Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Hej cioteczki:) Mama właśnie pojechała, ale nie smucę się za bardzo, bo za tydzien ja jadę do domu.:)

Gosiu pierogi napewno sie udadzą, wierzę w Twoje zdolności kulinarne:)

Kim ale Ninka już duża dziewczynka:) Ślicznie wyglada tak cała na różowo:) W ogóle jest prześliczna zresztą:) A piesek widzę już zaliczył kąpiel w tym roku:)

Uciu Twoja nieobecność oczywiście jest usprawiedliwiona, życzymy udanej imprezy
urodzinowej:)

Niki jak sytuacja? Co do nadzerki tez wciaz slysze sprzeczne zdania, moja obecna ginekolog stwierdzila, ze narazie lepiej sie wstrzymac, bo jesli planuje dzieci to po zabiegu moze mi byc ciezej w ta ciaze zajsc. Z kolei lekarz u ktorego chodzilam prywatnie w ciazy radzil zabieg zrobic. Oboje sa bardzo dobrymi lakarzami i juz nie wiem kogo sluchac, chyba wybiore sie do trzeciego:)

Astra trzeba zatem sie starac dalej o tą dziewusię:) A M. sie nie przejmuj, czasem im się nalezy:)

Madzia Slyszalam ostatnio gdzies w radio chyba, ze ZUS robi teraz akcje, tylko nie pamietam czy w calej Polsce, czy tylko w jakims regionie i mowili, ze odkryli, ze co 3-4 zwolnienie jest ...no wiadomo. Chociaz podejrzewam, ze ktos rzeczywiscie mogl sie przyczynic;), tak to jest, dobrego pracodawce tez podobno sie poznaje nie po tym jak zaczyna, ale jak konczy:) Chamstwo, ale sie nie martw. Napewno wszystko bedzie dobrze!

Wiolu no ja wlasnie myslalam o tym namiocie na dzialce u rodzicow, chyba kupie, sama z checia sie w nim pobawie:)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczeta:) Posiedzialam troszke przed tv, ale w koncu wybralam jednak komputer, bo S. zalaczyl jakis film zupelnie nie w moim guscie:) Jutro jedziemy na obiad do tesciow, wiec pewnie wrocimy pozno i odezwe sie dopiero w poniedziałek. Powinnam miec teraz wiecej czasu dla was w dzien, bo mama nagotowała mi obiadow na cały tydzien, wiec bede miec kolejny urlop pd kuchni:)

Wiolu miłego wieczoru i uważaj ze spozyciem:)

Madzia no to miałas laby dzisiaj troszke, fajnie, ze Twoj M. tak duzo czasu poswieca Kubusiowi:)

Gosiu najpierw co do mojej mamy to wady tez ma:) Przede wszystkim za duzo mowi, ostatnio to juz w ogole buzia jej sie nie zamyka:), ale ogolnie jest super:) Mamy naprawde swietny kontakt, to moja najlepsza przyjaciolka:) Z tym gotowaniem to ona specjalnie nie szaleje za kuchnia, robi mnostwo, roznych i dobrych rzeczy, bo moj tata jest bardzo wymagajacy, ale w kuchni jest tak szybka, ze wcale duzo czasu tam nie spedza. W ogole jest wulkanem energii. Super, ze pierogi sie udaly:) Wiedzialam, ze dasz rade i beda pyszne:) Jak ciasto jest za twarde to zawsze mozesz dolac troszke wody lub maki gdy jest odwrotnie:) Ja na kucharke sie nie nadaje, ale fryzjerka to chcialabym byc bardzo. Nawet w tym tygodniu zastanawialm sie nad tym, ze moze poszlabym na jakis kurs fryzjerstwa. Moja babcia, ktora mnie wychowywala jest fryzjerka i kiedy bylam mala, a ona przeszla na emeryture to chodzilam z nia po domach do jej klientek i czasem pomagałam np. podajac wałki. Wtedy jednak marzyłam o pracy w mięsnym, aby z mamą nie musiały stać w kolejkach:):) Może jednak gdzieś tam jednak tą miłość do fryzjerstwa odziedziczyłam:). Musze Cie bardzo pochwalic, bo uwazam, ze zachowałas sie super proponujac swojej szefowej pomoc:) Na zupę ogórkową to narobiłaś mi ochoty, nie pamiętam kiedy jadlam:)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Ja też zajrzałam na chwilkę i się zameldować że u nas wszystko ok
Dowiedziałam się że ta starsza pani była u lekarza i nikogo nie powiadomiła ale mi jest dziwne że od rana do wieczora jej nie było:/
Niestety nie dam rady nic poczytać bo Laurę coś uchlało i jeszcze nie śpi:Wściekły: a w ogóle wykończyła mnie psychicznie:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

jestem już w PL,zmęczona ale daje rade:)jutro pokaże nasze kiecunie bo dzis juz ciemno i przy swietle nie wyjdzie dobrze fotka
Wiadomość nr 1:Tomek mnie przeprosił.Byłam w szoku bo to nie w jego stylu,ale normalnie przeprosil i prosil bysmy o tym zapomnieli.Odpowiedzialam ze ja nie zapomne-taka juz mam nature,nie potrafie od razu wymazac rzeczy czy zdarzen gdzie mi ktos przykrosc zrobil ale przeprosiny przyjete i jest ok
Wiadomosc nr 2:laptop juz przyszedl do firmy wiec w sobote bede go miec razem z mężusiem

Madzix ojej przykro mi jesli chodzi o wezwanie z ZUSu.Tez domyslam się że ktoś zadbał o ty by ZUS o tobie nie zapomniał.Ale powiem ci ciekawostke:w UK przyjelo sie i nie uwaza sie ze to cos zlego a lecz przeciwnie-obywatelski obowiazek a mianowicie kablowanie.Tam kazdy na siebie donosi,w pracy,sasiad na sasiada jak np babka bierze zasilki jako ze samotna matka a mieszka z facetem ,mowie ci szok-a dla nich to normalka dlatego rozumiem i współczuje ale dasz sobie na pewno rade i wszystko zakończy się pomyślnie.Daj znać jak będziesz już po!
Nie wiem czy przeoczyłam ale czy mogłabys sie wypowiedziec na temat nadzerki,jest to dla mnie wazne wiec zbieram wszelkie info i kazda uwaga na ten temat jest dla mnie cenna

Astra i jak tam mężuś po imprezce?Glowa bolała?Współczuje-Lucjan pije naprawde rzadko ale wiem jak to jest jak facet jest w stanie wskazującym.Jednak nie zdarza się mu to często więc mam nadzieje że jest ok?Trudno,20 zł musisz jakoś przeboleć:)Ale to jest najlepsze,faceci sa niesamowici ,u nas zawsze-nie wiem jak u ciebie ale u nas tak jest czesto ze jak juz sie zdarzy jakas okazja i L wypije to potem ze nie pamieta...:)hehe

Ucia jak po wizycie u dentysty?????A powiedz mi kochana i reszta dziewczyn oczywiscie tez jak dbacie o zabki dzieciaczkow?Bo ja dzis zauwazylam ale nie moglam zobaczyc do konca bo jak niki zobaczyla ze sie przygladam jej zabkom to zaraz zamykala buzie i uciekala a mianowicie zobaczylam mala dziurke taka ciemniejsza w zabku-czy to mozliwe w tym wieku?????Staram sie ja dobrze odzywiac,slodycze naprawde z umiarem a tu juz w tym wieku????Moze to ma tendencje po mnie-ja mam bardzo ze tak powiem problematyczne uzebienie i noic stop cos musze robic z zebami nato,miast Lucjan idzie do dentystuy raz za czas i spokoj-szczęściarz.Powiedzcie jak sobie radzicie i jak dbacie o ząbki?Szczotkują już wasze dzieci ząbki,Nikolka probuje,daje jej czasem ale raczej robi to z zabawy,nie wprowadzilam tego jeszcze jako obowiazku ale doskonale wie co to znaczy wyczyscic zabki i po swojemu szoruje je delikatnie.Prosze wypowiedzcie sie i ty Uciu takze-napisz jak to bylo jak Kamil byl maly.O d kiedy zaczelas generalna dbalość o higiene ząbków i w ogóle jamy ustnej?????

Kim super foteczki a jak Ninka ślicznie robi siku-zazdroszcze bo moja Niki nadal nic.Wie ze nie wolno na podloge,jak sie zesika na podloge to mi pokazuje paluszkiem wie ze tam nie wolno a ja jej tlumacze tlumacze a on nast razem i tak nasika na podloge a na nocnik siada dla zabawy,moze to dlatego ze jestem nie systematyczna?!Moglabys jeszcze raz napisac jak to bylo u Ninki?

Grzecha jak pewnie przeczytalas wczesniej suytuacja sie rozwiazala tzn przeprosil ale ja jestem koziorożcem i nigdy nie zapominam choć stosunki ogólne pewnie wrócą do normy,no taka już jesem.A co do tej nadżerki to naprawdę nie wiem.Po porodzie zmieniłam lekarza,bierze stosunkowo dużo za wizyte jak na nasz region-to dobry specjalista,moja mama miałą z nim przejsciaale wiesz jak to jest gdy lekarz dopiero co swiezo skonczyl studia,kazdy kiedys zaczynal.Teraz jest dobrym i cenionym specjalistaI on mi wlasnie powiedzial ze nadzerka jest niewielka i przed nast ciaza trzebaby to usunac zeby pozniej nie bylo zadnych probemow i bylam swiecie przekonana ze tak ma byc.W necie znow przeczytalam mnoosto sprzecznych opini i sama juz nie wiem.Ja wiem ze internet trzeba czasem potraktowac z przymrozeniem oka no ale gdziestam zawsze jest troche prawdy wiec sama nie wiem co robic.A orientujesz sie moze w cenach?Ile jest ok a ile to np juz nie powinnam sie zgodzic zaplacic?Nie chodzi o to ze chce oszczedzac-bron boze,ale nie chce zaplacic za cos 3 razy wiec chce sie wczesniej poprostu rozeznac w temacie.Wiem ze sa dwie metody:wypalanie i zamrażanie tak?!

Gosia z laptopem to juz bylo wiadomo dawno,tzn dawno juz mi Lucek powiedzial ze zamawia dla mnie laptopa tylko ze on dopiero teraz przyszedl wiec to nie sposob na p[rzeprosiny chociaz L powtarza ze bardzo mnie kocha,wszystko by dla mnie i w ogole dla nas zrobil,i ten laptop to tez jeden z dowodow milosci tylko ja za cholere czasem mu nie potrafie wytlumaczyc ze chcialabym zeby mnie przytulil,naprawde a nie kolejną bluzeczke na przykład a jak mu mowie ze on mi nie okazuje milosci to on mi ze dla kogo niby tak zapiernicza,ze jemy wystarczyloby pare funtow na tydzien i to wszystko dla nas wiec czasem juz rece opadaja.Przytuli mnie,owszem ale nie ma tak ze np idziemy ilica i nagle stanie i mnie pocaluje ale zeby ja go to i owszem,nie jest taki spontaniczny-dobrze ze mnie chociaz za reke trzymie.Natomiast jak zostajemy sami...nie ten Lucek:)
Tomek ma 23 lata,ja w jego wieku mialam juz roczne dziecko,meza,rodzine a on ciagle podnieca sie nad imprezami choc twierdzi ze laske tez chcialby miec tak an stale ale wiek jedno a zachowanie i w ogole jaki tam instynkt...no w srodku jeszcze dziecko,i tu nawet nie chodzi o to ze ja go przez to obrazam,poprostu on taki jest,moze dorosnie...a moze nie...:(
Brawo dla Kaceprka jesli chodzi o smoczek.Zuch chłoppak,ja nigdy nie miałąm tego problrmu bo Niki zawsze pliła smoczkiem ale domyślam sie jakie to musialo byc uciążliwe.Najwazniejsze jednak ze to juz za wami.Jeszcze raz gratki ):
Co do żłobka to by też dajemy Niki tzn w Uk to już normalne przedszkole,bo oni tam nie dzielą na żłobek i przedszkole tylko jest przedszkole podzielone na pokoje i w kazdym pokoju jest inna grupagrupy sa 0-2,2-3,3-4.Byłąm juz nawet ogladac jedno ale nie przypadlo mi do gustu wiec bede szukac dalej.Mamy sznasetylko na prywatnea jesli chodzi o prywatne to ceny sa podobnewiec patrze na to by bylo jak najlepsze a ja juz sie na tym znam:Oczko::)

ojej,troche nadrobiłam mam nadzieje a teraz ide spac dziewczynki bo padam,od 6 jestem na nogach i praktycznie cALY DZIEN W PODROZY

aha zapomnialabym,ale sie wkurw***m na odprawie,nie wolno miec butelek z plynek,mialam 2 buteli wody mineralnej smakowej dla Niki bo ja bardzo lubiw butelkach z dziubkiem i red bulla dla mnie.baba mi ze nie moge tego wziac ja jej ze to male,poza tym zamkniete,jeszcze nie otwarte wiec zadnej niebiezpiecznej substancji tam nie ma a ona miz e nie na to ja jej wiec niech zostawi chociaz wode dla dziecka to mi powiedzala ze mam przelac z butelki plastikowej do takiej dzieciecej ze smoczkiem,napic sie-sprobowaca ta drugo wode zabrala.Ja rozumiem ze maja swoje przepisy ale dziecku i to jeszcze co?!Wode...no roryy,darowalaby sobie:-/

No nic,ide spac dziewuszki,napisze jutro,dobranoc:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny niedzielnie i leniwie - odpoczywam u rodziców...
tyle tu piszecie że nie nadążam czytać więc będę powoli się wdrażać i czasem szepne słówko ...
Madzix faktycznie może mi się pomieszało tyle tego tu że nie ogarnęłam ...:Zakręcony:
Gosia fajnie że o mnie pamiętasz - ja sobie siedzę narazie cichutko,....:Oczko:
Pozdrawiam
to moja córeczka Natalka foteczki z marca 2008
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/615/medium/120.jpg
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/615/medium/012.jpg

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale zescie popisały chyba sie załapie na tą 100 stronke
Ja wczoraj bylam nie do zycia załapałam jakiegos wirusa katar obłedny ale dzisiaj juz po po wypilam chyba z 6 szklanek wapna i rutinoscorbin polopiryna i spac i dzisiaj jak nowo narodzona. Barti rozbrabia jak zawsze a R w domu po raz pierwszy w wekeknd chyba od dwóch miesiecy.

Madzia ale ci dobrze ja tez bym czasam wypachala moich chlopów gdzies na cąły dzien ale nie ma gdzie na basen z amaly a pozatym on jest panikarz maly

Niki super ze Tomek cie przeprosil a co do incydentu na otprawie no to niestety tak to wyglada :Wściekły:

aneciacom pisz wieej i zaglądaj częsciej:Uśmiech::Uśmiech:

grzecha ale ci dobrze mama pewnie ci nagotowala na miesiac chcialabymz eby mi ktos tak nagotowal i jeszcze do tesców na obiad sie dzisiaj załapałas superrr milej niedzieli a co do ogladania filmów na DVD przez mojego R to polowa nie w moim guscie wcoraj przy tym katarze ogladnelam jakis nawet fajny.

Gosia nastepna co wypach chlopa z dzieckiem z domu ale ci dobrze cola +wódka zurawinowa musze w koncu spróbowac :Nieśmiały::Nieśmiały:

kim sliczne focie ja juz ci kiedys pisalam ze masz przesliczna córcie :Uśmiech::Uśmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Astra nie przejmuj sie bo z tego co widze to twoj tez filmomaniak:)Lucjan tez zazwyczaj oglada filmy ktore mnie nie interesuja a on to non stop cos przynosi na mp3 wgrywa i oglada przy tym zapominajac o bozym swiecie a glos na full co mnie delikatnie mówiąc wkur**a bo ja nienawidze jak jest za głosno.

Gosia co ty gadasz,gdzie za gruba,jestem pewna ze przesadzasz,np powiem ci ze ja ogolnie nawet jestem z siebie zadowolona,tzn nie do konca bo mam dosc spory brzuch ale poprostu przyzwyczailam sie i akceptuje siebie taka jaka jestem.Waze ok 67kg,moze kg mniej co najwyzej,mogloby byc mniej,wiem o tym i chciałabym ale jakoś tak...podobam się się sobie i Lucjan tez mi zawsze mówi że jest ok jak się umaluję rano,ubiore także to najażniejsze chyba uwierzyć w sibie a ja naprawdę wierze że nie jest tak zle jak mowisz.Napisz ile wazysz jesli ci to nie przeszkadza oczywiscie.Tomek mi opoeiadal-brat L- ze ma znajomych co bardzo przytyli,laska z gosciem-para-i oni zastosowali diete kopenchadzką,jak ręką odjął ale aż na takie coś o bykm się chyba nie porywała.Wierz mi że na pewno nie jest tak zle i nie dołuj sie niepotrzebnie jeśli jednak naprawde czujesz się źle wiedz że możesz na nas liczyć,bedziemy cie wspierać dobrym słowem i dopingować:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...