Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Hello

Ewa- Kinia w sukience śliczna..no i córcia dorasta iteraz to juz będzie się stroic pewnie te sukienki :Śmiech:

Co do ubezpieczyciela..jeśli chodzi o OC tylko to ja miałam w HDI Asekuracja(połączenie samopomocy i...nie pamiętam czego jeszcze) przez 2 lata bo byli najtańsi.Moja znajoma kazała mi wypowiedzieć umowe z nimi bo poszło w górę i znalazła jakąś inną oferte tańszą...ale ja posłuchałam kolegi który ponad pół roku temu stwierdził że naszka kochana POCZTA POLSKA :Zły: ubezpiecza też samochody(między innymi oczywiście).
Postanowiłam zadzwonić i wczoraj podjechała do mnie do biura kobitka i przeliczyła wszystko...i wychodzi na to że jest najtaniej hahah

Proponuje podejść na główną poczte i spytać...poprosza agenta który wyliczy ci to w 2 minuty...ja upomniałam się o zniżkę za jednorazową wpłate:Uśmiech:miałam płacić 338zł(to od kolezanki) a płace 314zł w HDI wyliczyli na 379zł
Kobitka mi opowiadała ze sporo samochodów policyjnych ubezpieczają bo...no właśnie maja jakieś dodatkowe zniżki jak nauczyciel i pracownik poczty:Zły:

Dodam tylko ze ten kumpel za 5 letnie auto płacił prawie połowe OC na poczcie..co innego mój staruszek haha

jasula- super ze koleczki złagodzone i wypocznij na ranczo...miłęgo spokojnego wypoczynku życze..a my sobie potęsknimy:Uśmiech:

saljut- skrobnij co się dzieje:Niespodzianka:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

jaskula - samopomoc teraz nazywa sie HDI. nie wiem czemu zmienili nazwe ale moze zeby sie nie kojarzyla z samoobrona ;). w kazdym razie teraz w naszym przypadku jest nie mniej droga jak wiekszosc.
nie wiem czy maz sprawdzal compense... wiem jedynie ze CU direct chce cos 500 chyba, wiec jak cos nie bedziemy miec wyjscia i z nimi podpiszemy umowe, skoro roszta chce od 800 do ponad 900 :/.

powoli sie szykuje na wyjazd. w niedziele jedziemy do tesciow na kilka dni.

bedzie jaka burza dzis?
nie wiem czy wybierac sie na dluzszy spacer czy gdzies blizej zeby latwiej i szybciej uciec w razie czego do domu ;).

pudelek - dzieki. poszukam info o poczcie-polskiej :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Stachu dzisiaj znowu zrobił pobudkę o 5:(
Ja siedzę wpracy, ostatni dzień, bo w poniedziałek do lekarza i na zwolnienie!!!
Trochę mi smutno, nie wiem kiedy wrócę do pracy, bo do bliźniaków ciężko będzie mi kogoś znaleźć, poza tym nie weim czy chcę zostawiać je z kimś obcym...:( Zobaczymy co będzie...

Odnośnik do komentarza

Dziubala- ja też nie wiedziałam o PP...jednakże zaciagnęłam info czy przypadkiem nie ma jakichś kruczków w razie ewentualnej kolizji..ale okazuje się że każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma identyczny regulamin...+ dodatki typu laweta itp..mi na tym nie zależy więc wzięłam to co najtańsze wyszło + NNW

Ja też uwielbiam forum za te różne porady i cenne informacje no i znajomości rzecz jasna:Święto:

Mąż się śmieje że ja to wszystko załatwiam nie dość że przez telefon to i w pracy haha
Nie znosze marnowac czasu i tak już mam:Śmiech:

Andzia- będzie dobrze...zobaczysz:Psoty:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

Dzień zaczął się o 5.30 (Maciuś wstał ;)), ale jest ładna pogoda więc jestem nastrojona poztywnie :D

Byliśmy wczoraj na lodach w Wenzlu. I bardzo miło mnie zaskoczyli – Adaś nie mógł się zdecydować, którego loda wybrać (spośród dwóch smaków) i pani powiedziała, że może dać po pół gałki z każdego smaku. A pół gałki to wygląda tam jak cała gałka gdzie indziej ;)
Potem byliśmy na dworcu PKP, bo Adaś bardzo chciał pociągi pooglądać. Dobrze, że był Maciek, który zaczął marudzić i w końcu mogłam Adasia stamtąd wyciągnąć, bo mam wrażenie, że inaczej parę godzin mógłby te pociągi oglądać ;)

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez miałam pobudke o 5.30:( ALe wcale pozytywnie mnie to nie nastroiło, tym bardziej, ze Stachu zasnał wczoraj po 21!!!
Idziemy dzisiaj na imieninki do mojej siostry, a wieczorkiem do znajomych na grilla, wiec biore sie za sprzatanie, co by sie ze wszytskim wyrobic... a tak mi sie nie chce...
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Mam pazurki(żele) i musze się przyzwyczaić do pisania na kalwiatrurze haha

U nas sobota była super bo pogoda dopisała jednak i do domku wróciliśmy od znajomych przed 22.
Nie obeszło się bez basenu, a potem grill...Bartek pierwszy raz bawił się ślimakami i szukał im kolegów haha
Była tak padnięty po całym dniu że jak zanął nam w aucie tak obudził się rano i bez problemu na śpiąco dał sie przebrać ;-)

niedzile paskudna pogoda...z resztą dziś też leje więc leniuchowaliśmy błogo w domku

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

DZień dobry:)
Ja dzisiaj pierwszy dzień na zwolnieniu, przyzwyczajam sie zwalniac tempo zycia:)
Stasiu tez sie przyzwyczaja i baaaaaaaaardzo sie cieszy, ze mama w domu:)
Biore sie ostro za wychowanie mojego syna, bo babcia rozpusciła go jak dziadowski bicz, juz przy sniadaniu były pierwsze akcje...bedzie ciezko...ale damy rade...

Odnośnik do komentarza

Sobota minęla mi z zatruciem pokarmowym :( niewiele z niej pamiętam, bo albo spałam albo wymioty ;( ale w niedziele na szczęście już po tym śladu nie było :) i spędziliśmy ją bardzo rodzinnie :)

wczoraj zakupiliśmy dla Oska nowy fotelik :) taki "dorosły" już ;) na normalne pasy :)
ale dumny był :D jak siadał w niego :)
kolorystyka czerwono-czarna :)

http://www.sena.com.pl/foto/foteliki/fot_vario.jpg
.: SENA :. Producent pokrowcow na siedzenia samochodowe i fotelików dla dzieci

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. U nas też pogoda raczej niespacerowa, ale udało nam się załapać na moment wolny od deszczu i skoczyłyśmy po zakupy.

Ewka mam nadzieję, że zgłosiłam Swoje prace z drewna na konkurs artystyczny. Wg mnie wygrasz w cuglach :Śmiech:

Życzę Wam miłego krótkiego tygodnia :-)

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
na tym chorobowym, to nawet czasu na kompa nie mam:(
W pracy przez 8 h mogłam sciemniac:) Mam nadzieje, ze mój szef tego nie przeczyta:)

Byłam w czoraj u lekarza, kazał duzo odpoczywac, przy Stachu to jednak nie takie proste...Jutro jade do Poznania na Polna na USG, bo tam lepszy sprzet maja i w ogóle...Boje sie strasznie...

Stachu niegrzeczny, czasami mam wrazenie, ze w ogóle do niego nie dociera co mówie:(
Dzisiaj pól godziny ryczał, bo powiedziałam, ze wyjdziemy na dwór, dopiero jak posprzata zabawki. No i pół godziny trwało, zanim zdał sobie sprawe, ze nie zartuje!!! Tragedia...a ja mam coraz słabsze nerwy i krzycze niepotrzebnie...mam nadzieje, ze go troche "podreperuje" do porodu, bo trzech takich łobuzów to jakas masakra:)

Pozdrawiam i miłego wieczorku
ide robic kolacje

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Długi weekend tuż, tuż :). Wyjeżdżacie gdzieś? My dopiero na sobotę-niedzielę, bo K ma dużo pracy.

Andzia - bądź konsekwentna, to będzie procentowało. Dzieci tak sprawdzają nasze granice. Jak raz popuścisz to dziecko będzie wiedziało, że następnym razem też się uda. Konsekwencja jest bardzo ważna! :)
Daj znać jak było na usg.

Odnośnik do komentarza

Witam,
jestem po USG, będą dwie baby:)))

Dziubala, ja wiem, że konsekwencja jest najważniejsza, ale ciężko o nią, gdy dziecko wychowywałam na zmianę z teściową. Dlatego musze teraz twardo wprowadzić swoje zasady i reguły!!!

My długi weekend w domciu, chcieliśmy nad morze na te kilka dni wyskoczyć, ale lekarz mi zabronił:(
Musze duzo leżec i wypoczywać:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Ja niewyspana, bo dzień nam się bardzo wcześnie zaczął (o 4.00 :Padnięty:). Mam nadzieję, że nie będzie padać, to chociaż na rodzinny spacerek się wybierzemy skoro dziś wszystko zamknięte. Wyjeżdżamy dopiero w sobotę więc u nas krótki weekend ;)

Pudelek – udanego wypoczynku w górach :)

Andzia – gratuluję córeczek! :)
Wypoczywaj dzielnie, bo potem czasu nie będzie ;)

Cosmo - fajna Kinia :). Na ostatnim wygląda jak aktorka z lat 40-tych ;)
A Kat_ya miała na myśli żebyś wzięła udział w tym konkursie :) http://parenting.pl/konkursy/2152-nowy-konkurs-artystyczny.html

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

DZiekuje za wszystki gratulacje:)
Córki juz opite, maz stwierdził, ze trafiła nam sie najdrozsza wersja z mozliwych:)
Stasiu powiedział, ze sie cieszy, ale nie wiem, czy on to tak do końca rozumie, cały czas mówilismy, ze w brzuchu sa dzidzie, a tu nagle jakies dziewczyny!!!
Ale zapowiedział, ze lalkami sie bawił nie bedzie, tylko nauczy je jexdzic traktorami:)

Jedziemy dzis na wies do mojej babci, ale pogoda nie bardzo, wiec chyba nici z szaleństw na dworze:)
Miłego wypoczynku!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...