Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 5 zmian body i pajacy na rozmiar 56,na rozmiar 62 mam 9 zmian pajacy i body(body 4 dlugi rekaw i 5 krotki) nie kupuje rzeczy typu kaftaniki,spiochy.
Mam 4 pary spodenek na 62
Bluzeczki chyba tez 4 albo 5 na 62. Jeszcze dokupie spodenek i bluzek i 2-3 sweterki,widzialam fajny dresik w hm taki szaro rozowy,na upalne dni chce kupic ze 3 pary rampersow ale narazie nie widac ich w sklepach,pewnie jak sie zrobi cieplej to sie pokaza.
Kolezanka rodzila w tamtym roku w maju i powiedziala,ze na 56 to tyle co do szpitala bo dziecko szybko rosnie a reszte to na 62 kupowac na lato,na 68 kupowala dopiero we wrzesniu czyli na jesien.

Odnośnik do komentarza

Podobno kaftaniki sa najlepsze na poczatku jak jeszcze jest ten kikut po pepowinie.
A patrzylas na stronie szpitala co trzeba miec dla dziecka? Bo tam gdzie bede rodzic to wlasnie wymagaja kaftanikow.
Usnelam przed 22 a maz jak wrocil to mnie obudzil i sie teraz kreca a on w najlepsze chrapie.

Ja poki co jeszcze sie wstrzymuje z zakupem jakis ciuszkow. Czekam na pozostale rzeczy od siostry i dopiero po segregacji zobacze ile czego kupic.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Silver dziękuję za przepis :) Skorzystam z niego w najbliższym czasie :)
Robiłam podobne - też bez pieczenia itd. nazywało się 3 Bit. Też polecam, bo dobre :)

Co do ubranek to też troszkę ich mam. Wcześniej liczyłam, ale teraz sama już nie wiem jak to ilościowo wygląda, bo co jakiś czas coś dokupuję.

Dziś wizyta u nefrologa. Znowu złe wyniki mi wyszły... :/ Białko podskoczyło mi z 48 do 85! :( a w dobowej zbiórce moczu też wesoło nie jest, bo może go być do 0,15 a ja mam 2,65...
Więc teraz nie wiem... albo leki, albo szpital... albo już nie wiem co :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Już tyle razy leżałam w szpitalu i na nerki i na inne rzeczy, że mnie już on nie przeraża. Tylko właśnie martwię się, czy z dzidzia przez to wszystko dobrze... :( zobaczymy co lekarz powie.
Ok, zamelduję się po wizycie :)

Czekam na wypłatę, by móc robić... zakupy dla Małej :D ale to jest fajne :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

o której masz tą wizytę? bo zaglądam i odświeżam stronę co godzinę ;)
Czyli z nerkami miałaś już problemy przed ciążą?

my dostaliśmy od mamy kasę na łóżeczko, ale chyba dopiero w kwietniu będziemy zamawiać.. Tak żeby mąż zdążył złożyć i żeby przewietrzało..

Silver jak idzie pakowanie? jeszcze chwilka a będziecie w domku i będziesz korzystać z ogródka i słoneczka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

W szpitalu nie wymagaja kaftanikow,tylko body i pajace,a kaftaniki jak kto chce i cale szczescie bo dla mnie te kaftaniki i spiochy to masakra tak mi sie to nie podoba:-/. Ja nie biore od nikogo ubranek dlatego juz kupuje,bo chce miec chociaz po 7 -10 mian z rozmiaru. Mi znowu cholera skoczyla tarczyca mam pod gorno granica,wiec pewnie lekarz da wieksza dawke leku,ide w czwartek na wizyte to zobacze tez ile Malutka wazy. narazie nas nie pakuje ale pewnie za chwile sie zacznie.
Iza to trzymamy kciuki za was;-) dawaj znac co i jak.

Odnośnik do komentarza

Hej hej.
Piszę dopiero teraz, bo wczoraj trochę latania było. Tu do UM o uznanie przez mojego K nienarodzonego dziecka (bo nie jesteśmy małżeństwem, a chcieliśmy by nie było potem problemów), potem lekarz, oglądanie z moja mama mieszkania, bo chce swoje sprzedać i jakieś kupić.
A u nefrologa... Babka powiedziała, że teraz i tak nie można z tym nic zbytnio zrobić. Ciążą niektóre choroby nasila, po prostu. Być może po porodzie to białko wróci do normy...się okaże. Została mi już końcówka, więc jakoś dam radę w dodatku, gdy czuję się dobrze, nie puchną mi nogi itd. Ciśnienie ok. Zobaczymy po porodzie jak będzie z tym białkiem, na razie mam go tylko kontrolować.

Tak, mam problemy z nerkami. Od zawsze w sumie miałam ten białkomocz, choć bywało, że wyniki były dobre. Mam podejrzenie przewlekłego zapalenia kłębuszków nerkowych. Miałam mieć już kiedyś biopsję itd.ale w szpitalu stwierdzili, że na razie tego nie zrobią, bo nie ma takiej palącej potrzeby.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie kupowalam bo bede miala masc robiona z apteki,ale na szkole rodzenia polozna polecila zeby kupic wlasnie Linomag a na odparzenia tj Karola pisze Sudocrem. Co do kosmetykow to do kapieli kupilam Oilatum,a krem na kazda pogode z Hippa w sumie to co nam polozna polecala,mowila,ze jak dziecko nie ma suchej skory to zeby go nie smarowac po kapieli zadnymi oliwkami,ale ja juz kupilam to niech bedzie.
Iza w wolnej chwili poprosze o przepis na 3 bita;-)

Odnośnik do komentarza

Karola tak myślę, że chyba tylko Oilatum, nie będę kupować szamponu bo z tego co pamiętam to chyba jest 2 w 1 szampon i płyn.
Natusi dobrze Cię..... czytać ? :) haha powiedz mąż był z Tobą czy wyniki po prostu konsultowałaś ze swoim ginem? z czasem się poukłada tylko na pewno mąż będzie musiał trochę zmienić tryb życia. Odzywaj się do nas częściej a nie raz na miesiąc albo i to nie. U nas jak widzisz czas leci jak szalony, swoją drogą to ciekawe jak tam Sznuroffka bo chyba poród tuż tuż :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Tak Silver ja czekam na moją małą księżniczkę: )
Pierwsze oznaki porodu już mam, czekam aż się rozkręci,ale do terminu mam jeszcze 2 tygodnie, ale nie wiadomo kiedy mała zechce wyjść na świat ;)
Natusi fajnie,że się odezwałaś,dawno tu cię nie było widać. Nie ma się co.przejmować tym,że musicie starania odłożyć,mąż się podleczy i wyniki się poprawia i zobaczysz,że będzie dobrze uda wam się: )

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Silver tak szybko ci zleci, że nawet się nie zorientujesz: )
Powiem ci, że fakt coraz ciężej jest, ale w moim przypadku to i tak za dużo nie zmienia,śmieje się do mojego że jestem 2 tygodnie przed terminem i zamiast leżeć i pachnieć ja robię wszystko,sprzątam,robię obiady, jeżdżę autem: ) czuje się dobrze więc sobie pozwalam ;)
Może zmotywuje mała i wyjdzie w końcu do nas ;)
Powiem wam, że im bliżej terminu tym trochę strach mnie łapie przed porodem.
Zapomniałam dodać, że jak Zuza będzie na świecie to pierwsze co ciotki z forum ją zobaczą ;D

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Sznuroffka no ja mam nadzieje,ze nam sie pochwalisz;-) i pamietaj pisac do nas w miare jak Ci czas pozwoli miedzy karmieniem a zmiana pieluszki;-) Ja wlasnie jade do gina,okropne skurcze mnie lapia jak chodze:-/ i brzuch jak kamien,az kroka nie da sie zrobic i chodze bujanym krokiem jak pingwin;-) sznuroffka a powiedz mi w co bedziesz ubierala Zuzie w pierwszych dwoch tygodniach? Raczej pajacyki spiochy czy juz w normalne ubranka? Ja tak mysle,ze dopoki nie odpadnie pepuszek to zeby jednak moja Olenke ubierac tak pizamowo zeby miala wygodnie,czyli bodziaki i na to np pajacyk.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście miarę możliwości będę was odwiedzać tu,w końcu tyle czasu razem spędziliśmy,że nie wyobrażam sobie nie zaglądać do was: )
Silver ja to na początek mam body,rampersy i pajace,fakt dopóki kikut nie odpadnie nie ma co go ściskać ubraniami. A poza tym powiem ci,że ja na te pierwsze tygodnie to jakoś nie mogę się przekonać do ciuszków, lepiej żeby dziecko miało wygodnie,jak to mówi położna moja to nasze pierwsze dziecko i trzeba się wszystkiego uczyć, body są wygodne bo lepiej się rozpozna tak samo z pajacami.
No ja coś czuje,że Zuza już powoli się szykuje na świat, strasznie ruchliwa jest i jakieś takie przeczucie mam, że to lada chwila ;)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...