Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor.

Franusia wysypka to taka blada, ale lekko rozowa drobna kaszka, na calej buzi, na skroniach, za uszkami. Lekarka powiedziala, ze jesli stan ogolny dizecka jest dobry to zeby obserwowac i poczekac z wiyta, wykluczyla odre, trzydniowke tez raczej, przynajmniej z tego co na ta chwile jej opisalam. Jesli sie cos zmieni, rozszerzy ta wysypka to wybiore sie jutro z rana, jelsi nie to poczekam jeszcze, zwlaszcza, ze pielegniarka niechetnie mnie polaczyla, bo powedziala, ze jest tlum dzieci, zatrzesienie chorob. W ogole zastanawiam sie czy z nim isc czy wezwac lekrza do domu, jest taki, ktory przyjezdza na prywatne wizyty do dziecka. Biorac pod uwage, ze Francio oslabiony tymi chorobami, do tego troche kaszle, troche kicha to chyba tak zrobie, przegadam jeszcze sprawe z L. jak wroci do domu. Bo w tej przychodni to jeszcze cos zlapie... Aha lekarka podejrzewa przed wszystkim alergie, a mama powiedziala, ze w poniedzialek dala Franusiowi kawalek mandarynki, tak z jedna trzecia. Mi sie jednak nie wydaje sie, zeby bylo to od mandarynki- bo jesli reakcja jest az tak silna to dziwne byloby jej pojawienie sie dopiero po dwoch dniach, tym bardziej, ze kiedys dalam mu czastke i nic nie bylo. Glowa mnie juz boli do tego myslenia. I zazdroszcze Wam spacerow, jutro minie tydzien jak Franio byl na dworku ostatnio::(:
Dobrej nocy wszystkim.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...