Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
asia78
babeczqa

jakie to?:>
brawoooo:Oczko:
a czego i ile czego sie robi i do czego te kluski?

Szklanka maki, jajko i 2-3 lyzki wody. Kluski zacierkowe do zupki

U nas sie na to mówi kluski lane :Oczko: Lane sa rzadsze a te wychodza bardzo geste, takie do skubania:yes:

kwiaciarka
Alutka7912
asia78

Szklanka maki, jajko i 2-3 lyzki wody. Kluski zacierkowe do zupki

U nas sie na to mówi kluski lane :Oczko:

Ja na lane kluski to mowie, na kluski ,ktore sie leje przez lejek na mleko. A na takie co lyzka sie nabiera a druga jakby skrobie te kluski na mleko to kluski kladzione :)
Ale ja daje samo jajko i make, bez wody. NO i troche soli.

Znalazlam taki przepis to zrobilam z woda. Najwazniejsze, ze dzieciom smakowalo:happy:Wczoraj zrobilam placuszki z jablkami i Pola odmowila. Nie zjadla ani jednego:(

kwiaciarka
Asia jak Funio? spi?
Ela zasnela pol godziny temu, ja ide teraz sie brac za 2gie danie i troche uprzatne salon bo wyglada jak jedna wielka bawialnia.
Kiedys ogladalam program , co ta babka uczy czystosci ludkow.
I ona mowi do jednej dziewczyny : u was wszedzie, w kazdym pokoju jest kacik dla dzieci , tak nie moze byc hhahahah.
U mnie juz coraz rzadziej w salonie zabawki, Ela zalapala ,ze ma swoj pokoj, ale czesto cala rodzina ukladamy klocki w salonie - no i co z tego hehe.

Wyobraz sobie, ze ladnie zasnal. Przy 3 kolysance juz spalBalam sie po ostatnich ekscesach, ale gladko poszlo:lol:

Dziubala
[Wiecie może czy jest jakiś paracetamol w syropie? W nocy wygodniej podać syrop niż czopek.

A panadol?Ja daje panadol ma super smak i kolor :yes:

cohenna

bo mnie nie zabrali....
właśnie dzwonił mąz że kupili jkąś szafk na podłogę wysoką do sufitu b osię teściowej spodobała...

Troche nieladnie. Mogli chociaz Cie poinformowac ustnie ze jada. A szafka pod sufit fajna, pakowna:yes:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78

Dziubala
[Wiecie może czy jest jakiś paracetamol w syropie? W nocy wygodniej podać syrop niż czopek.

A panadol?Ja daje panadol ma super smak i kolor :yes:

Panadol jest w syropie? To super :yes:

http://img9.doz.pl/image/preparaty_zdjecie/14213

Ja wlasciwie daje tylko ten, bo ma smak truskawkowy i Pola nie chciala nurofenu. Poza tym jest rozowy:lol: I juz tak zostalo, przeciez nie bede kupowala 2 roznych syropwo dla nich:smile:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Asia - no pewnie, że nie ma sensu kupować 2 różnych syropów :Oczko:
Wyślę K do apteki.

I poza tym tam jest ta strzykawka, ktora byla bardzo atrakycja na Poli. A teraz juz od ostatniej choroby leki pije z kieliszka:yes: co doalaczja do syropkow

cohenna szafka to co innego niz fajki. No ale jak czlowek ciagle tylko cicho siedzi to tez nie za dobrze. Do czasu jak ja:lol:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
cohenna
prowadze wojne o papierosy...i żeby nie palili w domu albo niech u siebie a nie przydziecku...ale jestem z góry skazana na przegraną bo sama walczę....

Palili? Tzn., że Twój mąż też pali przy dziecku? Oj, ja bym nie odpuściła!!!

Moja mama czasem pali, ale u nas w domu nigy nie palila. Pali tylko u siebie, bo sie wstydzi wnuczki:yes:

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
Maciuś jednak wymęczył się na spacerze i poszedł spać. Ciekawe ile potrwa drzemka, to druga dziś :Oczko:

Druga???? A kiedy K. wraca? Moze sie wybierzecie jeszcze na spacerek jak my i kwiaciarki?

Rano Maciuś padł przed 10.00, pewnie dlatego, że zaczął dzień o 5.30 :Oczko:. I teraz padł, pewnie zmęczony po intensywnym spacerku :Oczko:
K wróci z Adasiem pewnie k. 16.30, ale jeszcze mają po drodze zahaczyć o aptekę.
Ale pomysł z drugim spacerkiem fajny :yes:, tym bardziej, że Adaś będzie miał niedosyt, bo zawsze po przedszkolu idziemy na plac zabaw trochę poszaleć :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
cohenna
prowadze wojne o papierosy...i żeby nie palili w domu albo niech u siebie a nie przydziecku...ale jestem z góry skazana na przegraną bo sama walczę....

Palili? Tzn., że Twój mąż też pali przy dziecku? Oj, ja bym nie odpuściła!!!

mąż nie ale oboje teściowe

dzięuję za rozmowę
zmykam obiad robić dlalej

zajrzę wieczorkiem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...