Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
No właśnie dziewczyny, jak te wasze objawy ciąży?
U mnie mdłości występują, wzdęcia też...tylko te piersi coś mało bolą....w sumie od samego początku mało bolą. W ogóle nie mogę doczekać się jutrzejszego usg... Jutro minie 9 t, 4 dzień... Codziennie myślę, czy wszystko ok? Wy też tak to przeżywacie, czy ze mnie tylko taka... panikara?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny , co tam słychać?
jak się czujecie ?
ja już panikuję do wizyty a gdzie do końca przyszłego tygodnia :P
mam cichą nadzieję , że maluch się odkryje i zobaczę kto u mnie mieszka :)
z niecierpliwością czekam na połówkowe , a pamiętam jak panikowałam przed badaniem w 12 tc.
Ale mam nadzieję , że wszystko będzie oki, ostatnio miałam ciężkie dni jakaś handra jesienna mnie złapała i tak ooo... ale już chyba powoli wracam do siebie .
xIzax - każda z nas panikuje, każda z nas codziennie myśli czy wszystko oki .
Ja obecnie czekam na porządnego kopniaka ,żeby wiedzieć ,że moja dzidzia się rozwija , ale mogę jeszcze czekać kilka tygodni na to .

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

no niestety u mnie wycieczka nie unikniona, ale mam nadzieję ,że będzie dobrze.
silver zobaczysz , że z dzidzią twoją wszystko oki :)
ja trzymam kciuki za ciebie i Twoje maleństwo :)
tak samo jak i za Karole :)
ja mam wizytę w następny piątek aż sama z chęcią bym ją przesuneła, ale nie mogę bo 30.10 kończy mi się zwolnienie , więc dopiero 31.10 mogę iść do gin. Od razu umówię się na połówkowe i mam nadzieję ,że wszystko u mojego malucha wszystko będzie dobrze . Jakoś jak sobie pomyślę , że to już prawie 20 tc to aż nie wierzę :P
Niby mam ten brzuszek już lekko wypuklony , ale nadal obawiam się cieszyć bo może jak zacznę się cieszyć to coś się złego stanie...
Ale obiecałam sobie, że jak po połówkowym wszystko będzie dobrze, to zaszaleję na zakupach i kupie coś i dla siebie i dla mojej dzidzi :)
mam nadzieję poznać już płeć ,żeby wiedzieć co kupować :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Karola czy Ty tez chodzisz non stop glodna jak Ja? W tamtym tygodniu mialam wstret do jedzenia,teraz juz mam ochote na wiecej rzeczy mimo mdlosci i co chwile jestem glodna o 20;30 zjadlam kanapke i pol papryki i przed chwila opedzlowalam serek waniliowy bo normalnie w zoladku echo:-) boje sie ze duzo przytyje:-/
Sznuroffka jak ten czas leci,niedawno nam pisalas ze idziesz na pierwsze usg,pamietam jak sie balysmy bo lekarz dzidzi nie widzial,a tu pyk szczesliwie niedlugo polmetek:-)

Xizax przepraszam Cie,rzeczywiscie nawet sie nie odnioslam do Twoich postow ale przez moje beznadziejne samopoczucie sprawdzalam tylko co u "moich" dziewczyn,obiecuje poprawe:-) zostan z nami,w kupie razniej;-)

Natusi co z tym lekarzem bo zaraz kopniaka Ci zasadze:-* martwimy sie

Odnośnik do komentarza

Silver zależy od dnia ;) czasami mam taki wstręt, że jem tylko banany i herbatniki- żeby cokolwiek było w żołądku a czasami np wczoraj zjadłam w domu śniadanie, do mamy jak pojechałam to sobie wymyśliłam sałatkę śledziową i zjadłam mały pojemniczek, potem umówiłam się z dziewczynami i wypiłam gorącą czekoladę, później zjadłam lody a potem jeszcze poszłyśmy do sphinxa i też coś zjadłam no i kolacje też zaliczyłam w domu ;)
ja wg mojej wagi domowej jestem jakieś 0,5 kg na + ale wg lekarskiej (która jakaś oszukana jest!! ;) ) to mam już ponad 1kg!
Sznurofka jeszcze tylko chwilkę i będziemy wiedzieć co ten dzidziuś chowa między nóżkami! :)
xlzax nie jest ciężko wbić się w rozmowę, czasem wystarczy coś personalnie do którejś napisać i rozmowa sama się rozwinie. Przecież niestety każda z nas (niestety bo straciłyśmy maleństwo/a) była tutaj nowa a tak się zgrałyśmy :)

Natusi w dalszym ciągu nie odpowiedziałaś a to już minęło prawie 1,5 dnia od wizyty!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Witam :)
No to się cieszę, że mnie nie odrzuciłyście aż tak do końca... :P
U mnie troszkę spokojniej, bo wczoraj odwiedziłam swojego lekarza. Powiedział, że wszystko jest ok, dzidzia rośnie itd... Ufff....ale ulga na sercu. Mam się umówić na badania prenatalne. Robiłyście dziewczyny?
Podobno to nie jest "obowiązkowe" ale warto zrobić...przynajmniej lekarz tak mi mówił.

Silver faktycznie takie beznadziejne samopoczucie? Nie jestem z Wami od początku, to może w temacie nie jestem tak do końca, ale mam nadzieję, że Ci się polepszy :)

Natusi życzę powodzenia! Będzie dobrze, bo w końcu kiedyś musi prawda? Trzymam kciuki. Niewiele mówi mi to "zapalenie przydatków" ale mam nadzieję, że to nic poważnego...

karola88 dziękuję również za miłe słowa. Może ja za bardzo przesadzam... ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Natusi
Najwazniejsze ze jest diagnoza, teraz leczenie, wszystko bedzie dobrze:)

Xizax
Super ze z dxidziusiem wszystko dobrze:) prenatalne nie sa obowiazkowe, ale ja tak sobie mysle ze zrobie tylko to podstawowe nieinwazyjne, nawet jesli wyszloby cos zle to i tak bede kochac:) i nie zgodze sie na dalsze inwazyjne, takie moje zdanie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Xizax,zazdroszcze Ci,ze masz juz wizyte za soba,ja dopiero ide jutro na 12:00. Oby wszystko bylo ok z malenstwem,dzisiaj w ogole nie bola mnie piersi i juz sie martwie:-/ to badanie to mierzenie przeziernosci karkowej malucha,mozna to wykonac miedzy 11tc a 13tc,pozniej fald karkowy zanika i pojawia sie znowu ok 22tc,badanie polega na zmierzeniu tego faldu na usg,Ja akurat mam bardzo zle doswiadczenia z tym badaniem bo w poprzedniej ciazy wynik NT byl 14 a norma jest do 3:-( corka miala wade genetyczna,pozniej potwierdzona na amniopunkcji... dlatego Ja umieram ze strachu przed tym badaniem,boje sie ze sytuacja sie powtorzy.

Natusi ja cos kojarze,WielkiZnakZapytania z watku "jakie mialyscie pierwsze objawy ciazy" cierpi na to,wiem tylko tyle ze to cos dosc powaznego,ale ona zaszla w ciaze normalnie i juz urodzila dzidzie:-)

Odnośnik do komentarza

silver, będzie dobrze, musi być dobrze :) też się obawiałam o... obajwy :) tzn. ból piersi (którego praktycznie od samego początku nie mam-przy tamtej ciąży bardzo bolały), mdłości...raczej są, ale jak ich nie było to zachodziłam w głowę dlaczego...i czy wszytko ok... Także pewnie nie ma powodu do strachu w Twoim przypadku :) Każdy mi mówi- myśl pozytywnie, nie martw się na zapas, ech, gdyby było to takie łatwe... :)
Nic złego się u Ciebie nie powtórzy... nie może być ciągle źle, prawda...? ;)

olciap...chyba też zrobię to badanie, choć mam stracha... ale jeszcze jakiś czas do niego, więc lepiej o tym może nie myśleć, bo i tak to nic nie da...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jeżeli lekarz zlecił mamusią badania to z jakiegoś powodu to musiało być lub profilaktycznie w razie jakby coś tam wyszło idzie reagować wcześniej :)

No jeśli chodzi o mnie to powiem wam że u mnie już od początku jak tak czytam to były błędy ... Bo nie rodziłam a miałam wypalanke , endometrioza no i starania wcześniejsze bez badań ......;/ teraz zaczynam inaczej ! Badania i starania . później czyli w grudniu jak nic nie pyknie idzie mój mąż na nasienie i ogólne badania krew mocz itd :)

Kochane moje wasze pocieszki rosną ,a objawy to chyba norma co ??
Mam nadzieję że będzie wam dziś lepiej dzień uciekał niż mi .... Praca od 14 do 22 i ogólnie mam taki dzień że tylko bym usiadła i płakała ....
To nie jest związane ze staraniami ale ogólnie .....;/ Przytulam was

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...