Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. my ostatnio też robiliśmy ogląd wózków 3 in 1. jak dla mnie to gorzej niż z kupnem samochodu :-) i w każdym sklepie mówią co innego, inny chwalą. spodobałmi się bebetto pascal ładny ze skretnymi kołami( o których też są różne opinie), w miare lekki . później w innej hurtowni wpadł nam w oko klasyczny z 4 równymi kołami, dużą gondolą , amortyzacja porządna;polskiej firmy Roan (marita) opinie są bardzo pozyt odnośnie gondoli i tego że pojedzie w każdych warunkach, niektórzy tylko negują spacerówke. ale jakoś ten mi przypadł do gustu. jak byście miały jeszcze jakieś propozycje to może ułatwicie wybór

http://www.suwaczki.com/tickers/relgzbmhw05035io.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43a3fakj8n6gp.png

Odnośnik do komentarza
Gość seledine

Ja miała kiedyś bebetto solaris i nie polecam już w ogóle tej firmy, po kilku reklamacjach było o wiele lepiej, ale po co to sobie robić problem. Najgorsze jest to, że to stelaż był cały czas winny, bo wyginały się na nim koła, potem same koła zaczęły się psuć i strasznie ciężko chodził na płytkach w różnego rodzaju sklepach i centrach handlowych. Teraz kupiłam Jedo Fyn 4ds, bo koleżanka ma i bardzo go zachwalała, ale jak wypróbuję to napiszę, czy rzeczywiście warty polecenia.

Odnośnik do komentarza

Może któraś z Was wie gdzie można kupić w dobrej cenie taki model Riko Alpina FX, ale w grochy? Mieszkam w Warszawie, patrzyłam w internecie, ale nie wiem czy przez internet taki duży zakup robić? Nie jest to jednak kwestia 20 czy nawet 100 zł. A przyznam, że przez internet raczej nie kupuję, zdarzyło mi się coś zamówić tylko 2 razy.

Odnośnik do komentarza

greenpirate
Proponuje poszukać używanych na tablicypl albo na innych ogłoszeniach, ja kupiłem od znajomego. Dobry wózek, a kasy zostaje w portfelu.

Jeśli chce się trochę zaoszczędzić to super rozwiązanie. Ja też tak zrobiłam i nie żaluję bo mały wiele z wózka nie korzystał a nowe furki kosztują naprawdę sporo;/

Odnośnik do komentarza

Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem jeśli chodzi o zakup wózka. Nie ma sensu płacić za markę tylko dlatego, że jest modna (chyba, że ktoś ma taką potrzebę). Polecam wybranie się do sklepu z wózkami i pogadanie szczerze ze sprzedawcą. Oni na prawdę dobiorą Wam najlepszy wózek do Waszych potrzeb. Polecam też polskich producentów - oni mają na prawdę dobre, przystosowane do naszych warunków pogodowych modele.

Odnośnik do komentarza

wg mnie musisz sobie odpowiedzieć na parę pytań:
1. czy chcesz wózek wielofunkcyjny taki 3w1 czy np. inny
2.o jakiej porze roku urodzi się dzidzia
3. czy wózek będziesz trzymać w domu, na klatce czy może w innym miejscu
4. jaki powinien być czy wysoki czy np. zajmujący mało miejsca w mieszkaniu
5. jaką kwotę możesz przeznaczyć na wózek

jak odpowiesz cobie na te pytania to z pewnością lepiej bedzie wybrać odpowiednią brykę dla dziecka i dla ciebie

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, żeby wózek był wygodny dla dziecka i dla mamy. Stąd jego wielkość i ciężar mają znaczenie.Jestem "użytkownikiem " modelu x Lander (3 w 1), kupiłam go po testach na wózku koleżanki i małych wyczynach w sklepie, wózek jest zwrotny, dobrze się prowadzi, ponieważ zależało mi na tym żeby wózek dobrze prowadził się na nierównym terenie wybrałam koła pompowane. Wózek spisuje się na 4+, tapicerka łatwa do zdemontowania i wyprania, nie traci kolorów, koła łatwe w demontażu. Wózek razem z kołami (pompowanymi) jednak ma swoją wagę i według mnie nie można złożyć go jak opisują jedną ręką. Gondola jest dość mała, ale wszystko wynagradza obszerna spacerówka. Proponuje popatrzeć przed zakupem na opinie innych i obejrzeć wózek i troszkę nim pomanewrować.Ogólnie polecam ten wózek.

Odnośnik do komentarza

Hej, jestem nowa na forum, ostatnio poszukuję wózka dla synka, który przyjdzie na świat we wrześniu. Zastanawiam się nad wózkiem Camarelo Sevilla. Czy ktoś ma taki wózek albo inny z tej firmy? Jak się go użytkuje? Akurat ten wózek zwrócił moją uwagę gdyż wydaje się lżejszy niż inne w tym przedziale cenowym a ma dużą gondolę - 85 cm. Jesteśmy wysocy i obawiam się, że synuś będzie duży a chciałabym żeby w gondoli przejeździł zimę. Co wy na to? Czekam na porady :)

Odnośnik do komentarza

Torino- u mnie ten sam problem, jesteśmy wysocy i dzidzia też pewnie będzie duża, mniej niż 4kg przy porodzie to nawet nie przewiduję :) Ja dopiero zaczynam się rozglądać, coś tam orientować bo wózeczek potrzebny będzie na początek grudnia :) I mam nadzieję, że gondolkę zdejmę dopiero w okolicach marca, jak już zima się skończy...
Zainteresował mnie wózek solam leather & linen, ma ciekawy design, i wersje 2w1 jak i 3w1 z fotelikiem, dla zmotoryzowanych, jest wykonany ze skóry i lnu (+), ma ciekawy design i różne kolory do wyboru, cena wersji 2w1 nie przekroczy 1200zł, natomiast 3w1, 1900zł.
Wózek ze średniej półki cenowej, firmy nie znam, nie słyszałam, ale wózek mnie zauroczył! Zobaczymy jak sprawdzi się w odczuciu praktycznym, w sklepie :) Oczywiście muszę go przetestować, przejechać się po sklepie, bo trzeba wiedzieć jak wózek będzie się zachowywał, składał, rozkładał, jak wygląda zmiana gondoli na spacerówkę, fotelik :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie - wypadałoby przetestować wózek na żywo w sklepie ale u mnie nigdzie tego wózka Sevilla który mnie interesuje nie ma! Są inne - jak się przymierzyłam żeby podnieść wózek który spodobał się mężowi - BabyDeasign Lupo który waży 15 kg to mi się odechciało wózków kupować... A ten Sevilla waży około 10 kg. Nie znalazłam na razie lżejszego wózka w tym przedziale cenowym (szukam tak do max.1500-1600 zł). A czepiam się tak tej wagi bo będę musiała go taszczyć na 2 piętro...

Odnośnik do komentarza

my kupiliśmy X-landera X-cite, moim zdaniem super furka :) leciuteńki - w prawdzie dzidzia jeszcze w nim nie leży (to 8 miesiąc) ale pusty jest bardzo lekki, super się go składa, można go złożyć razem ze spacerówką. Polecam. W sklepie mieliśmy możliwość "przetestowania" :)

Odnośnik do komentarza

Carolineee moja córka ważyła 4.190 po porodzie i pod koniec 4 miesiąca nie mieściła się do gondoli :D Urodzona w październiku, więc pod koniec stycznia musieliśmy zmienić na głęboką spacerówkę, wiadomo zima, więc kombinezon gruba czapka i kocyk dodatkowo zajmowały miejsce, a w gondoli z takim zestawem ledwo co mogła się ruszyć :D

My mamy wózek Tako Jumper X 3w1, ale szczerze mówiąc to nikomu bym go nie poleciła. Sama żałuję że go kupiłam, ale w ciąży ogarnął mnie szał zakupów i chciałam mieć wszystko od razu jak się tylko dowiedziałam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49jw4zzr8blz57.png

Odnośnik do komentarza
Gość kasiulenka

my patrzylismy pod wzgledem dobrego prowadzenia i solidnosci.. dla nas x-lander to naprawde nienajlepiej wykonane wozki, kazdy klepotał, a poza tym gondola mala .. Ja jestem dosc wysoka męzu tak samo i szukalismy w miare wyzszego wzka i wybor padl na tako city move jak dla mnie rewelacyjny i spelnia wszystkie wymagania na jakich mi zalezalo..

Odnośnik do komentarza
Gość kasiulenka

poza tym na nasze codniki ccialam amortyzowany.. x lander nie ma niestety tego, myslalam nad baby desing lupo comfort to konsultant w sklepie to odradzil, chinszczyzna,trudno dostepne czesci w razie w..
zdecydowalismy sie na polskiego producenta..

Odnośnik do komentarza

po długich poszukiwaniach (od lutego) zdecydowałam się na seka carlo lux 3w1 . Mała się jeszcze nie urodziła ale mam nadzieje że dokonałam dobrego wyboru zasugerowałam się opinie mojej koleżanki która jest z niego bardzo zadowolona.zastanawiałam sie jeszcze nad wózkiem bolder implast 4 3w1 ale nie miał przednich skrętnych kół i to przeważyło

Odnośnik do komentarza
Gość kilkara

Ja rodzę za 2 miesiące i kupiłam wózek Tutek Tirso 3w1. Nowy model, ciekawy design, spora gondola i ogólnie wózek jest wysoki, przez co dla mnie wygodny - wszystko przy dziecku można spokojnie zrobić na stojąco bez zbędnego schylania się. Cena 1600 zł. Fakt, wózek jest dość ciężki, ale solidny i mam nadzieję, że się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...