Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Brzusie - nocną porą.

Witamy serdecznie Kocakową!!!

Bursztynka - ja też zaliczyłam lody w MC d ale wczoraj ;-)

Dziś spałam tylko 6 godzin z przerwami i w ogole nie chce mi się spać...:( aż mam strach się do łóżka kłaść, a tam mój mąż drzemie -bo się wczoraj i dziś napracował z okazji dzisiejszej imprezki ktora bardzo dobrze się udała ;-);-);-) Ale z moją rodzinką i szwagrem zawsze jest wesoło.... Nawet mnie teściowa na pożegnanie cmoknela w policzek (chyba pierwszy raz w zyciu, nie wiem co jej się stało, chyba się podlizuje ??????), mimo że byłam do niej dziś oziębła...

Ale dzien zaliczam do udanych, aż Miś cały jest zadowolniony, że tatuś go miętolił zanim zaczął chrapać.... Rano mąż też nas obudził sms-em (bo byłam u mamy) że tak bardzo tęskni..................

Kochane moje, jutro nowy tydzień, życzę Wam wszystkim zdróweczka i oby do szczęśliwego rozpakowania, zwłaszcza za Ciebie Kasiu trzymam kciuki i za Ciebie Emilko bez "fenka" (swoją drogą ajna nazwa) ach za nasz wszyskie bo przeciez juz każda z nas na końcu....
Emilko - a jak Ty liczysz te tygodnie? Ja mam termin tydzień po tobie i wg mojej gin i wg np. odmierzania na tych suwakach ktore mają niektore nasze Brzuszki np Kaskam ja dzis kończę 35 tydzień więc Ty powinnaś końcyć 36 a nie 37?

Miłej nocy. Dobranoc

Pozdrawiamy ;-) Asia i Michałek

Odnośnik do komentarza

Asiu, ja liczę tak jak mi w szpitalu kazali (i mój gin), czyli te skończone tygodnie. Dzisiaj mam dokładnie 3 tyg do terminu, czyli skończyłam 37, za tydzień będzie 38 (skończone), i w dzień terminu (17 maja) skończone 40 tyg.

Jak mówiłam w szpitalu że jestem w 36 tyg to mnie poprawili, ze mam "skończone" 35 i np 4 dni, chociaż potocznie to był już rozpoczęty 36tydzień.

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Witam brzusie ::): :kawa:

Witaj Kociakowa ::):

Sliczna pogoda dzisiaj i wczoraj też była, wiec zaciągnęłam moją połowę do ogródka, bo wiadomo, ze ja już pewnych rzeczy nie jestem w stanie zrobić, a więc kopał, dosadzał jeszcze rododendrony i grabił trawe, no i różne takie rzeczy jeszcze, a ja zajęłam się kwiatkami na skalniaku :cheess:

Musze wykorzystac ten cudny dzień i wypiore, bo uzbieralo sie trochę tych ubrań ale teraz robie kawe i kanapki sobie, bo glodna sie robie :36_1_21:

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Ilka

Jeżykowa - brzuszek nie zawsze opada przed porodem, nie ma reguły hihih

wow- no to mnie przestraszyłaś, bo ja na spokojnie podchodzę że skoro brzusio nie opadł to jeszcze mam trochę czasu hihi

Nie wiem jak u Was dziewczyny ale u mnie przez ostatnie 3 dni twardniał brzuch ale tak boleśnie :noooo: Idę dziś do ginki to zapytam jak to z tym jest. Poza tym mam dziś podglądanie Jaśka i spotkanie z położną, która się będzie nami opiekować w szpitalu...

Miłego dnia dziewczynki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wff2wn1545r9qxhk.png

http://s2.pierwszezabki.pl/034/0341899d0.png?346
Pozdrawiamy,
Kasia i Jaś

Odnośnik do komentarza

Kasia - miłego podglądania :smile_move:
Mojej siostrze 2 razy w ciąży brzuszek nie opadł, śmieszniej..za drugim razem jak była na kontroli to lekarz jej powiedział, że jeszcze poczeka, czyli nie widać żeby cos się zaczynało, a jej w nocy odeszły wody i rano była już mamusią. :D

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

To chyba każdy liczy inaczej, bo moja położna liczy tak samo jak ginka, czyli caly szpital musi tak liczyć. Zleży to chyba od kiedy zaczyna sie liczyc. Wiec ja się będe tego trzymać i dziś zaczynam 36 tc a może 37!!!!!!!!!! Zwał jak zwał. Jeszcze tylko 2 tyg i Miś bedzie bezpieczny!!!!!!!!!!!!! Buziaczki Dziewczynki. Spadam na pobranie próbki do badania na paciorkowca. Pa

Pozdrawiamy ;-) Asia i Michałek

Odnośnik do komentarza

Kasia udanego podgladania

Asiabambo daj znac jak bedziesz miala wyniki

Ja mama jutro wizyte u poloznej i musze jej wspomniec o moich plecach/ biodrze sama nie wiem dokladnie (na wysokosci biodra ale na plecach), cos od jakis dwoch tygodni mi tam wlazlo, ze jak chodze to lekko kustykam na prawa noge, nie moge tez stac na tej nodze i generalnie jak sie ruszam to boli, tak jakby nerwobol. Dziwne uczucie, moze mala jakies nerwy ucika?! Nie wiem, mialyscie albo slyszalyscie o czyms podobnym?

Jagoda
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgk4i4q477.png

Odnośnik do komentarza

jagdeb

Ja mama jutro wizyte u poloznej i musze jej wspomniec o moich plecach/ biodrze sama nie wiem dokladnie (na wysokosci biodra ale na plecach), cos od jakis dwoch tygodni mi tam wlazlo, ze jak chodze to lekko kustykam na prawa noge, nie moge tez stac na tej nodze i generalnie jak sie ruszam to boli, tak jakby nerwobol. Dziwne uczucie, moze mala jakies nerwy ucika?! Nie wiem, mialyscie albo slyszalyscie o czyms podobnym?

Jagoda - z tego co piszesz to mi to wygląda na rwę kulszową, mi ostatnio przeszła na szczęscie ale wcześniej jak złapała to bolało z tyłu na pośladku w okolicach biodra i jeszcze czasami promieniowało na udo. na rwę pomaga spanie z poduszką między kolanami a doraźnie fizjoterapeutka w szkole rodzenia zaleciła leżenie na plecach (wiem- nieprzyjemne!) na podłodze z nogami położonymi na krześle w taki sposób że pupą prawie dotykasz krzesła a łydki w całości leżą na siedzisku krzesła - tak trzeba leżeć co najmniej 15 min i wtedy ból przechodzi albo jest troche mniejszy. Nie wiem czy dobrze to opisałam, ale mam nadzieje ze pomoże jeśli to to oczywiście!

http://www.suwaczki.com/tickers/wff2wn1545r9qxhk.png

http://s2.pierwszezabki.pl/034/0341899d0.png?346
Pozdrawiamy,
Kasia i Jaś

Odnośnik do komentarza

bry dzień..
nie było mnie od soboty więc nadrabiam :)
dzieć szczęśliwy po imprezie najbardziej podobało mu się odpalenie torta. Co to była za radość :) dostał ekstra konia na biegunach i się na niego napatrzeć nie może :D po za tym zabawki do piasku w stylu ogrodnika i basen rozmiarów takich że i ja ze starym się zmieszczę :D
wczoraj miałam wpaść na chwilę ale jak rodzice pojechali to poszliśmy zbiorowo na drzemkę bo siedzieliśmy przeszło do 1 w nocy a młody padł o 22 z nadmiaru wrażeń :) a mieliśmy dać mu fory żeby się właśnie sam położył a on chwilę dłużej i myk na bok :)
z rana już na pobraniu krwi byłam (chyba już ostatnim zresztą) no i zaraz idę już z pralki wyciągać bo piękna pogoda to na dwór wyrzucę.
a potem może jakieś foto się uda wrzucić :)

jagoda mi to wygląda na rwę kulszową :) młode uwaliło się na jakimś nerwie czy coś i dlatego.. mam to samo co parę dni że sie podnieść lub wyprostować nie mogę bo ból straszny! mi pomaga masaż małża albo nasmarowanie miejsca amolem na rozgrzanie :)

Odnośnik do komentarza

I ja się witam po weekendowo i nadal w dwupaku :)
Jeszcze tylko tydzień do terminu... aż uwierzyć w to nie mogę :smile_move:
coraz częściej boli mnie podbrzusze, ale oprócz tego to nie mam żadych objawów zbliżającego się porodu. Mam nadzieję że po długim weekendzie już urodzę bo już mi naprawdę ciężko.. Wczoraj pół dnia siedziałam na dworze i moja mała prawie w ogóle się nie ruszała, po przyjściu i dwu godzinnym leżeniu też nic, zaczęłam się martwić więc chcieliśmy z mężem ją obudzić głaskaniem, pukaniem i szturchaniem, a ona nadal nic, w końcu zjadłam pół czekolady i dopiero poczułam jak sie wyciąga a po chwili dostała czkawki... ale ulge poczułam, chyba to świeże powietrze na nią tak zadziałało że tak mocno zasnęła.
Jutro wizyta u lekarza, ciekawe co mi powie :)

Miłego słonecznego dnia :)

http://www.ticker.7910.org/an1cHmy0g411110MTA5bGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWFqYSBtYQ.gif

http://www.suwaczek.pl/cache/98b2cf9604.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki,
u mnie pogoda dziś śliczna, słoneczko od rana aż się pracować nie chce ;)

rano już ginke zaliczyłam, mówi że szyjka zamknięta, może mały jeszcze posiedzi. w sumie to byle jeszcze tydzień przetrzymał bo akurat mam w pracy na tyle rzeczy zaplanowane a potem już może wyskakiwać bo będę mieć głowę spokojną że wszystkie sprawy pokończone.

Jeżykowa - mi niedawno brzuch tak boleśnie twardniał, szczególnie u góry i w rezultacie się po prostu obniżył. ciepła kąpiel, nospa, oddychanie przeponą i dało się wytrzymać.

Odnośnik do komentarza

witajcie:0 dziekuje za Powitanie Mile:*

JEstem jagoda:) mam 23 lata juz...w sobotke tyle skonczylam...Mam parnera wsumie to juz narzeczonym jest:36_1_21:

Czekamy na Albercika....mial byc Szymkiem ale rodiznka M. nas wyprzedzila z Imieniem...wrednoty,..jedne...

Duzo problemikow mam z ta ciaza...mam nadziej ze Porod bedzie latwy....
pare wizyt w szpitalu ciaza zagrozona na paoczatku jak narazie jest Oki...Nadal nie wierze ze dotrwalam do 26 kwietnia....

Dzis znow ladna pogoda wiec uciekam na spacerek...

Milego Dnia:*

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j6yu62h8h.png

Jestem SZCZESLIWA!!!

Jestem MAMA a Moje Kochanie TATA:36_3_8:

Odnośnik do komentarza

Kociakowa witaj :) ja bym imienia nie zmieniła :) 2 lata temu byłyśmy w ciąży też rodzinnie i oba Mateusze są bo nawet nie gadalismy wcześniej o imionach. Teraz znów chodziłysmy razem ale już inne imiona :) szymkow mam 2 w rodzinie i to bliskiej i nie przeszkadza nikomu :) spóźnione najlepszego z okazji urodzin! Ja też mam 23 lata :) w tym roku 24 ale to na samym końcu roku.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamuśki po weekendzie!
Dwa dni mnie nie było a tu tyle nowości!

Ja oczywiście cały czas w dwupaku. Misiek nie raczy wyjść i coraz częściej myślę, że przenoszę ;)
Byliśmy dwa dni u rodziców korzystać z wiosny, bo u nas wokół bloku jeszcze mało zieleni.

Kociakowa
witam kolejną Majową Mamusię. Fajnie, że do Nas dołączyłaś ;). Przykro mi, że tyle przeszłaś w ciąży i jednocześnie gratuluję donoszenia! Teraz Albercik już jest bezpieczny ;)

Jagoda też myślę, że te bóle to rwa. Mam niestety podobnie ;(. Zaczyna się i kończy bez większego powodu. Dobrze, że to już niedługo bo momentami łzy się leją :(. Oby Tobie też przeszło jak najszybciej. A co u Męża? Zdrowieje?

Gosiak Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Matiego! Niech rośnie zdrowy i radosny i niech będzie taki kochany jak do tej pory :)

Asiu bardzo się cieszę, że już u Ciebie lepiej :). Najważniejsze, że jesteś spokojniejsza. Wierzę, że powoli wszystko się ułoży. Myślę, że i z teściową sobie poradzisz. Twarda jesteś ;)

Ilka gratuluję 37 tygodni! Czekam z niecierpliwością co się będzie u Was działo ;)

Jeżykowa może Ty też wkrótce Nas opuścisz i wrócisz już z Bejbikiem ;).

Kaskam
pewnie się już szykujesz do szpitala? Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE PORANNIE:kawa:

Kociakowa-WITAMY

MELDUJE ŻE MY CIĄGLE W DWUPAKU, BEZ ZMIAN :)
WEEKEND PRZEBIEGŁ NA WCZUWANIU SIĘ CZY RUCHY ZOSIEŃKI SĄ NIEPOKOJĄCE ALE JESTEM SPOKOJNA, WIERCI SIĘ WIERCI :36_1_21:

ZAPOMNIAŁAM WAM PISAĆ ŻE PO PIĄTKOWEJ WIZYCIE WIEM ŻE JUŻ 11KG NA PLUSIE :(
CZYLI PRZEZ OSTATNI MIESIĄC AŻ 2 KG, ALE CO TAM PO PORODZIE TRZEBA SIĘ BRAĆ ZA SIEBIE I TWARDO ZRZUCAĆ

WPADŁAM NA TAKI POMYSŁ ŻE DZISIAJ PODEJDE SOBIE DO JAKIEGOŚ GIN ŻEBY SPRAWDZIĆ JAKIE TĘTNO MA KRUSZYNKA, NIE WIEM ILE MOGĄ MNIE ZA TO SKASOWAĆ ALE WAŻNE ŻEBY BYĆ SPOKOJNĄ ŻE JEST OK, A MYŚLĘ ŻE DLA ŻADNEGO LEKARZA TO NIE BĘDZIE PROBLEM BO PRZECIEŻ SŁUCHANIE TĘTNA TO TYLKO CHWILKA, A MOJA GIN PRZYJMUJE TYLKO W ŚRODY I PIĄTKI

MIŁEGO SŁONECZNEGO DNIA MAJÓWECZKI

http://www.suwaczek.pl/cache/e5550f75aa.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b3bce4ead8.png

http://www.suwaczek.pl/cache/5dad0d8ab8.png

Odnośnik do komentarza

Kociakowa witaj w naszym majowym gronie , wszystkiego naj z okazji urodzin.
Ja pod koniec roku kończę 30.
My nadal w dwupaku wczoraj zaliczyłam spacer ala maraton bo trwał 3 h bez zatrzymywania się nie licząc toalety .A moja Zosienka ani myśli się wykluwać. Co do imienia to tez bym nie zmieniła chociaż wnaszej mega wielkiej rodzinie imion się niby nie powtarza ale mój kuzyn ma roczną Zosię bliski kuzyn a ja mam to w poważaniu mi też się podoba i koniec.
Gosiak0512 super że urodzinki się udały.
asiabambo no prosze impreza udana mąż tęskni może ktoś z nim pogadał albo co.
HebaNova no to wcześnie dzionek zaczęłaś ja musze zaniść mocz do badania na jutro ale mam lenia właśnie zjadłam śniadanko teraz poleże i pójdę.
Kasia udanego podglądania.
jagoda mam nadzieje że ci przejdzie ten ból ja tez tak miałam kilka razy ale na szczęście nie długo.
Ewcia 36 po tak zaczętym dniu to musi być tylko lepiej.
No chyba wszystko zaliczyłam ale jak coś przegapiłam to sorki dużo naprodukowałyście .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

No chyba wszystko zaliczyłam ale jak coś przegapiłam to sorki dużo naprodukowałyście .

hehe no ja własnie Kociakową przegapiłam :36_19_1: ale właśnie czytałam artykuł na necie że w ciąży to norma że kobieta jest rozkojarzona, ma problem z koncentracją i może to trwać do 3 miesięcy po porodze
Kociakowa witaj! fajnie że nas coraz więcej :36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Witajcie majóweczki

Witam nową majówkę!!!

Ale popisałyście, pewnie już o czymś zapomniałam taka jestem roztargniona :)

Kociakowa - ja też bym imienia nie zmieniła. Chyba że te dwa imiona podobają Ci się tak samo i wolisz by dziecko miało inne imię niż inny członek rodziny.

Asiabambo - super że imprezka się udała. Teraz jak jesteś u rodziców Twój mąż będzie miał czas by potęsknić.

Kasia - miłego podglądania. Daj znać jaki ten Twój byczek już duży:)

Jagoda - jeśli to rwa kulszowa to Ci współczuję. Znaleźć dogodną pozycję z takim bólem to wielki sukces. Zjedz coś słodkiego może dzidzia zmieni pozycję i odczujesz ulgę.

A co do mnie - właśnie zabrałam się za pakowanie torby. Zawsze byłam zorganizowana, a jak gdzieś jechałam to przynajmniej dwa dni wcześniej miałam spisane co muszę zabrać, ale nie tym razem. Jutro zabieram tylko to co będzie potrzebne dla mnie. Resztę zabierze w środę mój mąż. Jest bardzo "rozgarnięty" więc da radę :sofunny: Zresztą nie wiem co mi będzie potrzebne dla dziecka. W każdym szpitalu jest potrzebne co innego. Szpital nie jest w Gorzowie więc nawet nie wiem jak wygląda :sofunny: Serio!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...