Skocz do zawartości
Forum

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie laseczki,

Megane super że wszystko w porządku !!! Gratuluję z całego serca !!!

A ja się boję kolejnej ciąży jak nie wiem co, pewnie dlatego odkładam wizytę u gina. Ale muszę się umówić w końcu...

Łapię łapię fluidki żeby niedługo zadziałały ;-)))

Krestik

Mój blog: http://amimaskotki.wordpress.com/

Aniołki :
05.1999 - :Aniołek:
11.2006 - :Aniołek: :Aniołek:
01.2010 - :Aniołek:
07.2010 - pusty pęcherzyk ;-(

Odnośnik do komentarza

Krestik na pewno nie jest Ci latwo ale trzymam kciuki zebys zebrala sil i sie do ginki umowila

a poki co zbierajcie i zarazajcie sie :

Emienogie wybitnie zarazliwe:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

http://olaf--gabriel.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50993.png
Urodzilem sie SN o 1:38 wazylem 3590 i mierzylem 53cm

Odnośnik do komentarza

Krestik tak,tak umawiaj się.Przecież mamy nowy fasolkowy rok.

A ja dziś do małego zapukałam po obfitym sniadanku,bo mnie straszy i wczoraj tez jakiś mało ruchliwy.Na szczęście sie obudził i jest ok.Pewnie w nocy się ruszał jak spałam a w dzień chce miec spokój.Eeee i tak zostanę panikarą do końca.

Ale fluidki jak najbardziej pozytywne sypię:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

o, to wychodzi ze tylko ja taka powściągliwa jestem i nic nie mowię :D eh, moja mama czasami za bardzo wszystkim sie przejmuje i dlatego jeszcze nie mowie, bo zaraz by mnie zamęczyła i marudziła, czemu nie leże, czemu do pracy, czemu w pracy wyjazd...tak wiec powiem za jakis czas, za dwa tygodnie, albo jak juz bede musiała bo bedzie widać. :)
no własnie tez sama sie zastanawiam co to znaczy "odpoczywac" i "nie przemeczać się". poki co w miare dobrze sie czuje, choc po pracy to tylko obiad i lezenie przed tv lub z ksiażką, a ostatnio przeszłam sama siebie i o 20:30 byłam w łóżku juz do spania :) w pracy przecież tez nie dzwigam palet z cukrem tylko siedze na tylku prze kompem, wiec chyba ok? no czasami musze pojechac - np w tym tyg na jeden dzien poza miasto..
co u Was oznacza "oszczędzać się"?

Odnośnik do komentarza

Megane
Kochana ja w sumie od początku do pracy nie chodziłam bo bardzo źle się czułam. Straszne mdłości, kręcenie w głowie itd....
No i też przed kompem pracuje a mówią żeby max 4 godziny przed kompem przebywać, ale to jak już powiesz pracodawcy troszkę później i będziesz się tak dobrze czuła żeby chodzić do pracy to będzie musiał Ci zapewnić pracę max 4 godziny przy kompie:-)
To jest jego obowiązek:-)
A jeśli chodzi o oszczędzanie to wiesz gin kazał mi normalnie żyć:-)
Powiedział że dobrze by było gdybym teraz w sezonie zimowym nie przebywała w dużym skupisku ludzi żeby nie daj Boże przez pierwsze 3 miesiące się nie przeziębić i nie złapać żadnego wirusa. Oprócz tego nie dźwigaj żadnych ciężkich rzeczy, nie myj okien:-)i nie wieszaj firanek:-)Ja miałam takie zalecenia więc Ci je przekazuję:-)
Ja odkąd dowiedziałam się że w ciąży jestem mąż robił cięższe zakupy i odkurzał mieszkanko i takie tam:-)
No i dobrze staraj się odżywiać:-)
To chyba tyle:-)
No i na pewno wiesz żeby nie jeść surowego mięsa typu tatar, jak masz pieska tak jak ja to nie zbieraj po nim kupy:-)i unikaj serów pleśniowych typu feta czy inne:-)
Dobrze płucz owoce i warzywa.
No to chyba tyle już chyba nie przesadziłam, choć pewnie dziewczynki dorzucą coś jeszcze od siebie:-)
Aśka36
Ja to cały czas kochana schizuje i mój gin się śmieje że tak nam już pozostanie nawet po porodzie:-)
Bo będziemy się martwiły innymi rzeczami typu czy synek bądź córcia założyła szaliczek dobrze, czapeczkę itd:-)
Rozśmieszał mnie tym:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmcbm4ntl1.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Jestem tutaj od niedawna. Nie miałam nigdy problemów z zajściem w ciązę. Mam dwoje juz duzych dzieci. Ale wśród koleżanek i znajomych ten problem sia pojawia. Chce wam powiedziec że moze to nie jest cudo ale pozwoliło zajść w ciążę po 6 latach starań wychowawczyni mojej córki i dziewczynie którą przypadkowo spotkałam w sklapie obuwniczym. To preperat który oczyszcza organizm z toksyn. Moja rodzina zaczęła go stosować 2 lata temu ze względu na rózne problemy zdrowotne. Jestem szczęsliwa bo nie chorujemy. Wszystkie choroby wynikają z nagromadzenia toksyn w organizmie, wystarczy się oczyścić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Megane u mnie "oszczędzac się" znaczyło na każdym etapie ciąży co innego.
Jak wróciłam ze szpitala po krwawieniach to leżałam i tylko do toalety chodziłam.NIC więcej.
Po jakimś czasie gin pozwolił wyjśc do najbliższego sklepu mówiąc,że to aż nadto.Nadal nie wstawiałam jednak prania,nie sprzątałam ale obiad był.
Potem już pranie wstawiałam ale nie wieszałam,obiad był,zamiast kupowac kilo jabłek niosłam 2 szt,czasem umyłam gary.
Teraz wychodzę do sklepu,wstawiam pranie ,wiesza mąż,obiad jest,przyniosę 2 jabłka i 2 pomarańczki,ścieram kurze.Jak brzuch twardnieje leżę i tyle.
Sama musisz poczuc na co organizm pozwala ale absolutnie nie myj okien,nie wieszaj firan,prania,nie rób nic w tzw.wymuszonej pozycji.No i nie noś,generalnie ciut zwolnij.
Czasem się wydaje,że to takie cackanie ale niewiele jest chwil w życiu kiedy można sobie pozwolic.
No i na zwolnieniu byłam od samiusieńkiego początku.Nawet ze wzgl.na stres warto ale też brzuch mnie dużo bolał.
Chyba wystarczy przynudzania.

Acha,jeszcze jedno,wcześniej robiłam 10 rzeczy naraz i 5 minut nie potrafiłam na d....usiedziec.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny,

ja też w końcu umówiłam się do gina na wtorek. Niestety mój gin jest na urlopie do połowy Lutego, nie będę czekać tak długo i pójdę do innego. Zrobię jakieś badania podstawowe, Chyba już w przyszłym tygodniu będzie owu (muszę dokładnie zobaczyć) i nie wiem czy już działać czy co ????

Martek73 no Kochana na reszcie się umówiłaś :Kiss of love: napisz po wizycie co i gin powiedział !!!

Krestik

Mój blog: http://amimaskotki.wordpress.com/

Aniołki :
05.1999 - :Aniołek:
11.2006 - :Aniołek: :Aniołek:
01.2010 - :Aniołek:
07.2010 - pusty pęcherzyk ;-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...