Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala

asia78
Lema albo moze i inne dziewczyny tez. MAcie kubki ze slomka? Jak sie myje te slomke?

Ja kiedyś chciałam taki jak Lema pokazała, ale ostatecznie nie kupiłam, bo na spacery jak dla mnie niepraktyczny (przecieka). Moja siostra kupiła kiedyś dla Adasia (w Smyku) taki kubek owinięty rurką, ale oddała bo raz, że przeciekało, a dwa nie wyobrażałam sobie tego myć. Wg mnie lepiej do kubka wsadzić słomkę (jednorazową). Efekt prawie ten sam.

[
To prawda, ze czasem przecieka. Czasem chyba jakos dobrze uda sie go zakrecic i jest ok, ale czasem przecieka. Ale jest roznica w domu- daje go Franciowi i chodzi sobie i pije, czy stoi w nim woda i moze sie napic w kazdej chwili. A taki zwykly musze dawac mu sama i pilnowac, bo z zawartoscia kubka rozne rzeczy moglyby sie dziac:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Ala właśnie też przestała jeść w nocy :yes: wcześniej było tak, że jak nie zjadła przed snem, to dostawała butlę w nocy. Wypijała i spała dalej. Ostatnio zjada w miarę dobrze przed snem. Wczoraj mało, więc jej chciałam dać o 23. Pociągnęła dwa łyki i koniec. I przespała do rana. Oczywiście jak się obudziła to wściekle głodna, ale w nocy już nie daję. Także bez smoka i bez nocnego jedzenia. Nieźle jak na jeden tydzień :Oczko:
Co do samodzielnego jedzenia, to jest to nasza bolączka. Nie jesteśmy w stanie nadrobić w weekend całego tygodnia. A moja mama uważa, że Ala malutka. Niby ją uczy, ale jakoś efektów nie widzę... teraz nawet kanapki sama nie chce ugryźć, chociaż potrafi, tylko trzeba jej podać :Szok: nie mam siły kłócić się z mamą, ona wszystko odbiera jako osobistą klęskę. Zresztą relacje z moją mamą to jest temat rzeka i na pewno nie będę o tym teraz myśleć. Wyszło słońce a ja jestem na tak dla optymizmu od jakiegoś czasu i postaram się nie złamać :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Lema
asia78
Lema albo moze i inne dziewczyny tez. MAcie kubki ze slomka? Jak sie myje te slomke?

My mamy taki:
56/113 CANPOL - KUBEK SPORTOWY ZE S�OMK� (567458319) - Aukcje internetowe Allegro
Kiepsko sie myje. W srodku jest taka twarda rurka-slomka, ja do niej nalewam odrobinke wody z plynem, zatykam z dwoch stron i potrzasam, pozniej dokladnie plucze. A w zakretce jest taka miekka, ciensza czesc, i ta myje patyczkiem do uszu. Ogolnie kiepsko sie myje i czesto wymieniam go, staram sie dawac soki i melko w zwyklym kubku i wkaldac slomke, a w tym tylko wode i na wyjscia z domu, ale nie zawsze tak sie da.

A w ogole to Franek uwstecznil sie jesli chodzi o pice zw zwyklego kubka- pil bardzo ladnie, a teraz jakby nie wiedzial co z tym robic, nie wciaga do srodka tylko bable jakies robi.

Kiepsko , potwierdzam. Zmywarka sobie radzi lux, ale ręcznie, to [propblem, ja tą rurkę odczepiałąm i patyczkami z wodą i płynem przetykałam, tak, zeby przez całość przelecviały i jakoś było, ale generalnie kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Lema
Czesc::):
U nas przez caly weekend i dzis tez paskudna pogoda::(: Poza tym wszystko ok, Franus w weekend przelamal sie i zaczal sam jesc lyzeczka zupke, kaszke. Strasznie jestem z niego dumna::):

Mały zdolniacha z niego :Oczko: Wielkie brawa :brawo:

Lema

Dzieki, to jest jakas mysl, ale ja na razie zakupilam deske na sedes, Franek tak lubi nas nasladowac, ze moze to sie sprawdzi::): W nagrode za siku spuszcza wode i chetnie robi zazwyczaj, oczywisice jak go wysadze. O wolaniu nie ma mowy.

Może Juli tez taki kupię :wink:

asia78
Lema albo moze i inne dziewczyny tez. MAcie kubki ze slomka? Jak sie myje te slomke?

Ja nie mam takiego kubka. Jula pije z niekapka a najlepiej jej idzie picie z butelki plastikowej z soczkiem typy Kubus Play :Oczko:

babeczqa
Ale jestem wsciekla....Oliwia nic niezjadla nic..zupy odmawia, jogurta tez i rogala tez..furia ze jesc niebedzie no normlanie wsciekla jestembaaaardzo:Zła:

Ty sie tak nie denerwuj bo złośc piekności szkodzi :Oczko:

Lema
Przypomnial mi sie Francik, posmialm sie niego, zaraz Wam napisze dlaczego::):. W piatek wiecozrem Franus nie chcial sie kapac, wiec chodzilam z nim od okna do okna, pokazywalam, ze jest ciemno, ze samochody juz jada do domku spac itp. No i Franek przy kazdym oknie powtarzal, ze ciembo tutaj i ciembo i ciembo no to ja mowie, ze tak, wszedzie ciemno. Franio podlapal i przez cala kapiel nawijal, ze ciembo sedzie:Oczko: Wczoraj wieczorem lezy w lozku i z filozofiiczna mina pokazuje- tanka (scianka) tutaj, i tanka tutaj i tanka tutaj, chwile pomyslal i mowi: tanka sedzie:Śmiech:

:brawo: dla Frania. Jula nie chce mówić...jak ja prosze żeby coś za mną powtórzyła to zawsze słysz słowo nie :Szok: Wszystko rozumie, na wszystko pokazuje i czasem mówi cos po swojemu :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Lema

To prawda, ze czasem przecieka. Czasem chyba jakos dobrze uda sie go zakrecic i jest ok, ale czasem przecieka. Ale jest roznica w domu- daje go Franciowi i chodzi sobie i pije, czy stoi w nim woda i moze sie napic w kazdej chwili. A taki zwykly musze dawac mu sama i pilnowac, bo z zawartoscia kubka rozne rzeczy moglyby sie dziac:Oczko:

U nas Maciuś pije głównie z niekapka, a w domu jak jest też Adaś to wtedy pije z plastikowego kubeczka (ale ma wtedy tak mało nalane żeby nie wylał na siebie jak pije haustami) :Oczko:

Alutka7912
Cześc dziewczyny :Oczko: Witam powekendowo :Oczko: Niestety grypa mnie rozwaliła prawie że na łopatki :Szok: Łykam róznorodne tabletki i na razie nie widzę poprawy...cos mi siadło na oskrzelach.....Słuchajcie czy syrop Euresperal to dobry lek?? Bo nie wiem czy go kupic czy nie bo jest troche drogi....

Zdrówka! :Całus:
Eurespal moim zdaniem jest bardzo dobry (z doświadczenia na Adasiu). Ale nie wiem czy przy grypie pomoże? Zapytaj w aptece.

Asia - :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Zdumiewające fakty.........
Wg statystyków o nas:

Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka
Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg
Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3
Udo jest tak twarde jak cement
Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny
Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii
Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny
Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy
Kobiety już dawno przeczytały ten mail
Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk

Ale się uśmiałam :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Zdumiewające fakty.........
Wg statystyków o nas:

Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka
Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg
Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3
Udo jest tak twarde jak cement
Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny
Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii
Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny
Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy
Kobiety już dawno przeczytały ten mail
Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk

Ale się uśmiałam :sofunny:

:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Asia daj spokój, bo zadzwonię po Kajoszkę :Oczko: to Ci przetrzepie co trzeba :Oczko::Śmiech:

:mdr: no nie ma żartów :D

asia78
isa32
Asia daj spokój, bo zadzwonię po Kajoszkę :Oczko: to Ci przetrzepie co trzeba :Oczko::Śmiech:

Oj to ja juz nic nie mowie, bo rzeczywiscie moze byc zle. Chociaz ostatnio to Kajocha zasluzyla na lanie za zeba!!!

Lema
asia78
isa32
Asia daj spokój, bo zadzwonię po Kajoszkę :Oczko: to Ci przetrzepie co trzeba :Oczko::Śmiech:

Oj to ja juz nic nie mowie, bo rzeczywiscie moze byc zle. Chociaz ostatnio to Kajocha zasluzyla na lanie za zeba!!!
No wlasnie, ciekawe jak tam ona i jej zab...

ej z zębem zrobiłam porządek prawie :Oczko:

Alutka7912
Cześc dziewczyny :Oczko: Witam powekendowo :Oczko: Niestety grypa mnie rozwaliła prawie że na łopatki :Szok: Łykam róznorodne tabletki i na razie nie widzę poprawy...cos mi siadło na oskrzelach.....Słuchajcie czy syrop Euresperal to dobry lek?? Bo nie wiem czy go kupic czy nie bo jest troche drogi....

zdrówka !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...