Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, mówią, że na nadzieja umiera ostatnia i liczę, że tak będzie. Jesteście idealnym przykładem na to, że się da. W pierwszym przypadku, tak to było puste jajo, teraz właśnie podejrzewam ciążę biochemiczną i aż boję się próbować, co do tsh mam monitorowane na bieżąco bo mam hashimoto, resztę zrobię na pewno po przyjeździe do Pl to będzie chyba mega intensywny zjazd, bez chwili wytchnienia). Zastanawiam się czy robić już badania kariotypu.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Kumi,ja tez mialam poprzednio puste jajo,i niestety po histpat okazalo sie,ze byl to zasniad,u Ciebie na szczescie nie. Wiem,ze czestym powodem pustych jaj jest zbyt wysoki poziom prolaktyny-ja musialam sie leczyc prawie pol roku z tego powodu. Mysle,ze nie ma co robic badan kariotypu narazie,obie sytuacje przypadkowe,mysle,ze powinnas najpierw sie zbadac i po prostu jeszcze raz sprobowac:-)
Aniania,nie cierpie imbiru i mysle,ze jakbym to zjadla to bylby belt murowany;-)

Karola,moze niech lekarz zmieni dupka na luteine dopochwowa 100mg? Ja taka biore na noc,i narazie odpukac jest ok,podobno luteina dopochwowa lepiej sie wchlania bo jest od razu przy macicy,a dupek musi sie wchlonac przez caly organizm,zapytaj kochana o to,i do lekarki wstap koniecznie.

Ja dziewczynki lece kimac. Buziaki:-*

Odnośnik do komentarza

melduje się, że ja już w domu.
Lekarka powiedziała, że owodnia jeszcze nie jest do końca wykształcona więc dobrze nie przylega i to może powodować plamienia. Mam zakaz wszystkiego ;) powiedziała, że mam teraz być jak królowa, leżeć i ładnie wyglądać ;)
Luteiny nie kazała, powiedziała żebym brała dupka 2x1. ale będę brać 3x1 tak jak mi tamten lekarz kazał.
Zrobiła mi usg i przez chwilę wstrzymała oddech to ja już miałam najgorsze myśli, ale zaraz odetcheła i powiedziała, że serduszko bije jak dzwon tak szybko jak powinno. (ale nie powiedziała ile x/min)
Dostałam zdjęcie i powiem Wam, że jest taka różnica w sprzęcie między moim ginekologiem a między luxmedem.
No i powiedziała, że dobrze,że tak wcześnie się umówiłam na genetyczne, że doktor jak będzie mieć jakieś wątpliwości jak dzidzia będzie jeszcze za mała to najwyżej zrobi jeszcze raz jak maluch podrośnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...