Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala Stasiu miał tez zawsze stały rytm dnia, ale prze tą chorobę i przeprowadzkę trochę mu sie rozregulowało. Jak zawsze po bajce idzie sie kapac, ale ostatnie kilka dni wariował jeszcze w łóżku do 22!!!
Dzisiaj już było lepiej, spał do 7!!! I dzisiaj moje dziecko pierwszy raz w nocy zawołało siusiu. Teraz jak jesteśmy u mamy, to nie zanoszę go w nocy na siusianie, tylko tłumaczyłam, że jak bedzie chciał, to ma zawołać. Kilka nocyprzespał bez siusiania do rana, a dzisiaj o 3.30 poszliśmy świadomie do łazienki:)
Koniec z nocnym nasadzaniem!!!

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Wczoraj byłam z Adasiem na dniu otwartym w przedszkolu. Było naprawdę fajnie :). Mieliśmy najpierw przewodnika po przedszkolu (spory budynek). Przedszkole jeśli chodzi o wyposażenie nie powala na kolana, bo widać, że zabawki i wyposażenie nie są pierwszej nowości ale wszystko jest poukładane, czyste, z sensem ułożone itd. Największe wrażenie zrobiła na mnie... pracowania komputerowa. Tak, tak, mają taką dla 6-latków. Dzieci uczą się... grafiki komputerowej :oh:. I każde z dzieci ma wtedy indywidualnego opiekuna (studenta na stażu). Wrażenie robi też ogród z placem zabaw, naprawdę spora przestrzeń dla maluchów. Właśnie w tym ogrodzie był festyn dla dzieci i rodziców. Był zespół, zabawy, malowanie twarzy, jedzenie, picie itd. Trzeba przyznać, że rodzice zostali "kupieni" ;). Szkoda teraz, Adaś będzie tam chodził tyko rok.
A, będą 2 grupy 3-latków, podzielone wg daty urodzenia (z pierwszego i drugiego półrocza). Fajnie, bo kilkoro dzieci ze żłobka będzie w tej grupie co Adaś :)

Pudelek – fajnie z Tico ;), a będziesz miała do użytku prywatnego?

Andzia – fajnie, że Staś taki postęp zrobił :)

Cosmo – a dlaczego miałabyś nie wychodzić? :D

Odnośnik do komentarza

U nas pogoda jakaś niewyraźna

andzia

I dzisiaj moje dziecko pierwszy raz w nocy zawołało siusiu
BRAWO dla Stasia

dziubala

fajnie z Tico , a będziesz miała do użytku prywatnego
oczywiście..dlatego padła propozycja mojego szefa ze moze cos większego na LPG bo w razie W zawsze zapakuje rodzinkę:Śmiech: no ale fundusze firmy nie pozwalaja na takowy zakup.
Niestety 13stego piątek u mnie może nie pechowy ale..auta nie kupiliśmy bo...jakoś za bardzo skorodowane były i poczekamy jeszcze do przyszłej soboty max..jestem umówiona z kolesiem jednym co skupuje...musi się udać haha

super że takie fajowe przedszkole:Śmiech:

Bartek się wczoraj wyszalał na teTropikalnej Wyspie9wstawiałam kiedyś fotki)

Padł o 20:45 bez dziennej drzemki.

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

My dziś nocy wyjeżdżamy do Jastrzębiej Góry, nareszcie :). Mam nadzieję, że bryza morska wszystkim posłuży ;)

MalaMoni
dziubaa a cóż to za przedszkole ??? szok z tymi kompami ;)
Zwykłe samorządowe ;), na Sudolskiej :)

Pudelek – to super szef skoro pozwoli używać auto w celach prywatnych :)

Cosmo – gdybyśmy nie wyjeżdżali to byśmy się na Błonia wybrali.

Do miłego :)

Odnośnik do komentarza

MalaMoni
pokaż co to za wózeczek :)

Moni to ten wózek WÓZEK BLIĹšNIACZY IMPLAST SPIDER! WYSYŁKA GRATIS (380526066) - Aukcje internetowe Allegro

Stasiu jedzie dziś z dziadkami w trasę, zaliczą pewnie zoo. Babcia z dziadkiem to naprawdę fajna sprawa:)
A ja odpoczywam, żeby zregenerować siły na cały tydzień:)
We wtorek idziemy na drzwi otwarte do przedszkola!!!

Odnośnik do komentarza

niezly pojazd. robi wrazenie.
ciekawe czy sie go faktycznie bedzie tak latwo prowadzilo.
bo w to ze lekkie stopy aluminiowe to nie wierze ;).
sama mialam wozek dla 1 sztuki, zaledwie 11kg i wyniesc go na 3 pietro nie bylo lekko i przyjemnie.

wykadrowalam zdjecia. wysylam dzis do wywolania :D

prawie tez zdecydowalam sie na miejsce na wakacje. tylko nie wiadomo kiedy G. bedzie mial urlop :Wściekły:, wiec nie moge zrobic rezerwacji :Zły:

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza

hmmmmmm

Zmiana planów..auta brak:Rozgniewany:

Szef sprowadził forda eskorta i w dodatku kombika...sama nie wiem co o tym myśleć.Przerobi go na LPG od razu.
Argumentował to że większe auto jest bezpieczniejsze i kaske zdobył...ale kombik...:Szok: dodał.."będzie mieć na rodzinne wypady,wakacje" hahah
Mi wystarcza mój eskorcik..mieścimy się, a na razie rodzinki nie powiększam...
Takim długim autem jeszcze nie jeździłam to raz, a dwa..pewnie problem z parkowaniem będzie bo więcej miejsca zajmuje...ach,och,ech

Pewnie dopiero na początku lipca go dostane...oby...jak ja nie lubię takiej dezorganizacji wrrr

No to sobie ponarzekałam:Nieśmiały:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Pudelek przynajmniej więcej do niego zapakujecie:)

Stasiu dzisiaj nawet grzeczny, nie było żadnej akcji pt."nie lubię Cię" itp.
Mam nadzieje, że będzie coraz lepiej.

Niedługo ide do szpitala i nie chcę go znowu zostawiac z teściowa, bo cała nauka pójdzie na marne:(
Ale też nie mam nikogo innego, komu mogłabym go podrzucić:(

Wybraliśmy się przed chwilką na spacer i deszcz nas złapał. Prz okazji Stasiu naciągnął mnie na parasolkę, taką dziecięcą biedronkę. Przynajmniej on nie zmókł:)

Odnośnik do komentarza

hello

Ewa
- bardzo oryginalny prezent...najważniejsze że mama zadowolona:Usteczka:

U nas leje :Kiepsko:

Bartek pokochał ślimaki:Niespodzianka:
Poszedł wczoraj na niecałą godzinke na spacer z tatusiem i po powrocie nie mówił o niczym innym.Fotki telefonem porobili .Nie powiem super pomysł a ta jego radośc i szczęście.

Następnym razem idą szukać żab:Kiepsko: i zrobić im sesje zdjęciową.

Żeby jednak nie było...Bartkowi nie minął zapał na sprzęt ciężki i gdziekolwiek zobaczy traktora,fadrome,koparke to oczywiście trzeba fote pstryknąc i obejrzeć.
Autobusy i pociągi też na czasie..doszy samoloty hahah

Nic mi się nie chce:Zły::Nieśmiały:

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

witam!!!

Ewka super pomysł!!!

Pudelek u nas też sprzęt ciężki dominuje:) Stasiu uwielbia oglądać na You Tube John Deery w akcji:)

Bylismy dzisiaj w przedszkolu na drzwiach otwartych. Takie typowo organizacyjne spotkanie, wszystkie sale były otwarte i dzieciaki mogły wejść zobaczyć jak wyglądają zajęcia itp. No niestety Stasiu się nie popisał, najpierw nie chciał wejść, a jak juz sie dał namówic, to cały czas kontrolował czy ja jestem. Normalnie nie ma problemu z aklimatyzacją i ciągnie do dzieci, ale dzisiaj zachowywał sie raczej jak "samotnik obserwator"
Typowe zajęcia adaptacyjne są dopiero w sierpniu!!!

Macie kobitki już prezenty na Dzień Ojca???
My zamówiliśmy podkładkę pod myszkę ze zdjęciem Stacha!!!
Mam nadzieję, że dojdzie na czas.

Odnośnik do komentarza

Super słonko u mnie

Twarzyczka i dekolcik opalony haha

ANdzia- może Stasiu miał nie ten dzien..pewnie w sierpniu będzielepiej...baaa na pewno..musi być

Co do prezentu na Dzien Ojca...Bartek da niebieska koszulkę z napisem SUPER TATA na plecach i z przudu na lewej piersi...haha sama tak to sobie wymysliłam..koszulka już spakowana czeka.
Za to dla mojego tatusia organizuje grilla i koniecznie z moimi stekami ktore od roku tak zachwala...maja grill elektryczny od wczoraj więc chocby na balkonie...ale pogrilujemy.

w sobote o ile pogoda pozwoli jedziemy na grilla do znajomych...
Rano idę rozjaśnić moje odrosty i się wyprasować znowu na choć jeden dzień ;-)

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Pudelek a ja zawsze chciałam mieć takie loki jak Ty!!!

Jedziemy za chwile do mojej babci na wieś, dziecko powdycha swojskich zapachów, pobryka ze świniami i krrowami, a ja poodpoczywam!!!

Wczoraj podczas kąpieli zrobił mi taką jazdę w łazience, że pół miasta go słyszało. Powód??? Ręcznik mu się nie podobał!!! Masakra jakaś, boję się, że moje nerwy kiedyś puszczą i dam mu w tyłek:(

Odnośnik do komentarza

Witam Mamuśki:)

U nas w końcu trochę normalniejsza pogoda, ok. 20 st, czyli w sam raz dla mnie:)
Stasiu jedzie zaraz z moją mamą do koników (to jego nowe hobby, ale narazie obserwuje, nie wsiada), a ja będę miała chwilę wytchnienia!
Odkąd wkacjujemy u moich rodziców, Stasiu zaprzyjaźnił się z dziewczynką z sąsiedztwa, która ma 9 lat i bzika na punkcie dzieci!!! Dzisiaj od 7 rano stoi w oknie i wygląda, czy czasem już nie idzie. A no i wszystko kupuje podwójnie: dla mnie i dla Inezki:)

Muszę jeszcze jakieś zakupy zrobić, bo prawdopodobnie od środy idę do szpitala, a nie mam jeszcze wszystkiego:( Natchnienia na zakupy też brak:(

Miłej soboty

Odnośnik do komentarza

Kurcze właśnie dostałam pouczenie, że już długo nie napisałam żadnego posta.

Tak więc meldujemy się przejazdem. Wróciliśmy z działki na dzień otwarty w przedszkolu. Było tak sobie - nic nie zorganizowane, ale chociaż zabawki inne niż w domu więc atrakcyjne.

W Krakowie zostajemy do środy - pediatra i kolejne szczepienia Weronisi.

W czwartek rano planujemy wyjazd na mini wakacje - Kościelisko a potem to już tylko działki nam zostaną - rodzice i teściowie i tak na zmianę:)

Dobrze że jest gdzie wyjechać!!

Nadrobię zaległości to może coś więcej popiszę.

Imienin nie miałam - ja z tych Elżbiet jesiennych jestem:)

http://b4.lilypie.com/9yhpp2/.png

http://b1.lilypie.com/kKo4p2/.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki,

Jaskulafajne dzieciaczki i świetny tort!!!

My dziś zrobiliśmy sobie taki przedwczesny Dzień Ojca!!! Byliśmy pierwszy raz w tym roku nad jeziorem, Stachu się wyszalał i siła go trzeba było z wody wyciągać. Potem pojechaliśmy na obiecaną pizze i lody, a na koniec na Plac Zabaw. W końcu spedziliśmy taki prawdziwą rodzinną niedzielę, bo juz dawno takiej nie było...
Fotki później, bo u rodziców nie mam nawet kabla!

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...