Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

wydra
Zyta
A ja mam mutsy 4 urban rider i też nie zamieniłabym go na żaden inny:)

Zyta, a jak oceniasz wielkość gondolki? Bo ja właśnie chcę kupić ten wózeczek ale ludzie się skarżą, że gondola mała... i fakt, ma 74 cm długości? nawet wygląda na małą...Jak w praktyce Ci się używa?

ja wożę w gondolce już trzecie dziecię :) dwie pierwsze jesienno zimowe i do spacerówki przerzuciłam je jak miały 4-5 mies, ale nie dlatego że się nie mieściły, a dlatego że nie chciały leżeć ;) spacerówka rozkłada się prawie na płasko, jest odwracana, buda duża, więc bez obaw :) moja koleżanka woziła swojego synka od urodzenia w tej spacerówce, nie kupowała wcale gondoli :)

Odnośnik do komentarza

Asiu, dziekuję za opinię, przyznam, że wariuję już od ich nadmiaru, juz byłam zdecydowana a jakaś napotkana osoba na moje stwierdzenie, ze muszę kupić wózek powiedziała "Tylko nie Mutsiaka!" i znów zaczęłam się wahać. Chyba każdy wózek ma jakieś minusy i plusy z tego, co czytam i słyszę. Chyba zdecyduję się jednak na Urban Ridera, bo zwariuję już od tych dylematów.
Moja Mała urodzi się w czerwcu więc pewnie ze względy i na rozmiar i na wiek będę chciała zmieniać gondolę na spacerówkę jakoś w listopadzie czy grudniu, tylko wtedy dokupię sobie śpiwór.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqroeqddnm9ysl.png

Odnośnik do komentarza

wydra
Asiu, dziekuję za opinię, przyznam, że wariuję już od ich nadmiaru, juz byłam zdecydowana a jakaś napotkana osoba na moje stwierdzenie, ze muszę kupić wózek powiedziała "Tylko nie Mutsiaka!" i znów zaczęłam się wahać. Chyba każdy wózek ma jakieś minusy i plusy z tego, co czytam i słyszę. Chyba zdecyduję się jednak na Urban Ridera, bo zwariuję już od tych dylematów.
Moja Mała urodzi się w czerwcu więc pewnie ze względy i na rozmiar i na wiek będę chciała zmieniać gondolę na spacerówkę jakoś w listopadzie czy grudniu, tylko wtedy dokupię sobie śpiwór.
Myślę, że z Urbana będziesz zadowolona :) ja jestem w 100% :) mam też 4Ridera na piankowych kołach, ale jak dla mnie to mega porażka :) Nie ma to jak 4 duże pompowane koła :)

Odnośnik do komentarza

AsiaczeK_S_88
wydra
Asiu, dziekuję za opinię, przyznam, że wariuję już od ich nadmiaru, juz byłam zdecydowana a jakaś napotkana osoba na moje stwierdzenie, ze muszę kupić wózek powiedziała "Tylko nie Mutsiaka!" i znów zaczęłam się wahać. Chyba każdy wózek ma jakieś minusy i plusy z tego, co czytam i słyszę. Chyba zdecyduję się jednak na Urban Ridera, bo zwariuję już od tych dylematów.
Moja Mała urodzi się w czerwcu więc pewnie ze względy i na rozmiar i na wiek będę chciała zmieniać gondolę na spacerówkę jakoś w listopadzie czy grudniu, tylko wtedy dokupię sobie śpiwór.
Myślę, że z Urbana będziesz zadowolona :) ja jestem w 100% :) mam też 4Ridera na piankowych kołach, ale jak dla mnie to mega porażka :) Nie ma to jak 4 duże pompowane koła :)

No mam nadzieję....tyle opinii ile osób, jak juz sie zdecyduję, to pojawia się ktoś i mówi "Tylko nie Mutsy" ale moze przecież chodzić o inny model. Właśnie wiem, ze pompowane koła to mus dla "solidności" wózka. Trochę się nadźwigam, wiem to ale wolę mieć porządny wózek a niekoniecznie lekki co zaraz mi sie rozwali....

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqroeqddnm9ysl.png

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony na początek gorąco polecam polską firmę Jedo. Zarówno w wersji gondola, jak i spacerowej sprawdził się idealnie!
Około 10. miesiąca życia mój Maluch przesiadł się na MACLAREN'a Quest (w wersji na krótkie spacery po równej nawierzchni, tytułem lekkiej spacerówki "dojazdówki" również uznaję wybór za trafiony).
Ale jakąkolwiek markę i model byś nie wybrała, grunt żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając wózek i w jakich warunkach (pory roku, miejsce zamieszkania) będziesz go użytkowała.
Jeżeli często będziesz pakowała go do samochodu, koniecznie sprawdź czy łatwo się składa i mieści bez rozkładania na długość (a nie wyłącznie na szerokość) bagażnika samochodu.
Kilka innych sugestii znajdziesz na blogu Wyprawka Bobasa.

Odnośnik do komentarza

Wydra Jeśli jesteś zdecydowana na Mutsy to ja namawiam na 4 ridera;) mamy rban ridera, co prawda super wózek, jezdzimy już 1,5 roku, ale na wypady do sklepów już nie taki fajny;/ 4 rider'a można w miejscu obrócić, a urbanem już nie jest tak łatwo . Natomiast na spacerach się super sprawdza, praktycznie na każdej nawierzchni i co ważne nietelepie dzieckiem na wszystkie strony;) Co do gondoli to wydaje mi się, że wymiarami nie obiega od innych wózków, no chyba tym, że jest zgrabniejsza;) No i wybór kolorów jest duży;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9upjyymk8975u.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eipgnziuq.png

Odnośnik do komentarza

najlepiej jak pójdziesz do sklpu i pooglądasz, ja mam wózek firmy chicco, ale stara wersja, i gondola jest duża, poza tym ja polecam kupowanie osobno gondoli i osobno spacerówki, bo gondole są ciężki i ważą nawet do 20 kg, a spacerówki są bardzo lekkie, poza tym wszyscy moi znajomi, którzy mają wózek 2 w 1, kupowali nową spacerówkę

Odnośnik do komentarza

A ja sobie nie wyobrażam jeżdżenia lekką spacerówką z malutkimi plastikowymi kółeczkami zimą po śniegu... Dlatego jestem za wózkami 3 w 1.
Dominisiam jak z wózków tańszych mogę Ci zaproponować 3 modele z dużymi gondolami, na skrętnych dużych pompowanych kołach:
- Bexa B4X
- Baby Seka Maximus Alu
- Baby Seka Carlo Lux Alu
Największą gondolę ma Maximus i taki posiadam i nie wyobrażam sobie mniejszego wózka, bo z moim długim dzieckiem mały wózek wystarczyłby na 2 miesiące życia, a w tym zmieści się spokojnie do czasu, kiedy będzie siedziała. Jak na wózki 3 w 1 jest lekki. Ale to są wózki tanie, więc z jakością nie jest idealnie :(

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

My kupiliśmy x landera x move...ma wiele fajnych funkcji, gondola i spacerowka są duże, zwrotny, nie jest lekki ale to dla mnie plus poniewaz jest stabilny i mocny i ma duże pompowane koła...jeszcze nie używamy bo dzidzia we wrześniu ale juz wiem ze będę zadowolona.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem szczęśliwą posiadaczką X-landera i również bardzo polecam. Mamy model bodajże X3 - z tego, co się orientuję to już nie jest produkowany, ale nadal można go znaleźć. Jest to model tzw. "terenowy", na 4 dużych pompowanych kołach. Wózek przejedzie bezboleśnie przez wszystko, z zaspami śnieżnymi włącznie. Nie ma zwrotnych kółek z przodu, ale to w niczym nie przeszkadza. Jest też najcięższy spośród X-landerów, ale nie jest wielkim problemem go wnieść po schodach czy też wsadzić do bagażnika. Za to jest porządny i stabilny. Polecam!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...