Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

silver to super, że wszystko jest ok! :) cieszymy się :)
no i po co był ten stres.... ale jak tu się nie denerwować, co? ;) wiem to.
Test Pappa, czyli to są te badania prenatalne? Matko, jaka ja niedouczona... ;) Fajnie, że masz już termin na te badania, ja muszę się dopiero umówić, i pojechać ze swoim partnerem, bo podobno warto, by oby dwoje rodzice przy tym byli.
Także teraz dużo odpoczynku, leżakowania, i dobrych myśli, że wszystko jest dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Ciociu Sylwio! ładnie to nas tak długo trzymać w niepewności?! zamiast chociaż z telefonu napisać, że wszystko ok to nas trzymałaś prawie 4 godziny bez wieści!
o.
Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze!:) a co się przejmujesz przełożoną ;) Skoro i tak byłaś "leniwa" a oni czytali Ci w myślach (że masz za dużo pracy) to niech sobie teraz sami radzą ;)

Olcia to teraz grzecznie się kurujemy w domku. i się oszczędzamy :)

xlzax test pappa to test z krwi. Robi się go tak jak usg genetyczne między 11 a 13+6. Niekoniecznie poprzednie poronienie jest wskazaniem- niektóre kobiety nawet przy pierwszej ciąży robią (oczywiście mówię o tych co leczą się prywatnie bo np to pewnie musisz mieć wskazania do otrzymania takiego skierowania)

Sznuroffka, ja się wizytuję w środę ;)

uf. Nadrobiłam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

No właśnie to pamiętałam i pewnie dlatego Silver dostała skierowanie na ten test, ale nie ma co dziewczyny teraz to już będzie dobrze , ja w to wierzę :)
To Karola teraz czekamy na dobre wieści od ciebie :)
ja w piątek będę się chwalić co i jak :)
i myślę , że w 20 tc wrzucę wam fotkę mojego brzucha tak dla pochwalenia się, że rośnie i wasze wkrótce też takie będą :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Dostalam skierowanie na test pappa ze wzgledu na pierwsza ciaze,poniewaz mam wskazania do takiego badania to bedzie bezplatnie. Z tego co wiem to zazwyczaj tylko badanie przeziernosci jesli kobieta nie miala takich przejsc np jak Ja:-/
Karola no przepraszam za to opoznienie z informacja hehe;-) kochana teraz czekamy na Twoja wizyte i dobre wiadomosci of course:-)

Olcia ja dolacze do czerwcowek jak okaze sie daj Boze ze test wyszedl poprawnie,narazie nie chce az tak zapeszac:-)

Iza to Twoja pierwsza ciaza? Jakos nie pamietam czy pisalas z gory sorki jesli nie doczytalam:-)

Sznuroffka czekam na zdjecie Twojego brzusia:-)

Odnośnik do komentarza

Edytuj post .
Cześć dziewczyny!!! chciałam was zapytać czy w terminie spodziewanej pierwszej @ miałyście plamienia i ból podbrzusza jak podczas okresu?
Poroniłam w sierpniu...ciąża obumarła w 8 tyg. łyżeczkowanie miałam dwa tyg. później (19.08.14). 02.09.14 miałam kolejne łyżeczkowanie...trafiłam do szpitala z krwotokiem. Okazało się że zostały resztki po poronieniu. Po zabiegu lekarz który prowadził moją ciążę powiedział, że zabieg wyglądał dziwnie, w macicę wrosła się kosmówka, której przy pierwszym zabiegu nie zauważył i ona prawdopodobnie była przyczyną poronienia. 28.09.14 dostałam pierwszą @ a 3 dni temu we wtorek zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie (kreska testowa była bardzo blada) w środę powtórzyłam test, wynik taki sam.. blada kreska. w czwartek rano zauważyłam wydzielinę zabarwioną na brązowo...pojechałam do szpitala po poradę, tam pani doktor przepisała mi duphaston 3 tabletki dziennie...badania usg nie robiła bo za wcześnie jest. dzisiaj jest piątek i od samego rana boli mnie brzuch tak jak przy okresie...dzisiaj z moich obliczeń miałam dostać @ ale zamiast @ jest ciemno brązowa lepka wydzielina. Nie jest jej dużo ale strasznie się boję poronienia...wizytę u ginekologa mam dopiero na wtorek. Bardzo proszę o wsparcie...myślicie że mam szansę utrzymać ciążę?

Odnośnik do komentarza

Bella,po pierwsze lekarz ktory robil lyzeczkowanie spartaczyl robote po calosci,co bylo w wyniku histpat?
Po drugie masz oczywiscie szanse na utrzymanie ciazy,te plamienia powinny ustapic po duphostanie,do wtorku odpoczywaj jak najwiecej,ja osobicie wole luteine dopochwowa niz dupka bo szybciej sie wchlania. Ja bym zrobila hcg jeszcze i powtorzyla za 48h zeby sprawdzic czy przyrost jest prawidlowy.

Trzymam kciuki:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...