Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

KaiKa

Ja odwiedziłam dziadków i byłam z mamą i przyszłymi teściami załatwiać salę na wesele. Ogólnie to już trzecia zarezerwowana na ten sam termin. Czekamy na otwarcie jednej i dopiero wtedy podejmiemy decyzję :)

Kurcze ciężko z tymi salami :whistle: Pamiętam jak sama latałam i załatwiałam... ale kiedy to było...

Gofry powiadasz jezuuuuuuuuuuuuuuu pycha!!! Ale bym zjadła :sarcastic:

Co do maluszków i Ich aktywności jestem tego samego zdania :wink: Wolę jak się mała kręci, wierci, rozpycha... a jak tylko cichutko leży albo śpiocha to ja już wariuję czy wszystko u Niej ok :oops:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
panterka
ja sie zastanawiam nad przedłuzeniem rzęs ale takie ceny są że szok sama nie wiem czy to warte ceny wahaja sie 300-nawet 700 widziałam zl :36_19_2::36_19_2:

ja sobie robilam :) zaplacilam 500 czy 600 zl juz nie pamietam
miesiac nie musialam nic z rzesami robic i byly bajecznie dluuuugie i geste i pieknie sie oko otwieralo ale.. ciagle mialam wrazenie czegos sztucznego na oku a rzesy byly dobrze zrobione
najgorsze uczucie bylo przy myciu buzi bo ja jestem nauczona plynem do mycia buzi wszystko myc lacznie z oczami a tutaj myslalam ze umre tak nieprzyjemne to uczucie
no i trzeba uzupelniac najmniej raz w miesiacu bo zaczyanaj wypadac i nieciekawie wygladac
podsumowujac - wole swoje naturalne nooo chyba ze bym jechala nad morze czy cos... ale ja generalnie na urlopie olewam makijaz wiec drugi raz sobie nie zrobie
ta kase wole wydac na porzadny zabieg na buzie i swietne kosmetyki do pielegnacji...

acha no to dzieki za jakies info :) no moze sie skuszę ale nie teraz może jak bedziemy jechać do Polski na ślub kolezanki i zrobię to w anglii bo znalazłąm 75Ł a wypełanianie 25 wiec nie tak źle jak na koszty i życie ang zafunduje sobie może ale nie jakoś na długo

Elffik

Co do maluszków i Ich aktywności jestem tego samego zdania :wink: Wolę jak się mała kręci, wierci, rozpycha... a jak tylko cichutko leży albo śpiocha to ja już wariuję czy wszystko u Niej ok :oops:

oj ja tez wole jak Oli sie wierci bo wtedy mam spokojną głowę a tak to to sobie człwiek coś wkręca Ale ja mam jeszcze pomoc bo mam deketor tętna płodu wiec jak coś to zasłuchuje sie czy wszystko gra :)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Wiecie co ja kupiłam swojemu M na walentynki poszłam kupic jakąś kartekę i dzieciko mi podsuneło pomysł bo bawiło sie takim zajefanym pieskiem co sie go włacza i on sie rusza obkręca i rusza uszami i śpiewa że cie Kochm i takie tam Jak dałam M prezent i jak to puścił i widziałąm jego mine to sie prawie popłakałam mówie wam A on stwierdził że super i bedzie dla Olivierka jak podrośnie :) dwa w jednym kupiłam :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

panterka
Kaika wspołczuję załatwiania sali oj pamietam to :) okropieństwo jak człowiek coś sobie znalazł a tu zajete Ból jak nie wiem co :( ale napewno coś znajdziecie odpowiedniego dla siebie :zwyrazami_milosci:

Trzy sale mamy już zarezerwowane na 25 sierpnia 2011 roku. Czekamy na otwarcie ostatniej, aby sprawdzić, czy nam się wszyscy gościa pomieszczą, bo sala będzie bardzo elegancka, tylko nie za duża. Teraz został nam tylko zespół. A to chyba będzie najgorsze!

Panterko to Ty masz spokój. Jak się Olivier nie rusza, to go na podsłuch i wiesz, że wszystko gra!

Elffik zapraszam na gofry! :)

Asia na pewno wszystko w porządku z kruszynką. One po prostu mają swoje spokojne dni, które odprowadzają nas do szału. Moja mała dziś tylko śpi i śpi. Spróbuj sposobu z czekoladką. Jak nie pomoże to napij się dużo wody- na moją dzidzie to działa!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Witajcie wtorkowo...
Jeszcze przed wizyta postanowilam zajrzec do Was::):
Gosiaczku SUPER ze wszystko jest ok!! Nie moglo byc inaczej!!::):
Dziewczyny co do kolejnej ciazy po cc to moja gin uwaza ze rok to jest taki czas po ktorymmozna znow zaczac sie starac o bejbika::):
No ale jesli chcecie rodzic sn to prosze artykulik::): By ułożyło się prawidłowo - Przed porodem - arykuł Napewno sie przyda::):
No ok ja zmykam, musze sniadanko synusiowi zrobic, pozniej toaletka i pozniej jedziemy z synusiem do mamy::): Musze dzisiaj odwiezc go do babci na pare godzinek bo mezus w pracy...
No ok milego dnia Wam Kochane i do uslyszonka pozniej

AAA i wlasnie...Elfik z jakiego powodu Ty maasz miec cc??
Ja jestem po cc np i moja gin mowi ze jak nie bedzie przeciwskazan do porodu naturalnego to sama mam sobie wybrac jak chce rodzic. Tylko ze tak jak do cc tak i do naturalnego w takim wypadku musze podpisac zgode bo to jest na moja odpowiedzialnosc...Tak wiec ja decyduje sie na cc i ona bedzie 2 tygodnie wczesniej...

Odnośnik do komentarza

panterka

oj ja tez wole jak Oli sie wierci bo wtedy mam spokojną głowę a tak to to sobie człwiek coś wkręca Ale ja mam jeszcze pomoc bo mam deketor tętna płodu wiec jak coś to zasłuchuje sie czy wszystko gra :)

Panterko jak działa to urządzenie do badania tętna płodu? Chyba muszę sobie coś takiego kupić bo się wykończę ze stresu przez tą moją śpiącą krolewnę :)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam sie Wtorkowo :) :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

widzę że mamusie jeszcze śpią z dzidziami co ?

ja odziwo wczas sie obudziłam ale nie narzekam wiecej dnia bede miała :)

Ewcia trzymam kciuki za wizytę :big_whoo:

Asiu to urządzenie działa tak jak u położnej co słucha serduszka ja mam takie co troszkę żelu daje i przykładam do tego sa słuchawki i szukam serduszka zazwyczaj za pierwszym razem jak przyłożę to już słyszę Naprawdę dobra sprawa jest :)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry wszystkim wtorkowo!

Ale pospałam dziś!
Dziś ja stawiam wszystkim:
http://www.zaprezentowani.pl/wp-content/uploads/2009/05/kawa-glowne.jpg
i
http://www.uwielbiam.pl/recipies_pic/109_org.jpg

Asia a jak dziś mała?

Ewcia powiedzenia na wizycie!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Dobry dzionek :lol:

Ja już po śniadanku, nawet w sklepie byłam po świeże pieczywko :wink: Dziś idę na ploty do koleżanki i po nowe ciuszki dla mojej małej księżniczki :love: Podobno ma pełno ubranek z Disney`a więc jest w czym wybierać :smile:

ewcia_k

AAA i wlasnie...Elfik z jakiego powodu Ty maasz miec cc??
Ja jestem po cc np i moja gin mowi ze jak nie bedzie przeciwskazan do porodu naturalnego to sama mam sobie wybrac jak chce rodzic. Tylko ze tak jak do cc tak i do naturalnego w takim wypadku musze podpisac zgode bo to jest na moja odpowiedzialnosc...Tak wiec ja decyduje sie na cc i ona bedzie 2 tygodnie wczesniej...

Dokładnie tak jak Twoja gin Ewciu mówi mój lekarz :wink: Więc ja się pytam na ostatniej wizycie mojego "co z porodem?"
A On mi na to "jak wole rodzic?", więc ja do Niego, że przez CC :whistle: I zaczął się śmiać i mówi, że teraz większość mam tak woli... popatrzył w kartę i mówi, że skoro pierwsza ciąża zakończyła się CC a dodatkowo ja mam cukrzyce ciążową (i tu obawa, że moja Lena będzie dużym dzieciątkiem) to mogę mieć CC jak chce :yipi: I wpisał na pierwszą stronę w karcie na czerwono iż mam mieć CC :yipi::yipi::yipi:
No tak jak chciałam :lol: Choć nie powiem jak zacznę wcześniej rodzić niż planowane CC to będę próbowała siłami natury...

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

sorki ale ja troszkę nie rozumiem czemu takkobiety chcą rodzić przec cc ? dla mnie to trochę zniezrozumiałe no ale to moje zdanie ostatnio własnie moda panuje że cc bo niektóre z nas boja sie ból to jest śmieszne dla mnie

Odnośnik do komentarza

panterka
sorki ale ja troszkę nie rozumiem czemu takkobiety chcą rodzić przec cc ? dla mnie to trochę zniezrozumiałe no ale to moje zdanie ostatnio własnie moda panuje że cc bo niektóre z nas boja sie ból to jest śmieszne dla mnie

Nie rozumiem...
Każdy ma wybór i to jego sprawa jak wybierze prawda?
Jak byś miała takie doświadczenie jak ja przy pierwszym porodzie (nikomu nie życzę) to byś szybko zmieniła zdanie :whistle:
Nie szufladkuje się ludzi jak się nie zna ich historii prawda?
Ale to też moje osobiste zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza

panterka
Kaika ale pysznosci serujesz z rana Mnim mniam :zwyrazami_milosci:

Panterko ja bym się dziś dała pociąć za takiego wiosennego naleśniczka! Mogłby być też z truskawkami, brzoskwiniami lub jagodami! Mniam!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Elffik
panterka
sorki ale ja troszkę nie rozumiem czemu takkobiety chcą rodzić przec cc ? dla mnie to trochę zniezrozumiałe no ale to moje zdanie ostatnio własnie moda panuje że cc bo niektóre z nas boja sie ból to jest śmieszne dla mnie

Nie rozumiem...
Każdy ma wybór i to jego sprawa jak wybierze prawda?
Jak byś miała takie doświadczenie jak ja przy pierwszym porodzie (nikomu nie życzę) to byś szybko zmieniła zdanie :whistle:
Nie szufladkuje się ludzi jak się nie zna ich historii prawda?
Ale to też moje osobiste zdanie :wink:

elffij widze że chyba cie uraziłam a nie to miałam na celu :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

ja tez miałam ciezki wywoływany poród ale nie wyobrażam sobie rodzić inaczej jeśli niektóre kobiety nie mówię o tobie bo przeciez jak sama mówisz nie znam historii ale znam takie że niektóre nie chcą rodzic po raz drugi naturalnie bo bolało tego nie rozumiem znam pare takich lasek i to dla mnie jest chore owszem każdy ma swoją hisotrię i wogóle czasami musi być cesarka ale jest multum dziewczyn co uciekaja w cc bo boją sie bólu a niestety u nas jest to dostępne i lekarze sie zgadzaja to jest dla mnie chore

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

KaiKa
panterka
Kaika ale pysznosci serujesz z rana Mnim mniam :zwyrazami_milosci:

Panterko ja bym się dziś dała pociąć za takiego wiosennego naleśniczka! Mogłby być też z truskawkami, brzoskwiniami lub jagodami! Mniam!

a za mną chodzi koktail truskawkowy :lup:

Odnośnik do komentarza

dzien dobry :)

ewciu powodzenia na wizycie

kaika mniam mniam jakie sniadanko :)

elffiku milego zatem plotkowania i owocnego przeszukiwania ciuszkow :D

panterka nie wiem czemu tak duzo kobiet jako pierwszy porod wybiera CC tez sie dziwie... rozumiem sytuacje ktorych pisze elffik - masakra przy pierwszej dzidzi ale tak zeby na pierwszy raz wybrac CC bez przeciwskazan do naturalnego... no nie wiem

asia nareszcie jestes :) myslalam zes sie juz w ta kraine pingwinow z mezem wybrala :D co do ruchow to moja dama tez czasem jest leniwa i caly dzien nic nie czuje... a pozniej przychodzi taki dzien jak zeszla niedziela ze napierdziela caly dzien non stop i masz juz dosyc :D glowa do gory na pewno wszystko jest ok!

gosiaczku dobrze ze sie w koncu pokazalas lekarzowi :) a jak sie dzisiaj czujesz?

milego dnia kochane :*

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

panterka
KaiKa
panterka
Kaika ale pysznosci serujesz z rana Mnim mniam :zwyrazami_milosci:

Panterko ja bym się dziś dała pociąć za takiego wiosennego naleśniczka! Mogłby być też z truskawkami, brzoskwiniami lub jagodami! Mniam!

a za mną chodzi koktail truskawkowy :lup:

Kup mrożone truskawki! Może nie będzie idealny,ale przynajmniej będzie miał posmak lata!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

KaiKa
panterka
KaiKa

Panterko ja bym się dziś dała pociąć za takiego wiosennego naleśniczka! Mogłby być też z truskawkami, brzoskwiniami lub jagodami! Mniam!

a za mną chodzi koktail truskawkowy :lup:

Kup mrożone truskawki! Może nie będzie idealny,ale przynajmniej będzie miał posmak lata!

ja nie muszę kupować mrożonych bo mam świeże ale nie mam jogurtu wiec musze poczekac jak M wróci z pracy i pojechac do sklepu :) :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...