Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo

Dziś z Maciusiem byliśmy na kontroli u laryngologa. W końcu jakaś dobra wiadomość - migdały są trochę mniejsze ::):. Teraz mam dawać tylko Zyrtec i zobaczymy za miesiąc na kontroli czy dalej się zmniejszają. I mam wziąć Adasia, sprawdzi czy to chrapanie ma związek z migdałami.
Laryngolog w szoku, że Maciuś nie choruje (tfu, tfu), Adaś zresztą też (tfu, tfu). Zaczynam myśleć, że jakieś mutanty mam :Oczko:

A weekend fajnie nam minął ::):. Przyjechała siostra K z mężem więc Adaś był wniebowzięty. W sobotę mieliśmy dzień sklepowy. W niedzielę nam się nie chciało nigdzie jechać, ale grunt, że mamy w końcu wybrane podłogi, tak mi się teraz zdaje :D. Teraz szukamy drzwi :Oczko:

Maciek dalej kiepsko śpi w nocy ale piątek jeszcze nie widać, no chyba, że wychodzą na górze ale to nie mam jak sprawdzić bo jak go chcę tam dotknąć to mnie gryzie i ma z tego frajdę :Kiepsko::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Lema – jak z Franusiem jest gorzej to ja bym poszła do pediatry :yes:
Pomysł z laurkami i odbiciem łapki bardzo fajny :yes:. Ja na pierwszy Dzień Ojca odbiłam Adasia łapkę pod jego zdjęciem. Ale nie użyłam farbek tylko... pomadki do ust. Polecam ten sposób :yes:. Wysmarowałam pomadką rączkę Adasia, zrobiłam próbę na papierze a potem pod tym zdjęciem. Super wyszło :great:

Ja jeszcze do końca nie wiem co damy na dzień Babci i Dziadka. Adaś coś w przedszkolu pewnie zrobi. Dla mamy K chcieliśmy w takim gipsie albo czymś podobnym zrobić odciśnięte łapki Adasia i Maciusia, bo rosną tak szybko a takie maleńkie łapki to będzie fajna pamiątka na lata. I tak żałuję, że wcześniej tego nie zrobiliśmy. Tylko nie wiem gdzie takie cuś kupić.

Odnośnik do komentarza

Babeczqa – śliczny awatarek i suwaczek ::):
Maciuś na drzemkę południową jak dotrzyma to to idzie spać ok. 12.00 i śpi ok. 1,15-1,45h. Wstaje 5.30-6.15.

Asia – dobry kawał :D

Isa – dzieci rzeczywiście są różne na każdym etapie wieku. Adaś w wieku Maciusia był raczej spokojny w porównaniu do braciszka, bo ten to taka pchełka co w miejscu nie usiedzi :Oczko:

Alutka – Maciuś na drugie śniadanie zjada kanapkę z szynką/serem żółtym/serem białym/dżemem/miodem albo miseczkę płatków na sucho.

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubalko nie wiem czy to dla Ciebie pocieszenie, ale jest tu pare dziewczyn, ktore planuja lub buduja dom. OOne to maja do wybierania:yes:

Siostra K z mężem w tym roku chcą się wprowadzić do domu. My to sobie na spokojnie wybieramy podłogi, kafelki a oni piece, kaloryfery (...) :Kiepsko:. Współczuję, dobrze, że my to mamy takie "małe" problemy w porównaniu z tymi co domy muszą wybudować i je wyposażyć :Szok:

Myślisz, że w Empiku takie formy gipsówkowe by były?

Odnośnik do komentarza

Dziubala, a masz jakies linki do tych podlog?
A ja nie widze suwaczka Babeczqi::(:

Nie wiem co z tym Franiem zrobic, mama mowi, ze zakaslal ze dwa razy, moze z jakims syropem sprobuje na razie... Nie goraczkuje, apetyt ma dobry, humor tez, wiec dla mnie jest lepiej, bo w czwartek i piatek byl taki "nie w sosie". Ale z drugiej strony ten kaszel...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
ale mnie rozłożyło.... szok!
dawno tak sie źle nie czułam

zdrówka !! dla Ciebie i męża !! a Mikołajek niedługo Cię uściska :yes: głowa do góry :D

Wiktoria32
czesc dziewczyny moze wy mi pomozecie. dzisiaj byl dzien spodziewanej miesiaczki. Zrobilam test a tu jedna mocna krecha a druga bardzo slabitenka. Miala ktoras z was cos takiego?

gratki :lol: dzidzia już rośnie :yes:

asia78
Czesc!!

Strasznie jestem zmeczona wiec tylko wierszyk:)

Klient w burdelu nie był zadowolony z usług jednej z pracownic i wzbraniał się zapłacić pełną należność.
Jako że nie najmłodsza już panienka nalegała i nie była skłonna do ugody, spór znalazł swój finał przed sądem.
Prowadzący sprawę sędzia już na wstępie stwierdził lekko strapiony:
- Szanowni Państwo, mamy pewien problem. Dzisiaj mamy u nas w sądzie " Dzień otwartych drzwi" i za chwilę
pojawi się tu na sali wycieczka z gimnazjum. W związku z tym proszę, ze względu na młodzież, o założenie, że
dzisiejsza sprawa ma charakter nie obyczajowy a mieszkaniowy. Czyli, mówiąc krótko, chodzi o lokal do wynajęcia...

Stronom procesu nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z sugestią sędziego i już po chwili, w obecności młodzieży,
zaczyna się przesłuchanie stron.
Zagaja sędzia:
- Oskarżony, proszę nam wyjaśnić, dlaczego nie uiścił pan opłaty za wynajęty lokal?
- Proszę Wysokiego Sądu - tłumaczy klient - wbrew zapewnieniom wynajmującej okazało się, że chodzi tu o zaniedbany
lokal w starym budownictwie, o typowo dużym metrażu i nadmiernej wilgoci.
- To są znaczące zarzuty - podsumował sędzia - co druga strona na to?
- Proszę sądu - zaczęła prostytutka - to że mój lokal to żadna "nówka" to widział lokator jeszcze przed wprowadzeniem.
Ale wypraszam sobie mówić tu o jakiejś ruinie!. Wilgoć pojawiła się już po tym jak lokator się wprowadził, a zarzut że
lokal zbyt obszerny to czysta kpina. Widział kto za duże mieszkanie?! Meble, po prostu, za małe ze sobą przytaszczył! :sofunny:

:sofunny:

Lema
Czesc::):

Franek przestal goraczkowac, w sobote mial jeszcze lekki stan podgoraczkowy, wczoraj juz nic, za to dzis od rana upiornie kaszle::(: Suchy, meczacy kaszel::(: Myslalam, zeby mu podac Eurespal, nigdy tego jeszcze nie przyjmowal,ale slyszalam o nim dobre opinie.Sama nie wiem. A moze isc do lekarki, moze w tym gardle jest gorzej, moze jakas angina? Co radzicie? Jak sobie pomysle o tej przychodni zawalanej chorymi dziecmi to wole sprobowac z Eurespalem...

Eurespal jest ok :yes: podawaj 3 razy dziennie po 8ml (tak mi pediatra każe podawać) i z pewnością pomoże :yes: zdróweczka !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Lema – nie otwiera mi się strona sklepu gdzie będziemy kupować (Qercus) ale na innych stronach znalazłam, choć widzę, że na żywo dużo lepiej wygląda. Bambus karmelowy wygląda mniej więcej tak BAMBUS KARMELOWY, CDO - Centrum Drewna i Oklein | MEBLE.pl
Dąb szczotkowany (my będziemy mieć 1-lamelowy, olejowany) mniej więcej tak CAPITAL parkiety TARKETT - e-Sklep - Kolekcja CLASSIC TOUCH - EPOQUE line - Dąb rustical szczotkowany 117-1, N

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...