Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Lema a czesto to znaczy raz na ile?Na miesiac? Dwa?

!

Raz na miesiac mniej wiecej. Teraz moze bedzie dluzej, bo wlewam mu wode w ten kubek i stoi na stoliku, a jak sie domaga soczku to dostaje ze zwyklego kubka. No, tylko mleko czasem z rana, bo nie mam czasu go pilnowac i wygodniej dac mu w rece ten kubek.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Przypomnial mi sie Francik, posmialm sie niego, zaraz Wam napisze dlaczego::):. W piatek wiecozrem Franus nie chcial sie kapac, wiec chodzilam z nim od okna do okna, pokazywalam, ze jest ciemno, ze samochody juz jada do domku spac itp. No i Franek przy kazdym oknie powtarzal, ze ciembo tutaj i ciembo i ciembo no to ja mowie, ze tak, wszedzie ciemno. Franio podlapal i przez cala kapiel nawijal, ze ciembo sedzie:Oczko: Wczoraj wieczorem lezy w lozku i z filozofiiczna mina pokazuje- tanka (scianka) tutaj, i tanka tutaj i tanka tutaj, chwile pomyslal i mowi: tanka sedzie:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Przypomnial mi sie Francik, posmialm sie niego, zaraz Wam napisze dlaczego::):. W piatek wiecozrem Franus nie chcial sie kapac, wiec chodzilam z nim od okna do okna, pokazywalam, ze jest ciemno, ze samochody juz jada do domku spac itp. No i Franek przy kazdym oknie powtarzal, ze ciembo tutaj i ciembo i ciembo no to ja mowie, ze tak, wszedzie ciemno. Franio podlapal i przez cala kapiel nawijal, ze ciembo sedzie:Oczko: Wczoraj wieczorem lezy w lozku i z filozofiiczna mina pokazuje- tanka (scianka) tutaj, i tanka tutaj i tanka tutaj, chwile pomyslal i mowi: tanka sedzie:Śmiech:
:brawo: Super pokojarzyl:happy:

Odnośnik do komentarza

Lema
Przypomnial mi sie Francik, posmialm sie niego, zaraz Wam napisze dlaczego::):. W piatek wiecozrem Franus nie chcial sie kapac, wiec chodzilam z nim od okna do okna, pokazywalam, ze jest ciemno, ze samochody juz jada do domku spac itp. No i Franek przy kazdym oknie powtarzal, ze ciembo tutaj i ciembo i ciembo no to ja mowie, ze tak, wszedzie ciemno. Franio podlapal i przez cala kapiel nawijal, ze ciembo sedzie:Oczko: Wczoraj wieczorem lezy w lozku i z filozofiiczna mina pokazuje- tanka (scianka) tutaj, i tanka tutaj i tanka tutaj, chwile pomyslal i mowi: tanka sedzie:Śmiech:

super :brawo: ale się ubawiłam :Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
asia78
babeczqa
Ale jestem wsciekla....Oliwia nic niezjadla nic..zupy odmawia, jogurta tez i rogala tez..furia ze jesc niebedzie no normlanie wsciekla jestembaaaardzo:Zła:

babeczko nie mozesz sie tak ciagle wsciekac. Z glodu sie jeszcze nikt nie zes... A propos kupka byla dzis u Oliwki?
nie

No to co sie dziwisz, ze nie chce nic jesc. Poczekaj na kupke, potem zje ze smakiem:yes:

Odnośnik do komentarza

wogole to sie witam :Całus:

Lema
asia78
Lema ale caly kubek wywalasz? Czy tylko slomke? Sa na wymiane?

Gdyby byly slomki to wymienilabym,. ale nie spotkalam samej slomki. Wiec wywalam wsio:yes:

a jaki to kubeczek, przeslij linka jak mozesz

Lema
Przypomnial mi sie Francik, posmialm sie niego, zaraz Wam napisze dlaczego::):. W piatek wiecozrem Franus nie chcial sie kapac, wiec chodzilam z nim od okna do okna, pokazywalam, ze jest ciemno, ze samochody juz jada do domku spac itp. No i Franek przy kazdym oknie powtarzal, ze ciembo tutaj i ciembo i ciembo no to ja mowie, ze tak, wszedzie ciemno. Franio podlapal i przez cala kapiel nawijal, ze ciembo sedzie:Oczko: Wczoraj wieczorem lezy w lozku i z filozofiiczna mina pokazuje- tanka (scianka) tutaj, i tanka tutaj i tanka tutaj, chwile pomyslal i mowi: tanka sedzie:Śmiech:

super bystry Franeczek! i do tego zabawny :brawo:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

isa32
Moja nie chciała nigdy niekapka. Pije nadal z butelki ze smokiem, mleko też :oops: próbuje ze zwykłego, a jak zobaczyła słomkę to uciekła... muszę znów spróbować.

W naszym kubku ta slomka, ktora dziecko bierze do buzi jest miekka, silikonowa, moze latwiej od takiej sie przekonac niz do zwyklej lub twardego ustnika w niekapku.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
mam nadzieje, ze Dziubala sie nie obrazi

Mrzeżyno Ośrodek Wczasowy Bogdanka wczasy nad morzem Mrzeżyno

Nie obrazi się, ale wolałabym na prv :Oczko:
Wszystkie info zaraz tam napiszę :Oczko:

RenataOslo
u nas znow problem wagi, Mikolaj wazy 16 kg i mierzy 89 cm, znow dieta i mleko z kartonu 0,1%


A na czym polega dieta?

asia78
Zastanawiam sie czy nie kupic Funiow wozka nowego. takiego za pare groszy lekkiego bez kosza nawet na dole. Taki typowo transportowy. Macie moze jakies typy?

Nie mam, jestem bardzo zadowolona z BD Tiny ::):

kwiaciarka
Wiecie co nie wiem co zrobic z Kuby butami z jesieni i z wiosny, one sa w naprawde dobrym stanie, bartek i ecco, no sprzedawac to mi sie na all nie chce, bo zdjecia moga nie oddac tego jak buty naprawde wygladaja i pozniej tylko klopot z tego moze wyjsc, myslalam ,zeby oddac do domu dziecka, ale czy to nie glupio zanosic tam uzywane buty? no wywalic to kurde szkoda... ale moze w domu dziecka kazde dziecka ma nowe swoje buty.

W Domu Dziecka mają dary z zagranicy gdzie otrzymują ubrnaia, buty itd. Wszystko nowe i często firmowe. Nie wiem czy we wszystkich DD tak jest, ale ja prędzej zaniosłabym te buty do np. Domu Samotnej Matki, tam zapotrzebowanie na ubrania, buty, jedzenie jest ogromne.

Odnośnik do komentarza

isa32
Lema dlatego kupię taki kubek :yes: zakupy były zaplanowane na wczoraj, ale nie miałam siły, więc pojedziemy w przyszły weekend. Tzn. kubek może w tygodniu gdzieś nabędę :Oczko:
Ale mi się nie chce pracować :oops:

Nie pamietam juz dokladnie kiedy, ale na pewno jeszcze przed roczkiem uczylam Frania pic przez slomke i wtedy poslzo gladko, ale on byl jeszcze zbyt malo cwany na to, zeby oponowac.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Z tymi butelkowcami tak jest, ze dlugo chca jesc. Ja Poli zabralam piers jak miala 20 miesiecy i zakonczyla jedzenie. Tylko wiecozrem kolacja rano snadanie. A z Funiem nie wiem jak bedzie. pewnie bedzie doil te flaszke do 10 lat:Szok:

U mnie i Adaś i Maciuś zakończyli nocne jedzenie w wieku 6 m-cy ::):
To raczej z piersiowymi jest tak, że długo w nocy jedzą :Oczko:

Lema
Franus w weekend przelamal sie i zaczal sam jesc lyzeczka zupke, kaszke. Strasznie jestem z niego dumna::):

Super :brawo:

isa32
Muszę Was tu zarażać optymizmem, bo depresji i smutkom mówimy stanowcze NIE! :Całus:

Podoba mi się Twoje podejście :great:

Odnośnik do komentarza

isa32
w międzyczasie dostałam 34 buziaki :Szok: policzyłam :Oczko:
Cudnie :Podziw:

asia78
Lema albo moze i inne dziewczyny tez. MAcie kubki ze slomka? Jak sie myje te slomke?

Ja kiedyś chciałam taki jak Lema pokazała, ale ostatecznie nie kupiłam, bo na spacery jak dla mnie niepraktyczny (przecieka). Moja siostra kupiła kiedyś dla Adasia (w Smyku) taki kubek owinięty rurką, ale oddała bo raz, że przeciekało, a dwa nie wyobrażałam sobie tego myć. Wg mnie lepiej do kubka wsadzić słomkę (jednorazową). Efekt prawie ten sam.

Lema
Przypomnial mi sie Francik, posmialm sie niego, zaraz Wam napisze dlaczego::):. W piatek wiecozrem Franus nie chcial sie kapac, wiec chodzilam z nim od okna do okna, pokazywalam, ze jest ciemno, ze samochody juz jada do domku spac itp. No i Franek przy kazdym oknie powtarzal, ze ciembo tutaj i ciembo i ciembo no to ja mowie, ze tak, wszedzie ciemno. Franio podlapal i przez cala kapiel nawijal, ze ciembo sedzie:Oczko: Wczoraj wieczorem lezy w lozku i z filozofiiczna mina pokazuje- tanka (scianka) tutaj, i tanka tutaj i tanka tutaj, chwile pomyslal i mowi: tanka sedzie:Śmiech:

:brawo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...