Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bolesne? Szybkiego rozwiązania! :)

Ja byłam dziś u ginka. Mała waży +/- 1900. Pokazała, że wszystko jest ok, bo miała kciuka podniesionego do góry, lekarz zrobił foto :D

Wesołych Świąt dziewczyny! Smacznego jajeczka, suto obfitego stołu :) rodzinnej atmosfery. Zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

G R A T U L A C J E!!!!!!!!:-):-):-) Aaaa normalnie mega sie ciesze:-) Zuzia jak na dziewczynke przystalo drobniutka,najwazniejsze,ze juz masz porod za soba a Zuzia cala i zdrowa:-) fajnie,ze szybko poszlo. Buziaki dla was dziewczyny, 4 godziny to bardzo krotko,oby u nas wszystkich tak gladko poszlo;-) fantastyczna wiadomosc na poczatek dnia:-)

Odnośnik do komentarza

Ale wiesci!!! Super. Strasznie sie ciesze. Zuziu witany po wlasciwej stronie brzuszka!! A Tobie Sznuroffka zycze duzo sily, cierpliwosci i ogromu milosci dla tej Malutkiej Kruszynki!!!

Fajnie,ze porod tak sprawnie poszedl! Bedziemy wypatrywac zdjecia! :)

a Wam Dziewczyny chcialam zyczyc wesolych, spokojnych swiat, lekkich i bezproblemowych porodow. I co by te nasze dziewczynki dotrwaly conajmniej do maja :) sciskam Was wszystkie cztery bardzo mocno! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze też trochę przeszłam starając się o maleństwo. Na początku lekarz zdiagnozował u mnie PCOS i hiperprolaktynemię, byłam leczona Sioforem i Bromergonem. Dodatkowo brałam magnez codziennie. Zaszłam w ciążę, gdy sobie totalnie odpuściłam miałam iść już na sprawdzanie drożności jajowodów. Ale w 6 tygodniu pojawił się krwiak i krwawienie - żywa czerwona krew, leżenie plackiem do 14 tygodnia. Potem nie było lepiej częste skurcze, złe prowadzenie ciąży przez lekarza i urodziła wcześniaka w 33 tygodniu ciąży. Przy drugim dziecku myślałam, że też trudno mi będzie zajść w ciąże, okazało się, ze hormony po ciąży się ustabilizowały i w 7 miesięcy od porodu zaszłam w drugą ciążę bez leków. Przez cały czas przyjmowałam magnez, jak się staraliśmy i potem w ciąży. Nie musiałam już leżeć i być na potrzymaniu, ale moja ciąża jest powikłana cukrzycą. Teraz jestem w 36 tc. Mam nadzieję, że moja historia doda otuchy wszystkim staraczkom. Moje rady - u mnie się to sprawdziło - odpuścić sobie, powiedzieć sobie, że w tym miesiącu nie myślę o tym, wiem łatwo powiedzieć, ale to działa. Wyrzucić wszystkie testy ja tak zrobiłam, bo jak je miałam to zawsze je wcześniej robiłam i się denerwowałam. Brać magnez wpływa na płodność,hamuje skurcze teraz w ciąży biorę nawet po 3 tabletki dziennie i nie mam takich skurczy. Zrobić badania pod kątem cukrzycy, może być nie wykryta. Pozdrawiam was i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...