Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

kim30
hej hej

Madzia cale szczescie ze Kaj zdrowieje!! po tym co pisala atena na szczecinskim :Płacz:
tak sie zastanawiam czemu szczepionki na rota mozna dac maluszkom a juz nie straszym dzieciom takim jak nasze...wydaje mi sie ze jelitowek kiedys nie bylo, a teraz to plaga, powszechne jak grypa

Podobno można szczepić, ale to nie ma najmniejszego sensu, bo ten wirus cały czas ię mutuje. Zaszczepisz najnowocześniejsza formułą, a za miesiąc ona już jest nieskuteczna...
Ja zaszczepiłam na meningokoki i dziewczyny nie wiem jak Wasze zdanie, ale zastanówcie się... Z tego co wiem, szczepionka jest bezpieczna (a możenie wiem i czasem lepiej nie wiedzieć...) i to jes ta od sepsy piorunującej, tej co zabija w 4 h :( Kim podobna jedna z tych bliźniaczek ma sepsę :( To jakiś koszmar! I dla rodziców i dla tej bliźniaczki co żyje... :Płacz: A ja z jakieś 2 tyg temu dowiedziałam się, że mojej dobrej koleżanki koledze zmarła żona 5 dni po porodzie :( CC wyszli terminowo ze szpitala, wszytsko ok, zmarła w karetce... :Płacz: Tyle tragedii wokół, że ja już nie umiem dziękować Bogu za to co mam...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzia super zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!:Spoko: te w łózku the best:Uśmiech::Oczko: Dzieki za super towarzystwo w dzisiejszy wieczór:Oczko: M nawet polozył Dziunie spac, hihihi, nie zdazylam dojechac, a jak Kubus z niania??
Ja chyba zaszczepie na meningo, niedlugo idziemy na ostatnie z kalendarza, to moze wtedy.
Sepsa??:Płacz: biedne maleństwa!! nie wiem co przezywają rodzice tych dziewczynek...

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu ja też dziękuję :Uśmiech: Było miło, szkoda, że tak mało czasu na plotki zostało :Oczko: Ale następnym razem jak dzieciaki będa się bawić to my pokawkujemy i porozmawiamy o tym... i o tamtym... :) Film superos jak wejdzie na płyty to jeszcze raz obejrzę :)
Kubus dobrze, roześmiany przytulił mnie na przywitanie i od razu szykował się do domku :Padnięty: Zasnął 22.25 :Szok:
Brawo dla M, że tak dobrze się zajął Dziunią. Jak chce to potrafi :Niewiniątko:

Ja idę pod prysznic, oglądam miły filmik na tvn, po kąpili zakładam sobie maskę lawendową na stopy i z minerałami z Morza Martwego na twarz :)

Buziaki Kochane !!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Cześć...:) majówkom. Mam do Was takie pytanie??? Czy mogę się do was dołączyć? Pisałam już kiedyś ale potem mi Maja zachorowała, problemy z M (Madzia wie jakie..) i tak forum odeszło w siną dal, ale chciałabym znów być z wami tylko nie wiem czy mnie przyjmiecie... Niestety nie dam rady pisać tak często jakbym chciała, ale postaram się...
p.s. widzę że Astra dzisiaj ma studniówkę...do rocznicy :)

Odnośnik do komentarza

Witam się!!!

Aniu jestem przeszczęśliwa, że chcesz pisać ! Jak Ci tylko czas pozwoli to pisz. Pokaż nam swoje Robaki w komplecie !

Dziewczyny a co Wy sądzicie o tym nowym forum? Monika mnie napastuje non stop, abyśmy się złączyły razem...

Ja byłam przed chwilą na dworze z Potforem... Desz pada, a on stanął pod drzwiami i jęczał, że chce na podwórko, ubrał nawet sam kalosze (lewy na prawy :) ). Więc poszlismy, taplał się w błocie z wiaderkiem, łaził po kałużach... Wróciliśmy i włączyłam grzanie na maxa, mam nadzieję, że nie pogilamy się, bo wróciliśmy cali mokrzy :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

u was leje a u mnie słoneczko i 17 stopni :) Jak ja wam zazdroszczę kawy... ja mogę tylko ricore i to z jednej małej Łyżeczki bo jak inną wypije to kajtek cały dzień nie śpi.
Co do nowego forum.. cóż odeszłam z N przez sprawę Madzi, przez jedną osobę która mnie notorycznie wkurzała i przez to że mnie podczytywali. Chcę tu pisać ponieważ nie ma tutaj tej osoby a na tamtym forum jest więc... moje zdanie znacie, ale ja tu jestem nowa i głosu zabierać nie powinnam... Oseski i ryby głosu nie mają :)
Madziu jak mi tylko fotosik zadziała to zdjęcia wkleję bo dzisiaj mi się nie chce uruchomić :(
Ja też mam zamiar wybrać się na spacer z bandą ale jak sobie wyobrażę bieganinę za Mają i wrzeszczącego Kajtka w wózku... to mi się odechciewa :(

Odnośnik do komentarza

Gosiu ale się uśmiałam jak napisałaś abyśmy Cię nie wydziedziczały, bo nie masz czasu poczytać :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Nie martw się, nie grozi to żadnej z Majówek.

Niki mam nadzieję, że z Kolą jest już wszystko ok.

Uciu ogladałaś powtórkę You can dance?
Co do okresu próbnego to także należy się urlop. Przysługuje 1,5 dnia za każdy przepracowany miesiąc. Oczywiście rzadko zdarza się aby ktoś na okresie próbnym brał urlop :)

Grzecha muszę zalogować się na tej stronce "gdzie jest dziecko", a co tam... poszpieguje troszkę :)
No nie mów, że oglądasz Big BRother :Kiepsko: Ja nieraz jak przerzucam kanały to zatrzymam się na chwilkę i normanie szybko przełączam... :Męki:

Kim jak czytałam to co napisałaś o kupce Ninki to jakbym czytała o Nikoli sprzed paru tygodni. U nas było dokładnie tak samo jak Nikola uczyła się nocnikowania. Wydaje mi się, że jest tak jak napisałaś, tzn. wstrzymuję dłuższy czas, bo boi się zrobić, a jak już nie może wytrzymać to wtedy robi z bólem. U nas było dokładnie tak samo. Nikt nigdy na Nikolę nie krzyczał, a jak robiła to w takim strachu jakby robiła coś okropnego. Myślę, że to przejdzie. Musisz cały czas przytulać Ninkę i tłumaczyć jej, że jest wszystko ok, przytulać i cieszyć się jak już zrobi kupę.
Pokaż koniecznie Ninke po wizycie u fryzjera.

Madzia oj szosuję po drogach szosuję :) Normlanie już jeżdże bez problemu sama, z Nikolą... Wiadomo, że nie mam jeszcze wprawy jak kierowca z dłgoletnim stażem, ale daję rade :) Kochana, nie tyle, że ja nie chcę przyjechać do Ciebie, ale zawsze coś mi wyskakuję. Póki nie miałam prawka wszystko zależało bardziej od Michała teraz mam nadzieje, że jeszcze przed sezonem zagoszczę w Szczecinie :)
Wow!! Ależ piękne zdjęcia!! A Kubulek ... normalnie mam ochotę go schrupać. A czy mi się zdaje, czy Ty czasem nie pisałaś, że nie kupujesz Kubie dużo zabawek? Kochanie... z tego co widzę po zdjęciach to Kubuś "tonie" w zabawkach. Każde zdjęcie jest takie kolorowe i pełne zabawek, a jeszcze Kubuś na nich to już w ogóle przecudnie :)
Ja jeszcze nie byłam w kinie z Nikola i na pewno szybko nie pójdę :Męki: To byłby koszmar dla mnie. Ona nie wysiedziałaby nawet 5 minut, no chybaże bajką byłyby Teletubisie :)

Astra super, że parapetówka udała się tylko szkoda, że nabawiłaś się kataru.

Kudłata witaj Kochana :Śmiech::Śmiech: Pisz co u was i koniecznie dawaj zdjęcia dwóch swoich Skarbów :) Masz zdanie i to bardzo duże!!! Jesteś przecież Majówką!!!!

Kate to Ty teraz słomiana wdowa jesteś. Szybciutko zleci :) Nacieszyłaś się mężem przez week? Przykro mi, że nie zakwalifikowałaś się na podium w konkursie. No, ale skoro jest regulamin to niestety należy się go trzymać. Następnym razem na pewno Laura zdobędzie miejsce na podium :)

Co do sprawy forum to ja mam mieszane zdanie. Po pierwsze tutaj czuję się bardzo dobrze, jesteśmy już zrzyte ze sobą, jest nas mniej co umożliwia mi konkretniejsze odpisywanie. Z drugiej strony fajnie by było gdybyśmy znów były wszystkie razem :) Ja decyzję pozostawiam Wam. Podporządkuję się większości.

Zaraz zarzucę Was fotkami (jak żaba nie będzie strajkowała)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Ale dziewczynki poszalałyście !!! Bardzo Wam dziękuję za fociaki, aż mi się gęba uśmiała :)

Wiolu
Nikola ma bardzo gęste włoski !! Bardzo jej się zmieniły od lata! Pokoik ma tez taki kolorowy! I widać wszyscy zaamgażowani w zabawy manulane z Niką - brawo!!! Widzę, że jak zaczęłaś to hurtem, farby,no, no my jeszcze nie zaliczyliśmy farb :) I jakie fajne wyklejanki ze zwierzątkami :)
Uwierz mi, że my naprawdę nie kupujemy zabawe dużo. Nie ma tak, że Kuba co miesiąc dostaje coś, jedynie jakieś zwykłę autka takie do 10 zł, no to faktycznie kupujemy mu. W grudniu dostał sproro na święta i jak pojedziemy do domu do dostaje prezenty, a ja i tak nie wiem skąd te zabawki się biorą, mnożą sie czy co :Śmiech: Jakoś nie wierzę Ci, że przyjedziesz ;) Chyba pręzdzej ja Cię znów nawiedzę, może jutro, ha, ha bądź czujna, ciasto piecz :Spoko: Może macie lepszą pogodę nad morzem niż my ;/

Aniu
Takie urocze tw Twoje Bąki !!! Kajtus jest boski!!! A Maja bardzo się zmieniła, od momentu jak ją widziałąm ostatnio. Taka słodka Lalunia. Jak patrzę na te Twoje szczęścia to tez mam ochotę mieć parkę... W ogóle mam taka fazę na 2 dziecko, że niedługo psycha mi siądzie! Ty tez wyglądasz pięknie, choć zdjęcie trochę zamazane :Zły: Dawaj więcej. Tak szybciutko doszłas do formy! Ile przytyłaś w ciąży? ładnie macie urządzone mieszkanko. Powiedz czy z M coś już lepiej? Widziałam Twój opis na gg niedawno...taki...mało optymistyczny ;/

Ucia zaginęła, nawet wiem gdzie...

Kim
No widzisz Wiola Ci pomogła, może u Was ten sam problem. Ja Ci tylko powiem, że jak Kuba robił kupę do nocnika to prócz okrzyków radości była inna zabawa... Jak Kuba zrobił kupę do nocnika to patrzyliśmy, mówilismy jaka jest śliczna i co przypomina: pikę, kaczuszkę, itp Może spróbujecie :)

Astra
czujesz się czy nie czujesz ? :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Beatko byłysmy na "Nie kłam kochanie" ten co go teraz rekamują w tv. Dla nas bomba, chichrałyśmy się cały czas. Wyszłąm nastawiona pozytywnie jak zawsze po tego typu filmach, lubię komedie romantyczne.
Ospa wow ! A Milka była zaszczepiona na MMR? Kuba jeszcze nie zaszczepiony !!! Skąd to załapały?

Ucia
Stopnia używamy do siusiania do sedesu i do wchodzenia do brodzika, do umywalki jest tak na styk, troszke za mały jeszcze. W biznesie przerwa bo będę starała się o dofinansowanie, rusze pewnie z począkiem wrzesnia. My chyba zaryzykujemy z kinem, bo Kuba potrafi obejrzec całe Potfory i spólkę...
Pytałam o zamknięcie wątku tylko dla nas, ale to niemożliwe, jedyne co możemy zrobić to stworzyć prywatne forum np na Onecie.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...