Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
kwiaciarko kup benzyne w aptece. Te czarne schodza wtedy od jednego pociagniecia wacikiem:yes:

benzyne w aptece? kurcze nie wiedzialam ,ze cos takiego jest heheh.
Dzieki, zajde po szkole, bo wstyd mi normalnie przed nauczycielami, no pomysla, ze brudasy jakies. Chcialam rozpuszczalnikiem do paznokci, ale nie mam, gdzies wcielo, a woda to syczy ze go ciagne i ze mu szew rozwale.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mnie sasiadka zaskoczyla, chociaz wiedzialam, ze ona wszystko na allegro sprzedaje. Powiedziala mi, zebym kupila drozszy markowy domek dla Polusi, bo bedzie mi go latwiej sprzedac!! Ja nie patrze jak cc os dzieciom kupuje czy sobie zeby to potem moc sprzedac. Kupuje co mi sie podoba i juz. A ona wszystko sprzedaja i do wszystkiego ma nawet opakowania oryginalne a do butow to nawet reklamowki!!!:Szok:

Odnośnik do komentarza

asia78
Stefan nie odroznia masz i daj i tak samo czesc na powitanie i pozegnanie to to samo. Jak jedziemy w kierunku placu to robi papa, bo mysli, ze to powitanie

Julka jak wychodzimy albo ktoś wychodzi to mówi papa :Oczko: Njacześciej na powitanie mówi czesc i wyciaga rękę :Oczko: A wczoraj siedziała na fotelu, układała swoje drewniane układanki z misiami i mówiła do siebie: mama miś, tata miś, misia, miś :Oczko: (bo na obrazku układa się rodzinkę misiów :Oczko:

A żebyście ja widziały jak sie pieknie wczoraj myła sama....wzięła gabke , nabrała piany i szorowała brzuch, szyję, nogi, buzię i ręce a no koniec włosy :Szok::Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Jestem i żyję, choć jakaś taka zakręcona jestem :Kiepsko:. Zamiast do kawy wlać mleczko to wlałam... soku do wody, wcześniej wzięłam deo K zamiast swojego i użyłam pasty do zębów Adasia a nie swojej. Chyba jakieś zmęczenie materiału mnie dopada. Wczoraj K zawiózł Maciusia do moich rodziców żebym mogła spokojnie sprawy załatwiać od rana i nie tracić czasu na dojazdy. Jak chłopkaki wyszli z domu to postanowiłam się położyć, tak na 15 minut bo oczy mi się zamykały. Jak się obudziłam to była 11.00 :Szok:. Do tego miałam okropny sen, że jak za którymś razem wróciłam się z auta bo czegoś zapomniałam to na schodach czekali złodzieje... :Szok:
Dziś mam w miarę dzień domowy, muszę ochłonąć po ostatnich tygodniach i wrażeniach...

W weekend Adaś miał imprezę urodzinową, było super, a Adaś prezentami zachwycony, pokazałabym zdjęcia ale okazało się, że złodzieje ukradli też kable :Zły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...