Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Alutka7912
U Juli smarowanie dziąsełek nie wchodzi w grę :Oczko: Grozi to odgryzieniem palców :Oczko:

:Śmiech: to tak jak u Ali :Oczko: jeszcze teraz się nauczyła i jak chcę sprawdzić, czy coś nie wychodzi nowego to od razu mi palce przygryza i się śmieje :Oczko: mam w domu taką łobuzicę, że :Szok:

Ja ostatnio Juli włozyłam palce do buzi żeby sprawdzic czy nie ma nowych ząbków....masakra normalnie...jakby mi sie imadło na palcach zatrzasnęło hahahahahahah...nigdy więcej :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

o matko... :Szok:

kwiaciarka
O powiem Wam jeszcze, ze Kuba wczoraj byl na wizycie u ortodonty, bo juz wiekszosc stalych zebow ma i chcialam wiedziec jak tam jego zgryz . No i mowi, ze ma duzo pietek od chleba jesc, bo zeby ciasno ida, wiec albo skory od chleba ( nie bulki) albo w przyszlosci byc moze aparacik. Narazie zeby proste , ladne, ale ciasno ida. Zgryz oki :)

A moj P. ma zeby proste ale zgryz zly i mu aparat zafundowala. Kurcze nie dosc ze full kasy wydal to jeszcze mowi jak ciapciak hahahah normalnie glos mu sie az zmienil. Wczoraj polewalam z niego :)

trzymam kciuki żeby ząbki Kubusia nie potrzebowały aparatu !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

Dziubala
A jak wyglada menu Mikołajka (z ilościami) w ciągu doby? W kwestii mleka - jeśli zalecili lekarz zalecił takie mleko to ja bym je podała.
Biedny Mikołajek na szczepieniu, dla Ciebie pewnie też był stres. Oby nie było żadnych ubocznych efektów tego szczepienia. Buziak dla Mikołajka :Całus:

Ja od wczorajszego wieczoru tez podaję to z kartonu, pytałam tylko o Waszą opinię, bo w PL zalecane proszkowe do 3 rż.

6.00-6.30mleko z kleikiem
11.30-12.00-zupka
15.00-15.30-drugie danie
17.00-podwieczorek/jogurt, mus owocowy
19.00-19.30- mleko z kleikiem
No i w nocy koło 23.00 znów mleko

Z tym, ze zupki to jak dla dorosłego i jak nie dostał kaszy koło 23.00 to marudził koło 2.00 i tak dać musiałam, bo do rana nie wytrzymał


A ile tego mleka z kleikiem zjada? I jakie duże porcje obiadu?
Nocne jedzonko czas odstawić :yes:. Jakbyś nie dała rady wytrzyać płaczu to w pierwszą najtrudniejszą noc możesz dać mleko ale bardzo mocno rozrzedzone (bez kleiku).

Odnośnik do komentarza

Lema
Hej::):

Mielismy znow ciezka noc, a w zasadzie poczatek nocy. Franek obudzil sie juz o 21.30, myslalam, ze to ze wzgledu na gosci, ktorym mielismy z okazji meza urodzin. Utulilam, ale za pol godziny znow sie obudzil i wiercil sie i sam nie wiedzial czego chce- czy na rece czy do lozeczka czy na lozko. W koncu po ok. godzinie tego wiercenia zrobil wielka, rzadka kupe, pokwekal jeszcze troche i zasnal. I w miare spokojnie spal do rana,. to znaczy budzil sie kilka razy, ale juz nie bylo zadnych sensacji. A ta LD4, ktorej jak mniemam zawdzieczamy te Franiowe meki juz wyczuwalna pod palcami.

ojejku... biedny Franio... :Smutny:

Alutka7912
Witam czwartkowo :Oczko: Wczoraj po południu Jula dostała goraczki :Szok: Dałam jej na noc czopek więc przespała całą nocke. Rano temperaturę miała juz niższą czyli ok.37 stopni. Nie wiem od czego ta tempka::(: Jula przez to jest marudna i jęcząca....

Sinka - fajnie że sie odezwałaś :Oczko: Ciesze sie że Kubus z dnia na dzien robi coraz większe postępy :Oczko: Czytałam tez że sie odchudasz :wink: Tak więc wytrwałości i napisz co to za dietka :Oczko:

czyżby 3-dniówka ?

babeczqa
czesc

bierze mnie choroba, gardlo m nie tak boli ze hohoho masakra jdnym slowem..
byalm u lekarza z oliwka niemoze byc szczepiona ma gardlo chore jutro idziemy do laryngologa bo ma migdaly duuuzeee...

o kurde, zdrówka dla Ciebie i Oliwki !! :Całus:

RenataOslo
Hello,

Sinka, super, ze sie odezwalas, gratulacje zabkowe dla Kubusia!

Babeczqa, zdróweczka dla Ciebie i dla Oliwii!

Mikołaj po szczepieniu, tzn po dwóch szczepieniach, priorixem i ostatnia na pneumokoki.
Płakał strasznie, az sie trzęsł ze strachu, mój malutki biduś. Póki co nic sie nie dzieje, ale powiedzieli, ze moze byc goraczka i wysypka na calym ciele do 3 tygodni.
No i zwaga Mikołaja mamy problem. Wyszedł poza siatkę, wazy 14,050, zakazała kategorycznie podawac mleko podczas snu, i nie podawac mleka w proszku tylko z kartonu, super light 0,1% Tine.no | Produkter | Melk (s?tmelk) - TINE ?kologisk Skummetmelk
No u nas inne zalecenia co do mleka z kartonu, co o tym myslicie???
Mikołaj zjad wieczorem kasze, obudził sie po 2.00 z wrzaskiem, dałam wode, zrobił moze z 4 łyki i smok i spał do 7.00, ale jak juz sie o tej 7.00 zbudził to mało butli nie polknal.

Ojejku, biedny Miko sie musiał namęczyc na szczepieniu... A wiesz, ja może Was zadziwię tym, co napisze, ale ja bym nie panikowała z tą wagą Mikołaja. Nie robiłabym wielkich zmian z jadłospisem Mikołajka. Zwyczajnie zrezygnowałabym z ciasteczek, jogurty robiłabym sama czyli jogurt naturalny z owocami świerzymi, zupka jak na mięsku to z mięska zdejmowałabym skórke np. z kurczaka i cały tłuszcz wyeliminowałabym typu masełko, ale mleka nie zmieniłabym. No takie mam zdanie, może sie mylę i nie zrobiłabym dobrze wg. tej Waszej lekarki, ale moja intuicja tak mi podpowiada. Jesli dałoby sie całkowicie wyeliminować mleko w nocy to ok, ale nie podawałabym krowiego tymbardziej, że to bardziej woda niż mleko 0,01% tłuszczu - jak dla mnie smieszne.

Lema
No to jade z lista tego, co Francio mowi::)::
baba, dziadzia, mama, tata, dzija (dzidzia), mi (mis), tam; kap, kap; mij, mij; nono, nie, tak, daj, bomba, tędy, pika (pilka), tapi (kapcie), buła (bulka, chleb, ciasto), nie ma, jeee(jest), bum bum (samochod, jedziemy), bam (jak cos upadnie), cici (cycus), psika ( dlugopis); psik, psik; am, bu (buty)

Chyba nic nie pominelam...::):

A jak Wasze dzieci?::):

dać, mama, tata, baba, dzidzia, bobiś - bobas, miś, lala, nie idzie, myju myju, puka - piłka, jeee - jest, bum bum/ako - autko, oko, psik - a psik/pies, mniam, kap kap, nie nie, mija mija - moja moja, ała/bije - bije :Szok: , nyny - spać, SIKU :D:D:D, kupka (mówi to jakoś pokracznie nie wiem nawet jak to napisać ale o kupke chodzi :Oczko: , piciu, chau chau, miał, ihhhhaaa (osiołek), jajo (Adam ją uczy) :Oczko: , bozia, amen (składa rączki i robi amen), baja - bajka, puk puk no i chyba tyle, pewnie coś zapomniałam :Oczko:

Franio ślicznie mówi Lemo !! naprawde jak na chłopczyka to pieknie !!!!! :Brawo:

Alutka7912
A gdzie Kajoszka i Dziubalka??

nie mieć dzisiaj sił a ni weny na siedzenie :Oczko: przyznam sie bez bicia, ze nawet nie odczytywałam...

asia78
Pola zdrowa, Stefan z glutem dalej i ciagle fridowany A. tak sobie jakby bez poprawy a ja z lekko bolacym gardlem i opryszczka

o ludzie, ale szpital... nieciekawie, zdrówka !!!!

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Lema i Dziubalka wszyetkiego najlepszego dla chlopakow:Całus:

ode mnie też !!

Dziubala
asia78
Ja dzisiaj rozmawialam z mama o trj nocnej histerii Funia. I mi powiedziala, ze jak sie wybudzil i darl to trzeba bylo nie czekac tylko zaraz dac czopacha i bylyby spokoj. A ja go tak wymeczylam i dalam mu gdzies po godzinie:oops:

My w nocy nie dajemy od razu, najpierw zaczynamy od wyciaszania przez głaskanie, czasem przytulenie. Z reguły jest spokój. A jak to nie pomaga to w ruch idzie Nurofen w syropie.

ja też daję Nurofen w syropie, jakoś wolę tak podać bo Ala przeważnie na śpiąco sie wierci i buczy, ale dalej śpi więc wyciągam smoka z buzi i daję pipetkę i Ala tak ładnie wysysa mi z pipetki lekarstwo i za jakieś 20-30 minut ładnie śpi

asia78
Dziewczyny stalo sie, musze od Was odejsc :( Postanowilam poswiecic czas rodzinie. Nie placzcie po mnie, bede wieczorem albo jutro

wiesz co ? klapsa od Kajoszki na gołe dupko !! no czytam i aż mi sie zimno zrobiło, po pierwszych słowach sie przestraszyłam !! pipa !!

kwiaciarka
asia78
Dziubala
U Maćka szybciej działa Nurofen w syropie niż czopek. Dlatego czopka dostaje przed snem.

A no widziasz kazde dziecko inne, czyli odwrotnie jak moj

Ela nie dostaje czopkow bo bardzo to przezywa, boli ja, sporadycznie dostala.

Alusia też strasznie reaguje na czopki, dla niej to ciężkie przeżycie, zaciska pupke, nie chce żebym jej podała czopek, bardzo sie stresuje przy tym i dlatego podajemy Nurofen w syropie

Alutka7912
kajocha
Witam i do widzenia... posiedziałam jak nie wiem co !! A. sobie idzie i musze do Lalki iść, a juz myslałam, że odpoczne i posiedze, poczytam... :Oczko:

Łeeeee.....ale sie nasiedziałaś hihihihihihihihi...Ale leeeeć :Oczko: siła wyższa Cie wzywa :Całus:

:sofunny:

Dziubala
Chłopaki wstały szybciej niż sądziłam. Zapanowałam już na nimi (ich energią) i byle do wieczora :Kiepsko::Oczko:

asia78
W tesco sa pampki po 45 z chusteczkami w realu po 41 bez chusteczek

Warto skorzystać :yes:

Kajoszka – ale się nasiedziałaś :Śmiech:

a daj spokój, A. wymyślił, że idzie coś grzebać do ogrodu :Szok:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
A ile tego mleka z kleikiem zjada? I jakie duże porcje obiadu?
Nocne jedzonko czas odstawić :yes:. Jakbyś nie dała rady wytrzyać płaczu to w pierwszą najtrudniejszą noc możesz dać mleko ale bardzo mocno rozrzedzone (bez kleiku).

260 ml na raz-prawie zawsze do konca.
Obiadku tez sporo, zupkę szczególnie/
Płakał dzisiajszej nocy i dostał wodę, potem smoka, ktory wypadł i jakoś zasnął. Zobaczymy jak dzisiaj będzie?

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
A ile tego mleka z kleikiem zjada? I jakie duże porcje obiadu?
Nocne jedzonko czas odstawić :yes:. Jakbyś nie dała rady wytrzyać płaczu to w pierwszą najtrudniejszą noc możesz dać mleko ale bardzo mocno rozrzedzone (bez kleiku).

260 ml na raz-prawie zawsze do konca.
Obiadku tez sporo, zupkę szczególnie/
Płakał dzisiajszej nocy i dostał wodę, potem smoka, ktory wypadł i jakoś zasnął. Zobaczymy jak dzisiaj będzie?

to jak dostal wode i smoka i zasnal to git, Elka nie da sie oszukac niczym, bedzie marudzic az wreszcie plakac az dostanie mleko, a jak wypije zasypia w sekunde i spi do rana.
Kiedys chciala mleko juz o 23 teraz pomiedzy 1-2 , tak sobie mysle, ze moze bedzie po malu przesuwac godziny, coraz pozniej, az do rana wytrzyma...oby.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...