Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Madzia mam nadzieję, że humorek sie poprawił :) Oj, mi nieraz też by się przydał taki dzień bez dziecka. Super, że mario tak zajął się Kubusiem

Gosia jak piergi? Wyszły smaczne czy przez okno? :Śmiech: Już doczyatłam, ze wyszly smaczne :)
Co do sprawy Twojej pracy to moim zdaniem postępujesz bardzo dobrze. Chętnie pomagasz swojej szefowej, jesteś skłonna przychodzić w soboty i zostawiać po godzinach. A czy Ciebie doceniali to sama musisz stwierdzić. Jednak wydaje mi się, że gdyby tak było to chyba nie myślałabyś o zwolnieniu.
Brawo dla Kacperka za pozycie się smoczka!!!! U nas jest jeszcze on "w pobliżu", ale chyba musze go już definitywnie wypisać z życia Nikoli :)
Co do żłobka to ja byłam troszkę (w sumie chyba nawet bardzo) przeciwna żłobką, bo dzieci chorują... (i jeszcze pare innych niczym nie podpartych przyzczyn). Teraz wiem, że myliłam się i że własnie żłobek jest super!! Myślę tu szczególnie o tym, że Nikola miałaby kontakt z innymi dziećmi, ja mogłabym pójść do pracy, rozwijać się... Nie wiem Gosiu czy nie za późno jest na składanie podań. U nas podoanie składało się 1 kwietnia.

Aneciacom ale masz śliczną córcię, jaki ma długie włoski. Pisz do nas dużo, dużo i nie siedź cichutko :)

Niki to dobrze, że Tomek Cie przeprosił, ale moim zdaniem to nic nie zmienia. To co się stało to się nie odstanie i przepraszam nie do końca to zmieni. jednak dobrze, że chociaż na tyle go stać. A słuchaj... może on teraz stara się Ciebie "udobruchać" abyś pozwoliła mu dalej mieszakć z Wami?
Dużo, dużo zdrówka dla Niki!!

Astra jak samopoczucie? Mniej boli brzuch przez @? U nas może 3 czy 4 razy zdarzyło się, że M był w stanie bardzo nie trzeźwym. Zawsze po tym były awantury, tzn. ja miałam pretensję. Na szczęście zdarza się to bardzo rzadko :) W sumie ciesz się, ze zgubił 20 zł a nie 200 :Kiepsko:

Kim śliczne zdjęcia Ninki i Petki. U nas jak Nikola siada na nocnik to nieraz też chce różnych zabawek, książeczek :) W sumie najważniejsze, że robi siusiu, a nie czym się zajmuje :)

Grzecha powiem Ci w sekrecie, że my z M bardzo często leżeliśmy sobie w tym namiocie :Nieśmiały: Jak gołębie? Szykują Ci niespodziankę na balkonie?

Ucia, Kate co słychać?

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witam.
A myśłałam, że zostanę niezauważona, bo ja tu tak z cichacza. Jak na razie jestem tutaj ostro zakręcona, połapać się nie mogę co i jak...jednak myślę, że z czasem zajarzę.

Pyt. nr 1- czy można te strony ustawić by czytać od początku do końca? Ja mam tak te str. ustawioną, że zawsze jest ostatni post, a chciałabym wdrożyć się w temat, więc kursorem walczę w dół, by choć przeczytać stronkę. Nie wiem czy ktoś to zrozumiał...

Odnośnik do komentarza

I ja się cieszę z dołączenia nowych majówek !!!
Witajcie kochane, piszcie, nie krępujcie się, czym chata bogata :Śmiech:

Bryzia
Jak tam Wiki w żłobku! Ja Cię pamiętam, nie wiem czy Ty mnie :Śmiech:

Beata
Na razie nie kleję o co chodzi z tą stroną, tak jak Grzecha skupię się wieczorkiem.

Przepraszam, że się nie odzywam, ale od wieczora jestem słomiana wdową, potem będe bardziej dostępna!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

BeataP
Pyt. nr 1- czy można te strony ustawić by czytać od początku do końca? Ja mam tak te str. ustawioną, że zawsze jest ostatni post, a chciałabym wdrożyć się w temat, więc kursorem walczę w dół, by choć przeczytać stronkę. Nie wiem czy ktoś to zrozumiał...

w "na żywo" zauwazylam pytanie i spieszę podpowiedzieć
w ustawieniach (szary pasek na gorze strony, pierwsze po lewej) edytuj opcje i tam wybierz sposob wyswietlania. Powodzenia, w razie innych pytan zapraszamy do dzialu Rady i porady - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl

Pozdrawiam Majówki!

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny!!!
a więc tak mam nadzieję że nic nie pokręce :
bryzia77 po pierwsze to witam , po drugie ja też walczyłam z noworodkiem bo nie mogłam się zarejestrować w końcu napisałam do moderatora i on mi pomógł a na marginesie to mają jakieś remonty techniczne i stąd te utrudnienia - podobno... a ja w końcu znalazłam to forum .... a tu dzieczyny rozgadane .... że na nude nie ma czasu i żeby to wszystko ogarnąć....:Niespodzianka:

MamaNikoli - dziękuję za miłe słowa,

Niki dużo zdrówka dla WAS :Całus:

astra192 postaram się pisać więcej , bo zaglądam tu całkiem często tylko zanim wszystko ogarnę to trochę zleci...:Śmiech:

Gosia dziękuję - a z tym pozowaniem to bywa różnie - ostatnio to zależy od humoru bo potrafi się schować i nici ze zdjecia...:Psoty:
to na tyle jeśli kogoś pominęłam to niedługo nadrobię ale muszę przeczytać wszystkie posty
pozdrawiam
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/616/medium/021.jpg

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

BeataP
ANN- dziękuję!

Pyt. 2- gdzie jest to "coś" gdzie można napisać podziękowania?

jesli chcesz komus podziekowac za jego post to masz w kazdym poscie przycisk dziekuje, klikasz w poscie ktorego podziekowanie dotyczy :Uśmiech:

nie zawsze jestem w stanie wylapac jakies pytanko wiec jak pisalam polecam dzial rady porady, ewentualnie pisz PW lub na GG, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Gosiu ja jestem bardzo mocno przekonana co do żłobka. Na prawdę nie mogę się doczekać kiedy dostaniemy odpowiedź. Mam nadzieje, że bedzie pozytywna, w innym przypadku chyba będziemy skłonni wziąźć nianię. Mi przede wszystkim zależy na tym aby Nikola miała kontakt z innymi dziećmi, aby nie siedziała cały dzień tylko ze mną i z M, aby była (poniekąd) przygotowana do przedszkola. Też boję się o różne choroby, które można "załapać" w żłobku, ale jak tylko dostanę odpowiedź pozytywną od razu szczepię Nikolę. Ja tak samo jak Ty nie wiem jaka będzie reakcja Nikoli na żłobek, na to, że zostawiam ją samą. Ona jest bardzo mocno przywiązana do mnie. W sumie to ja siedzę z nią 24h, ale tak jak napisałaś póki się nie przekonasz to nie będziesz wiedziała. Zresztą... jakby naprawdę były straszne problemy to zawsze można dziecko wypisać :) Niech M się przekona, na pewno wyjdzie Wam to na dobre :)

Beatko na początku każdej z nas było ciężko połapać się o co tu chodzi, tym bardziej, że jest to forma troszkę inna niż na N, ale szybko się przyzwyczaisz :)

Bryziu witaj!! Super, że do nas dołączyłaś. Ponawiam pytanie dziewczyn - jak tam Wikusia?

Grzecha, a Ty co tak wpadasz i wypadasz? Przecież mama już pojechała, obiad masz na cały tydzień... :)

Kate to Ty się ciesz, że Laura chociaż nieraz śpi po południu. U nas nawet nie ma szans na drzemkę w ciągu dnia, ale już się przyzwyczaiłam do tego, że cały dzień mam dziecko na nogach :)

Anecia Kochana, nie musisz czytać wszystkich postów!! Bądź z nami na bieżąco i jakoś wszystko będzie :) Z czasem nas poznasz, my już się znamy, nie które z reala, nie które tylko z netu, ale wszystkie jesteśmy super babkami :Całus:
Acha ... pokaż nam teraz siebie :)

Ann dziękujemy za wyłapanie naszych postów. Oj tam... marzec czy maj... blisko siebie i też na M :)

Madzia moja Ty słomiana wdowo :Całus: Zawsze masz nas - pamiętaj o tym :Usteczka:

Kim podjęłaś decyzję czy obcinasz Ninkę?

Uciu, Uciu hop hop!!

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...