieta, 35 lat, Zambrów
madzia8404

madzia8404

Eryka lat 6 -nasza kuzynka:
Najsilniejsza jest moja babcia, bo zawsze sama dźwiga te ciężkie torby z chlebem i mięskiem.:)

42891 madzia8404 Kobieta, 35 lat, Zambrów
mika17

mika17

Alanek 2 latka,9 miesięcy
Spytałam synka-synuś kto jest najsilniejszy na świecie?odpowiedział mama,czemu?bo mnie chocha-kocha

36055 mika17 Kobieta, 41 lat, WAGROWIEC