Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie czasami tylko dobija jak Oli upatrzy sobie np schody i potrafi po nich chodzi nawet 30 min.Ale jak odchodzi za daleko i wtedy po niego biegam.Jakos sie boje, ze moze go ktos porwac.
Apropo
Nie pisalam Wam jeszcze o tym, ale ostatnio pod blokiem Oli jezdzil sobie autkiem, a ja stalam w osiedlowym sklepiku i slysze a tu ktos robi zdjecia telefonem.patrze a to jakis facet pstryka zdjecia Olinkowi.Nie wiem co to bylo.Moze po prostu mu sie spodobal, a moze to jakis pedofil.Odrazu z Olinka pod pache i do domu

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Tusiu jak sie czujesz?? Czekam na wiesie od lekarza.
Sowko szczerze nie wiem jak bym sie zachowala, co innego jest myslec po fakcie a co innego gdy cie to spotyka, ale z pewnoscia bym sie wystraszyla.
Basiu a gdzie ty jestes??
Kata jak sie czuje Zosienka??
Wisienko, Malinko, Edziu, Ewciu haloooooo kobiety gdzie jestescie.

Ja dzis na chwilke wyszlam z malym do sklepu po rajtuzy dla niego, bo jest tak zimno ze zastanawiam sie nad tym czy by mu nie zaczac juz ich zakladac a okazalo sie ze w domu mam 2 pary dobrych rajtuz rozmiwrowo, w sklepie kupilam tylko 2 pary (wiecej w jego rozmiarze nie bylo, sa same duze wrrrrr, ciezko ubrac to moje dziecko).
Jutro ide z nim do kontroli, zobaczymy co powie pani doktor.
Tusiu pytalas co daje Piotrkowi, a wiec:
Engystol (o ktorym juz pisalam) 3 razy dziennie po jednej tabletce przez 3 tygodnie
Rutinoscorbin 1 dziennie
Tantum Verde 3 razy dziennie po 2 wziewy
Alertec 10 kropli na noc
Euphorbium 3 razy dziennie jedno psikniecie do kazdej dziurki (wczesniej mial nasivin ale lekarka kazala zmienic)
Eurespal 3 razy dziennie po 5 ml (ulubiony syropek mojego syna)
Mukolina 2 razy dziennie
Cebion 2 razy dziennie po 10 kropli
I syrop z czosnku 2 razy dziennie
Wapno kazala nam juz odstawic bo za bardzo wysusza wiec mamy przerwe

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

basica31
To fajnie ze szybko do siebie wraca....moze masz racje za malo slonca mam pojde w wee na solarium i wygrzeje supsko:23_30_126:
Bylam dzisiaj z Julia na bilansie dwulatka ( spozniona troche) i wyszlo ze Julia jest przecietna tzn ma 83 centymetry i 12 kilo a jak Twoj dwulatek?

Basiu nie pamietam juz w jakim centylu byl Piotrus a nie chce mi sie szukac w ksiazeczce (mam lenia przez ta pogode) pamietam tylko ze tez wazyl 12 kg, zreszta do tej pory tyle wazy, co do wzrostu to z tym byl problem bo na miarce byl narysowany slimak i to na samym dole, co go stawialismy kolo niej to on sie schylal i pani doktor tak na chybil trafil cos tam wpisala wiec nawet nie da sie konkretnie okreslic ile wtedy mial :)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...