Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia :Oczko: Super!! Najważniejsze, że masz już to za sobą!!

Grzecha o której poszłyście wczoraj spać? :Oczko:

Astra widzisz Kochana, przeważnie wieczorami są dobre imprezki, a niestety większość już śpi. Ja wczoraj przez przypadek zajrzałam i akurat trafiłam. Jednak było takie doborowe towarzystwo, że chyba częściej będę zawalała nocki :Oczko:

Kate poślij troszkę słoneczka nad morze, bo u nas nawet wyglądać przez okno mi się nie chce.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

czesc dziewczynki ja dzisiaj zabiegana bo moja babcia pojechala na jakas wycieczke wiec korzystam i sprztam tam gdzie jeszcze nie doszlam heheheh ten dom jest pelen niespodzianek 26 kwietnia bedziemy zmieniac rynny bo przeciekaja i nastpne wydatki zostalisy wczoraj zaprozneie a wesele do kuzyna R na 24 maja 12 maja Barti konczy 2 latka pewnie w maju jeszcze chrziny wypadna szwagierc eboze skad te pieniadze bracccc nadrobie wszycko wieczorkiem bo jedziemy do szwagra na hurtownie po kwiaty i wklady do zniczy a później na cmentarz do mojej babci :Uśmiech::Uśmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Ja tylko tak na chwilkę, niestety doła ciąg dalszy... Jakoś tak bylejak :/

Niki
Ja nie słysząłm opinii, aby nie usuwac nadżerek, poza wyjątkie jeśli planuje się ciąże niedługo. Byłam u 4 lekarzy i wszyscy zgodnie mówili usuwać. Tylko jakim sposobem to wtedy różnią się opinie. Najlepiej chyba laserem, jak masz możliwość.

Aneciacom
Zamówiłam domek wczoraj. Łudze się, że przyjdzie jutro.

Idę spać. Niech ta pogoda się polepszy, bo kiepsko z nastrojem, nawet na spacer nie można wyjśc, u nas dziś bardzo zimno było i dżdżyście.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

GrzechaŁadnie Adulek wyglada w krókich włosach. Pomysły na zabawianie niezłe... Ja jutro będe Kubę strzyc, bo już zarósł. A link do dobrego wychowania zajefajny. NAjbardziej mis ię podobało jak chłopoczyk powiedział, ze za obiad się dużo płaci jak dziewczyba dużo wsuwa, ha ha. Nasze małolaty tez się będa ta mądrować!!! Ale będzie zabawnie :) Krzesełko Adiego pasowałoby mi do kuchni :)

Ucia
Gdzie Ty trzymasz te zabawki??? JA kupuję jak najmniejsze, aby ograniczac miejsca ich przechowania :) Fajnie, że łóżko dobrzes ię sprawuje bo wygląda super. Ostatnio chodzi za mną to połączenie brąz - niebieski. W domu nic jużn ie wymodze, więc moze w stroju ?:) Dzięki za Twoje słowa, tak ogólnie i szczególnie :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

I cytacik z dziejszego dnia na deser :)

Kuba: mamusiu ratunku!!!
Ja: co się stało?
K: ratuj ( wyczepiło mu się coś w autku, naprawiłam mu)
K: dzienky
J: proszę bardzo
K: bardzo

Mój syn to lada chwila będzie się ze mną kłocił... Podchodzi do lodówki i woła BATONA!!! Mówię nie, po obiedzie to wtedy GUMĘ!!! Mówię nie. Wtedy TAK TAKA!!! I tak się ze mną sprzecza:) Ja mówię nie, a on taaaak i uśmieszek, ze zwaliłby z nóg :)

Dziś na obiad robiłam warzywa i pstrąga na parze. Pychota, polecam.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Ucia
No to tata niech Ci zabawek nawiezie ze stanów!! Tak to wygląda, że mi sie cały czas cos na łeb wali,a le nie odczuwam tych kłopotów z moim nastawieniem. Oby troszkę słońca wyszło to już będę się cieszyć.

Kate
Nie pogratulowałam jeszcze Laurze:) Mnie rozwaliło to zdjęcie i smoczek na smyczy :Oczko:

Grzecha
Nerwicę tez mam :( Siedzę sama w domu. Jutro na szczęscie przyjdzie przyjaciółka z którą się dawno nie widziałam. Mam straszna ochote obejrzeć ten film ze Zmudą i Adamczykiem, jak słyszę ta piosenkę to az mnie nosi. Dziś po komisji leciała w radio i rozgłosiłam sobie w aucie na full :)

Aaaa... Dzis bawiliśmy się 1 raz ciastolina i rewelacja!!! Kuba był zachwycony. Jutro pokazę fotki albo jak mi się uda to filmik.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Słodki szef nie ma co :) Trampeczki też fajne. Wiem co czuliście, ja wczoraj byłam na zakupach i Kuba chciał chodzić na nóżkach, a ja go trzymałam w koszyku sklepowm i miałczał całą godzinę podczas zakupów...
Wiecie co poza tym to doceniałam M, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na zakupach... I M czasem Kubę zabiera... A tu z samochodu 5 rejlamówek i Kuba. Masakra! Poza tym zauważyłam jakie to wszystko jest drogie! Kurcze jakby mnie ktoś z buszu wypuścił:)
Wieczorem kąpiel, wszsytkie karmienia, wieczorem jestem padnięta io 20 a jeszce musze poczekac, aż wilemożny pan zasnie i potem posprzątać. I tak jak teraz jeszcze się zasiedziałam na necie. Zmykam, buziolki.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

Dzisiaj obiecuję nadrobic zaległości bo mam na popołudnie:Oczko: porzadnie poczytam i odpisze :Spoko:

Wiecie co? Dostałam wczoraj propozycję pracy. Mają pominąć nawet wszytkie etapy rekrutacji. Hmmm, zastanawiam się. Branża ciągle ta sama. Miałam wrócić do siebie, albo ewentualnie ruszyć z czymś swoim i mam dylemacik. Dzisiaj idę zasięgnąć języka u kumpelki.

uciu wow to super:Spoko: mam nadzieje ze dylemacik sam się rozwiąże:Oczko:
chetnie wypije kawke bo spalam dzisiaj niecałe 6 godzin:Padnięty:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Uciu
Zasiadam z ciepłą kawusią z mlekoku jak mówi Ania Bi - no własnie czemu nas zostawiła ???
Wow i co zrobisz z pracą, chce Ci się wracać? Jakie masz odczucia?
Ja nawet nie wiem ile m ma pokój Kuby, ale jest tam sporo miejsca, a i tak przerażaja mnie te rozprzestrzeniające sie zabawki, choć staram się nie kupoiwac dużo. Staram się...
Wczoraj nie mogłam nie kupic Kubie Wielkouchego w samochodzie z bajki Noddy. TAk się cieszył, to największa nagroda :) NAsza cisatolina tez jest z wyciskarką i ma nożyczki i wałek, no i hitem sa te nożyczki, robi "kluśki" i tnie nożyczkami. Właśnie teraz siedzi i się bawi, jak tylko wstał wołął "kluśki", strzał w 10. a nie byłam pewna czy jeszcze nie za wcześnie. W sklepie była tez piaskolina, następnym razem ją wezmę. JA tylko wczoraj pilnowałam, aby tylko nie pomieszał kolorów, ale dziś wszsytko jest juz pomieszane...:)
Ja tez wczoraj i przedwczoraj zdziwiłam się przy kasie + allegro do tego, musze dziś policzyć ile mi zostało na przetrwanie do końca m-ca, hi, hi.
Pstrąga kupiłam świeżego, posoliłam, popieprzyłam odstawiłąm na 2 h, a poem włożyłam do parowaru na 20 min. Och rewelka.
Z Kuba to ja już moge nieźle pogadać, gada non stop buzia się nie zamyka. Jak jadę samochodem to woła stój, gazu, szybciej, włąć (radio), a hitem sa wszelkiego rodzaju pojazdy, nie daj boże jedzie "tij" albo "betońka" tylko sztandary wystaić i okrzyki radości hip hip hura :):)

Kim
Co Ty robiłaś, ze tak krótko spałaś, ja siedziałam na necie...

Grzecha
Wybrałaś już tą torebkę?

NAstrój u mnie gites pomimo chmur na dworze ;/
Zjemy śniadanie i chyba wybędziemy choć na chwilkę. Potem kawka z kumpelką :):)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...