Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Aniak27
A powiesz coś więcej, skąd takie zdanie @Marty?

Anika27- sprawa bardzo prosta, te wózki 2w1 są bardzo ciężkie i nieporęczne, o ile kiedy jako gondoli ich używasz to nie jest takie męczące, to ciężka i nieporęczna spacerówka nie jest Ci potrzebna, poza tym gondoli nie używasz długo, możesz mieć używaną, a w spacerówkę więcej pieniędzy włożyć

Odnośnik do komentarza
Gość Patryśka

Ja się zupełnie nie zgadzam z takim twierdzeniem, sama mam wózek 2w1 i ja bym go na żaden inny nie zamieniła, dla mnie to duże ułatwienie było, że kwestię wózka załatwiłam jednym zakupem i zarówno gondola była ok jak i spacerówka- przecież to zależy dużo i od producenta i modelu

Odnośnik do komentarza

Aniak27
A jednak jak kupię nowy wózek to nawet w razie problemów będę miała wszystkie papiery do gwarancji czy zwrotu i pewnie łatwiej dochodzić swoich praw :)

Ja kupowałam używany wózek, który dalej miał rok gwarancji, wszystkie potrzebne dowody zakupu dostała i jak tego sobie przypilnujesz to nie będziesz się musiała tym martwić

Odnośnik do komentarza

ja kupiłam nowy xlander i niedługo będę też go odsprzedawała a faktycznie nie widać na nim większych śladów użytkowania i do tej pory dobrze mi służył i nigdy nie zawiódł, jeszcze nie jedno dziecko w nim pojeździ

Odnośnik do komentarza
Gość tatinkaaaa

Najlepiej nie wybierać przez polecenia na forach, bo każdy potrzebuje czegoś innego. Ja kupowałam we Wrocławiu w sklepie BikeOvo przy Kukuczki i jestem bardzo zadowolona. Przychodząc nie bardzo wiedziałam, jaki wózek chcę kupić a pracownicy pomogli mi wybrac własciwie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Gość joanna jj

My kupiliśmy wózek Easy Go model Optimo w wersji 3w1. Gondoli używaliśmy tylko 2-3 miesiące, teraz przesiedliśmy się do spacerówki. Generalnie wózek w 100% spełnia nasze oczekiwania - jest stabilny, przyjemnie się prowadzi, lekko podbija. Dokupiliśmy zestaw kół pompowanych bo mieszkamy na wsi a tu królują raczej wyboiste drogi :) To co podoba mi się najbadziej i jest mega funkcjonalne to ogromny kosz na zakupy, zauważyłam, że w Optimo jest dużo większy niż w większości spacerówek :)

Odnośnik do komentarza

U mnie świetnie sprawdza się anex. Wózek solidny a przy tym zgrabny i poreczny, łatwy w obsłudze, fajnie się prowadzi i co ważniejsze bezpieczny i wygodny dla maluszka! Wybrałam serię discovery, która od razu wpadła mi w oko i jestem mega zadowolona!

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/6/2018 o 12:38 PM, Gość Elizzka napisał:

U mnie świetnie sprawdza się anex. Wózek solidny a przy tym zgrabny i poreczny, łatwy w obsłudze, fajnie się prowadzi i co ważniejsze bezpieczny i wygodny dla maluszka! Wybrałam serię discovery, która od razu wpadła mi w oko i jestem mega zadowolona!

Ogromną zaletą wózków marki Anex jest właśnie to, że mimo, iż są wielofunkcyjne to są bardzo proste w obsłudze:) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...