Skocz do zawartości
Forum

Jak nie zwariować-czyli mamusie na wychowawczym :))


lella

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukujemy do rozmowy w programie telewizyjnym kobiety, która nie chciała mieć dziecka, ze względu na swoje pasje, a mimo to urodziła i bardzo się z tego cieszy. Zależy nam na takiej osobie, która powie, że urodzenie dziecka nie musi wiązać się z rezygnacją z własnych marzeń. Najlepiej, żeby była to mama z okolic Warszawy. Nagranie planowane jest na niedzielę 18 marca w Piasecznie.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 693 41 52 49

Odnośnik do komentarza

Mam 9-letnia córeczkę. Na Wakacje chcemy lecieć na Folrydę do DisneyWorld. Córeczka bardzo mnie prosi bym tam wypożyczyła dla siebie pojazd, który po ang. nazywa się ,,mobility scooter" (nie wiem jak to po polsku), cos takiego: http://wheelchairassistance.com/mobility-scooter/mobility-scooter-seats.php . Nie jestem w ciąży, jestem zdrowa, córeczka po prostu nie chce bym się męczyła chłodzeniem po tak dużym obszarze. Poza tym zobaczyła w necie Tori Spelling na czymś takim i chce bym ja tez tak wygodnie miała. Zgodzić się ?? Jeśli tak to chyba wypada bym była na tym pojeździe ślicznie ubrana (ładna suknia lub biała bluzka z kołnierzykiem, falbankami, koronkami, zapinana na guziczki + spódniczka) bym już do końca wyglądała jak Księżniczka ?? Mam nie wstawać wcale z pojazdu, córeczka ma iść grzecznie cały czas obok, podawać mi wszystko prosto do rączek, schylać się jak coś upadnie itp. ???:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...