Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Hity Targów Mother&Baby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Weź udział w wyjątkowym konkursie i wybierz najlepszy produkt z kategorii:

1. Produkt przyjazny dziecku

oraz

2. Produkt przyjazny mamie

W wątku konkursowym napisz, dlaczego właśnie ten, wybrany przez Ciebie produkt powinien zdobyć statuetkę najbardziej przyjaznego produktu!
Wśród opiniujących rozdamy wspaniałe nagrody!

Do wygrania:
5 osób otrzyma podwójny bilet na Targi Mother & Baby Warszawa edycja 2013!

5 osób otrzyma indywidualne konsultacje u Pana Tomasza Jacykowa na Targach Mother&Baby (+darmowe wejście na Targi)

I nagroda główna - mobile home na campingu na Lazurowym Wybrzeżu w terminie 14-21 wrzesień. Camping Frejus La Baume Mobile Home
dla 4 osób dorosłych i trójki dzieci!

Nagrodę główną ufundował:
EUROCAMP

Głosowanie trwa do 20 czerwca 2013r. do północy, a wyniki, opublikujemy 21 czerwca (w piątek), po godzinie 20:00.

Zapraszamy do konkursu - warto powalczyć o wspaniałe nagrody!

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Sarapata

Na pytanie "co chcialabys dostac od meza na 30 urodziny?", wiekszosc kobiet z pewnoscia odpowie "bizuterie". Do niedawna sama tak bym wlasnie odpowiedziala. Moj maz postanowil jednak kupic mi cos, co sprawi, ze bede czula sie wyjatkowa i kazdego dnia bede mogla zatopic sie w luksusie. Podarowal mi Rosette, ktora w dzien jest przepiekna dekoracja mojej sypialni, a w nocy niebiansko mnie otula.

Odnośnik do komentarza

Świetny konkurs, znam niektore z tych produktów, a dwa mogę polecić z czystym sumieniem - spełnily moje oczekiwania w 100% (a to rzadkosc, jestem dosć wybredna zwykle ;) - wśrod produktów dla dzieci bezkonkurencyjne są sandalki dla dzieci Sunny - moja córeczka miała bardzo podobny model do tego na zdjeciu i bardzo je lubiła, nie tylko za żywe kolory, ale przede wszystkim za wygodę. Zawsze miala szeroki uśmiech na sam widok i chciała ciagle w nicjh chodzić, nawet jak pogoda była niesprzyjająca. Mnie z kolei urzekł organiczny sprej antybakteryjny Bentley. Wczesniej co kilka dni musialam myć zabawki Helci, a ona irytowala się, ze w danej chwili ni emoze się nimi bawic. Teraz wystarczy psiknąc i po chwili zabawki nadają sie do zabawy. Czuję sie spokojniejsza, wiedzac, że moja córeczka bawi się czystymi przedmiotami i nie zlapie zadnej infekcji.

Odnośnik do komentarza

Na pytanie "co chciałabyś dostać od męża na 30 urodziny?", większość kobiet z pewnością odpowie "biżuterię". Do niedawna sama tak bym właśnie odpowiedziała. Mój mąż postanowił jednak kupić mi coś, co sprawi, ze będę czuła się wyjątkowa i każdego dnia będę mogla zatopić się w luksusie. Podarował mi Rosette, która w dzień jest przepiękną dekoracją mojej sypialni, a w nocy niebiańsko mnie otula.
Dlatego właśnie Rosetta powinna zostać hitem Targów Mother & Baby!

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję że to odpowiedni wątek, przeklejam moją odpowiedź z facebooka bo dopiero teraz dojrzałam regulamin :) na szczęście akurat dziś się zarejestrowałam na portalu ,witajcie !

Jakiś czas przed zajściem w ciążę miałam okazję zaobserwować znajome młode mamusie. Nie mogłam się nadziwić jak zmęczone i obolałe pochylają się w niewygodnej pozycji bez podparcia by nakarmić maleństwo. Na sami widok już bolał mnie kręgosłup. Biegałam wtedy wkoło z poduszkami, wtykając je pod plecy koleżanek które pochłonięte karmieniem zupełnie zapominały o sobie... Poduszka do karmienia Poofi jest moim absolutnym "must have" , w końcu jest to produkt który dba o komfort mamy , która w całej tej euforii zupełnie zapomina o sobie- a wiadomo że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny dziecku- Polecam z całym sercem i czystym sumieniem Butelka Dr Brown's szeroka szyjka 240ml!!!!!!
Zeby było zabawne (ale prawdziwe!) dowiedziałam się o tej butelce właśnie na Targach Mother and Baby 2011 w Warszawie, Byłam w ciąży, dostałam butelkę Dr Browns 60 ml... i to była miłość mojego dziecka od pierwszego łyka. Dostał w niej mleko w 1. dniu życia, bo miałam mało pokarmu, była idealna dla noworodka, synek łatwo ciągnął, zaciagał samo mleko, nie powietrze. Kolek w życiu nie miał, jak robił się starszy, dokupiłam mu w aptece większą pojemność. Przybierał na wadze, jak szalony! Jest to najlepsza butelka dla noworodków i maluchów!
Produkt dla mam- Palmer's Pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom!!! Zaczęłam używać, będąc w ciąży, używam do dziś! Smarowałam brzuch, biust, uda, efekt- ZERO rozstępów 1,7 r. po porodzie, ba (!)- wygładziły się nawet już istniejące rozstępy, które pojawiły się przed ciążą po gwałtownych odchudzaniu w czasie studiów. Jest to porządne smarowidło, treściwe, ładnie pachnące, a najważniejsze- skuteczne!!! Paradoksalne, dowiedziałam się o tym produkcie również na Targach Mother and Baby 2011 w Warszawie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6jqu4bdls.png

Odnośnik do komentarza

może mało oryginalnie, ale dołączę do wielbicieli Rosetty MayLily :) w domu mamy już kilka produktów tej firmy m.in. ukochany kocyk naszego syna - Dinozaury na Marsie :D oj wiele było zimowych wieczorów spędzonych na kłótniach, kto może się nim przykryć (mamy wersję xl, bo Leon, syn znaczy, ma już 4 lata:)). Zachwyt miękkością kocyka nie pozostał bez konsekwencji - teraz cała Rodzina i Przyjaciele są przez nas z różnych okazji obdarowywani produktami tej firmy. Rosettę dostała od nas mała Natalia z okazji swojego przyjścia na świat - oczywiście w wersji nieco mniejszej niż ta dla kobiet, ale równie pięknej, eleganckiej i niebiańsko miękkiej. Przyjaciółka jest zachwycona, bo super się pierze, a wiecie jak często trzeba prać przy takim maluszku ;) A teraz czekamy na przesyłkę z Rosettą właśnie, tym razem będzie prezentem dla pary młodej - w opcji z haftem (inicjały), będzie eleganckim, użytecznym prezentem na lata!
Każda z nas powinna mieć dla siebie taką odrobinę luksusu.. anna.sarapata ma rację - super prezent z okazji 30tych urodzin, a tak się składa, że właśnie tyle kończę w tym roku.. może ktoś szepnie mojemu Mężowi na uszko podpowiedź, co mi może podarować? ;)
P.S. na zdjęciu Natalia :) chyba widać, że zadowolona z prezentu? :D

monthly_2013_06/konkurs-hity-targow-mother-baby_2069.jpg

Odnośnik do komentarza

Która z nas (mam) nie ma chwili kiedy marzy, żeby choć na moment zapaść się w inny świat i złapać oddech na kolejne cudne chwile z naszymi maluchami?! Uwielbiam wieczorem usiąść wygodnie na kanapie z kubkiem pysznego kakao, wtulić się w cudnie miękki kocyk, poczytać ulubioną książkę i naładować baterie. To jest chwila tylko dla mnie, a rossetta potrafi w każdym momencie utulić mnie i swoją miękkością zmienić każdy wieczór w szczególny. To takie tylko moje chwile, ale czy napewno ... No właśnie nie do końca. Moja córcia wdała się w mamusię i każdego wieczoru, zaraz po wieczorynce sięga po to samo kakao i tą samą rossettę słuchając opowieści o zamkach, smokach i pięknych księżniczkach. Po chwili już sama jest księżniczką wtuloną w swój ukochany kocyk i śniąc o pięknym księciu nie czuje kiedy mama podkrada jej kocyk i sama na tą jedną chwilę staje się księżniczką w piękne rossettowe wzory :-)

Odnośnik do komentarza

Poduszka do karmienia to jedyna rzecz, którą kupiłam w ciąży i mam do dziś (ponad dwa lata!). Poduszka wciąż jest w świetnym stanie, więc to produkt, który naprawdę zasługuje na nagrodę i rekomendację. Zgodnie z wyznawaną postawą życiową, ograniczam konsumpcjonizm i liczbę nabywanych rzeczy. Staram się żyć ekologicznie, ograniczam liczbę posiadanych przedmiotów, żeby nie zasypać się zbędną materią, cenię rzeczy wielofunkcyjne. Poduszka do karmienia właśnie taka jest: to jest bardzo przydatna i wielofunkcyjna rzecz. Pod koniec ciąży, kiedy w żaden sposób nie mogłam znaleźć sobie wygodnej pozycji do spania, była bardzo pomocna: kładłam ją pod brzuch lub między nogi i świetnie się sprawowała. W pierwszych dniach po narodzinach jej pomoc była dla mnie nieoceniona, bo ciężar karmionego dziecka (które spędzało przy piersi caaaałe godziny) nie spoczywał na przedramionach, tylko na poduszce. Przy całym zmęczeniu i niestety doskwierającym młodej mamie bólu kręgosłupa, ta poduszka naprawdę była wybawieniem! Karmienie było wygodne i przyjemne. Gdy dziecko miało 3-4 miesiące i lubiło spędzać czas leżąc na brzuchu z podparciem na przedramionach, kładłam ją czasem na tę poduszkę. W chwilach zmęczenia opadała brodą czy główną na poduszkę, a nie na twarde podłoże. Gdy córeczka zaczynała siedzieć, poduszka doskonale "outlała" ją naokoło, tak że w momentach stracenia równowagi, byłaby pomocna. I wciąż używam tej poduchy do spania, wyginam ją tak jak mi wygodnie i podkładam pod głowę. Gdy śpi się ze szkrabem, to często bardzo pomaga znaleźć sobie miejsce w tej konfiguracji ;]

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzi może być wiele, ale tylko jeden produkt zapewnia powiew świeżego powietrza, pomoże odchudzić nasze pociążowe brzuszki, jest odpowiedni na każdą! (dosłownie każdą las, kostka, ulica) drogę, wygodny, nieśmiertelny (drugi tester, a on jak nowy) i piękny. Oczywiście x-lander, a poniżej mój sposób na jego optymalne wykorzystanie. Co da nam więcej korzyści? ;)
x-lander x-move to produkt zdecydowanie przyjazny każdej Mamie! nawet tej na rolkach :D Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jako mama 2 już teraz dość dużych i salonych chłopców mam za sobą wiele chwil tych które przynoszą uśmiech na twarzy i tych kiedy kręci mi się zła w oku.. Pamiętam dni kiedy byłam w szpitalu po porodzie i nie ukrywam że pierwszy dzień był dość cieżkim dniem..wtedy właśnie jedna z przyjaciółek po rozmowie z dobrą koleżanka z pracy kupiła dla mnie na prezent poduszkę poofi ułatwijącą karmienie maluszka... Przy pierwszym dziecku nie używałam takiej więc pierwszy raz miałam ją w rękach... Pamiętam że szyko nauczyłąm się z niej korzystać i szybko poznałam jej dobre strony.Dziś mogę polecić poduszkę z czystym sumieniem i powiedzieć że była dużym ułatwieniem podczas karmienia maleństwa a delikatny materiał jakim była powleczona poduszka to dopełnienie wszystkiego.Polecam każdej mamie... Mama Aronka i Alanka

Odnośnik do komentarza

kubek lovi 360 to dla nas kubek najlepszy na świecie?dlaczego?dlatego ze Maja nie mogła się nauczyć pić z żadnego kubka na rynku, nagle ktoś polecił lovi i JEST!to plus od mojej córki, a ja dodaje plusa za szybkie mycie i utrzymanie kubka w czystości, no i te kolory:))) dla mnie HIT

Odnośnik do komentarza

ile płaczu kiedy ukąsi komar małą rączkę czy nóżkę, a po chwili spokój i błogi sen...bo sztyft po ukąszeniu chicco pomógł i złagodził swędzenie...i nie tylko niemowlakowi:) reszcie urlopowiczów też.Czy na Lazurowym są komary?:DDD

Odnośnik do komentarza

Polecam poduszkę do karmienia Poofi!!!

Z zakupem poduszki do karmienia trochę zwlekałam. Cena wydawała mi się wysoka i miałam pewne obawy, że poduszka może się okazać zbędnym gadżetem. Kusiło mnie jednak żeby spróbować. Gdy będąc w ciąży kompletowałam wyprawkę to w niej znalazł się wasz kocyk z którego jestem mega zadowolona. Skoro kocyk okazał się świetny to tak sobie pomyślałam, że poduszka też raczej mnie nie rozczaruje. No i w końcu po miesiącu karmienia na zwykłej poduszce zdecydowałam się na zakup rogala Poofi. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Poduszka bardzo ułatwia mi karmienie. Karmię synka z poduszką już 5 miesiąc. Poduszkę pokochałam ja i mój syn. Wiem, że synkowi na poduszce jest bardzo wygodnie. Gdy zdarzyło mi się karmić na kolanach to pokazał mi swoim marudzeniem, że tylko na karmienie na poduszce najbardziej mu odpowiada. Karmię tylko w pozycji klasycznej. Żadna inna pozycja nam nie odpowiada. Poduszka przy pozycji klasycznej odciąża mój kręgosłup. Ma ona fajne wypełnienie dzięki któremu trzyma fason i nie ugina się nadmiernie pod ciężarem dziecka. Poszewka jest wykonana z bardzo milutkiego pluszu wysokiej jakości. Po kilku praniach wygląda jak nowa. Synek właśnie skończył 6 miesięcy i poduszka dodatkowo będzie nam służyć jako podparcie do siedzenia. Nawet tata choć na początku sceptyczny to poduszkę bardzo polubił i zarezerwował ją sobie na później jako zagłówek do drzemania. Szczerze polecam zakup! U nas poduszka się świetnie sprawdza :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...