Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Iguana gratulacje i mocno trzymam kciuki :)) super ze tak szybko sie udalo i tym razem na pewno bedzie wszystko dobrze, trzeba to wierzyc i tego Ci zycze :)

Cobra piekny brzusio :) i pewnie juz ciezko jest to sa to niezapomniane chwile, sama tesknie za nimi:) wszytskiego dobrego

magalena moze patka do nas wroci z dobrymi wiesciami a narazie chce sobie odpoczac :) sezon wakacyjny to wyjazdy i pikena pogoda nie sprzyja siedzeniu w domu :)

czarna dobrze ze dzialacie i dalej dazycie do celu. wiem ze ciezko jak czlowiek tak dlugo czeka na pozytywny test ale mam nadzieje ze niedlugo sie doczekasz. mocno kibicuje :) i pisz co u Ciebie bo myslalam co tam slychac.

scandi kiedy do lekarza sie wybierasz ?? jak tam samopoczucie??

sama nie mam nic ciekawego do napisania bo u nas starania zawieszone do wrzesnia :) podczytuje was i mocno kibicuje kazdej i oczywiscie czekam na zdjecia kreseczek

Odnośnik do komentarza

Agula89 w piątek wyszedł mi pozytywny test owu i miałam śluz płodny, ale pojechaliśmy na cały weekend do znajomych i nie było serduszkowań. W sobotę już nie miałam prawie śluzu a w niedziele to już w ogóle sucho, ale i tak działaliśmy z mężem. Stad mój wniosek ze owu była w piątek i przepadł cały cykl :(

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

zepsuło mi to trochę weekend, a wyskoczyć gdzieś nie było jak i nie było czasu, poza tym byliśmy z córką. Teraz się @ nie mogę doczekać by zacząć wszystko od początku, oby przyszła jak najszybciej.Na 15,07 mam iść do nowego ginka, ciekawa jestem co mi ten powie, poprzedni dwaj porobili podstawowe badania i kazali próbować, a to, ze próbujemy ponad dwa lata "to trudno, próbować".

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie ja w poprzednią ciąże zaszłam dwa dni po pozytywnym teście owu. Na moich testach była informacja że owu nastąpi po ok 48h od pozytywnego testu więc jak test wyszedł pozytywny w czwartek to dopiero w sobotę i niedzielę się staralismy i zaszłam w ciążę więc u was myślę że też jest szansa.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Maszkaron

scandi kiedy do lekarza sie wybierasz ?? jak tam samopoczucie??


Byłam 19 czerwca ale nic nie bylo jeszcze widać. Na drugą wizytę idę 1 lipca. Trochę się martwię. A ogólnie czuje się dobrze. Jedynie piersi bolą i sutki trochę. I trochę bardziej senna niż zawsze. W nocy spie jak zabita chociaż wcześniej zdarzały mi się problemy ze snem.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pierwsze zachcianki okresowe. Najpierw kubek zimnego mleka. Potem śledzik z cebulką i czosnkiem a potem drugi kubek mleka i dwa kawałeczki czekolady. A kostek na czole mam za dwoje. Podejrzewam że ten duphaston wspomaga mój apetyt. :D

kasie i ja twierdzę że nie wszystko jeszcze stracone.. Trzeba cierpliwie czekać co łatwe nie jest. I mam nadzieję że trafisz na dobrego gina który cię nie zbedzie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś więcej paprotek było Ale znowu śluzu prawie brak. Jutro mam wizytę to się dowiem czy była owu czy dopiero będzie. A ❤ co drugi dzień jak w zegarku haha jeszcze takiego cyklu nie było równego. Tak bym chciała żebym na roczek córki mogła oznajmić bliskim że będzie nas więcej :D Więc jak nie ten cykl to jeszcze cykl lipcowy może się udać :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Pokaże wam jeszcze moje wyniki badań z 3dnia cyklu. Za dużo estradiolu? Ostatnio na wizycie w 9dc miałam pęcherzyk 17 mm także szybko u mnie ta owu jest. :( nie wiem co o tym wszystkim myśleć boję się piątku (będzie 10dc) że mi powie że za duży pęcherzyk i że nic już nie da rady podać zastrzyku ovitrelle :( co sądzicie o tych wynikach z hormonów? Miała któraś z was podobnie?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

ok, dziewczyny to uzbrajam się w cierpliwość i zobaczymy za tydzień.
Czarna122 ja się na tym nie znam, zawsze jak jest w wartościach referencyjnych to ja się ciesze, ale jak miałam TSH - 3,8 gin mi kazał brać jod bo pow że niby w normie ale przyjmuje się, że najlepsze tsh do zajścia w ciąże jest koło 1,5 i faktycznie po miesiącu brania jodu spadło mi do TSH do 1,2. A tego estradiolu nigdy nie miałam badanego.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

czarna racja trochę za duży. Progesteron wskazuję na owu ale do tego estriadolu to też się nie znam. Moim zdaniem jeszcze powinnaś obniżyć to tsh. Albo zasięgnąć rady endokrynologa. No nie martw się na zapas bo to nie sprzyja niczemu. A wizyta już jutro to cierpliwie zrelaksuj się jakoś w wannie na przykład bo dzisiaj to skwar na dodatek.

U mnie w cieniu o 7 już nie szło wytrzymać wie. Dzisiaj siedzimy narazie w domu pozamykani i w domu mamy 26stopni :D dwa wentylatory chodzą więc jest dobrze.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lh mam za niskie, właśnie wyczytałam i już panikuje bo wizyta w piątek o 9rano a mnie już jajnik boli jak zawsze z lewej strony i się boję że już będzie na duży pęcherzyk. Dlaczego to wszystko jest tak trudne? :( dziwne jest ze ja w 10dc mam już gotowy duży pęcherzyk (ale nie pęka niestety, pewnie że tego lh mam mało) a mam 27dniowy cykl. :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Anella rozumiem Cię. Też mam poronienie za sobą niecałe dwa miesiące temu i wiem, że jeśli uda mi się zajść w ciąże to będę pełna obaw :(
Nie wyobrażam sobie przechodzić przez to ponownie.

Co to pęcherzyka to jestem ciekawa czy pękł. Akurat byłam na wizycie u lekarza bo długo trwał pierwszy okres po poronieniu i mówiła, że jest w prawym jajniku. Działaliśmy 16,17 i 18 dc wiec po cichu jakaś nadzieja jest.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...