Skocz do zawartości
Forum

Jak nie zwariować-czyli mamusie na wychowawczym :))


lella

Rekomendowane odpowiedzi

martusia9876
tak samo nie wie ile mi przysluguje urlopu jesli jestem zatrudniona na 1/2 etatu ja jej mowie ze 20 a ta ze 13 mowie ci masakra

To kto prowadzi u was ksiegowosc??
Bo jesli szefowa to wspolczuje, a moze masz jakies kolezanki ktore pracuja w innych firmach i moze ona by spytaly kogos. Wiesz ja odkad siedze w domu to wypadlam z obiegu

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

martusia9876
Hej dziewczyny czy oriętujecie się ile przysługuje dni wolnych od pracy jeżeli pracujesz na 1/2 etatu a chodzisz 3 razy w tyg. 2 razy po 8 i raz 6 jeśli tak to piszcie

To się przelicza proporcjonalnie do ilości przepracowanych godzin.
Jak nie możesz dodzwonić się do PIP-u, to może się tam wybierz osobiście. Zawsze są dyżurujący prawnicy.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

powiem ci że mój M pytał się u siebie w pracy księgowej i mówiła że 20 a jej jakieś dwie koleżanki co w tym siedzą mówią ze 13 . Ona wogóle jest zakręcona ze .... przyjezda 2 pietra nizej do swojej tesciowej i nie moze wejsc do mnie po papiery i porozmawiac tylko ja specjalnie musze do niej jechac bo ona nie ma czasu jak to mowi

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Dziubala
martusia9876
tak samo nie wie ile mi przysluguje urlopu jesli jestem zatrudniona na 1/2 etatu ja jej mowie ze 20 a ta ze 13 mowie ci masakra

20 dni urlopu to raczej nie masz ;)
Ale dziwne, że w pracy nie umieją Ci pomóc.

dlaczego uwazasz ze nie mam jezeli ja pracowalam 3 razy w tyg. po 8

Odnośnik do komentarza

martusia9876
powiem ci że mój M pytał się u siebie w pracy księgowej i mówiła że 20 a jej jakieś dwie koleżanki co w tym siedzą mówią ze 13 . Ona wogóle jest zakręcona ze .... przyjezda 2 pietra nizej do swojej tesciowej i nie moze wejsc do mnie po papiery i porozmawiac tylko ja specjalnie musze do niej jechac bo ona nie ma czasu jak to mowi

Wiesz co, coś mi świta, że faktycznie to będzie 13 dni urlopu, ale zaraz sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

martusia9876
Dziubala
martusia9876
tak samo nie wie ile mi przysluguje urlopu jesli jestem zatrudniona na 1/2 etatu ja jej mowie ze 20 a ta ze 13 mowie ci masakra

20 dni urlopu to raczej nie masz ;)
Ale dziwne, że w pracy nie umieją Ci pomóc.

dlaczego uwazasz ze nie mam jezeli ja pracowalam 3 razy w tyg. po 8

Bo to nie jest pełny etat.

Odnośnik do komentarza

Martusiu, takie coś znalazłam:
Pracownikowi przysługuje 1/12 urlopu wypoczynkowego w wymiarze wynikającym z przepisów prawa pracy za każdy kalendarzowy miesiąc pracy.
Jest to nazwane urlop proporcjonalny 13 dni.
Trzeba pamiętać jednak, ze 1 dzień urlopu odpowiada 8 godzinom pracy. (13x8= 104 godziny). Ponieważ pracownik jest zatrudniony na 1/2 etatu to wymiar czasu jego pracy wynosi 4 godziny, tak więc faktycznie pracownik wykorzysta i tak 26 dni- 104 godziny/4 = 26.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Po 2 deszczowych i pochmurnych dniach nie umiem sobie wyobrazić słonecznego dnia ;)
Kolejną kawkę chętnie wypiję :D

Anecia - dobrze, że jest postęp w zdrowieniu.

u nas wczoraj było brzydko a dziś już lepiej nawet słońce czasem wyjdzie, choć za ciepło to też nie jest

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...