Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj prubowalam zeby Oliwka ze spokojem usiadla na nocnik i zrobila siuk...
wiec tak o 18.00 zdjeclam jej pampersa i chodzila bez...pokazywala ze chce siuciu skakała znogi na noge
...siadała na ten nocnik..poazkywala ze tams ie robi siusiu.....wstawala siadała i tak wkolko.....chodzilam z nia z nocnikiem nic..wkoncu wlozylam ja do wanny z tymnocnikiem i dalam prysznic i lala sobie wode do kapieli a to juz byla 19.30...i co i nic miala frajde ze prysznicem leje sobie nozki...
wylozylam ja z wanny zalozylam pampersa ....a co Oliwia zrobila???
Zlała go calego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: i jeszcz esie zasmiala z takim podtekste: mama hahah:
:lol: no i masz...

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Asia – wiem, że kable kradną ze sprzętem bo potem łatwiej go sprzedać jak jest w komplecie. Ale miałam nadzieję, że skoro TV ukradli bez kabli (ale z pilotem), to inne kable też zostawili. Pewnie myśleli, że to kable od kamery, która leżała obok.
A komórek (i ładowarek) do nich nie ukradli, aż byliśmy w szoku. Ale widać to profesjonaliści bo kradli tylko określone rzeczy :Zły:

Kwiaciarka - dzwoń, dzwoń :Całus:

Babeczqa – jak Oliwka będzie gotowa to sama i z chęcią usiądzie na nocnik.

Lema – trzymam kciuki za dobre wyniki.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo mialas duzo przezyc to zakrecenie jeszcze zostalo.
Nastepnym razem dzwonie :)

Alutko a moja Ela znow jest na nie z myciem glowy. Jak tylko jej pomocze to ona jak oparzona wstaje i wylazi z wanny.

A masz rondo?

Dziubala
Maciuś mi padł wcześniej, nie wytrzymał do południa.
Teraz nie nic robię tylko posiedzę sobie na necie i ponadrabiam.

To samo wczoraj bylo u nas. Caly plan dnia nam Stefciak rozwalil

Odnośnik do komentarza

kwiaciarko w pierwszym lepszym sklepie z dzieciecymi rzeczami albo w hiperku albo na all
To fajne jest

RONDO KĄPIELOWE MYCIE GŁOWY bez łez DWA KOLORY (607500580) - Aukcje internetowe Allegro

a my mamy, ale juz nie uzywamy takie. To Poli, bo Funio nie ptzrebuje wcale
@@@ Super rondo kąpielowe -- TANIO@@@ (607005212) - Aukcje internetowe Allegro

I to tez fajne
RONDO KĄPIELOWE CLIPPASAFE NAJLEPSZE (611847732) - Aukcje internetowe Allegro

W naszym powyginaly sie strasznie druty

Odnośnik do komentarza

Lema - ukradli laptopa (dobrze, że ten, na którym K pracuje zabrał go ze sobą), a komputer stacjonarny zostawili. Aparat (ten nowy) miałam przy sobie ale ten stary to ukradli. Akurat tego to mi nie żal. Materialne rzeczy można odkupić ale pewne rzeczy są bezcenne np. mój złoty pierścionek zaręczynowy, złote kolczyki od chrzestnej (już nie żyje i to moja jedyna pamiątka po niej) i kaseta z kamery, na której były nagrane najfajniejsze momenty moich dzieci z ostatnich miesięcy ::(:. Tego już nie odkupię, z resztą rzeczy nie ma problemu, można kupić nowe, lepsze itd....

Odnośnik do komentarza

babeczqa

A jak robisz te inhalacje z soli fizjologicznej??
ja mam sol fizjologoczna ale inhalatora niemam:(

Babeczqo, ja jeszcze nie stosowałam soli fizjologicznej w inhalatorze, bo nie miałam takiej potrzeby. Adaś jak miał pierwszy prawdziwy katar to już umiał siąkać nos, liczę, że z Maćkiem też tak będzie. Pomijając, że jestem zwolennikiem nieleczenia kataru, nie licząc skrajnych przypadków. Sam przyszedł to sam przejdzie.
Natomiast my już dawno Ci polecałyśmy inhalator. Przy częstych infekcjach u dzieci, posiadanie go jest nieodzowne, bo leki stosowane przez inhalator są skuteczniejsze w działaniu i nie niszczą tak żołądka jak tradycyjne leki.
Tu zobacz noworodek.pl • Zobacz wątek - inhalacje
http://parenting.pl/dzis-pytanie-dzis-odpowiedz/4188-inhalacje-na-katar-2.html
I to warto przeczytać Mity i fakty o katarze

Odnośnik do komentarza

Renia - tęskniliśmy tutaj za Tobą :Całus:
Super kierownik z Mikołajka :Śmiech:

Alutka - gratulacje dla W. i trzymam kciuki za awans!
Bardzo ładne sandałki Geoxa i te kolorowe tenisóweczki są cudne, aż się chce mieć dziewczynkę.
A w H@M jest jedna rozmiarówka do przodu, czyli jak coś jest na „” to tak naprawdę to „” itd.

Isa - współczuję nerwów i stresu :Całus:. Ja też czekam na lepsze noce, takie całe przespane i żeby były non stop a nie tylko raz na parę tygodni.
Fajnie, że zakupy udane ::):
Brawo dla Aluni za postępy w mówieniu, słodka musi być taka Gadułka :Podziw:
A mamą jesteś wspaniałą. Gorsze dni każdej z nas się zdarzają!

Kwiaciarka - super z porannym siku, brawo dla Elusi :great:

Asia - fajne te domki do ogrodu, ciężko zdecydować się na konkretny, ale mając ogród wybrałabym największy, tak by 2-3 dzieci mogło być w środku naraz :yes:
Mnie nie dziwi, że ktoś napisał na zaproszeniu, że chce zamiast kwiatów tylko np. wino. Lubię konkrety, choć ja sama bym tak nie napisała :Oczko:. Najczęściej spotykałam się z tym, by zamiast kwiatów dać kasę, która będzie przeznaczona na jakiś szczytny cel.
Brawa dla Funia za kolejną qpke na sedesie :great:

Kajoszka – oby ból pleców jak najszybciej zniknął! :Całus:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Ja zazwyczaj zimna plucze..tzn nie az tak lodowata ale zimną
Uwielbiam...

Szampon z włosów powinno się spłukiwać ciepłą wodą, a na końcu powinno się właśnie spłukiwać zimną, bo ona zamyka łuski włosów.

babeczqa
Pytanie:
wyprawiacie 2 latka dzieciaczkom?????


Oczywiście :yes:, u nas i Adaś i Maciuś co roku mają wyprawiane urodziny.

Odnośnik do komentarza

hello, jestem :36_1_1:

asia78
A ona wszystko sprzedaja i do wszystkiego ma nawet opakowania oryginalne a do butow to nawet reklamowki!!!:Szok:

Asia, ja tez duzo kupuje na all i tez mam wszystkie orginalne opakowania np po zabawkach, wszystkie te, ktore planuje pozniej sprzedac, po butach tez trzymam opakowania ale nie do odsprzedazy-raczej do ewentualnej reklamacji.

asia78
Dziubalko W Łapac zlodzieja to pokzaywali, ze jak kradna to wszystko bo potem moga to sprzedac latwiej. Jak komora to z ladowarka, jak tv albo dvd to z pilotem:Zły:

mnie ten program denerwuje, bo niby pokazjua jak sie zabezpieczyc i czego unikac, ale z drugiej strony uczy nowych pomyslow dla zlodziei-w/g mnie bardziej szkodzi!

Alutka7912

A Kajoszka i Renia gdzie?

Dzieki Kochana za troske, kolezanka byla na kawie z synkiem 2 tygodnie strszym od Mikolajk

kwiaciarka

Nie mam ronda, a gdzie to kupic?
Ostatnio trzymala sobie recznik na oczach a ja mylam i prysznicem splukalam, caly recznik mokry, ale to co, wazne ze umyla :)

oj a myslisz, ze da zalozyc sobie takie rondo na glowke??? i nie bedzie sciagac dopoki umyjesz i spluczesz???

Dziubala
Lema - ukradli laptopa (dobrze, że ten, na którym K pracuje zabrał go ze sobą), a komputer stacjonarny zostawili. Aparat (ten nowy) miałam przy sobie ale ten stary to ukradli. Akurat tego to mi nie żal. Materialne rzeczy można odkupić ale pewne rzeczy są bezcenne np. mój złoty pierścionek zaręczynowy, złote kolczyki od chrzestnej (już nie żyje i to moja jedyna pamiątka po niej) i kaseta z kamery, na której były nagrane najfajniejsze momenty moich dzieci z ostatnich miesięcy ::(:. Tego już nie odkupię, z resztą rzeczy nie ma problemu, można kupić nowe, lepsze itd....

Dziubalko, to jest strasznie okrucienstwo!!!! dobrze Ciebie rozumiem jak ukradna cos czego nie mozna kupic!!! :Całus::Całus::Całus:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...