Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny u nas dzisiaj pogoda do bani pada deszcz brrr zimno nic mi sie nie chce a musze pranie sciagnac z góry i nastpne nastawic do prania i tamto prasowac Zurek juz ugotowany keilbaska z zamrazalnika wyjeta i jeszcze jajeczka musze ugotowac aa i odkurzyc bo wczorja bawilam sie w Super Pnia domu heheh i czyscilam Bartoszka pizamke z kudełków które powychodzily i wygladała jak brudna wziełam swoja mazynke do golenia (oczywiscie jednorazówke) i zaczełam usuwac kudelki słuchajcie dziewczyny normalnie szok jestem pod wrazeniem pizamka wyglada jak nowa kudleki zniekneły tzn sa na dywanie heheheh(nie chcialo mi sie juz wczoraj odkurzac :P ) To chyba tyle co u nas Barti zrobil sie mamin synek wszedzie mnie ciągnie za reke niegdzie sam nie pójdzie wrrrrr dobrze ze chociaz tatus jak pryjdzie do do tatusia sam pójdzie czasami

Ucia sliczna sypialnia sliczne zdjecia ze spotkania zazdroszcze Wam ze tak niedaleko siebie mieszkacie

kate super ze dalje bez smoczka za pomnie jeszcze pare dni i wogole o nim nie wspomni i pokazuj adidaski :Uśmiech:

Niki super ze Wam sie udaloz tym mieszkankiem po remoncie bedzie jeszcze. Moje gratulacje

Grzecha cos pisalas o tym czy mam siostre nienie mam siostry mam tylko brata ale podobno mam sobowtóra hehe tylko nie wiem gdzie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

no i jestem,postaram sie choc troszke odpisac,potem idziemy do councilu a poem na sniadanko gdzies:)
Co do mieszkania to juz sie oswoilismy,wiem juz co dam Niki do pokoju,wybralismy wstepnie panele,rozgladam sie juz za kafelkami i mamy juz potencjalna firme gdzie chyba kupimy,pokaze wam stronke

L&D Tiles,

zastanawiam sie jeszcze nad kolorami w pokojach,moze znacie jakies fajne stronki z wnetrzami?No u Niki tradycyjnie chcialabym rozowo albo zrobie tematycznie i wszystko od fifi albo z in the night garden ,no a co z salonem,kuchnia,sypialnia,lucjan chce duzy pokoj lososiowy al jakos nie jestem za tym choc w sumie sama nie wiem:-/

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!

Mam dobry humor od rana:)
Kuba cały czas mnie rozśmiesza i rozczula. Rano posikał się w piżamki, a ja mówię, że mnie to nie obchodzi i jak posikał to niech tak lezy, a on nieee... plasiam (przepraszam), od razu się uśmiałam i poszłam go przebrać.
Drugi raz to nie mógł wtaszczyć hulajnogi na kanapę i woła - ratunku!!!

Idę dziś na imprezę z koleżankami z pracy więc dziś wieczór relaksu :) Na szczęscie Duduś dał mi pospać od 6 do 8.30 oglądał bajki na mini mini ! Kiedys myślałam, że smoczek to jest wybawienie rodziców, a teraz myślę, że są to bajki!!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Astra dziękuję za podziękowania w poście :) Nawet nie wiedziałam, że tak można robić. Fajnie wymyślili z tymi podziękowaniami :)
Ja mam pare ubranek Nikoli, które właśnie się mechacą, ale mam maszynkę specjalną do odzieży. Polecam Ci ją, jest nie droga - ja swoją kupiłam w granicach 20-30zł, a naprawdę daje efekty. Kiedyś dresik Nikoli właśnie "naprawiłam" ta maszynką i wyglądał jak nowy. Myślę, że taką zwykłą maszynką jest więcej roboty więc aby zaoszczędzić sobie czasu polecam tą specjalną.

Uciu wow!! Sypialnia wygląda imponująco. I jakie piękne panele :Podziw: Zdjęcia z wizyta naprawdę super :) A Milence widocznie spodobał się Maciuś skoro sama później go całowała (w sumie wcale się jej nie dziwię) :)

Kate dzięki za wiarę we mnie :) Gratuluję Laurze pożegnania się ze smoczkiem. Widzisz, wcale nie było tak trudno. Nieraz bedzie jeszcze wołała, ale bardzo dobrze robisz, że ją zagadujesz.
A to, że Gosia została zwolniona to był żart Prima Aprilisowy :Uśmiech:

Grzecha szalej, szalej póki masz mamę przy sobie :)

Niki super, że sprawy Wam się ułozyły. Widzę, że jesteś bardzo podekscytowana tym wszystkim :) Ja pewnie też bym była. Kiedy się wprowadzacie?

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny:Podziw:

u mnie tez duzo pracy, zwlaszcza ze M dzisiaj nad ranem pojechal do warszawy, wraca dopiero okolo polnocy w piatek:Trudy:
dobrze ze chociaz pogoda w miare i mozna wyjsc z domu, no i piatek mam wolny!!
dostalam dzisiaj w pracy nowy telefon samsung d900i i sie ucze obsługi, hihih, do tej pory mialam nokie - o niebo łatwiejsza ale ten juz taki nowoczesny:Uśmiech:

grzecha masz usprawiedliwona nieobecnosc, baw sie dobrze z mamą:Psoty:

gosia wczorajszy tekst o zwolnieniu łyknęłam;-) a teraz gratuluję wygranej w konkursie ofert o prace!!!!!!!!

uciapiękna sypialnia!!! uwielbiam taki surowy styl, kolory ładnie dobrane a podłoga sliczna, taka ciemna stylowa:Podziw:
Zdjęcia mimo jakosci (ja tam nie widze złych ujęć;-), bardzo ładne, nawet udalo sie posadzic wszystkie chodziaczki do wspólnej fotki:Podziw:
Czytalam ze nastepne zawody Kamila w Szczecinie!!!! Moze sie wybierzesz i nas odwiedzisz od razu???????? Byłoby super:Uśmiech: A wiesz dokladnie jaki termin tych zawodów i w jakiej szkole??
Wtedy naocznie zobaczysz moj kolor włosów, hihihihi
Smacznego serniczka i buziaki dla Twojego M z okazji urodzin:Święto:

Niki ciesze sie ze udalo sie z mieszkankiem i ze macie juz plany zmiany jego wnętrza:Uśmiech:

Madzia ale synus dał Ci pospac!!!!:Uśmiech: u mnie niestety to nie wchodzi w gre bo same sie budzimy o 7.30 i wtedy juz wstaje i dzialamy obie: Nina wysiaduje nocnik a ja popijam kawusie:Padnięty:
Fajnie ze ze wspolniczka macie wspolny front i prace nad agencją bedą sie posuwac i rozkręcac!! macie juz jakies zlecenia?? w razie czego moze bede mogla pomoc:Uśmiech:

Wiolu, kate sprawy nocnikowe sie posuwają, w zasadzie nic sie nie zmienia, poza dłuższymi przerwami w sikaniu i krotszym siedzeniu na nocniku, czyli jak dla mnie to super:Podziw: Nina juz wie ze chodzi po domu bez pampa w samych majteczkach "dorosłych" i tylko na spacer jej ubieram pieluche, czasem pierwsze siuski popusci ale szybko ją sadzam na nocnik i wtedy robi wszystko co jej zostalo:Uśmiech:
powiem Wam ze myslalam ze bedzie gorzej ale po prostu utrafilam w jej moment gotowosci, dlatego Laura jak bedzie gotowa tez Wam szybko pojdzie, zwlaszcza ze bedzie cieplo i bedziecie na dzialce!!:Uśmiech:

astra ale z Ciebie pracowita kobitka!!! nie dosc ze wszystko ugotowane to jeszcze posprzatane i dziecko zaopiekowane:Podziw: w ogole bije od Ciebie taka zarazdnosc i optymizm:Podziw:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

kim dziekuje za dobre slowo jakos sobie radze chodz czasmai ogarnia mnie totalne lenistwo i nie chce mi sie nic staram sie wszytsko w domu robic na bierząco ale nie mieszkay sami mamy duzy dom ale mieszkamy z babcia ktora przez 5 lat mieszkala sama mamy znia same konflikty co rpawda dom jest przepisany na mnie ale ona tu mieszka i dopóki zyje nie zrobie zadnych remontów bo mi szkoda jets to tak uparta osoba ze sie nie da inaczej na dole mamy 3 pokoje w tym jeden jest babci a drugi nasz i 3 to taki duzy goscinny My z Baroszkiem jestem w jednym z pokoi to sobie wyobraz ze my w trójke plus rzeczy nasze ciuchy i wogole na gorze sa tez nasze rzeczy ale cała gora jest do remontu kupilam 2 lata temu nowy karnisz na góre do pokoju to spadal mi bo sciany sa strae i sie kruisza wiec schowalam na strych. Ona chomikuje rozne stare rzeczy ktorych nie używa c doprawoadza nie do stanu nerwicy. Juz wiele rzeczy wywalilam a jeszcze 3/4 nadaje sie do wyrzyceia ale ona nie da. Pozatym mamy jedna wspólna kuchnie wiec juz wogole jestem uzaleniona ona gotuje sobie sama My sami. Dlatego świat w domu jeszcz enie robilam i chyba zrobie dopiero po jej smierci.Dlatego jestem troszke z wieloma rzeczami związana wlasnie przez nia wogole to jest taki szpieg slyszy wszytsko nie wazne ze uslyszy piate przez dziesiąte a później opowiada juz takie nie stworzone historie obcym ludziom. Ale juz sie chyba przywyczaiłam. Juz nie wspomnie ze dzieli rachunki na 3 Na mnie Na R i na nia (brakuje zeby dzielila na 4 chyba by ja szlak jasny trafił)to juz wogól nie jest dla mnie zrouzmiale bo przeciez ja nie pracuje no ale nie przetłumaczysz satrej głupiej babie ona ma taka emeruture na siebie sama jak mój mąż co zarabia na nasza cala rodzine. I My mamy miec a ona nie. Wogole ubiera sie jak jakis łachman brudas i wogole ehhh szkoda dziewczyny gadac długo by tu opowiadac. Osttanio mysleliśmy na drugim dzeckiem ale jakos czarno to widizmy w tej sytuacji a tak bylo by drugie odchowalo by sie i pozlabym do pracy a dzieci do przedszkola. Nie wiem sama co zobic. Jak to moja mama powiediala młodzi powinni mieszkac sami no ale tak wybralismy wiec mamy musimy sie męczyć, dlatego wiekszosc rzecy robie rano jak babka jeszcze spi albo w poludnie jak ona gdzies wychodzi. jakos sobie radze chociaz wiem ze moglo by byc lepiej. Ale sie rozpisałam :Uśmiech::Uśmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Ucia
Ja mam pomysł !!! Ja Cię zapraszam, Was wszytskich do siebie jak będziecie na te zawody jechać!!! Zostaniecie na noc. Ty będziesz zadowolona, że będziesz z Kamilkiem, a my się spotkamy! Mojego M nie będzie, do 10 maja - mam luz :)
Dobrze, że Kamil na wesoło przyjął porażkę :)
Sypialnia boska!!! Łóżko piękne !!! Z Ikei? Szafa i podłoga też, rewelacja, wszystko bardzo mi się podoba!
U nas też nabór wzniosków w czerwcu w ramach tego programu, któy mi pokazałaś :)

Astra
Masz nieciekawie z babcią, ale Ucia ma rację ze wszystkim. Z jednej strony cięzko bo to strasza osoba i nie da sobie nic przetłumaczyć, z drugiej to w końcu jej dom. Nad drugim dzieckiem myślałam tak intensywnie 2 dni temu i nie wymyśliłam nic, chyba ciężej się zdecydować niżna 1. Teraz żaluję, że nie zdecydowałam się na jedno po drugim.

Gosiu

Gratulacje !!! Życzę Ci, aby nowa praca spełniła Twoje oczekiwania! Ze starej pracy ciężko będzie zrezygnować, zawsze jest trudno. Masz bynajmniej wymówkę, możesz zwalićna ta podwyżkę... Ale wczoraj wykrakałaś! Napisz na czym polegał konkurs.

Niki
Fajnie wyszło z tym mieszkaniem. Będziecie wynajmowac za grosze, a zrobicie sobie tak jak będziecie chcieli! Pokazuj nam na bierząco jak postepy w remontowaniu. Mi się wiele rzeczy podoba...

Kim
Fajnie, że dostałaś nowy telefonik, daj znać czy fajny, boj a w czerwcu wymieniam i nie wiem czego chcę. Cięzko masz bez M, ale nacieszysz się bynajmniej sama Ninką. A Ty pracujesz jeszcze na pół etatu czy juz na cały? Często masz wolne.

Kate
Pokaż buciki!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

ufff,nareszcie udalo mi sie na moment usiasc.Nie wiem na jak d;lugo bo nikola jest blisko :) ale cos tam poodpisuje i napisze co u nas.
Wyobrazcie sobie ze puscilam sobie dzis niki do ogrodka,z kuchni mam okno na ogrodek i ze tak powiem jest on na wyciagniecie reki.Ja gotowalam i zagladalam na nia a ona sie bawila.Niestety ponioslam "straty" hehe,spodnie z dziurami na kolanach,gril wywalony na środku ogródka hehe.wy tez tak puszczacie czasem dzieci?Strasznie sie jej podobalo hihi

ucia jakosc zdjec naprawde jest ok,nie widac zeby cos bylo z nimi nie tak.Dzieciaczki przekochane-super sie bawily,az milo popatrzec:)

Astra ojej nie zazdroszcze sytuacji z babcia choc jak wiesz my tez mamy taka "babcie "w domu i doskonale wiem o czym mowisz z tym ze ja owrzeszcze Tomka i jest ok a z babcią t wiadomo jak to ze starszymi ludźmi,trzeba dużo wyczucia,taktu,delikatności.Też sądzie ze może jakbyś zrobiła górę i poprostu zamknęła drzwi i tyle,oczywiscie mozecie sie odwiedzac z babci a nawzajem ale zeby bylo zaznaczone ze to jednak jest wasze krolestwo i goscie mile widziani ale to jednak jest wasze.Wiesz o co mi chodzi?!mam nadzieje ze 3wyrazilam sie jasno?!Wybacz ze taki mam rozlazly dzis "jezyk" ale wiesz jak to z pedagogami bywa,czesto skomplikowany jezyk,1000 mysli na minute-zboczenie zawodowe:)

Kim oooooooo,nowy telefonik,zazdroszcze:)zaraz lookne ale mialam stosunkowo samsunga i bylam mega zadowolona-niestety przez lucka go zgubilam i kupilam rozowa motorole z klapka ale tez mi sie podoba:)

cdn

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Kim
Fajnie, że dostałaś nowy telefonik, daj znać czy fajny, boj a w czerwcu wymieniam i nie wiem czego chcę. Cięzko masz bez M, ale nacieszysz się bynajmniej sama Ninką. A Ty pracujesz jeszcze na pół etatu czy juz na cały? Często masz wolne.

Madzia dam znać!!!! na razie go rozpracowuje;-) podoba mi sie bo to slajder, zreszta nie ma porowniania do mojej poprzedniej nokii.
pracuje 4 dni w tyg, a w miedzy czasie poswiecam sie jeszcze tej 2 pracy, chcialabym miec wiecej czasu - naprawde!!:Uśmiech:
Madzia ja tez codziennie mysle o dziecku i zachowuje sie jak choragiewka - raz chcę, raz nie. moj m ma metlik w głowie, choc on chce 2 dzieci, ale ja sobie nie dam rady, co za dylematy!!

Kim dziękuję Miło, ze dostałaś nowy telefon, aż sobie później zobaczę co to za model, bo te cyferki nic mi nie mówią
Szczecin powiadasz? Fajny pomysł, ale nic z tego nie wyjdzie, bo oni z reguły jadą na weekend, a ja Maciusia nie zostawię samego Z kolei na 1 dzień to zbyt daleko. Będzie jeszcze okazja żeby się spotkać, Madzia rzuciła luźny pomysł Dlatego też wstaw foteczki, please

ucia ja jestem za tym zebys przyjechala razem z Maciusiem!!!!:Psoty: Madzia ma doskonaly pomysl, a ja siedzialabym u Was zamiast w pracy, hihihi, oczywiscie u mnie tez jest gdzie spac:Psoty: przemysl wiec nasza propozycje:Uśmiech:
jakies nowsze zdjecia mam na telefonie, zgram wiec i jak da sie cos wybrac to wkleje, hihi:Psoty:

Niki
ja tez lubie klapki!!! motorola jest fajna w obsludze:Uśmiech:

kate
butki sliczne!!!! nożki tez:Psoty:

Astra ja tez uwazam jak dziewczyny...sytuacja jest trudna tym bardziej Cie podziwiam ze jakos dajesz rade mieszkac i dzielic sie zyciem z babcia!!!!! dziekuje za wyróżnienie:Uśmiech:, wprawilas mnie w zaklopotanie:Nieśmiały:
zycze Ci aby wszystko ułożylo sie po Waszej mysli, choc przed Wami jeszcze wiele....
i odpuszczaj drugiej dzidzi!!!!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

kim, Niki, Madzix, ucia dziekuje za dobre slowa wiem z emusze byc silna a co do drugie dzidzia to powiem ze ze trudna decyzja ale My chyba z mezem zrobimy tak jak i wyszlo z Bartusiem ze jak wyjdzie teraz to bedzie terazjak bedzie później to bedzie później.
Kate butki zajefajne kupilas je pewnie CCC hehe i to za 30 zl :Psoty::Psoty: Pewnie zapytasz skąd wiem a wiem bo moja znajoma kupila córce takie same

Dziewcczyny to ja zapraszam do siebie :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech: przyjedzcie do rzeszowa ktora ma blizej

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

astra192 o a ja nie wiedziałam że można te kudełki zbierać maszynka i kupiłam taka specjalną golarkę o teraz doczytałam że dziewczyny też mają ja moją kupiłam chyba za 6zł :Uśmiech:
Buciki kupiona w BUTIK czy jakoś tak się nazywa ten sklep ale masz racje bo w CCC są takie same tylko już dla Laury nie było numeru
A co do babci to niestety ale starsze osoby są czasami gorsze od dzieci :Histeria:

Madzix
no Kubuś jest świetny i to jego przepraszam mama od razu zmiękła :Uśmiech:
Udanej imprezy z koleżankami :Uśmiech:

Wiola nie mówiłam nic o fotce bo ją mam w podpisie:Stop:
Ale jestem ciekawa fryzury Nikoli była grzeczna dała się obciąć? :Uśmiech:

ucia wszystkiego najlepszego dla twojego M z okazji urodzin to ile to już wiosenek?
Dobrze że Kamil się nie zraził porażką i chętny jest na następne zawody :Uśmiech:

Gosia ale mnie zrobiłaś z tym żartem Prima Aprilisowym :Psoty:gratulacje wygrania konkursu:Uśmiech:

kim30 fajny ten telefonik daj później znać jak się sprawuje:Uśmiech:

grzecha
udane zabawy z mamą:Podziw:

Niki nareszcie się zrobiło cieplej to prawie codziennie jesteśmy na działce i Laura sobie może tam biegać do woli :Psoty:

Odnośnik do komentarza

Witajcie moje drogie:)
U nas wszystko gra, właściwie wciąż coś się dzieje. Mama chyba postanowiła narobić mi zapasowych obiadów, bo ciągle coś pichci. Dzis np. wstalam o 11.30 :), kiedy razem z Adim wrócili ze spaceru, w domu bylo posprzatane, zakupy zrobione, w piekarniku piekly sie miesa itd:) No i kawa czekała na stole ze świeżutkim pączkiem:) Żyć nie umierac:):):) Potem odwiedzila nas Monika z Wiktorkiem, po poludniu spacer, a wieczorem byłyśmy w kinie na "Nie kłam kochanie". Nic specjalnego, zwyczajna komedia romantyczna, ja za takimi nie przepadam dlatego raczej nie polecam. W sumie przyjemny film, ale bez szału:)

Wiola zatem czekamy na fotki młodej damy, my tez moze nawet juz jutro strzyzemy Adriana, chciałam mu zapuścić włoski na trochę dłuższe, ale ma bardzo gęste i grube co sprawia, ze ma taką dużą głowke wizualnie, wiec zdecydowanie ładniej mu będzie w krótkich:)

Gosiu przede wszystkim nasze wielkie gratulacje:) Bardzo sie ciesze z Twojego sukcesu:) Pierogi będziemy robić jutro, zaraz potem napisze wszystko co i jak:) Ale nas nabralas, ja w pierwszym momencie tez nie zaczailam:)

Kate buciki sliczniutkie (i jakie zgrabne nozki:)), mielismy takie identyczne choc niebieskie jesienia:)

Astra co do Twojej sytuacji z babcia to ja nie potrafie sie odnieść, dlatego, że moje stosunki z moimi babciami są zupełnie inne. Do jednej w sumie mam mały żal i jest mi bardziej obca, jednak nie potrafilabym nigdy sie z nia poklocic,mam jakis taki respekt w stosunku do starszych ludzi. Sama bardzo boję się starości i samotności w póznym wieku dlatego jestem dla nich bardzo wyrozumiała. A druga to juz w ogole dla mnie oaza milosci. Kocham ja ogromnie! Trudno mi sie postawic w Twojej sytuacji dlatego nic Ci nie poradze:(

Madziu torebki jeszcze nie wybralam, jest ich mnostwo, ale wszystkie raczej eleganckie, ja jednak szukam takiej letniej do wszystkiego. Znalazlam jedna w sam raz, ale byla zielona w paski, nawet juz zamierzalam ja kupic, ale pomyslalam, ze jeszcze pochodze i poszukam w Toruniu:), bo w przyszlym tygodniu jade na tydzien:):):) Jak pisalam wczesniej juz ja na spotkanie sie pisze, nie wiem co prawda ile jest z Warszawy do Karpacza, ale chyba Ucia i np. Wiola to będą miały kawał drogi, moze znajdziemy jakies bardziej wycentrowane miejsce?:) Ciesze sie, ze dogadałyście sie ze wsponliczka:) Jak impreza?:) Zrelaksowalas sie troszke?:) Ja od czasu do czasu tez ogladam "Mode na sukces". Nie codziennie, ale tam ciezko wybic sie z tematu. Lubie zreszta popatrzec tam czasem na stroje, wnetrza itd..:) Z tym testem to sie nabralam:)

Uciu ale masz całuśnego synka:) Z Milenka stanowią cudną parę, a jak Maciusiowi urosły ostatnio włoski:) Zauwazylam na zdjeciach na N, ze masz swietne krzesla, to tapicerka czy skora? Buciki pierwsza klasa:) Jeszcze raz napisze, ze sypialnia pierwsza klasa, piękne to łóżko:) A z Kamila bedzie jeszcze super szermiarz, z takim nastawieniem napewno mu sie uda, wiekszosc by sie poddala, a on chetnie chce probowac dalej. To super cecha:)

Niki super, ze z mieszkankiem sie udalo:) Teraz czeka Was urzadzanie, to troche pochłania, ale fajnie tak poplanowac wlasny kąt:)

Kim a Ty zmienilas fryzurke czy kolor? Trzeba bylo zabrac sie z M do Warszawy i nas odwiedzic.:) Nastepnym razem zapraszam:) Zaraz sobie obejrze Twoj nowy telefon, bo nie bardzo kojarze, a szukam tez czegos dla siebie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...