Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolcia0509

Sytuacja u mnie sie zmieniła Teściowa kupuje wózek a jaki to jeszcze nie wie.Niby oglądałyśmy modele,kolory ale i tak nie mam nic do powiedzenia.W końcu wyszłam z jej domu serdecznie dziękując i odmawiając przyjęcia takiego prezentu bo nie moge pogodzić sie z tym że moja córka bedzie miała czarny wózek modelem przypominający statek kosmiczny.

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia0509

Mąż nie chce się wtrącać tym bardziej że finansowo w firmie ma przestój i troche mu to na ręke że matka kupi wózek.Stwierdził że jak nam się nie spodoba wózek od jego matki to go sprzedamy i kupimy inny.Ja wolałabym dojść do jakiegoś kompromisu z teściową bo ogólnie zła nie jest ale chyba będzie ciężko

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie,

Kochane mam pytanie, czy któraś z was używa, bądź używała wózka z eko skóry? Z mężem rozważamy kupno, bo bardzo nam się podobają, ale dzidziuś pojawi się w czerwcu i nie wiemy jak przez wakacje eko skóra będzie się sprawdzać. Czy nie popęka, i czy czasem kolor nie zżółknie bo chcemy z białą budą. Czy ktoś jest mi w stanie coś poradzić?
Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia0509

Tecia
Kurcze no to ciężki orzech masz do zgryzienia... Może się jakoś dogadacie, bo pomysł sprzedaży kupionego przez teściową wózka chyba nie jest najlepszy... Dopiero mogłaby się obrazić:-) Pogadaj z Nią szczerze i może dojdziecie do jakiegoś kompromisu... Trzymam kciuki! Powodzenia:-)

Ciężki-nie ciężki ale jakoś już mi wszystko jedno... Wózek już jest zamówiony. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że udało mi się wygrać tę bitewkę. Wózek jest w kolorze który najbardziej mi się podobał. Żadnych czerni i grafitów. Niebiesko-morski też nie jest idealny ale do zaakceptowania. Najważniejsze, że obyło się bez większych kłótni.

Odnośnik do komentarza

Posiadam wózek Graco Evo XT od jakiegoś miesiąca i powiem tak nie jest to ta sama amortyzacja co w pompowanych kołach (wcześniej taki wózek miałam), ale na pewno jest lepszy niż typowa parasolka czy koła plastikowe. Na polnych drogach sie sprawdza, ale na kostce brukowej nie. Typowy terenowiec to nie jest za to jest lżejszy coś za coś.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wielofunkcyjny i to dla mnie dobra opcja. Nie w kazdym wóżku spacerówka jest cieżka- mój GRaco EVO Xt ma fajną śmigającą dośc szybko lekką spacerówkę , rozkłada si na płąsko, ma duże masywne koła- ja nie myslę o zmianie jej na inną bo jest idealna dla mnie

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kobietki. Z mojego doswiadczenia moge powiedziec ze wszystko zalezy od tego czego mama oczekuje od wozka. Dla mnie najwazniejsze bylo zeby wozek byl miekki w razie gdyby bylo trzeba malenstwo w nim pobujac. I zeby gondola byla duza. Kupilismy Tako Dalga. Wozek jest dosc ciezki i zajmuje duzo miejsca w samochodzie ale to na czym najbardziej mi zalezalo sprawdzilo sie perfekcyjnie. Na spacerki chodzilismy codziennie czasami nawet kilka razy. Jak Maly zaczal siadac to przesiedlismy sie do spacerowki i jezdzil w niej do dzisiaj,a ma juz 18 miesiecy. Minusem bylo to ze zzolkla wysciolka w gondoli ale odeslalam na reklamacje i wymienili caly srodek. Material latwo sie czysci i na pewno nie kupilabym innego wozka. Jest to wozek klasyczny i nie polecilabym go mamom ktore musialyby go codziennie wnosic po schodach. Nie kupowalam do niego nosidelka bo mi sie nie podobalo i mialo za slabe testy. Na spacerach po roznych nawierzchniach i nierownosciach dawal spokojnie rade. U mnie parasolka by sie nie sprawdzila bo Synek do dzis w dzien spi na spacerze, czasami nawet 2 godziny i byloby mu niewygodnie,dlatego teraz zaczynamy przygode z Emmaljunga Scooter S. Tym razem wozek na skretnych kolach,bardzo fajnie sie prowadzi,jest duzy i wygodny dla dziecka i mimo ze znow nie jest najlzejszy to nie jest problemem. Zobaczymy czy z czasem wyjda jakies mankamenty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie to podobają mi się wózki firmy KOOCHI, designerskie, kolorowe przyciągają uwagę nawet najmniejszego dziecka. Są wygodne dla maluszka jak i dla rodzica który musi go pchać. Wybraliśmy model litestar który nie ma gondoli ponieważ jego siedzisko rozkłada się do pozycji leżącej. Co pozwala na zaoszczędzenie miejsca, dodatkowym atutem jest wyposażenie w śpiworek, torbę i folię przeciwdeszczową. My jesteśmy zadowolonymi klientami tej firmy.

Odnośnik do komentarza

hej hej :)
od jakiegoś czasu szukam wózka i mam z tym problem. Może jest tu któraś z Was, która ma akurat takie potrzeby jak ja, albo znacie taki wózek to byłabym wdzięczna za pomoc.

Zatem, chciałabym wózek 2 w 1, albo 3 w 1 (to jeszcze się okaże, ale teraz to bez znaczenia bo można zawsze dobrać fotelik) z pompowanymi kołami raczej większymi i skrętnymi. Gondola musi być duża, ponieważ mam termin na 1 sierpnia to wiadomo potem zima, kocyki etc ;). Regulacja rączki też jest ważna by była. Mieszkam w mieście na drugim piętrze, ale mam możliwość zostawiania wózka na parterze i zabierania samej gondoli do domu, zresztą co ze względu na dość małe mieszkanie będzie praktyczne ;). Jeśli chodzi o cenę to coś w granicach rozsądku więc tak dla mnie do 2000 zł a nawet raczej mniej. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie ma cudów i ideałów, i nie musi to być super wózek, ale moja wiedza jest dość niewielka póki co w tym zakresie, dlatego pytam, może pomożecie ;).

Pozdrawiam i buziaki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nwn15n1la6goh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...