Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
U mnie katar u obu chłopaków :( od 24 walczymy z nim a on nadal jest. Mam nadzieję że wreszcie chłopakom przejdzie.
Święta u nas ogółem spokojne ale nie mam czasu do was zajrzeć przez ten katar bo Bartkowi on bardzo przeszkadza więc się przytulamy i grzejemy razem

mam nadzieję że u was wszystko ok! Nie mam niestety czasu żeby nadrobić :(

Odnośnik do komentarza

Gosiu zdrówka życzymy:) Grześ miał katar od 22 grudnia, i do tej pory ma troche zatkany nosek ale juz mu to nie przeszkadza.

Grześ też śpi na płaskiej poduszce już od dawna.

Zuzanna323 Witamy, napisz cos więcej:)

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów!!

My na sylwestra zostajemy w domku a Grześ idzie do mojej mamy:) Ja akurat ten dzień lubię, ponieważ kilka lat temu poznałam w ten dzień mojego przyszłego męża:)

Odnośnik do komentarza

wszystkiego naj dla stasia i kubusia :love_pack:

ilka czekamy na twoje dwie kreseczki :) trzymam mocno kciuki..
asia michalek nadrobi wszystko lada moment a narazie widocznie tak mu dobrze ktoregos dnia cie bardzo zaszokuje jak np. stanie sam :) nie koniecznie musi raczkowac niektore dzieci od razu probuja chodzic :)
anmiodzik super ze pierwszy dzien w pracy minal ci tak fajnie nie bylo tak zle jak sie tego balas :)
kaskam bursztynka silne wasze pociechy ślicznie sobie juz stoja.. hani oczy przecudne :)
nadinn jasiu wyglada uroczo w tych śliniaczkach kubus przeslodki :) a jaki zainteresowany zabawka :) maly przystojniaczek..
elizkap udanej zabawy sylwestrowej wybawcie sie za wszystkie czasy :)
gosiak zycze duzo zdrowka dla chlopcow oby katar jak najszybciej minal..
zuzanna witamy napisz cos wiecej o was..

a ja sie balam dac jej poduszke ale po dzisiejszych postach ja wyjme i wloze do lozeczka.. mialam lekko podwyzszony materac pod glowka ale widze ze wszystkie maluszki juz spia pod poduchami to my tez zaczniemy :)
my dzisiaj w koncu bylysmy na spacerku bo pogoda dopisala jezdzilysmy z dwie godzinki pozniej poszlysmy na kawe do kolezanki bo mamusia troche zmarzla :)
maja juz raczkuje na calego teraz musze ja bardziej pilnowac bo strasznie jej sie podoba wchodzenie pod stol i stolik pod tv :)
my sylwestra spedzamy w domku przyjda do nas znajomi z druga maja :)))

http://www.suwaczek.pl/cache/9e537e80d2.png

Odnośnik do komentarza

Hejka wieczorowo!!
100lat dla Kubusia!!!!!
Moi mężczyźni już śpią więc mogę chwilkę poklikać.
Anmiodzik trzymaj się. Każda z nas wracała do pracy w stresie. Zobaczysz wszystko się ułoży, a tata wspaniale sobie poradzi.
Justi Naira cudownie wygląda w czerwieniach i różu!!!Mała Księżniczka!!
Moja89 z Grzesia prawdziwy Mikołaj! I Gratulacje z okazji ukończenia 7 miesięcy:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: A kolczyki włożyłam na święta i wszystkim się podobały!!!
Ilka trzymam kciuki za następna fasoleczkę!!!!
Bursztynka twoja Hania szybko pójdzie. Silna dziewczynka!! A jakie przepiękne oczęta!!!!!!! Oj będą się chłopcy zabijać o względy Twojej córeczki, oj będą!!
Kamelia Cudownie, po prostu cudownie Maja wygląda w tym kapturku!!!
A odkąd wiecie na co Maja jest uczulona to lepiej się czuje?? Nie miewa już kolek??
Kaskam BUZIAKI i 100LAT dla Stasia, naszego pierwszego ośmiomiesięczniaka!!!!!
:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Pięknie stoi Twój maluszek!!
Nadinn widać, że Jasiowi smakuje barszczyk :Śmiech: A te poprzednie Mikołajowe zdjęcia po prostu rewelacyjne!!
Gosia zdrówka dla chłopaków!!
Zuzanna witaj!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2c44dac155.png http://s2.pierwszezabki.pl/035/0350839a1.png?2722
...Adrian moja mała Myszka...:15_5_16:

Odnośnik do komentarza

Żeby pierwszy nie był za długi to następny:

My również nie idziemy nigdzie na sylwka. Moja mama nie może tego przeżyć bo tak chciała Adriana mieć u siebie, ale nam się nie chce. Tak domowo będzie w sam raz.
Adrian też zaliczył parę razy zderzenie z czymś. Nie spadł z niczego ale rąbnął się parę razy i to nieźle. Cóż muszę się niestety przyzwyczaić, że mam dziecko "żywe srebro". Podobno ja też taka byłam. Na przewijaku to nawet na pół sekundy nie można spuścić go z oka. Ostatnio modny stał się rzut z przewijaka do łóżeczka przez poręcz ( przez rodziców próby nieudane), siad tyłem w taki sposób, że pół pupy jest za przewijakiem ( i tu blokada w postaci brzucha mamy lub taty nie pozwala fiknąć na ziemię).
Z nowych umiejętności to moje dzieciątko raczkuje. Poszedł tak na poważnie w wigilię. Ciotka skusiła go bombkami i łańcuchami na choince więc żeby je dosięgnąć musiał się ruszyć. Dziś wędruje już po wszystkich m(kwadratowych). O mały włos bym go rozdeptała bo nie przyzwyczajona patrzeć pod nogi, a on zawędrował do kuchni wprost pod moje stopy.
Kwiatka już prawie nie ma. Strasznie lubi odrywać wiszące liście, ściągać z suszarki na bieliznę rzeczy (one tak fajnie wiszą więc czemu nie pociągnąć), no i witać się z tym chłopczykiem w szybie piekarnika. Książki z dolnych półek biblioteki powędrowały na górne półki bo moje dziecię uwielbia czytać (czytaj jeść) książki. No i tak przepięknie sie śmiej pokazując całe dwa ząbki na dole..... Mój mały kasownik.

http://www.suwaczek.pl/cache/2c44dac155.png http://s2.pierwszezabki.pl/035/0350839a1.png?2722
...Adrian moja mała Myszka...:15_5_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...