Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie z vitalia:)


Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Dziewczyny odchudzalyscie sie z tym portalem? Mialyscie efekty? Latwo bylo czy wrecz przeciwnie?

Witaj:)Ja prowadzę pamiętnik na tym portalu:)Przez 3 miesiące schudłam 10 kg.:36_2_21:Ale nie byla to dietka wykupiona z vitalii tylko proteinowa.Dietka super polecam.

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

rorita
nestle dawaj szybko tą dietkę :D Ja z 8 kg muszę zgubić :whistle:

Poczytaj w internecie- dieta proteinowa czyli białkowa. Dietę opracował Pier Dukan książka nosi tytul"Nie potrafię schudnąć" Polega ona na 3-4 fazahz. 1 faza uderzeniowa(w niej możesz nawet zrzucić do 5kg)trwa od 2-10 dni jemy same białko czyli:Mięso drobiowe,ryby,jaja,sery(nabiał nie więcej niż 3%tł.)I obowiązkowo 3łyżki otrębów owsianych lub przennych....zobacz na Netia S.A. - wolność wyboru. Przez te dni jemy tylko bialka pijemy do 3l płynów(dozwolone napoje wszystkie łącznie z kawą i colą0%)...Ja naprzykład jadłam rano owsiankę na mleku+słodzik+woda+szcz.soli.lub jajecznica na mleku z 1jajka+2 białka.Obiad-Filet z kurczaka ala gyros(dozwolone są wszystkie przyprawy,musztarda i hrzan,nie wolno keczupu i majonezu.)Acha można jeszcze 2 korniszonki dziennie i troszkę cebuli do smaku.Plusem tej diety jest to,że można jeść kiedy się chce i ile się chce nawet o 22 serek wiejski likt i kilogramy lecą:) 2 faza trwa tak długo ile masz do zrzucenia kilogramów.Naprzemiennie 5 dni same białka 5 dni białka+warzywa(na warzywach waga spada wolniej lub stoi w miejscu ale za to na samych białkach nawet0,8kg tygdniowo)Nie wiem czy coś zrozumiałas.W razie czego pytaj i czytaj w internecie.Ja narazie mam przerwę w tej diecie bo troszkę kosztuje:)PA:36_1_22:

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

Acha Dukan pisze żeby warzyć sie codziennie rano bo wtedy jest większa motywacia.Po pierwszym dniu tej dietki jest mniej nawet o 1 kg.(na poczatku to woda) Tej diety nie mogą stosować osoby chore na nerki.Jest bardzo moczopędna normalnie(tak często jak w ciąży)Obowiązkowo dóżo płynów rzeby wypłukiwać toksyny z organizmu.Tak teraz patrze,że napisała u góry dukan.pl a tam jakas netia wyskakuje.

:princess_l:Elizka 29.12.2010 kończy 7lat :36_3_18:

Odnośnik do komentarza

a ja zaczęłam smacznie dopasowana z vitalia, jestem od 1,5 miesiąca na niej i mam 6 kg mniej. na poczatku było ciężko, ale jak napisałam do mojej Pani dietetyk, to mi poprzestawiała wszystko tak, że teraz jest super. co tydzien dosstajesz coś nowego i smacznego bez głodu.

teraz jeszcze zrobili taką szkołę akademii vitalii, to jest dopiero git

generalnie jestem zadowolona, jak m owią sama przyjemność odchudzania

dukana przerabiałam, ale niestety wszystko wróciło i ciężko było przestawić się nowe tory prawidowych nawyków, przerabiałam też większość tabletek na odchudzanie, wszystko kończyło się tym samym: frustracją i powrotem kg. teraz na razie idzie dobrze i dobrze się też czuję

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Na tej stronie Vitalia wykupuje się diety?

Tak. Możesz też kupić plan treningowy. W ramach tego dostajsze bezpłatny stały kontakt do dietetyka i trenera. Co tydzien obje sprawdzają Twoje efekty po wpisaniu aktualnych pomiarów.

ja już 9,5 kg za sobą.

ja stosuję tą dietę:
Dieta smacznie dopasowana - Vitalia.pl / Najbardziej przydatne opinie

ale można sobie wybrać jaką chcesz w zależności od potrzeb.
jak nie jestes pewna którą wybrać, to napisz do nich, to Ci doradzą.

ja za 3 miesiące abonamentu płaciłam coś koło 200 zł za diete i za treningi. z tego co się orientowałam w gabinecie dietetycznym za ten sam czas ale tylko za dietę to kwota od 600 zł wzwyż. na vitalii możesz zacząć od samej diety na 1 m-c to 49 zł.

poczytaj, może bedzie Ci tez pasowało

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie ma wgl. co się bawić w tego typu rzeczy, a broń Boże brać jakieś tabletki czy coś podobnego... Super sprawą jeśli chce się szybko i łatwo schudnąć czy też pozbyć cellulitu jest presoterapia - robią taką np. w Vici Clinic w Krakowie. Sama byłam i to naprawdę jest skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...