Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

dziuba2010
Witam Wszystkich!!
Dziewczyny mam pytanie, bo trochę się wystraszyłam, czy dziecko przez te upały mogło stracić na wadze??? bo Dobrawka właśnie straciła!!ważyłam ja przed chwilą i waży mniej o 300 g!!!
słyszałyście może coś o tym ??

Witaj

JA nic dokładnie na ten temat ie słyszałam, ale jak na mój rozum to jest to możliwe, jak gorąco to nie chce się za bardzo jeść, człowiek się okropnie poci .....wydaje mnie się że jest to jak najbardziej prawdopodobne:)

http://www.suwaczek.pl/cache/3b6778c904.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e824483c44.png

Odnośnik do komentarza

zancia1907
dziuba2010
Witam Wszystkich!!
Dziewczyny mam pytanie, bo trochę się wystraszyłam, czy dziecko przez te upały mogło stracić na wadze??? bo Dobrawka właśnie straciła!!ważyłam ja przed chwilą i waży mniej o 300 g!!!
słyszałyście może coś o tym ??

Witaj

JA nic dokładnie na ten temat ie słyszałam, ale jak na mój rozum to jest to możliwe, jak gorąco to nie chce się za bardzo jeść, człowiek się okropnie poci .....wydaje mnie się że jest to jak najbardziej prawdopodobne:)
Podzielam to zdanie ...

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny,
jakaś zmulona dziś jestem...
żancia wsiego naj naj naj, przede wszystkim zdrowej i wesołej pociechy ;c))
redzia widze że u was juz kupki ok, u nas właśnie się schrzaniły. do tej pory były w porządku, żółte grani że tak powiem, a od kilku dni kurcze zrobiła się zielona, śmierdząca musztarda ;c( zaczynam się martwić, bo kompletnie nie wiem od czego, mała przecież je już teraz tylko pepti i herbatkę, którą do tej pory piła i było dobrze. Zbiegło się to w czasie z upałami i z odstawieniem mojego mleka. a może za zimne jej mleko dawałam w te upały... nie wiem

i nie wiem co jeszcze chciałam...

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia
hej dziewczyny,
jakaś zmulona dziś jestem...
żancia wsiego naj naj naj, przede wszystkim zdrowej i wesołej pociechy ;c))
redzia widze że u was juz kupki ok, u nas właśnie się schrzaniły. do tej pory były w porządku, żółte grani że tak powiem, a od kilku dni kurcze zrobiła się zielona, śmierdząca musztarda ;c( zaczynam się martwić, bo kompletnie nie wiem od czego, mała przecież je już teraz tylko pepti i herbatkę, którą do tej pory piła i było dobrze. Zbiegło się to w czasie z upałami i z odstawieniem mojego mleka. a może za zimne jej mleko dawałam w te upały... nie wiem

i nie wiem co jeszcze chciałam...

Powiem Ci Lanino że u nas też ostatnio z kupkami coś nie tak, takie zielonkawe i zapach jakiś okropny. Myślę że to może przez soczki które ostatnio zaczeliśmy wprowadzać, Wojtuś spróbował już jabłuszka i marchewki . Nawet mu podeszły ale te kupale po nich są okropne !!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, u nas z nowosci to dostalam pierwszego po porodzie okresu i po prostu zdycham. A poza tym kupilam sok jabkowy z woda mineralna Hipp i mala sie na niego wrecz rzuca, tak jej smakuje. No i okazuje sie, ze dziecko jak chce to potrafi doic z butli i z niekapka z miekkim koncem tez. Ciesze sie, bo powoli przymierzam sie do odstawiania malej, poczekam jeszcze gora miesiac i zaczne jej podawac butle z mlekiem raz dziennie. Np. wieczorem. Ale to jeszcze zobaczymy, poki co przymierzamy sie do marchewki:smile: Pozdrownienia i duzo radosci Wam zycze. Pa

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeycj8wwjg.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3a903c97ac.png http://s2.pierwszezabki.pl/033/033142970.png?4552

Odnośnik do komentarza

Pewnie jeszcze trochę i zostanę wyrzucona z marcówek ;P Leń ze mnie jakich mało i tak rzadko się pojawiam... ;)

DZIEWCZYNY WSZYSTKIE MALUSZKI SLICZNE ;) I TE KĄPIĄCE SIĘ W BASENIE I PLAŻOWICZ JAK I GOLASEK MIKO ;) AGUNI MALUSZEK TEŻ PIĘKNOŚCI :) STOCIA ZDJĘCIA Z CHRZTU ŚLICZNE :) KINGUSIA KORNELCIA JUŻ DUŻA I FAJNIE, ŻE WIZYTA GOŚCI SIĘ UDAŁA :)

JESLI KOGOS POMINĘŁAM TO PRZEPRASZAM, ALE DOPIERO JEDNĄ MYSIĘ SPAĆ POŁOŻYŁAM (TĘ MŁODSZĄ) A DRUGA WŁAŚNIE PAŁASZUJE KOLACJĘ ;) mąż na nockę popełzł więc sama jestem ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Żańcia - 100 lat Kochana!

My po wizycie u neurologa, nadal kontynuujemy Vojtę, dr mówi, że zostały już Mikołajkowi same drobne rzeczy :) nawet zaczął lekko główkę unosić jak go dr podciągnął :) i tak mamy się zjawić za 4-6 tygodni, a w poradni rehabilitacji 29 lipca.

laninia

redzia widze że u was juz kupki ok, u nas właśnie się schrzaniły. do tej pory były w porządku, żółte grani że tak powiem, a od kilku dni kurcze zrobiła się zielona, śmierdząca musztarda ;c( zaczynam się martwić, bo kompletnie nie wiem od czego, mała przecież je już teraz tylko pepti i herbatkę, którą do tej pory piła i było dobrze. Zbiegło się to w czasie z upałami i z odstawieniem mojego mleka. a może za zimne jej mleko dawałam w te upały... nie wiem

no u nas w końcu ok-bo właśnie były zielone i śmierdzące :/
może nadmiar herbatki? dużo jej pije? :ocochodzi:

kasiak4
Hello marcowe mamusie !
wszystkie dzieciaczki na zdjęciach cudowne !!! i wszystkie tak pięknie i szybki rosną.
To ja też pochwale się moją pociechą i załączam zdjęcie Wojtusia z dzisiejszego spaceru.

ale przystojniacha no no no!:Podziw:

Madziarka0109 - gratulacje dla małej, że tak ładnie pije! :grin:

qmpeela - siemana kochana! :Usteczka:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

dziuba2010
Witam Wszystkich!!
Dziewczyny mam pytanie, bo trochę się wystraszyłam, czy dziecko przez te upały mogło stracić na wadze??? bo Dobrawka właśnie straciła!!ważyłam ja przed chwilą i waży mniej o 300 g!!!
słyszałyście może coś o tym ??

moja położna mówiła mi, że może stanąć na wadze lub lekko zjechać z powodu dużej temperatury właśnie (duże zapotrzebowanie na płyny itp).
ale kontroluj wagę sama, będziesz sie pewniej czuła.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redzia Hej, hej :love: Super, że jest poprawa :) Ucałuj Mikołajka:) Właśnie fotki na fb oglądam :) słodziak kochany :)

Moja łepetynkę ślicznie trzyma jak ją za rączki podciągać ;) Zresztą w foteliku dziuba sama próbuje siadać... a ile przy tym nerwów. wrrr głowa w górze i nerw, ale cóż.... złośnica moja kochana;)
Niestety z leżeniem na brzuchu klapa totalna, mała łapy w góre bierze a głowe w dół :P I nos w kocyk hyhyhy a najzabawniejsze jest to, że małpeczka sama się na ten brzuch z pleców przekręca. Teraz nawet w nocy w łóżeczku fik i już na brzuchu kima.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redzia Hej, hej :love: Super, że jest poprawa :) Ucałuj Mikołajka:) Właśnie fotki na fb oglądam :) słodziak kochany :)

Moja łepetynkę ślicznie trzyma jak ją za rączki podciągać ;) Zresztą w foteliku dziuba sama próbuje siadać... a ile przy tym nerwów. wrrr głowa w górze i nerw, ale cóż.... złośnica moja kochana;)
Niestety z leżeniem na brzuchu klapa totalna, mała łapy w góre bierze a głowe w dół :P I nos w kocyk hyhyhy a najzabawniejsze jest to, że małpeczka sama się na ten brzuch z pleców przekręca. Teraz nawet w nocy w łóżeczku fik i już na brzuchu kima.

dzięki :Usteczka: już spi, uff.. a mnie łebek pęka!

no proszę jaka pannica!
hyhyh, nosio laduje w kocyku mówisz? lol!
ale fajnie, że obraca się na brzuś sama!! :Usteczka: lepiej jej się pewnie trawi!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redzia Hej, hej :love: Super, że jest poprawa :) Ucałuj Mikołajka:) Właśnie fotki na fb oglądam :) słodziak kochany :)

Moja łepetynkę ślicznie trzyma jak ją za rączki podciągać ;) Zresztą w foteliku dziuba sama próbuje siadać... a ile przy tym nerwów. wrrr głowa w górze i nerw, ale cóż.... złośnica moja kochana;)
Niestety z leżeniem na brzuchu klapa totalna, mała łapy w góre bierze a głowe w dół :P I nos w kocyk hyhyhy a najzabawniejsze jest to, że małpeczka sama się na ten brzuch z pleców przekręca. Teraz nawet w nocy w łóżeczku fik i już na brzuchu kima.

dzięki :Usteczka: już spi, uff.. a mnie łebek pęka!

no proszę jaka pannica!
hyhyh, nosio laduje w kocyku mówisz? lol!
ale fajnie, że obraca się na brzuś sama!! :Usteczka: lepiej jej się pewnie trawi!

sama jestem w szoku, że tak szybko to opanowała ;) Z brzucha na plecy za nic nie umie się obrócić;) Najważniejsze że zdrowa i szczęśliwa ;)

uzupełniłam i ja trochę album na fb bo jakoś dawno nic nie wrzucałam a pannice rosną ;)

A jak Ty się czujesz ogólnie ?? Miko jeszcze cysia czy już tylko butla?

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela
Redzia Hej, hej :love: Super, że jest poprawa :) Ucałuj Mikołajka:) Właśnie fotki na fb oglądam :) słodziak kochany :)

Moja łepetynkę ślicznie trzyma jak ją za rączki podciągać ;) Zresztą w foteliku dziuba sama próbuje siadać... a ile przy tym nerwów. wrrr głowa w górze i nerw, ale cóż.... złośnica moja kochana;)
Niestety z leżeniem na brzuchu klapa totalna, mała łapy w góre bierze a głowe w dół :P I nos w kocyk hyhyhy a najzabawniejsze jest to, że małpeczka sama się na ten brzuch z pleców przekręca. Teraz nawet w nocy w łóżeczku fik i już na brzuchu kima.

dzięki :Usteczka: już spi, uff.. a mnie łebek pęka!

no proszę jaka pannica!
hyhyh, nosio laduje w kocyku mówisz? lol!
ale fajnie, że obraca się na brzuś sama!! :Usteczka: lepiej jej się pewnie trawi!

sama jestem w szoku, że tak szybko to opanowała ;) Z brzucha na plecy za nic nie umie się obrócić;) Najważniejsze że zdrowa i szczęśliwa ;)

uzupełniłam i ja trochę album na fb bo jakoś dawno nic nie wrzucałam a pannice rosną ;)

A jak Ty się czujesz ogólnie ?? Miko jeszcze cysia czy już tylko butla?

hyhy, no zdolniacha ci rosnie :-)
Mikuś tylko 2 razy dziennie pierś, wieczór rano, a w ciagu dnia butla.
ja się czuje dobrze,dzięki. :Całus: a Ty?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry

dzięki :Usteczka: już spi, uff.. a mnie łebek pęka!

no proszę jaka pannica!
hyhyh, nosio laduje w kocyku mówisz? lol!
ale fajnie, że obraca się na brzuś sama!! :Usteczka: lepiej jej się pewnie trawi!

sama jestem w szoku, że tak szybko to opanowała ;) Z brzucha na plecy za nic nie umie się obrócić;) Najważniejsze że zdrowa i szczęśliwa ;)

uzupełniłam i ja trochę album na fb bo jakoś dawno nic nie wrzucałam a pannice rosną ;)

A jak Ty się czujesz ogólnie ?? Miko jeszcze cysia czy już tylko butla?

hyhy, no zdolniacha ci rosnie :-)
Mikuś tylko 2 razy dziennie pierś, wieczór rano, a w ciagu dnia butla.
ja się czuje dobrze,dzięki. :Całus: a Ty?

Ja ostatnio ciągle zmęczona, ale miałam strasznie dużo na głowie... I jeszcze te upały. Dzisiaj troszkę odżyłam dzieki ochłodzeniu ;) Ninek w sumie nie śpi w dzień, zwykle drzemie tylko 4 razy po około 15-30min oczywiście te 30 jak ma dobry dzień ;) więc ciężko się zorganizować, tym bardziej, że przez pogode była marudna bardzo.

Odnośnik do komentarza

Qmpelo witaj,w końcu jesteś oj zaniedbujesz nas ;)
Redziu super,że wizyta ok i Mikuś postępy robi,oby tak dalej :)

Mój Kacperek mnie dziś znowu zaskoczył,leżal sobie na macie na pleckach i w pewnym momencie patrzę a on już na brzuszku :) na macie jest takie lustereczko i on w jego stronę się przybliżyl i na brzuszek fiknął i sobie rechotal do lusterka ale fajnie to wyglądało,nie wiem nawet kiedy zrobil ten manewr :)
Parę dni temu dopiero opanowal z brzuszka na plecy i obracanie się na boczki a tu proszę na brzuszek się obraca, szał :smile:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Ja ostatnio ciągle zmęczona, ale miałam strasznie dużo na głowie... I jeszcze te upały. Dzisiaj troszkę odżyłam dzieki ochłodzeniu ;) Ninek w sumie nie śpi w dzień, zwykle drzemie tylko 4 razy po około 15-30min oczywiście te 30 jak ma dobry dzień ;) więc ciężko się zorganizować, tym bardziej, że przez pogode była marudna bardzo.

no to sie nie dziwie, że jestes zmeczona.

Agunia
Qmpelo witaj,w końcu jesteś oj zaniedbujesz nas ;)
Redziu super,że wizyta ok i Mikuś postępy robi,oby tak dalej :)

Mój Kacperek mnie dziś znowu zaskoczył,leżal sobie na macie na pleckach i w pewnym momencie patrzę a on już na brzuszku :) na macie jest takie lustereczko i on w jego stronę się przybliżyl i na brzuszek fiknął i sobie rechotal do lusterka ale fajnie to wyglądało,nie wiem nawet kiedy zrobil ten manewr :)
Parę dni temu dopiero opanowal z brzuszka na plecy i obracanie się na boczki a tu proszę na brzuszek się obraca, szał :smile:

gratulacje dla Kacperka-ale mamę zaskoczył!!:Usteczka:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
Qmpelo witaj,w końcu jesteś oj zaniedbujesz nas ;)
Redziu super,że wizyta ok i Mikuś postępy robi,oby tak dalej :)

Mój Kacperek mnie dziś znowu zaskoczył,leżal sobie na macie na pleckach i w pewnym momencie patrzę a on już na brzuszku :) na macie jest takie lustereczko i on w jego stronę się przybliżyl i na brzuszek fiknął i sobie rechotal do lusterka ale fajnie to wyglądało,nie wiem nawet kiedy zrobil ten manewr :)
Parę dni temu dopiero opanowal z brzuszka na plecy i obracanie się na boczki a tu proszę na brzuszek się obraca, szał :smile:

Gratulacje obrotów :) :)

A zaniedbuję bo w sumie całymi dniami jestem gdzieś... jak nie na dworze, to w kuchni, albo z mężem albo zakupy, załatwianie spraw itd. Kompa włączam dopiero wieczorkiem, a zwykle i tak nie mam siły nawet pisać tylko marzę o tym by położyć się spać ;) Niestety jeśli nie prześpię 8 godzin jestem nie do życia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...