Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

mirusia.83
O dziecko staraliśmy się dwa lata, ostatnia @ była 2 września. cykle wczesniej miałam 28 dniowe, ale nawet bałam się myśleć, że mogło się udać. 1 pazdziernika poszłam na bete, wynik 123, następnego dnia zrobiłam test, wyszła słaba druga kreseczka!!! na usg byłam 12 pażdziernika, niestety widać było jedynie 6 mm pecherzyk. Mój lekarz wysłał mnie na betę, okazało się dosyć wysoka 3379. Dziewczyny, z jednej strony cieszę sie ogromnie, z drugiej- okropnie drżę o to czy moje maleństwo dobrze sie rozwija. Tym bardziej, że lekarz zauważył lekkie odklejenie się trofoblastu i małego krwiaka. Będzie co ma być. jesli wszystko bedzie po dobrej myśli, termin według OM przypadłby na 9 czerwca. wizyte mam dokładnie za tydzień, ale po cichutku mysle, ze skoro beta ma prawidłowy przyrost, wszystko bedzie dobrze.
Przepraszam za pesymistyczna nutę i pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie.:no1:

Witaj Mirusia, napewno wszystko bedzie dobrze. Wiekszosc z nas tutaj jest "po przejsciach" ale wierzymy gleboko, ze tym razem wszystko bedzie dobrze. Powodzenia!

Panterka przybywa Ci pracy z nasza lista;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

amirian
Cześć kobitki!
Widzę, ze pogoda nadal nieciekawa u was... zresztą u mnie też...

Aiti
hehe blisko do siebie mamy :D 50km :D

ewcia ja na I USG byłam w 4 tygodniu (chyba już o tym pisałam) i nic nie było, potem w 6 i byl sam pęcherzyk i teraz w 7 i widziałyście fotkę - i malutką kropeczkę czyli naszą dzidzię :D

A ja oczekuję na mamuśkę :D kupiłam śliczne małe babeczki z owocami, bitą śmietaną i galaretką mniam ale muszę wytrzymać ze zjedzeniem do mamy przyjścia :whistle:
Amirian a te tygodnie od kad liczysz?? od OM czy od zaplodnienia?? Bo jak od OM to jak ja pojde to bedzie 7 tyg od OM

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
amirian
Cześć kobitki!
Widzę, ze pogoda nadal nieciekawa u was... zresztą u mnie też...

Aiti
hehe blisko do siebie mamy :D 50km :D

ewcia ja na I USG byłam w 4 tygodniu (chyba już o tym pisałam) i nic nie było, potem w 6 i byl sam pęcherzyk i teraz w 7 i widziałyście fotkę - i malutką kropeczkę czyli naszą dzidzię :D

A ja oczekuję na mamuśkę :D kupiłam śliczne małe babeczki z owocami, bitą śmietaną i galaretką mniam ale muszę wytrzymać ze zjedzeniem do mamy przyjścia :whistle:
Amirian a te tygodnie od kad liczysz?? od OM czy od zaplodnienia?? Bo jak od OM to jak ja pojde to bedzie 7 tyg od OM

od OM - czyli tak jak mam na tym 2 suwaczku - ale u mnie podobno jest młodsza ciąża, więc u ciebie może być jeszcze więcej widać :great:

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Amirian Teraz sobie patrzalam wlasnie jak liczyla moja gin w zeszlej ciazy i tez wlasnie od OM. Czyli na usg bylam w 8 tyg od zaplodnienia i bylo widac juz bardzo dobrze a teraz bede tydzien wczesniej wiec moze tez juz ladnie bedzie widac::):
Fajnie jak jest sie kogo poradzic::):
Dziekuje Wam ze jestescie:11_9_16:

A gdzi ereszta dziewczyn??Walczycie z dolegliwosciami??::): heh
U mnie wporzadku chociaz czuje taki jakby pelny brzuch, mam nadzieje ze to nic zlego...
A tak pozatym to kolejny dzien przelecial... w domu... ehh ta pogoda...podobno od poniedzialku ma byc troszke lepiej ale kto to wie co bedzie...moglaby nas ta zima jeszcze na chwile opuscic i przyjsc wtedy kiedy jej pora::): brrrrr

Odnośnik do komentarza

dziewczyny! przepraszam że się nie udzielam ale mój roczny synek nie pozwala mi nawet na chwilkę oderwać się w celu popisania bo zaraz włazi na kolana i też chce pisać;)
objawów mam niewiele: wzmożony apetyt, napięte podbrzusze, czasem jak gotuję synowi to mnie zemdli no i bardziej się męczę, poza tym kole mnie w boku jak się zapomnę i dźwignę mojego słodkiego klocka:)
do gino umówiłam się 9-11 wtedy wszystko się wyjaśni na razie traktuję siebie jakbym była w ciąży:)
pozdrawiam wszystkie brzuchatki i dobranoc

http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc
Odnośnik do komentarza

Witajcie:)i ja równiez mam termin na czerwiec, jesli wszytsko pojdzie dobrze...objawy mam podobne jak Wy - bole podbrzusza, bole piersi, zmeczenie - no i wahania nastrojow - nie wiem jak dlugo maz jeszcze ze mna wytrzyma, hehe...mdłosci na szczescie jako takich nie mam...u lekarza bylam, ale tez niestety nic nie bylo widac jeszcze, leci mi juz 6 tydzien i do lekarza wybieram sie w przyszlym tyg - troche sie zmartwilam ze nie bylo widac jeszcze pecherzyka w 5 tyg - bo wiecie dziewczynki, idzie sie z nadzieja ze juz tam cos malenkiego jest, rozwija sie a tu nic:( ale w tej chwili najwazniejsze dla mnie jest zdrowie tego malenstwa no i moje, zeby moj organizm to dzielnie przetrwal:)

Odnośnik do komentarza

Kuchnia meksykańska to jest to :) Skończyło się na tym, że obiad przygotował mój M., bo musiałam trochę wysiedzieć w przedszkolu. Zrobił takie pierożki z c.francuskiego i właśnie mięsia w meksykańskich przyprawach.

Dla odmiany :D to jemu zbaloniał brzuch :) a mój jest wreszcie w rozmiarze jeansowym :)
Ach jak to fajnie czuć swój malutki brzuszek - zaliczyłam wprawkę przed 4 m-cem.

Dziś repeta:)

Pozdrawiam ze słonecznego Poznania /co z tego, że -4 Celsjusze/

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim! cały dzień deszczowo, aż mnie nastroiło i postanowiłam zrobić porzadki w szafie. mam wilczy apetyt, musze uciekać do kuchni coś wszamać. wczoraj najadłam sie śledzi i całą noc mnie suszyło. mdłosci miałam na samym początku, teraz przeszło mi, pozostała senność i zmeczenie. Tina, dziekuję za wsparcie. Mam nadzieję, że wszystkim nam sie uda. jesteście tak pogodnie nastawione, że aż wam trochę zazdroszcze. Mnie przestraszył mój gin, ale nie będę go zmieniać, bo lepszego nie znajdę. pozdrawiam!:picnic:

Odnośnik do komentarza

witam czerwcówki :)

widzę że nie tylkou mnie zimno wrrrr strasznie zimno przydałoby się :sun: no ale cóż .... trzeba się cieszyć ztego co jest

Powiem wam że dzisiaj było mi tak niedobrze w pracy że szok oj coś mi się wydaje że na córcie bo mam całkiem inne poczucie jak wcześniej z Gabrysiem Okaże się :))))

Dzisiaj próbowałam sie dodzwonić i umówić z moim lekarzem z przychodni i znowu sie nie dodzwoniłam ja i mój M próbujemy od poniedziałku i nikt nie odbiera Pojechaliśmy do tej zasranej przychodni i co pani mi powiedziała że dzisiaj już nie ma wolnych miejsc i próbuj w poniedziałek dzownić Jak to usłyszałam jak zaczelam krzyczec żeby łaskawie odbierały ten telefon to ona że odbierają a ja nie sądzę bo dzwonię od poniedziałku i nikt nie odbiera jejku tak krzyczałąm że wszyscy na mnie patrzyli i naodchodne jej powiedziała, dzięki za piepszoną pomoc to wszyscy zaczeli sie śmiać I przyjechaliśmy do domu oczywiscie po drodze zwyzywaam szmaty i napisłam własnie zażalenie do ich kierownika i w poniedziłąek nie idę do pracy i idę je złożyć i piepsze je ... wrrr bardzo sie zdenerwowałam ale już nie mogłam Mój M mie uspkajał ale nieda sie czasami wybuchłąm teraz mi lepiej już

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie czerwczoweczki i szczegolnie cieplo nowe kolezanki!

U nas pogoda przepiekna! Swieci slonce i nie ma ani jednej chmurki, ani jednej. Nie moge w to uwierzyc i cos mi sie zdaje ze jeszcze zaliczymy wieczorny spacerek. Oby jutro tak bylo to moze pojedziemy nad ocean troche powdychac jodu:-)
Admiran trzymam kciuki w takim razie i za Ciebie i za mnie bo tez ide w poniedzialek na wizyte.

Panterka no to faktycznie im sie nalezalo OPR, co to za przychodnia ze sie nie mozna dodzwonic przez kilka dni. Powiem ci ze znam troche te realia bo kiedys mialam tu powazne zapalenie tchawicy i ledwo sie doczolgalam do przychodni a one ze nie ma mejsca i juz! Mozna by na ich oczach umierac a i tak maja to w d...

Pozdrowionka dziewczyny, ide cos zjesc:-) Moja dzidzia to rowniez zarloczek:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

Hej Czerwcóweczki :*
Panterka gratulacje :D hehe zawsze coś :D
Ewcia co do eskulapu...jestem totalnie na NIE przez wielkie N! rodzilo tam rowniez i moich znajomych wiele. W niejednym przypadku niestety zdarzało sie i tak, ze bobasek dostawal dziesiątke Abgara i wychodzil(tzw."klinika jednego dnia"), a po kilku dniach zaczynalo sie dziac cos zlego :( wiadomo, ze wszedzie zdarzaja sie takie sytuacje, wiele kobiet rodzilo szczesliwie w tej klinice i klinikach tego typu w calej Polsce- w tym moja chcrzesniaczka sie rowniez tam wlasnie urodzila. Zrazila mnie przede wszystkim historia kobiety, która lezala na sali z moja siostra i .....udusila swoje dziecko podczas karmienia....eh...oczywiscie sa to baaardzo rzadkie historie i wiadomo, ze rodza sie tam zdrowe malenstwa i wszystko jest w porzadku, ale ja osobiscie jednak wole polezec z moim maluszkiem troszke dluzej i spokojnie wrócić do domku...no, ale to nie miejsce ani czas na smucenie sie, bo my musimy teraz chodzić tylko z uśmiechniętymi dzióbkami :D:D
Pozdróweczki dla WSZYSTKICH:*

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziewczynki mam pytanko. Wlasnie natrafilam na pewna sprzeczność...jak mowilam wczesniej- u ginekologa nie bylam jeszcze, poniewaz wszystkie znajome "mamy" uspokajają mnie, ze powinnam sie wybrac dopiero w 6 tygodniu. W zwiazku z tym ratuje sie internetem i kalkulatorami wyznaczającymi tydzień ciąży. Na kalkulatorze tutaj- na parentingu wychodzi mi tydzień 2i5 dni, natomiast na wszystkich innych stronkach wychodzi: JESTES W 5 TYGODNIU CIAZY...hmm...jest różnica...moze Wy mi pomozecie.... data OM 13.09 i ta wlasnie zawsze wpisuje...skad rozbieznosc?

Odnośnik do komentarza

Myfuńka ja tez mam date OM 13.09:D:D hihi, a wiec to jest tak ze ciaza ma 40 tygodni ale wlasnie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, a od zaplodnienia 38 tygodni. Lekarze licza tygodnie ciazy wlasnie od OM:) Tak wiec jesli pojdziesz do lekarza za tydzien to juz sie wszystkiego dowiesz::): bo to bedzie 6 tydzien::): Popatrz na ta stronke::): Piąty tydzień - BabyBoom, to jest wlasnie Twoj tydz ciazy::): Zobacz sobie co ma juz Twoje dzieciątko::): A raczej nasze dzieciatka bo mamy z tego samego tygodnia::):
A jakie dlugie cykle mialas??
I co do eskulapu, to ja tez slyszlam nieciekawe rzeczy na jego temat, dlatego mimo namowin ze strony kolezanek poszlam do naszego szpitala. Przelezalam po cc 7 dni, ale mialam pewnosc jak wychodzilam ze spzitala ze wszystko ze mna i z malenstwem jest ok. A wiem ze jak tam dziewczyny rodzily to na 3 dzien po cc juz do domu szly i nawet z zoltaczka dzieci do domu puszczali.... ehhh
Ale wlasnie nam sie trzeba cieszyc z obecnego stanu::):
Panterka mnie zgaga tez meczy ale tak co 2 gi dzien::): szczegolnie jak sie najem strasznie duuuzo::):
Dziewczyny 3mamkciuki za wasze wizyty u gin::): Do mojej wizyty jeszcze hmm niespelna 2 tyg...
Dobrej nocki i do uszlyszonka ::):

Odnośnik do komentarza

Myfuńka
Kurcze dziewczynki mam pytanko. Wlasnie natrafilam na pewna sprzeczność...jak mowilam wczesniej- u ginekologa nie bylam jeszcze, poniewaz wszystkie znajome "mamy" uspokajają mnie, ze powinnam sie wybrac dopiero w 6 tygodniu. W zwiazku z tym ratuje sie internetem i kalkulatorami wyznaczającymi tydzień ciąży. Na kalkulatorze tutaj- na parentingu wychodzi mi tydzień 2i5 dni, natomiast na wszystkich innych stronkach wychodzi: JESTES W 5 TYGODNIU CIAZY...hmm...jest różnica...moze Wy mi pomozecie.... data OM 13.09 i ta wlasnie zawsze wpisuje...skad rozbieznosc?

Myfunka zakladajac ze masz regularne cykle to jestes w 4 tyg i 5 dniu ciazy od OM (i tak policzy Ci lekarz) natomiast wiek dzidzi to 2 tyg i 5dni. Te dwa tygodnie to roznica miedzy Twoja ostania misiaczka a dniem zaplodnienia, gdzie jeszcze nic sie nie dzialo ale lekarze doliczaja te dwa tyg do czasu trwania ciazy. Troche to chaotycznie napisalam ale mam nadzieje ze Ci to troche pomoze:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...