Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

ucia
Madzix
Hej.
JA wyobrażam sobie swoją starość miło w domu starców :) Będziemy z koleżankami oglądały Modę na Sukces :):):)

Hehehe, kurcze nie mogę odejść od komputera. Już sobie to wyobraziłam :)
Swoją drogą ... ja też oglądam Modę na sukces. Już niemal 10 lat, ale z przerwami. Jedna to nawet była dość długa. Ostatnio znowu się wciągnęłam. A co mi tam, przyznałam się :Śmiech:

Jestem Ucia i jestem nałogową serialomaniaczką ha ha

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

ucia
Madziu, teraz masz więcej czasu to możesz nadrobić zaległości w serialach :)

Ja to kiedyś oglądałam też Plebanię, Samo Życie, Złotopolskich - ale teraz nie mam na nie czasu.

Oglądam oprócz Mody- Klan, ale nie zawsze, MjM, Barwy Szczęścia, Na Wspólnej, ten nowy co się zaczął na tvn i 39,5, ufff trochę tego jest :)

Oglądałam kiedyś w Beverly Hills, Melrose Place (ale go przerwali), Gotowe na Wszystko (mam nadzieję, że jeszcze puszczą), no i jeszcze kilka innych :)

Już nie wspomnę o seriach kryminalnych....

No to Twój mąż ma troche tego czasu na komputer :sofunny:
Ja oglądam Modę i Pierwszą miłość (nie zawsze), raz na tydzień Na wspólnej i ten nowy- będe oglądać napewno. Kiedyś kiedyś też bewerly i melerose oglądałam. Do Gotowych ledwo się przyzwyczaiłam a je zdjęli... No i Prisona w ostatnim czasie. A tak to nie mam czasu bo post na Parentingu mi zajmuje 2 h ha ha.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

grzecha wiesz mi ze ju takie rozmowy byly chielismy zgodzy chcislimy porozumienia ale babcia jest jak skała nie do przebicia, mojemu ojcu po 30 latach potrafila wypomniec jakies tam slowa ktore do kogos powiedzial a ona uslyszala a jej sie nie spodobały dla mie jej sie w glowie poprzewracało . Jakies pół roku temu powiedziala nam ze ja chce my dobic ehhh szkoda gadac

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

w domu wielka wojna,ja i tomek.Nie bede opowiadac bo non stop rycze po katach.owiem tylko tyle:zawiodlam sie na L,nie odezwal sie ani slowem,a ja rozumiem,L taki jest-nie lubi sie klocic,nie jest klotliwy ale mogl poprostu sprostowac to co powiedzial Tomek a mianowicie dwie najwieksze pieerdoly czyli ze jest wdzieczny Luckowi-nie nam tylko Luckowi za pozyczenie pieniedzy a druga rzecz ze na pierwszym miejscu jest Nikola a potem on .Potem w Lozku Lucek mmi niby tlumaczyl ze kocha nas,my jestesmy nawazniejsze,poprostu nie lubi sie klocic i nie chcial dolewac oliwy do ognia,cos tam zebym sie nie gniewala ze przeciez to my jestesmy jego gwiazdkamiz nieba ale powiedzialam jadsno:alo tomek albo my.Tomek jeszcze do mnie ze jakby nie on to o 200 funtow bysmy wiecej musieli za dom placivc-laske mi jeszcze robi.Same straty przez niego a on se mysli chyba z jest bogiem.I duzo,duzo rzeczy,slow Padlo wczoraj.Powiedzial ze w tej chwili jak chce to moze wyjsc w 1 cchwili pomyslalam otworze mu drzwi ale potem se mysle:a kto mi odda dlug-o nie,zeby byl w komfortowej sytuacji?!Nie,najpierw odda dlug,dalam mu czAS DO WYPROWADZKI CZYLI 15 MAJA i kazalam przekazac Luckowi bo ja z nim juz nie rozmawiam,powiedzialam mu wczoraj ze pozaluje tego co mowi i bardzo szybko przekona sie jak toi jest byc samemu,jeszcze 2 mies.jestem w Plpotem bede tu juz na stale i juz postanowilam:zero kontaktow z luckiem i z nami-nie zycze sobie.niech se radzi sam!!!!!!!!!!!Nie chce nawet zeby znal nasz adres.

Mam mega dola no ale co zrobie,lucek coprawda przyznal ze posapil nie w porzadku ale ciagle mnie obarczal wina ze po co sie klocic,czemu tak mu "pyszczylam" i ze jestem impulsywna i moglam se darowac.Ale to bylo do przewidzenia.Poprostu juz nie wytrzymywalam.A tomek jeszcze do mnie:co?mam cie uderzyc" a ja mu z usmiechem "sprobuj,ale ja nie musze sie bic by udowodnic swoje racje,nie masz juz innych argumentow":)

nic tylko sie zalamac:(ten kretyn dalej se mysli ze jest u niego wszystko ok i to ze mna jest cos nie tak:(

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

z dobrych wiadomosci to lucjan wczoraj kupil mi laptpa ale musze czekac pare dni az przyjdzie na adres bo to przez stronke Amazon.co.uk: low prices in Electronics, Books, Music, DVDs & more wiec moze nie jest tak zle
Jedziemy z Niki na zakupy,dostałyśmy przyzwolenie a raczej nakaz kupienie sobie sukienek bo idziemy na wesele za 2 tyg do chrzestnej Nikoli itrzebaby cos sobie sprawic,znajac zycie to wroce z pustymi rekami ale rozgladne sie chociaz,moze cos znajde w cenie ktora mnie nie powali na kolana:))

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

hej laski!!

Madzia tak Ci pozazdroscilam wyjscia ze wczoraj chodzilam i myslalam o wypadzie na takie balety, ja lubie pojsc w miejsce gdzie mozna pogadac i potanczyc, na takie typowie balety mialam cale studia wiec juz sie wybalowalam:Uśmiech: jesli w can canie tak jest to chetnie sie wybiore - nawet w tygodniu kiedy bede miala nastepny dzien wolny - moze sie razem wybierzemy??:Spoko:
Ninka wlasnie siedzi i robi duuuze siku:Spoko: wyobrazasz sobie jak sie ciesze z tych postepów:Oczko:
swietne zdjecie w okularach i na hulajnodze!! Kubus od razu zalapal o co chodzi??

ucia a moglo byc inaczej?? gdybys sie zdecydowala byloby nam bardzo milo:Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech: Kamil tez bylby zadowolony majac takie wsparcie:Oczko: wzielabym wolną sobote:Spoko:

grzecha nie moge zgrac zdjec z telefonu:Smutny: komp nie widzi podlaczonego usb, buu, musze poczekac na M, jak wroci. Nawet juz myslalam o wspolnym wypadzie do Warszawy ale tylko samolotem, bo pociagiem i autem to zdecydowanie za dlugo. Moze nastepnym razem?? na pewno dam Ci znac, bo jechalabym z mysla o spotkaniu z Tobą:Uśmiech:
Fajnie spedzacie czas!!!! moja mama jak przychodzi to zajmuje sie małą a ja mam chwilke dla siebie:Oczko:
specjalista ds pierogów pierwsza klasa:Spoko: pewnie Adrianek mial niezła zabawe z ciastem:Oczko:

ja seriali nie ogladam za bardzo bo brak czasu...jedynie te z kompa czyli losty, prisony i gotowe na wszystko, czasem rzuce okiem w przelocie na MjM...
kiedys ogladalam hurtowo: MjM, potem na Wspolnej i Magda M, i wychodzilo 1,5 godz. przed TV:Oczko:

Niki widze ze klopotow ciag dalszy:Smutny: mam nadzieje ze sie wyjasni sytuacja bo nie mozesz tak życ!!

ja mam dzisiaj wolne, a za to jutro ide... zaraz jemy sniadanko i wyruszamy do lasu na dluugi spacerek:Uśmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim brawo dla Ninki!! Super, że tak łatwo Wam idzie nocnikowanie. Masz rację, że trafiłaś na idealny moment. Ja wiem jak się cieszysz z tego, bo sama byłam zadowolona i szczęśliwa jak Nikola robiła siusiu do nocnika.

Kate komplecik Nikola dostała od cioci z Anglii. Mi także bardzo, bardzo się w nim podoba :)

Madzia co do rodzeństwa dla Nikoli to ja mam mieszane uczucia. Właśnie wczoraj z M rozmawialiśmy na ten temat, że obydwoje byśmy chcieli drugie baby, ale to zamyka mi furtkę aby rozwijać się zawodowo. W każdym razie temat ten odkładamy na pewno na jakiś czas, może na 2-3 lata może więcej.
Jak idą sprawy z Pracowanią? Jak wspólniczka?
Oj, Wy z Mario to jesteście uparciuchy!! U nas nie ma szans aby tak długo się nie odzywać. Michał zawsze pierwszy zagaduje, rozśmiesza mnie i siłą wyższą muszę się odzywać do niego.
Ale mi ochotę zrobiłaś na hulajnogę!! Rzeczywiście będzie to super prezent na 2 latka.
Madzia mi też bardzo dużo czasu zajmują posty, ale to świadczy o tym, że chcemy odpisać wszystkim dokładnie. Niby jak się patrzy wizualnie to nie wydaje się, że tak dużo czasu zajmuje, ale jednak...

Grzecha wow! Ale Adi Ci pomaga :) Super zdjęcie. Tak jak już pisałam wcześniej, Adi rzeczywiście ma bujną fryzurę. Pamiętam, że miałam kolegę w klasie, któremu wszystkie dziewczyny zazdrościły, że ma takie gęste włosy. Adi chyba w przyszłości też będzie miał takie.

Niki :Szok::Szok: Jak on powiedział "Czy uderzyć Cię?" Oj, mój M chyba by zwariował i nie ważne czy to byłby brat, kuzyn czy kolega. Masakra!! Dobrze, że dałaś mu ultimatum, że do 15-tego maja ma się wyprowadzić. Normalnie jestem w szoku...

Uciu Ty nie zastanawiaj się nad wyjazdem do Szczecina tylko już zacznij się pakować :Oczko: Po drodze może zahaczysz Mielno :)
Wow! Jaka z Ciebie Serialowiczka :Szok: Ja oglądam tylko Klan, Na Wspólnej, Pierwszą Miłość. oglądałam też Chirurgów, ale już się skończyła ta seria. Poza tym właśnie CSI :) M mówi, że cieszy się, że nie oglądam tych brazylijskich, bo by zwariował, a tak nieraz siedzi i ogląda ze mną :)

Beata!! Pojawiłaś się i zniknęłaś!!

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

astra192
Witajcie a ja dalej czekam na @ jak na zbawienie nie wiem czmeu bo tak chcialam baby ale sie boje

Astra nie bój się, hihihi, wiesz już przecież jak to jest:Oczko: jak bedziesz cos wiedziec to daj koniecznie znac!!

Wiola relacja pies-dziecko jest super!! teraz zupełnie sie nie obawiam o reakcje psa na zabawy Ninki. musze tylko pilnowac zeby Nina za bardzo nie wkraczala w sfere psa tzn. musze zapewnic psu odrobine spokoju:Spoko: Petka ( ale masz dobra pamiec!!) jest bardzo za Małą, wszedzie za nia łazi - na spacerach nie pozwala aby inny pies sie zblizyl i obcy człowiek. nie szczeka, nie warczy tylko staje obok...
nie wiem czy pamietasz ale mamy jeszcze kota:Uśmiech:
tak sie napatrzylam na Nikole ze chyba tez sie wybiore do fryzjera z Nina:Uśmiech:
ja tez odkladam decyzje o 2 dzidzi, bo juz mi tak dobrze:Oczko:, poza tym mam 2 prace i przynajmniej 1 chce sobie zachowac i w niej sie rozwijac...teraz jak juz wiem jak to jest to ciezko sie zdecydowac, poza tym dochodza problemy juz nie jednego a dwojki dzieci i ich stsunkow, no i wiele innych.....a ja jestem taka ze sie na maxa poswiecam dla "czegos" i wiem ze zatracilabym sie w macierzynstwie tak jak z Nina: dlugie karmienie, wyrzeczenia - wszystko chętnie i swiadomie, ale ja mam juz 31 lat i niewiele czasu na tak zwane zycie:Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
Miałam właśnie połozyć się z Adim na drzemke, ale najpierw postanowiłam Wam odpisać:) Niedawno wróciliśmy z długaśnego spaceru w lesie kabackim, normalnie nie czuje nóg:)

Niki normalnie wstrząsnęła mnie Twoja wypowiedz, naprawdę szczerze współczuje Ci takiej sytuacji. Mam nadzieje, ze udane zakupy poprawią Ci nastrój. Szczerze mówiąc, nie gniewaj się, że tak powiem, ale uważam, że Twoj M bardzo źle postąpił nie wyrażąjąc własnego zdania. ja też nie lubię kłótni, ale na jego miejscu za ten tekst z uderzeniem wyrzuciłabym go na zbity pisk (mam na myśli brata rzecz jasna) Bardzo dobrze mu powiedziałaś, ale Twoj maz powinien był zareagować, tym bardziej, ze sie z Toba zgadza. Nie wtracajac sie jednak i nie popierając Ciebie temu zaprzeczył i pewnie Twoj szwagier specjalnie się tą kłótnią nie przejął i jak sądzę obwinia oczywiscie Ciebie. To Ty jestas dla szwagra ta zła. Ja rozumiem, ze to jego brat, ale Ty jestes teraz najblizsza mu rodzina, a poza tym kobieta, ktora nalezy traktowac z szacunkiem. Juz pytalam, ale zapytam jeszcze raz, ile Twoj szwagier ma lat? Jego zachowanie jest dosc infantylne. Trzymam kciuki, aby wszystko sie dobrze skonczylo. To przykre, ale musicie odciac sie od niego, bo w koncu i wy zaczniecie sie klocic.:(

Astra a ile Ci sie opoznia? zawsze masz regularnie?

Kim zatem jeszcze raz zapraszam, mozecie sie u nas zatrzymac i z lotniska tez Was moge odebrac:) Na poczatku Adi brzydzil sie ciasta i bał się wziąść w rekę, ale potem się oswoił i lepil pileczki:)

Wiola jak Nikoli podoba sie ten namiot z tym tunelem, juz Kate pytala, a ja ponawiam pytanko?:)

Odnośnik do komentarza

O raju, ale pędzicie !!
U gina ok, Astra byłam kontrolnie po zabiegu na nadżerkę. Nie denerwuj się, bo co ma być to będzie a co będzie to będzie dobrze - ot moja dewiza :)
Musze poprasować i powiesić firankę do Kuby, ale najpierw muszę wrzucić nogi w wannę do masażu i zrelaksować się 20 minut, jakoś tak dolinkowo się poczułam...:(

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

ja tak na szybko bo jestem na miescie i drukuije bilety

Madzia prosze wyp[owiedz sie na temat naderki-widze ze jestes na :swiezo:,mi tez ja lekarz stwierdzil a opinie sa sprzeczne.\jedni mowia zeto naciaganie klientek na kase,inni konieczny zabieg.\co ty o tym sadzisz????

Grzecha moglabys byc moja mama-ona powiedziala dzis identycznie jak jej opowiedzialam.\lucjan non stop mowi ze niewie dlaczego milczal ale ze nas kocha,jest po naszej stronie itd. i ze \tomek taki jest,w gniewie mowi takie rzeczy no ale co mnie obchodzi w gniewie czy nie.\ma przechlapane i tyle :)Ale juz sie tym nie martwie,jedyneco to Luckiem i jego zachowaniem.....:(

upatrzylam sobie sukienke w river island,skóra,obcisa,bez ramiáczek...i mi já zaje***i,ktos mnie uprzedzil; i mi ja kupil wiec musze szukac dalej,juz opadam z sil ale nie,nie poddam sie ide szukac dalej.\napisze jak bede w domku:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Kim to dobrze że Petka nie ma już nic przeciwko Nince. Bardzo dobrze, że chcesz zapewnić psu spokój. Brawo!! Moi rodzice mają pieska (kiedys był mój) - yorka i zawsze po wizycie Nikoli biedny jest bardzo, bardzo zmęczony :) Samo to, że Nikola robi mu "cacy" już go stresuje.

Astra musicie sami zdecydować czy chcecie drugą dzidzię czy nie :) My póki co nie chcemy, ale wiadomo, że jakby się zdarzyło to byśmy się cieszyli.

Grzecha oj, przeoczyłam pytanie Kate o ten namiot, dobrze, że je powtórzyłaś. :Nieśmiały: No więc... po świętach złozyłam namiot, ale nie dlatego, że Nikola się w nim nie bawiła tylko dlatego, że chciałam aby było więcej miejsca i chciałam coś zmienić. Do tego czasu jak on tam stał to Nikola raczej sama nie siedziała w nim tylko przeważnie służył jej do chowania się przed nami :) Jednak jak bawiliśmy się z nią to lubiła tam leżeć, ale tylko z nami. Ogólnie myślę, że taki namiot bedzie bardziej służył starszemu dziecku. Bedzie tam mogło samo się bawić, póki co takie jest moje zdanie nasze dzieci są za małe. Jednak z drugiej strony taki namiot jest idealny do zabawy na dwór. Poza tym zajmuje bardzo dużo miejsca. Myślę, że jest to bardzo dobry prezent, jednak przyda się troszkę później.

madzia super, że wszystko dobrze po wizycie u gina :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...